Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 33/2003

aktualizováno 
Nové verze klientů pro P2P sítě eDonkey a Overnet, nástroje pro konverzi videa a zvuku, vypalování cédéček zdarma, rozšíření Windows o detailní informace o hudebních souborech, něco pro záznam zvuku a další utility najdete v dnešním přehledu audio a MP3 programů.

MP3, Audio CD, video přehrávače

 • MidWavi Pro 2.86 - Shareware - Download 1,8 MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů a rychlým vyhledáváním multimédií na disku. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF, EMF ad.
 • QCD Player 4.0 - Freeware - Download 3,1 MB
  Čtvrtá generace oblíbeného přehrávače audio CD, MP3/mp3PRO, WMA, Ogg Vorbis a dalších hudebních souborů. Umí rovněž grabovat z CD s provázáním na internetové databáze titulů, editovat tagy a playlisty, ovládá umění skinování. Rozšiřitelný pomocí externích plug-inů.
 • RM-X Player V2 - Shareware - Download 4,6 MB
  Víceúčelová utilita, která v sobě spojuje hudební a video přehrávač (DVD, MP3, AC3, DivX, Ogg, Real, WM9), konverzi multimédií do Windows Media 9, prohlížení souborů fotografií s hudbou na pozadí a přenos souborů přes mail nebo FTP. Dále umožňuje grabování videa přes standardní rozhraní Windows.
 • Virtual DJ 1.05 - Shareware - Download 4,6 MB
  S „Virtuálním DJem“ se můžete stát skutečným DJem. S přehrávanými soubory můžete nakládat jako s vinylovými deskami, algoritmus Beatlock zajistí precizní mixování, stopy lze jednoduše zasmyčkovat. Dále několik zvukových efektů, naprogramování vlastních hlášek a jinglů a možnost záznamu a streamování vaší show.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • Advanced WMA Workshop 2.0 - Shareware - Download 5,5 MB
  Konverzní suita s důrazem na možnosti kodeku Windows Media Audio 9, ale dokáže navzájem převádět vše včetně MP3, WAV a Ogg. Možnost dávkové konverze, editace ID3 tagů i grabování CD. Nová verze obsahuje spoustu fixů, má lehce pozměněný vzhled a přidává další šablony pro cílové názvy souborů.
 • All To MP3 Converter 1.25 - Shareware - Download 4,9 MB
  Všechno do MP3! Cokoliv na svém pevném disku najdete, můžete hravě převést do formátu MP3. Program podporuje WMA 9, OGG, WAV, ale za zdroj mohou sloužit i hudební kompakty. Během převodu zachovává detailní informace o původních souborech a ukládá je do ID3v2.
 • eDonkey2000 0.50.1 - Freeware - Download 1,2 MB
  Nová alpha verze klienta pro P2P síť eDonkey.
 • Hero Video Convert 2.0.2 - Shareware - Download 10,1 MB
  Nástroj pro zpracování videa, dovede převést film z DVD do formátu VCD, AVI nebo jako webové preview do animovaného GIFu, vytvářet šetřiče obrazovky s nejoblíbenějšími scénami, kopírovat zdrojové soubory a editovat zvlášť obraz a zvuk. Dále umí konvertovat AVI na MPEG a spojovat rozdělené filmy.
 • MpegWare CD Ripper - Freeware - Download 1,8 MB
  Jednoduchý program sloužící k extrakci audio stop z kompaktních disků. Soubory může ukládat bez komprese nebo ve formátech Ogg a MP3. K poslechu cédéčka můžete využít interní přehrávač.
 • Overnet 0.50.1 - Freeware - Download 1,2 MB
  Nová alpha verze klienta pro decentralizovaný P2P systém Overnet.
 • Precision CD WAV MP3 Converter 1.6 - Shareware - Download 6 MB
  Název tvrdí, že tento program dělá svou práci opravdu svědomitě. Pro získání informací o stopách stahovaných z CD používá databázi FreeDB. Skladby ukládá jako WAV nebo MP3. Dále umožňuje vzájemnou konverzi formátů WAV, MP3, WMA 8/9 a Ogg. Má vlastní rekordér pro digitalizaci starých analogových nahrávek.

  Ostatní MP3 utility

 • A-Media Scanner - Shareware - Download 0,8 MB
  Katalogizer multimédií s možností publikování celé sbírky na internetových stránkách. Získává informace o audio i video souborech: použitý kodek, detailní vlastnosti, obsah ID3 tagů, z videa umí vyextrahovat preview v několika JPEG souborů. Podporuje AVI, WAV, MPEG, MP3, ASF, WMV, WMA, Ogg a QuickTime.
 • Collectorz.com Music Collector 6.0 build 1 - Shareware - Download 3 MB
  Nástroj pro sběratele, který umí katalogizovat všechny možné audio nosiče: kompakty, LP, kazety, minidisky apod. Detailní informace lze vyhledat na CDDB i mnoha webových hudebních serverech (vč. obalů alb). Cédéčka lze přidávat automaticky v dávkovém režimu. Program dále nabízí nejrůznější způsoby třídění záznamů, grafické statistiky, export do TXT nebo HTML a tisk.
 • Dr.Tag 2.0.1 - Shareware - Download 3,5 MB
  Tagger s dávkovým vkládáním údajů ručně nebo automaticky podle názvu souborů, z nichž dokáže vymazat podtržítka a další zástupné znaky a v případě neúplnosti je doplnit ID3 informacemi. Rovněž lze modifikovat jména souborů. Podporuje formáty MP3, Ogg Vorbis a WMA a pracuje i s playlisty. Dokáže načítat i poškozené tagy a rozšiřuje operace v kontextovém menu.
 • InfoTag Magic v1.0.b4 - Freeware - Download 0,2 MB
  Rozšíření systémových informací o souborech, v „tooltipu“ zobrazeného při ukázání myší na soubory MP3, WMA a OGG zobrazí detailní parametry s údaji z informačních tagů. Rovněž nabízí náhled několika prvních řádek textových souborů (TXT, INI, LOG, BAT, DIZ aj.)
 • MP3Trim 1.86b1 - Freeware - Download 0,2 MB
  Nová verze oblíbeného software pro přímou editaci MP3 souborů - ořezání, sestřihání, normalizaci, fade in/out atd. Nově má implementovánu podporu Lyrics3 tagu, lepší podporu mp3PRO aj.
 • TagScanner 4.7 build 472 beta - Freeware - Download 0,9 MB
  Užitečný freewarový pomocník při organizaci ID3 Tagů. Podporuje tagy v1, v2 i informační pole souborů Ogg Vorbis. Obsahuje rozsáhlé dávkové funkce pro automatické vyplňování údajů a přejmenování souborů podle tagů. Má vestavěný přehrávač, dokáže pracovat i s playlisty. Podporuje i další data, jako jsou obrázky a texty písní. Aktuální verze zdokonaluje operace s OGG tagy a práce pod WinXP je rychlejší.

