Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 40/2004

aktualizováno 
Jednu z nejlepších aplikací pro restaurování starých nahrávek WAVClean, neviditelný audio přehrávač @MAX Tray Player, nástroje pro klonování DVD videa, správu ID3 tagů, vypalování hudby a dat a mnoho dalšího nabízí aktuální přehled nejnovějších programů pro počítačové zpracování zvuku.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • @MAX Tray Player 1.00b - Freeware - Download 0,8 MB
  Malý, ale šikovný hudební přehrávač. Nezabírá místo na ploše, jeho ovládací prvky jsou přímo integrovány do systémové tray lišty. Rozhraní je lehce podobné Winampu a tudíž příjemné. Program podporuje zvukové i video soubory ve formátech WAV, MP3, MIDI, MPEG, AVI, WMA, WMV a dalších. Umí také ovládat CD mechaniku a pracuje s playlisty, používá vstupní plug-iny Winampu 2.
 • AlbumPlayer v3.33g - Demo - Download 6,2 MB
  Organizér a přehrávač celých alb ve formátech MP3 a WMA. Program si automaticky stahuje názvy skladeb a obaly ze služeb All Music Guide a CDDB. Udržuje přehled o albech na médiích CD-R a nejhranější uchovává na pevném disku počítače. Grafické rozhraní podporuje "skiny", editor přiložen.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Acoustica MP3 CD Burner 4.0 build 79 - Shareware - Download 3,9 MB
  Vypalte si svou vlastní hudební kompilaci z MP3 souborů i M3U/PLS playlistů. Program automaticky detekuje nekompletní skladby, normalizuje hlasitost všech souborů, ořezává ticho na začátku a konci stop. Dokáže vytvořit také kontinuální mix s plynulými přechody mezi skladbami, podporuje CD-Text a ochrany proti podtečení bufferu.
 • Arial CD Ripper 1.3.67 - Shareware - Download 1,9 MB
  CD ripper ukládající stopy do formátů MP3, WAV, OGG, FLAC a APE (Monkey's Audio). Rovněž nabízí dávkovou vzájemnou konverzi uvedených typů souborů, přístup k informacím o CD prostřednictvím internetové databáze a editaci ID3 tagů. Obsahuje interní přehrávač, příkazy pro konverzi integruje do kontextového menu Windows.
 • Audio Companion 1.42 - Shareware - Download 0,4 MB
  Tři aplikace v jednom úhledném balení: grabber stop z kompaktních disků harddisk, audio rekordér pro záznam zvuku z externího zdroje (gramofon, kazeta) s automatickou detekcí rozdělení stop a dávkový konvertor zvukových souborů s možností změny hlasitosti WAV souborů. Všechny tři moduly podporují zvukové formáty MP3, WAV, WMA a Ogg Vorbis.
 • Blaze MediaConvert 3.0 - Shareware - Download 9 MB
  Nová verze užitečného dávkového konvertoru multimediálních souborů. Rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD včetně komunikace s databází CDDB, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků i ukládat jednotlivé snímky z videa.
 • DVD Clone Studio - Shareware - Download 2,3 MB
  Prográmek pro zálohování vašich oblíbených filmů na DVD - nejen hlavních programů, ale kompletních disků s titulky, trailery, bonusy atd. Autoři slibují vysokou kvalitu.
 • Easy CD-DA Extractor 7.1.2 - Shareware - Download 4,9 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v nové verzi. Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Nyní kompatibilní s kodeky Ogg Vorbis 1.1 a též WMA 9.1 z balíku Windows Media Player 10 - samostatně ke stažení zde (5,3 MB).

  ID3 editory, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • Audiophiler 1.3.3 - Shareware - Download 4,3 MB
  Organizátor vaší hudební sbírky, umožňuje prohlížení a tisk záznamů, třídění dle nejrůznějších kritérií, spolupracuje s databankou CDDB. Ke každému titulu lze zadat datum koupě a jeho cenu. Oprava problému s tiskem pod Win98.
 • Tag&Rename 3.16 - Shareware - Download 2,3 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3. Aktuálně vylepšená funkce přejmenování složky, výchozí adresář pro ukládání playlistů, odstraněné chyby.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • ERA 1.2 - Shareware - Download 0,8 MB
  Pokročilý krokový sekvencer v podobě zásuvného modulu standardu VSTi 2.3, se speciálními obrazovkami pro programování bicích a piano roll. Disponuje 12 stopami, každá se 16 patterny, které však lze libovolně spojovat. Patterny jsou organizované v bankách, programech a variacích, každá předvolba pak obsahuje 128 patternů, které lze jednoduše směrovat do MIDI kanálů.
 • Musette v2.5.1 - Freeware - Download 0,9 MB
  Velmi jednoduchý notační software pro začátečníky. Jednoduchým drag'n'drop systémem umožňuje editovat výšku a délku tónu přímo vkládáním symbolů do notové osnovy, skládat noty do akordů. K notám můžete vložit text a vytvořit si tak virtuální zpěvník. Aktuální verze nabízí snazší a rychlejší editaci.
 • TS-MIDI Editor - Freeware - Download 0,6 MB
  Program umožňující velmi snadnou korekci MIDI souborů získaných pomocí automatického rozpoznávání vstupního analogového audio signálů. Editor je designován podobně jako Piano Roll, nabízí odebrání/přidání not, změnu výšky a délky a přehrání výsledku.

  Audio editory a efekty
 • Audiotools 5.00 - Shareware - Download 5,1 MB
  Pátá generace harddiskové rekordéru, vhodného k samplování nahrávek z kazet a LP desek. Podle mezer mezi tracky umí rozdělit skladby do jednotlivých souborů. Umožňuje zvuk v reálném čase zpracovat několika efekty. Možnosti programu lze rozšířit přídavnými plug-iny (tvorba CD, kódování do MP3), které se nacházejí na stránkách Audiotools.
 • Audio Editor Pro 1.45 - Shareware - Download 6,9 MB
  Multifunkční vizuální editor, umožňující snadné zpracování audio souborů pomocí přesného zobrazení průběhu zvuku. Podporuje všechny hlavní souborové formáty, nabízí základní operace i pokročilé filtry a efekty. K tomu všemu hravě zvládá i konverze kompatibilních formátů, vč. WMA 9. Zpracuje ID3 Tagy, při ripování CD umí poslat dotaz na databázi FreeDB.
 • FlexiMusic Wave Editor 2004 - Shareware - Download 3,1 MB
  Audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním a širokou nabídkou užitečných funkcí. Umí nahrávat zvuk z externího zdroje a na získaný materiál použít množství efektů. Kromě základních editačních povelů nabízí také přehrávání pozpátku, inverzi fáze, zrychlení/zpomalení samplu, převzorkování, vylepšení zvuku ekvalizérem, vyrovnání hlasitostí, prostorovými efekty, přepočítání na jinou základní tóninu, změnu tempa, formátu apod. Nové editační příkazy, nové efekty.
 • RIP Vinyl 3.12 - Shareware - Download 0,4 MB
  Šikovný program pro převod starých černých desek do digitální formy. Pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní a vstupu zvukové karty lze signál nasamplovat na harddisk. Skladby jsou automaticky rozděleny podle mezer do jednotlivých souborů. Program umožňuje také převod stařičkých desek nahraných na 78 otáček prostřednictvím klasického gramofonu - algoritmus nasamplovaný zvuk přepočítá na správnou rychlost. Úroveň nahrávání kontroluje VU meter.
 • StepVoice Recorder - Shareware - Download 0,7 MB
  Jednoduchý rekordér, který zaznamená na pevný disk nebo jinou jednotku všechny zvuky, které v reálném čase vydává váš počítač - lhostejno jde-li o nahrávání line-in vstupu, internetových rádií, hlasových poznámek nebo smrtelného chropotu nepřátel z akčních her.
 • WAVclean 1.9.3 - Shareware - Download Win98/ME, WinXP 2,5 MB
  Jedna z nejdokonalejších jednoúčelových aplikací pro odstranění ruchů a šumu z digitálního zvuku. Ať už čistíte hlasový záznam či šumění magnetofonové pásky, WAVclean pomůže. I s minimem nastavitelných parametrů můžete dosáhnout vynikajících výsledků.

  Ostatní utility
 • Burn4Free 1.0.1.0 - Freeware - Download 2,2 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Sponzorováno reklamou.
 • SID CD-DVD Indepth - Shareware - Download 11,8 MB
  Specialista na ripování a vypalování CD a DVD disků. Vytvoří CDDA disk ze souborů WAV, MP3, WMA, OGG a spol., vypracuje též datové CD a DVD on-the-fly. Spolupracuje se všemi sběrnicemi (IDE, USB, FireWire, SCSI), maximum současných vypalovaček, technologie pro ochranu dat při podtečení bufferu.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - komplexní čističe systému
  Chcete-li vrátit výkon svému operačnímu systému, optimalizovat jeho běh a zároveň se postarat o odstranění citlivých informací z pevného disku, potom by se vám mohly hodit následující programy, které provedou snadnou, bezpečnou a důkladnou očistu vašich Windows.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: Zjistěte, kdo se chtěl přihlásit do vašeho PC

  Motiv je kombinace obrázků na pozadí plochy, barev oken a zvuků. Poradíme, kde najít nové motivy nebo fonty, kterými ozvláštníte své dokumenty. Přidáme i tip...  celý článek

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy a triky pro Windows 10: jak se znovu dostat k Ovládacím panelům

  Nainstalovali jste si aktualizaci Creators Update a nemůžete najít Ovládací panely? Víme, kde je najdete. Ukážeme si také, jak vyvolat příkazovou řádku při...  celý článek

  Ovládání klávesnice Windows očima.
  Microsoft zkouší u Windows 10 ovládání očima

  Microsoft přidal do testovací verze Windows 10 podporu systému Eye Control, který umožňuje ovládat počítač očima.   celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.