Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Blog: Chemtrails existují. Pádné důkazy dorazily do redakce

Ano, je to tak. Zastánci tvrzení, že Zemi práškují tajné dopravní letouny nejrůznějšími chemikáliemi nás doslova utloukli pádnými argumenty. Přesvědčte se sami.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Host

Důkaz!!!!!

POZOR!!! Nové poznatky!! Německý meteorolog David Chang pozoroval (díky lapačům vzdušných částic) výskyt chemických prvků v ovzduší po dobu 6 ti měsíců. A dal tato pozorování do souvislosti s tvz. chemtrails. A opravdu výzkum potvrdil zvýšenou koncentraci barya a oxidu hliníku na plochách lapače, přibližně druhý den po zvýšené aktivitě chemtrails na obloze. ODKAZ !!  http://www.chemtrail.de/html/divtext.html Takže je to pravda, když budete pozorovat chemtrails raději alespoň dva dny nechodtě příliš ven. Lidi je to vážné.

0/0
7.11.2009 17:30

Host

Hezké

Njn jsem Host, ale přihlašovat se nebudu, moc práce:-)

Konečně někdo, kdo se nebojí o chemtrails říci pravdu.

Jinak pro lidi v diskuzi, umět dobře hledat na internetu není vše, z vlastní zkušenosti vím, že většina se většinou mýlí, takže jdeo to najít ten správný menšinový názor a to jde jen kritickým zkoumáním informací. Prostě slepě věřit, zejména někomu (nebo něčemu, například www stránkám) pokud jsem si neověřil, že mívají pravdu je dost nesmyslné bez ohledu na to, kolik jim věří dalších lidí, naopak když jsem si ověřil, že kromě chemtrails tam píší i o čakrách, elektromagnetickém smogu a UFO vyvolává to ve mě potřebu být nanejvýš skeptický i když o jednotlivých pozorováních nic nevím.

0/0
3.11.2009 22:29

Host

Obrazek

Na "www.thepowerhour.com/news3/chemtrail_photo.htm" je chemtrails letadlo v akci. Doufám, že je dostatečne přesvědčující.

0/0
24.10.2009 13:19

Host

Re: Obrazek

Nejen to. Dokonce jsou od toho tak zaprasená letadla, že se musí pořád čistit!! http://www.ateo.cz/i/5023/ Doufám, že je to stejně přesvědčující. ;-D

0/0
27.10.2009 9:05

Host

Re: Obrazek

no mě přesvědčilo spíš tohle

http://www.tyden.cz/obrazek/4a27fb9668411/paroubsexy-clean2-4a2801df28228.jpg

0/0
14.12.2009 14:31

Host

Chemtrails v TV Prima

tak uz sa chemtrails dostali aj do TV Prima:

http://www.youtube.com/watch?v=4bwfWvm3zHc

0/0
19.10.2009 17:13

truepapas123

samej host...

..tak když už nás tak ochotně varujete před nebezpečím, co se takhle přihlásit nickem, ať víme komu být vděční ? ;-)

0/0
27.9.2009 20:31

Host

Re: samej host...

Jezis ja nikoho nevaruju, jen rikam, ze je dobre nad vecmi premyslet a udelat si pruzkum, nez neco proste nazvu blbinou jen proto, ze to zni prilis nerealne nebo tomu proste "nechci verit". A kdyz se prihlasim pod nejakym tim vasim "nickem" tak se muj prispevekj stane verohodnejsim?? Je to asi jako kdyz lide neveri zprave dokud neni v hlavnich zpravach na CT nebo v Mlade Fronte dnes..... 

0/0
27.9.2009 20:58

truepapas123

Re: samej host...

...ne, použitím nicku se Váš příspěvek věrohodnějším určitě nestane, určitě je dobré přemýšlet a zjišťovat si fakta, ovšem je také důležité tyto fakta kriticky hodnotit, proč nick?  inu protože je velmi zábavné sledovat názorovou konzistenci diskutujících..

0/0
28.9.2009 7:52

Host

Chemtrails spise ANO nez NE

Vsichni, kdo existenci chemtrails a priori odmitaji jako nesmysl aniz by jim venovali trosku pozornosti a vlastniho casu, je mnohem smesnejsi nez Ti kdo jsou presvedceni o jejich existenci..... Kazdy, kdo se dnes dival na oblohu nad Brnem a okolim, musel se nad tim, co se tam delo prinejmensim pozastavit...... husta sit car a nepretrizity provoz letadel za nimiz se tahla dlouha "hutna" cara a "uplne nahodou" zacinala a koncila za vsemi letadly nad stejnou oblasti..... pred ani po preletu daneho mista za nimi nezustavalo vubc nic..... Asi jsem paranoidni, ale mne to pripada prinejmnensim prazvlastni... stejne jako fakt, ze letadla preletala ve vsech smerech a jejich trasy se krizily jen v dane oblasti.......