  MIDI nástroje, kompozice, utility

 • AmazingMIDI 1.70 - Freeware - Download 0,7 MB
  Utilitka, která dokáže převést polyfonní WAV soubory na MIDI. Podmínkou ovšem je, aby všechny noty v převáděném souboru byly hrány jedním nástrojem. Pro úspěšnou konverzi potřebuje také zdrojové soubory v jednotlivými zahranými tóny, s nimiž pak převáděná data porovnává. Nahrávka může mít maximálně 17 minut.
 • Extreme Sample Converter 1.5 - Demo - Download 1,4 MB
  Nová verze konvertoru nástrojových samplů v různých formátech. Navzájem lze převádět zvukové banky SoundFont, GigaSampler, Solton MS a SampleTank; do těchto formátů lze konvertovat i banky z Akai S1000/S3000. Nástroje lze převádět do nekomprimovaných WAV a AIFF, do nichž lze dekódovat i komprimované soubory ve formátu Ogg Vorbis. Extreme Sample Converter dále nabízí parametrický editor, rozšířený editor smyček, možnost přihlášení virtuálních disků a zvukový editor pro nástroje Solton MS.
 • Sequential Vibes v1.01 - Shareware - Download 2,6 MB
  Aktualizovaná verze sekvenceru založeného na systému hudebních trackerů. Za zdroj zvuku mohou sloužit klasické samply nebo nástroje kompatibilní s VST. Každý zvuk lze ovlivnit interním mixérem, který využívá externí DX a VST efekty - aplikovat lze i automatizované povely a synchronizovat program s MIDI nástroji.

  Audio editory, efekty, utility

 • Audio Recording Database 1.0 - Shareware - Download 1,2 MB
  Podivuhodný záznamník, s jehož pomocí můžete nahrávat signál z mikrofonu nebo vstupu zvukové karty, a všechny záznamy hned popsat a katalogizovat v interní databázi. Přistupovat k nim lze i přes MySQL.
 • FairStars Recorder - Shareware - Download 5,7 MB
  Pětihvězdičkový rekordér, s nímž můžete zaznamenat libovolné zvuky procházející počítačem a ukládat je do souborů ve formátech WMA, MP3, OGG a WAV. Tiché pasáže např. mezi skladbami může vynechat nebo zahájit nový záznam. Podporuje pásmové filtry. Zároveň jej lze použít jako konvertor a editor ID3 tagů.

  Ostatní utility

 • AudioLabel CD Labeler 2.18 - Freeware - Download 2,9 MB
  Kvalitní prostředek k vytváření bookletů a potisků na CD. Informace o desce program automaticky naimportuje z internetové FreeDB databáze. Podle objemu údajů a použité šablony jsou pak automaticky přizpůsobeny parametry textu - velikosti fontu, barva písma atd.
 • Burn4Free 1.0.0.478 - Shareware - 1,4 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB.
 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - sdílení souborů (P2P)
  Stahování dat skrze internetovou síť zažívá v posledních letech doslova „boom“. Programových klientů pro sdílení souborů na internetu existuje celá řada. A mnoho dalších přibývá jako hub po dešti. Jaké aplikace jsou k dispozici? Pojďme se podívat na největší hráče na trhu.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Ilustrační foto
  Stáhněte si zdarma: Zapněte vyhledávání i v obrázcích

  Získat text i z obrázku je těžký úkol, avšak ne neřešitelný. Pomocí Orpalis PDF OCR to změníte a budete je moci i kopírovat. Stahovat hudbu z populárních...  celý článek

  Ilustrační foto
  Aplikace na neděli: tablet jako malířské plátno či rezervační systém

  Náš přehled užitečných aplikací pro tablety tentokrát obsahuje jednu, která šifrováním ochrání data v cloudovém úložišti, šikovný hudební přehrávač, čtečku...  celý článek

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy a triky pro Windows 10: jak se znovu dostat k Ovládacím panelům

  Nainstalovali jste si aktualizaci Creators Update a nemůžete najít Ovládací panely? Víme, kde je najdete. Ukážeme si také, jak vyvolat příkazovou řádku při...  celý článek

  Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám
  Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

  Jak se jiné ženy postavily k nevěře a co jim pomohlo.

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.