Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 03/2004

aktualizováno 
Morphing hlasu, odstranění vokálů, zpomalení či zrychlení nahrávky, vypalování audio CD, přehrávání, editace a konverze souborů v množství zvukových formátů a DX efekty navrch - to vše najdete v přehledu audio utilit pro tento týden.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • 1by1 1.43- Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý MP3 přehrávač, který může přehrát buď obsah celé jednotky, nebo vybrané adresáře, a to i jako nonstop mix bez mezer nebo nově také s prolínáním po sobě jdoucích skladeb! Možné ovládání klávesovými zkratkami.
 • Amazing Slow Downer 2.6.4 - Shareware - Download 0,4 MB
  Nová verze zvukového přehrávače, určeného zejména muzikantům či studentům cizích jazyků. Umožňuje zpomalit přehrávaný soubor na 50 % původní rychlosti a zrychlit až o 400 %. Umí také v reálném čase měnit výšku základního tónu v půltónech a zrychlit či zpomalit Audio CD. Je kompatibilní se soubory ve formátech MP3, AIFF, WAV a Windows Media Audio.
 • Passion Audio Player 2.0 - Freeware - Download 1 MB
  Softwarový přehrávač MP3, WMA, OGG, MOD, CDDA a mnoha dalších populárních formátů, kompatibilní se skiny (vzhledovými schématy) WinAmpu včetně práce s playlisty. Hudební disky umí identifikovat ve FreeDB databázi. Využívá přehrávací engine BASS API s kvalitním dynamickým výstupem, podpořeným grafickým ekvalizérem a pestrými visualizacemi. Dále je kompatibilní s efektovými Winamp-kompatibilními plug-iny a visualizačními moduly přehrávače Sonique 1.x.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Ashampoo MP3 AudioCenter 1.5 - Shareware - Download 3,8 MB
  Zvukové centrum německé firmy Ashampoo All v sobě integruje více funkcí: CDDA riper, vypalování audio CD, konverze formátů MP3, Ogg Vorbis, FLAC a WAV, vyhledání a oprava poškozených souborů, srovnání vybraných skladeb na stejnou úroveň hlasitosti a editace informací ID3.
 • Advanced WMA Workshop 2.04 Beta - Shareware - Download 2,3 MB
  Aktualizovaná konverzní suita s důrazem na možnosti kodeku Windows Media Audio 9, pracuje ale zároveň se soubory MP3, WAV a Ogg. Možnost dávkové konverze, editace ID3 tagů i grabování CD. Kódování MP3 pomocí výtečné knihovny LAME, nejnovější rutiny Ogg Vorbis 1.01, podpora dvouprůchodového CBR kódování WMA a podpora ID3v2 tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • G-Force 2.5.3 - Freeware - Download 2 MB
  Úchvatný vizualizační plug-in pro iTunes, Windows Media Player 9, Winamp, MusicMatch a Sonique. Strhujícími animacemi může obdařit také zvuk z linkového vstupu.
 • Mp3nity 1.0 - Shareware - Download 1,4 MB
  Laboratoř pro dávkovou editaci a úpravu ID3 tagů v1/v2 či manuální zpracování s přesunem textu metodou drag'n'drop, stahování textů písní, fotografií interpretů a seznamů skladeb z internetu, náhledy souborů a návdavkem také grabování CD do MP3 s libovolnými parametry.
 • YoGen File Splitter 2.0 - Shareware - Download 0,4 MB
  Šikovná utilitka pro rozdělení dlouhých souborů WAV/MP3 s možností zadání velikosti jednotlivých částí podle kapacity přenosového média.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Melody Assistant 6.4.2 - Shareware - Download 5,1 MB
  Víceúčelový editor určený ke skládání hudby. Obsahuje notační modul, který rozpozná veškeré symboly používané při psaní not a dokáže notový zápis editovat, dále kompletní banku digitálních nástrojů, zvukový editor, mix digitálního zvuku s MIDI a další. Unikátní funkcí je virtuální zpěvák/zpěvačka - můžete tedy okamžitě zjistit, jak budou vaše skladby znít i s vokály.
 • polyIblit v1.0.0.2 - Freeware - Download 5,1 MB
  Softwarový 32hlasý syntezátor s automatizací MIDI povelů, kompatibilní s rozhraním VST 2.3. Každý hlas může být řízen až třemi oscilátory se čtyřmi vlnovými průběhy. polyIblit dále obsahuje šumový generátor, dva pásmové filtry, čtyři LFO a čtyři ADSR obálkové generátory.
 • Synthmaker 0.7.9 - Freeware - Download 2 MB
  Modulární prostředí pro tvorbu virtuálních syntezátorů - tentokráte nikoliv pro začátečníky, ale ostřílené bardy. V případě komplikací vám vývojáři poradí v diskusním fóru věnovaném aplikaci. Vyžaduje procesor Pentium III a vyšší.
 • Tracktion v1.5.0.205- Demo - Download 4,3 MB
  Nekomplikovaná audio/MIDI pracovní stanice s kompaktním celoobrazovkovým grafickým rozhraním, vhodná zejména pro začínající počítačové skladatele.

