Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Čím legálně vyhledávat a stahovat miliony MP3 písniček zdarma

aktualizováno 
Našli jsme pro vás program pro legální stahování hudby. Vyzkoušejte také Start menu z Windows Vista ve Windows XP. Posílejte e-maily více adresátům osobně. Ke stažení je i Microsoft Office 2007.

Legálně stahuje, spokojeně poslouchá...

Clickster 1.1 – freeware
Jistě jste se i vy již někdy dostali do situace, kdy jste byli nuceni sedět u počítače (ať už z pracovního či jiného důvodu) a stalo se vám, že byste si tyto chvíle chtěli zpříjemnit poslechem oblíbené písničky.

Disponujete–li obrovským archívem hudby v digitální podobě, potom není nic lehčího, než si vybraný song najít a spustit. Co však dělat, pokud písničku ne a ne nalézt, či ji dokonce nemáte? Odpověď je jednoduchá. Nainstalujte si a začněte používat aplikaci Clickster.

Clickster je jednoduchá a přitom geniální vyhledávací služba. Na internetu totiž dle zadaných klíčových slov dokáže vyhledat a zobrazit hledanou hudbu, kterou si následně můžete pustit či dokonce stáhnout na pevný disk.

Pracuje na podobném principu jako P2P sítě, avšak specializuje se pouze na vyhledávání hudby ve formátu MP3. Na rozdíl od peer to peer klientů není nutné nic nastavovat a dokonce nemusíte ani nic sdílet, čímž neporušujete zákon na ochranu autorského práva. Takže stahovat lze legálně bez pocitu viny. Přispějete–li autorovi na vývoj aplikace, získáte vylepšenou verzi s několika funkcemi navíc (např. rychlejší stahování, lepší vyhledávání atd.).

 • Stahujte na této adrese (1,7 MB).
  Clicickster


  Vista Start Menu SE 2.2 – freeware

  Nechcete si pořizovat či instalovat operační systém Windows Vista a stačí vám XPčka? Avšak přivítali byste nové Start menu? Tak si ho pořiďte. Stačí si nainstalovat aplikaci Vista Start Menu. Jde totiž o alternativu ke standardní nabídce Start. Umožňuje snadněji nalézt program nebo dokument, který chcete otevřít, aniž byste museli sundat ruce z klávesnice. Podporuje členění aplikací do skupin, změnu velikosti dle potřeby, zachování pozice položek v nabídce i po odebrání některých programů nebo instalaci nových. Vista Start Menu zapojuje do hry funkční klávesy (F1 až F 12) i různé klávesové zkratky, které vám usnadní použití běžných funkcí systému. Pomocí tohoto menu můžete vyhledávat na internetu, vypínat či restartovat PC. Jestliže se vám bude Vista Start Menu líbit, můžete zvážit pořízení verze Pro, která nabízí například snadnější spouštění aplikací nebo úpravy nabídky Start.

 • Stahujte na této adrese (1 MB).
  Vista Start Menu SE


  MailList Express 6.2 – shareware

  Rozesíláte-li více e-mailů, potom by se vám mohl hodit nástroj, který vám s tím pomůže. MailList Express je totiž program pro hromadné rozesílání elektronické pošty dle seznamu adresátů. E-mail by se jistě dal rozeslat všem najednou, ale pokud nechcete sdělit e-mailové adresáty všem obeslaným, musíte je vložit do pole skrytá. Tento e-mail však potom nevypadá osobně, protože adresa příjemce se neobjevuje v poli komu. Chcete-li navíc každého obesílaného oslovit jmenovitě, potom je to prakticky nemožné. Toto vše však řeší MailList Express. Navíc ještě obsahuje kontrolu e-mailových adres na jejich správnost, umožňuje vytvořit různé šablony zpráv se snadným importem databázových polí pro personalizaci zpráv. Na dobré úrovni jsou i možnosti vyhledávání v adresách.

 • Stahujte na této adrese (1 MB).
  MailList Express


  Microsoft Office 2007 – trial

  Microsoft Office 2007 zdarma? Ale ano, můžete ho mít. Tedy vlastně si ho vyzkoušet v 60 denní trial verzi. Zkušební verze obsahují všechny funkce běžných verzí, jejich použití je ovšem časově omezeno. Společnost Microsoft od uvedení verze 2007 systému Microsoft Office distribuuje 6 typů zkušebních verzí produktů. Všechny zkušební verze produktů (sad, aplikací i serverů) lze konvertovat na plnou licenci. Pro testování si však musíte založit účet na portálu Live.com. Poté obdržíte ProductKey a link pro stažení instalátoru Office 2007. Balíček má však téměř 500 MB a nechcete–li ho stahovat, pak si objednejte zkušební verzi na CD. Zaplatíte pouze manipulační poplatek 99 Kč.

 • Stahujte na této adrese (493 MB).
  Microsoft Office 2007 • Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Software zdarma: virtuální prohlídka Země i sluneční soustavy

  Nasa`s Eyes

  Úchvatný virtuální let s možností prozkoumat dostupná data o naší sluneční soustavě nabízí aplikace Nasa`s Eyes....

  Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

  Ilustrační foto - browser

  Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

  Šikovné programy odhalí, kam se ztrácejí vaše peníze

  Ilustrace - domácí finance

  Okamžitý přehled o stavu osobních a rodinných financí podají aplikace, a tak budete vždy vědět, co se děje s vašimi...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz