Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 10/2002

aktualizováno 
MP3 a audio CD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • Carlanthano 3.5.1199 - Freeware - Website - Download 1,5MB
  MP3 a vůbec multimediální jukebox s několika přehrávacími režimy, zobrazením odehraného/zbývajícího času, přehlednou databází s tříděním a kategorizací souborů, tvorbou playlistů, editorem ID3 tagů a schopností zobrazovat společně s přehrávanou hudbou texty písní, například pro karaoke show.
 • MidWavi Pro 2.81 - Shareware - Website - Download 1,8MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů, rychlým vyhledáváním multimédií na disku. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF a v dalších formátech.
 • Mobile DJ 2.83.01 - Demo - Website - Download 1,3MB
  Přehrávač vhodný zejména (ale nejen) pro DJs jako systém pro mixování MP3 s libovolnou definicí přechodů (crossfade) mezi soubory, s rozsáhlými možnostmi třídění, detekcí BPM, desetipásmovým ekvalizérem a jemným doladěním tempa/zvuku. Dále drag'n'drop sestavování playlistu, podpora ID3v1 tagů, historie odehraných skladeb.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced MP3/WMA Recorder - Demo - Website - Download 6,8MB
  Harddiskový rekordér s realtime kódováním signálu z externích zdrojů (CD, kazeta, LP, mikrofon) do formátů MP3, WMA, může ukládat i do standardního WAVu. Umí také zaznamenávat zvuk z mixéru zvukové karty, díky čemuž lze nahrávat např. internetová rádia apod. Demo limitováno záznamem na 60 sekund.
 • AGStreme 2.22 - Freeware - Website - Download 1,2MB
  Alternativní obslužný pro síť AudioGalaxy, uživatelsky příjemnější než původní - integruje v jedné aplikaci prostředí klientu a browseru, s detailními informacemi o vámi sdílených i stahovaných souborech. Zatím přímo podporovány jen Win Me, 2000, XP.
 • CDex 1.50 beta 4 - Freeware - Website - Download - 1,8MB
  Volně šiřitelný a zdarma použitelný grabber a enkodér CDDA stop. Přibyla podpora bezeztrátového kompresního formátu Monkey Audio (*.APE) a kodeku VQF, vylepšena byla spolupráce s tagy v souborech WMA, lokální CDDB databází a externími kodéry.
 • LimeWire 2.4.4 - freeware - Website - Download 3,6MB
  Společnost Lime Wire LLC se opravdu činí a co chvíli seká v programátorské dílně novou verzi svého Gnutella klientu. Současné vydání se soustředí na větší stabilitu spojení a menší spotřebu datového pásma. Pokud nenajdete přesně to, co hledáte, můžete svůj dotaz zanést na wish-list a příště jej automaticky zopakovat.
 • Sonic Foundry Siren 2.0c - beta - Website - Download 16,1MB
  Nejnovější verze kompletního řešení firmy Sonic Foundry pro práci s MP3 soubory na PC. Organizuje soubory ve vaší knihovně, přehrává audio CD, WAV, MP3 a WMA. Zvuk lze zabarvit grafickým ekvalizérem, zrak potěšit realtime vizualizacemi. Umožňuje grabovat stopy z audio CD s podporou tagování z CDDB, jakož i vypalovat soubory na CD-R/W.
 • WinADR 1.9.10 - Shareware - Website - Download 1,7MB
  Univerzální přehrávač a harddiskový rekordér zaznamenává zvuk přímo do WAV/WMA/MP3 a jiných formátů při použití systémových kodeků, aniž by vytvářel dočasné soubory. Zahrnuje také audio mixér a manažer playlistů.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 Cat 1.14 - Giftware - Website - Download 1,7MB
  Příruční databáze pro vaše hudební soubory, které lze třídit podle umělců, alb, žánru atd., rozdělovat je do kategorií dle libovolných kritérií, vyhledávat podle klíčových slov a zástupných znaků a přehrávat ve WinAmpu pomocí vygenerovaných playlistů.
 • MP3Detective 5.5 - Shareware - Website - Download 1,6MB
  Do takřka detektivního pátrání po MP3 souborech se můžete pustit s touto utilitou. Umí najít název pomocí dvou slov či jejich útržků, upravovat ID3 tagy, sestavit playlist a vytvořit z výsledků vyhledávání HTML soubor s odkazy. Podporuje skinování a drag'n'drop spolupráci s vašim přehrávačem ve Windows.
 • MuzicMan 4.1 - Shareware - Website - Download 4,3MB
  Multifukční aplikace, která slouží především jako organizér MP3 a WAV souborů v počítači s podrobnou databází údajů o každé skladbě, včetně údajů o hladině hlasitosti - ty pak využije interní přehrávač k tomu, aby hudba hrála stejně hlasitě. Aktivovat lze 10pásmový ekvalizér. Program neustále monitoruje lokaci MP3 tak, aby odkazy byly aktivní i v případě přesunutí souborů.