  Audio editory a efekty
 • Audio Notes Recorder 5.0 - Shareware - Download 3,5 MB
  Program může kromě nahrávání hlasových poznámek sloužit také jako nenápadný špion, schovaný v ikoně a nahrávající všechny zvuky. Záznam lze aktivovat ručně nebo hlasem. Podporuje export do MP3, WAV a OGG, výměnné skiny, editaci textových komentářů a posílání souborů e-mailem.
 • Blaze Audio Voice Cloak - Shareware - Download 2 MB
  Nechcete, aby vás někdo poznal po hlase? Můžete se maskovat jako dítě, žena či vetřelec ze sci-fi filmu; program umožňuje v reálném čase změnu pohlaví hlasu, jeho výšky, aplikaci zvukových efektů a ekvalizéru a robotizaci hlasu. Každý vytvořený charakter lze uložit do předvolby. Voice Cloak najde využití při telefonních hovorech (zvláště přes internet), audio konferencích apod.
 • Dexster 1.3.2 - Shareware - Download 4,9 MB
  Zvukový editor a rekordér s efektovou jednotkou. Nabízí pestrou paletu příkazů pro klasické úpravy (Copy, Paste, Mix), nejrůznějších efektů (ekvalizér, vibrato, zrychlení/zpomalení, normalizace, reverb...), dovoluje vložit šum nebo ticho, použít pásmové filtry. Zvládá také konverzi souborů v různých formátech. Nová verze bez udání novinek.
 • DX Modulation Pack 2.0 - Demo - Download 1,8 MB
  Sada šesti zvukových DirectX efektů s plnou podporou MIDI, která obsahuje phaser, flanger, chorus, tremolo, c-delay a rezonanční low-pass/high-pass filtr.
 • Graphic Equalizer Pro 2.2 - Shareware - Download 0,3 MB
  Samostatný grafický ekvalizér profesionální kvality, jenž umožňuje modifikovat zvuk prostřednictvím zesílení či naopak utlumení libovolné frekvence. Uživatel má k dispozici 15 pásem v rozmezí 20 - 20 000 Hz. Ekvalizér může zpracovat stávající soubory, nebo v reálném čase modifikovat signál ze zařízení připojených ke zvukové kartě.
 • YoGen Vocal Remover 2.0.3 - Shareware - Download 0,7 MB
  Program určený pro vymazání vokálů z hudební nahrávky. Analyzuje soubor a snaží se odstranit signály společné oběma kanálům. Pracuje se soubory MP3 a WAV. V reálném čase přehrává zpracovaná data, takže uživatel může hned posoudit účinnost filtru.

  Ostatní utility
 • Burrrn 1.07 - Shareware - Download 2,1 MB
  Vypalovací program zdarma, který využívá engine CDRDAO. Zaměřuje na tvorbu CDDA disků, možno i s CD-TEXTem. Pracuje s formáty WAV, MP3, MPC, OGG, AAC, APE, FLAC, MP4, podporuje jak ID3 tagy, tak i seznamy skladeb v playlistech M3U (Winamp) a FLP (foobar2000). Umí vypalovat image chráněných CD pořízené pomocí Exact Audio Copy a v CUE editoru označit začátky jednotlivých skladeb na non-stop mixu.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - antivirové aplikace
  Znáte strašáka jménem - vir, hoax, červ a trojský kůň? Víte, jak se jim bránit? Disponujete kvalitním antivirovým programem? A jste si jisti, že vaše verze je aktuální? Pokud jste odpověděli alespoň jednou záporně, pak by vám neměly uniknout dnešní antivirové aplikace.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Tablet pro práci i zábavu
  Aplikace pro tablety: zjistěte, co měří senzory, nebo upravujte fotky

  Zajímavá aplikace zobrazí informace ze senzorů mobilního zařízení, jiná nahraje obsah obrazovky nebo aplikaci s bohatou nabídkou fotek a obrázků na pozadí...  celý článek

  Ilustrační foto
  Stáhněte si zdarma: Zapněte vyhledávání i v obrázcích

  Získat text i z obrázku je těžký úkol, avšak ne neřešitelný. Pomocí Orpalis PDF OCR to změníte a budete je moci i kopírovat. Stahovat hudbu z populárních...  celý článek

  Ilustrační foto
  Vytvořte si vlastní unikátní písmo nebo mějte přehled o počasí

  Netradiční písmo s programem BirdFontho vytvoříte v Linuxu, Mac OS X či Windows. Aktuální počasí i jako spořič monitoru nabízí YoWindow. Zobrazit a exportovat...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.