Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 14/2003

aktualizováno 
Ať už chcete hudbu poslouchat nebo míchat živě na party, skládat či remixovat, nebo si hrát s hudebními soubory, určitě si v dnešním přehledu vyberete. Navrch ještě přinášíme novou verzi BlindWrite 4.3.1 pro kopírování chráněných CD, P2P klient Overnet 0.47 a náhradu za QuickTime od Apple.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • djDecks 0.58 - Shareware - Download 2,9 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Obsahuje několik DSP efektů: třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál. Nová verze využívá přehrávacího jádra fmod v3.62, které dovede korektně spravovat vícero zvukových karet v počítači. Dále přináší možnost zadávání a ukládání až 20 "cue" bodů pro každou skladbu, zdokonalené VU a spektrální analyzéry a detekci BPM. Výsledný mix lze nyní exportovat do Ogg Vorbis!
 • dBpowerAMP Player r2 - Freeware - Download 1,9 MB
  Zdarma používatelný přehrávač CDDA, MIDI a zvukových souborů ve formátech MP3, WMA, Ogg Vorbis, Monkey Audio, Real Audio a WAV. Při přehrávání umí automaticky ořezávat ticho, prolínat skladby a pracovat v režimu bez mezer - pro nerušený poslech navazujících tracků. Disponuje visualizacemi, editory Tagů a playlistů, knihovnou souborů, normalizací hlasitosti a vzhledovými skiny.
 • Passion Audio Player 1.5 - Freeware - Download 1 MB
  Softwarový přehrávač MP3, WMA, OGG, MOD, CDDA a mnoha dalších populárních formátů, kompatibilní se skiny (vzhledovými schématy) WinAmpu včetně práce s playlisty. Hudební disky umí identifikovat ve FreeDB databázi. Využívá přehrávací engine BASS API s kvalitním dynamickým výstupem, podpořeným grafickým ekvalizérem a pestrými visualizacemi. Dále je kompatibilní s efektovými Winamp-kompatibilními plug-iny a visualizačními moduly přehrávače Sonique 1.x.
 • RockIt 2000 Pro v2.0 - Demo - Download 1,4 MB
  Dvojitý DJ mixér s novou MP3 dekódovací rutinou, širokými možnostmi tvorby playlistů a dělení hudby do libovolných kategorií, má oddělené ovládání hlasitosti a ekvalizér pro každou jednotku. K dispozici je kompletní historie odehraných skladeb a opakování songů.
 • VUPlayer 1.3 - Freeware - Download 0,9 MB
  Chcete-li si poslechnout muziku bez investic do software, je tu zdarma šířený VUPlayer. Přehraje jako kompaktní disky, tak i komprimované soubory a hudební moduly. Aktuální verze přináší 32bitové mixování, 9pásmový grafický ekvalizér, přepracovaný vzhled, podporu CD Textu, pohodlnější práci s playlisty a různá drobná vylepšení.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced MP3 Converter V1.62 - Shareware - Download 1,5 MB
  Aktualizovaný konverzní software pro převod hudebních souborů mezi formáty WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis přímo, bez vytváření dočasných souborů. Podporuje ID3 Tagy v1 i v2 a playlisty M3U a PLS. Během konverze je možné provést normalizaci souborů na jednu hladinu, aby všechny skladby zněly stejně. Uživatelské rozhraní je přizpůsobitelné skiny. Program může též sloužit jako plnohodnotný přehrávač.
 • CD MP3 Terminator 1.30 - Shareware - Download 2,4 MB
  Jednoduchý a rychlý CD ripper, kompakt převede jediným kliknutím myší. Podporuje formáty MP3, Windows Media, Ogg Vorbis, Monkey Audio, Yamaha VQF a WAV. Rovněž umí navzájem konvertovat hudební soubory. Program obsahuje ovladače přehrávání CD, podporuje tvorbu ID3 Tagů v2 a práci s více mechanikami.
 • Easy CD-DA Extractor 5.0.7 - Shareware - Download 2,1 MB
  Aktualizace proslulého nástroje pro snadné grabování audio CD do formátů MP3, WMA a WAV, rozumí si ovšem i s dalšími formáty podporovanými systémovými kodeky. Je propojen s databází CDDB, zapisuje ID3 a WMA Tagy s detailními informacemi o skladbách, disponuje dávkovým konvertorem souborů, MP3-WAV dekodérem a normalizérem zvuku. Nyní obsahuje také podporu formátů AIFF, Ogg Vorbis 1.0, WMA 9 a Monkey Audio 3.97.
 • FreeRIP MP3 2.30 - Freeware - Download 0,9 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údaje o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis.
 • Overnet 0.47 - Freeware - Download 1,1 MB
  Nová verze klientu pro decentralizovanou P2P síť Overnet. Kromě odchycení mnoha chyb došlo k přepracování a optimalizaci komunikačního protokolu, což má za výsledek vyšší rychlost vyhledávání souborů i downloadů. V nové verzi se objevilo mnoho vylepšení: dokonalejší správa fronty souborů pro upload, odpojení nevyužívaných spojení, zálohování zdrojů stahovaných souborů, minimalizace nároků na CPU, korektní třídění seznamu serverů, rychlejší přístup k souborů uživatelů v seznamu přátel a mnoho dalšího...
 • Zlurp! 1.2.9d - Freeware - Download 1,3 MB
  Freewarový CD ripper, spolupracující se systémovými kodeky i externími enkodéry. Přímo obsahuje knihovnu LAME, produkuje soubory MP3 a WMA. Využívá online služby CDDB pro získávání informací o CD a tvorbu ID3 Tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • Abander TagControl 1.39 - Shareware - Download 1,1 MB
  Šikovné udělátko pro práci s komprimovanými soubory ve formátech MP3, OGG, WMA, ASF a APE. Obsahuje knihovnu multimédií, ale především funguje jako editor informačních Tagů propojený s online databázemi FreeDB a CDDB. Dokáže také načítat a vkládat texty k písním a dokonce i grafiku (fotografie interpreta apod.). Další funkce zahrnují korektní pojmenování souborů podle Tagů, sychronizaci ID3 v1 a V2 aj.
 • Power MP3 Cutter 1.39 - Shareware - Download 0,8 MB
  Nástroj pro práci se soubory ve formátech MP3 a WAV. Může je oříznout o libovolné části, lze aplikovat fade-in/out pro stažení nebo zvýšení hlasitosti na krajích souborů. Formáty lze konvertovat mezi sebou a MP3 můžeme převzorkovat na jiný datový tok.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • AnaMark - Shareware - Download 1,4 MB
  VST syntezátor se třemi oscilátory, 21 druhy syntézy, šesti filtry, deseti efekty a neuvěřitelnými 415 předvolbami nabízí unikátní zvukové možnosti. Dokáže vyloudit reálný zvuk harmoniky, smyčců, varhan i elektrických kytar, kláves, bas i bicích nástrojů, ale třeba také stařičkých osmibitových Commodorů C64.
 • Extreme Sample Converter 1.3.4 - Demo - Download 1,3 MB
  Konvertor zvukových samplů v různých formátech. Navzájem lze převádět zvukové banky SoundFont, GigaSampler, Solton MS a SampleTank; do těchto formátů lze konvertovat i banky z Akai S1000/S3000. Nástroje lze převádět do nekomprimovaných WAV a AIFF, do nichž lze dekódovat i komprimované soubory ve formátu Ogg Vorbis. Extreme Sample Converter dále nabízí parametrický editor, rozšířený editor smyček, možnost přihlášení virtuálních disků a zvukový editor pro nástroje Solton MS.
 • Muzys 2.30 - Shareware - Download 2,6 MB
  Crossplatformní MIDI studio pro seriózní hudební kompozici i živá vystoupení. Obsahuje všechny moduly, bez nichž se při tvorbě hudby neobejdete: sekvencer, rytmický a zvukový modul, sampler, DSP procesor, mixpult... Pracuje s MIDI, podporuje VST efekty/nástroje, samply ve formátech WAV, AIFF, MP3. K dispozici je 128 stop, rozdělitelných do jednotlivých sekvencí (patternů) podobně jako u trackerů. Najdeme tu možnosti smyčkování, více než 30 sekvenčních funkcí, 16 integrovaných efektových plug-inů a v neposlední řadě i oblíbené skinování.
 • Renoise v1.261 - Freeware - Download 3,1 MB
  Krokový sekvencer pokračující v tradici FastTrackeru, ovšem možnosti kompozice rozšiřuje o použití DSP efektů, VST a VSTi nástrojů, podporu MIDI a MIDIsync, zařízení s ovladači ASIO a mnoho dalších vlastností. Kvalitní přehrávač přepočítává samply s 32bitovou přesností. Aktuální verze vylepšuje práci s blokovými selekcemi, optimalizuje využití paměti, napravuje nekorektní interpretace některých příkazů použitých ve spolupráci s MIDI nástroji a mnoho dalších drobných chyb.