  MIDI programy a utility
 • Music MasterWorks 3.62 - Shareware - Website - Download 1,8MB
  Kompoziční software pro tvorbu, přehrávání, záznam, editaci a tisk hudby. Nahrávat lze s MIDI nástrojem nebo i s počítačovou klávesnicí. Nově přichází s modulem pro rozpoznání melodie ze zpěvu na mikrofon.
 • Rainbow Synth 2.4 - Shareware - Website - Download 0,8MB
  Softwarový emulátor schopný vyprodukovat zvuk analogových nástrojů, stejně tak i syntetizovaných bicích a elektronických kláves a bas z 80. let. Každý ze 16 hlasů může být modifikován jedním ze čtyř oscilátorů, na výběr je několik průchodů signálu. Nechybějí obálky, modulace... Funguje jako samostatná aplikace nebo v prostředí VST 2.0.
 • SlicyDrummer Lite - Freeware - Website - Download 1,7MB
  Sestavte si vlastní profesionální bicí smyčky v jednoduchém konstrukčním prostředí, v němž lze snadno kombinovat připravené samply. Chcete-li ušetřit čas či vám právě chybí tvůrčí invence, můžete také modifikovat již hotové bicí smyčky/patterny.

  Audio programy a utility
 • Audacity 1.0.0 - Freeware - Website - Download 1,5MB
  Kvalitní open source zvukový editor. Přímo zaznamenává nebo importuje formáty WAV, Ogg Vorbis, MP3 či AIFF a mnoho dalších. Obsahuje interní zvukové efekty, spolupracuje s VST plug-iny. Nabízí rychlou odezvu při editaci a nekonečně mnoho úrovní undo.

  Ostatní
 • CD Mate 2.2.5.30 - Shareware - Website - Download 8,6MB
  Software, který podle slov autorů spojuje to nejlepší ze současných vypalovacích programů. Nahraje standardní datové, Mixed Mode, CD-Extra i bootovatelné CD, jakož i audio CD, jemuž mohou za zdroj díky realtime dekompresi posloužit i MP3 soubory. Podporuje zápis na více připojených mechanik naráz a rozumí si s jedenácti ochranami proti kopírování.
 • TMPGEnc 2.55.38.142 - Freeware - Website - Download 1MB
  Jeden z nejlepších konvertorů digitálního videa ve formátu AVI do MPEG1, používaný pro tvorbu VideoCD. Nová verze zrychluje prohledávání zdrojového AVI a odstraňuje chyby předešlého vydání, např. nekorektní konverzi poměru stran obrazu při změně formátu systémového streamu aj.
 • Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Ilustrační foto
  Aplikace na neděli: tablet jako malířské plátno či rezervační systém

  Náš přehled užitečných aplikací pro tablety tentokrát obsahuje jednu, která šifrováním ochrání data v cloudovém úložišti, šikovný hudební přehrávač, čtečku...  celý článek

  Tablet pro práci i zábavu
  Aplikace pro tablety: zjistěte, co měří senzory, nebo upravujte fotky

  Zajímavá aplikace zobrazí informace ze senzorů mobilního zařízení, jiná nahraje obsah obrazovky nebo aplikaci s bohatou nabídkou fotek a obrázků na pozadí...  celý článek

  Foto: Freeimages.com
  Stáhněte si zdarma: Vlastní analytik výkonu PC

  Analýzu procesů s možností objevit ty škodlivé přenechte programu Whats My Computer Doing. Rychlé šifrování dat na jeden klik obstará Kryptelite. S PC dodávaný...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.