  Ostatní programy
 • BlindWrite Suite 4.3.1 - Shareware - Download 1,4 MB
  Aktuální verze aplikace pro zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků v RAW módu pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin. Vypaluje image datových disků a audio CD ze souborů WAV, MP3, Ogg Vorbis, WMA a Monkey Audio. Aktualizace je zaměřena především na optimalizaci výkonu a menší vytížení procesoru.
 • QuickTime Alternative 1.0 - Freeware - Download 5,6 MB
  Alternativní instalační balík k původnímu těžkopádnému QuickTime přehrávači od Apple. Paklík obsahuje modifikovanou verzi klasického přehrávače Windows Media Player 6.4 a systémové QuickTime kodeky. Díky tomuto dárečku už nebudete muset kvůli prohlížení videa ve formátu MotionJPEG a dalších instalovat celý QT nebo RealPlayer.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - vytváříme HTML stránky
  Chcete-li mít své vlastní stránky na internetu, pak se vám zcela jistě bude hodit rychlý a kvalitní HTML editor, který vám s jejich tvorbou pomůže. Díky tomuto nástroji je návrh a vytvoření stránek doslova a do písmene hračkou.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Freeimages.com
  Obnovujeme zapomenuté heslo pro přístup do Windows

  Obejít operační systém Windows a dostat se do něj i bez znalosti uživatelského hesla? Není to snadný úkol, ale při troše štěstí toho dosáhnout lze. Představíme...  celý článek

  Diskové úložiště
  Speciální programy ukážou, co na disku nejvíce užírá volné místo

  Znovuobjevit zapomenuté fotografie, najít založené či ztracené dokumenty anebo zjistit, zda některé soubory nemáte na diskovém úložišti vícekrát. To jsou...  celý článek

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy a triky pro Windows 10: jak se znovu dostat k Ovládacím panelům

  Nainstalovali jste si aktualizaci Creators Update a nemůžete najít Ovládací panely? Víme, kde je najdete. Ukážeme si také, jak vyvolat příkazovou řádku při...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.