0/0
27.9.2009 20:27

Host

Re: Chemtrails spise ANO nez NE

hele, já neodmítám všechno automaticky, momentálně jsem ale spíš ve stádiu "chemtrails spíše NE než ANO", protože mi na tom spousta věcí není jasná. Například to, že píšeš jak ty čáry končí ve stejným místě, na tom není přece nic divnýho, když bych přijmul fakt, že to jsou contails a ty se dělají jen za určitý teploty a vlhkosti, tak tam může bejt proud vzduchu s jinejma hodnotama a pak tam všechny čáry budou končit přece! Spíš by mi bylo divný, kdyby končily uplně jinde!. Rozdílný teploty vzduchu (různý proudy) jsou naprsto běžný (ve vzduchu i v moři!) a jejich ohraničení může bejt takhle ostrý. Proto se letadlo třeba dokáže propadnout o 500m když vlítne do "turbulence"... Já připouštím, že se něco dít může, ale zrovnatak nemusí. Proto taky není důvod přijmout chemtrails automaticky bez snahy je vyvrátit, protože na to je argumentů pořád dost...

0/0
14.12.2009 14:46

Host

proti Aštarum a jinejm cvokum...

Bible je tady právě proto aby si každej kdo chce mohl srovnat to co se mu nabízí s nějakym neměnnym pevnym názorem. Aby neměly šanci falešný verze  a pokřivený pravdy! Proto byla bible už tolikrát ničená těmi pro které to byla velmi nepohodlná kniha.

Ať se vám nabídne cokoli a jakejkoli názor, srovnejte to s tím co říká bible...

Od toho tu je Bible. Nápověda. Chápete už?! 8-o

0/0
26.9.2009 20:04

Host

Re: proti Aštarum a jinejm cvokum...

Tak třeba tahle nápověda?

Proto že hněv

Hospodinův jest proti všechněm národům, a prchlivost proti všemu vojsku

jejich: vyhubí je jako proklaté, [a] vydá je k zabití. I budou povrženi zbití jejich, a z těl mrtvých jejich vzejde smrad, a rozplynou se hory od krve jejich. (Izaiáš 34)

0/0
28.9.2009 20:03

Host

koukali ste na TV?

Chemtrails prý skutečně obsahujou soli bária a dalších těžkých kovů.  Když to bylo v TV můžem bejt akorát rádi že se to podařilo odvysílat.

Seberte rozum! Nevěřte všem a všemu co je pohodlný!  Neodsuzujte něco jen protože se vám to zdá málo pravděpodobný... Realita je zlá! 

!!

Sjedncování světa je předpovězené biblí stejně ako další věci které se začínají dít a akorát z toho mrazí. A můžeme se těšit už jen na to že spravedlnost a bude nastolená Bohem a ne kymkoli jinym.

0/0
26.9.2009 19:33

Host

Poselství z duchovního světa

Lidé, jde nyní o vše. Co do vás tato letadla nyní pouštějí, je pro vás velmi nebezpečné. Musíte začít jednat – musíte se láskou obalit a začít aktivovat ochranu proti těmto zvěrstvům. Jde o utajované akce USA. Musíte začít burcovat veřejnost, aby se o tom začalo mluvit. Musíte zabezpečit, aby se s tím přestalo, jinak dojde k záhubě. Minulost vás již nesmí zajímat – postarejte se o to, aby se to nedělo v budoucnosti. Přichází změna klimatu, a to se odráží na vašem zdraví. Lidé, máte poslední možnost toto zastavit – burcujte svoje zástupce v parlamentu, hovořte o tom a buďte milostiví, když vás budou zatracovat – je nutné pracovat pro dobro Země i vás – lidstva.

Máme s vámi dobré úmysly, tak jděte v lásce a PRACUJTE.

0/0
17.9.2009 14:18

Stoura

Re: Poselství z duchovního světa

A hlavně nezapomeňte na Aštara a jeho ještírky. A nakonec přijde on, mého srdce Šampión a všechny nás Kolalokou zachrání. R^;-D

0/0
17.9.2009 15:40

Host

bjim bojim

Dneska je chemtrails plná obloha. Uplně fšude. Mraky chemtrails. A padaji dolu. Bujim bujim

0/0
14.9.2009 7:57

Host

Zpráva o působení negativních mimozemšťanů (greys) na zemi (

Zajímavé

http://freeiam.ning.com/forum/topics/zprava-o-pusobeni-negativnich

0/0
4.9.2009 21:44

Host

Bravo redakce

Vážená redakce, gratuluji vám za vaše činy. Osobně považuji snahu vzdělávat ty co nechtějí, za čistou ztrátu času, ale to neznamená, že to není legrace a že  to také občas nedělám...;-)

Citát na konec: "Schůzku s blbcem odkládejte na neurčito"

Ještě jednou bravo autorům a redakciR^

0/0
1.9.2009 17:11

Host

Že by 2012?

To, že "chemtrails" není žádný výmysl musí být snad jasné všem, alespoň trochu, inteligentním lidem.

Zeptal se někdo : "Proč vlády poslední dobou bojují proti kouření?" Že by jim šlo o naše zdraví? ;-D Každopádně kuřáci by měli být silně na pozoru. Dýchat obsah chemtrailsu, obsah všech splodin z automobilu a továren, a navic kouřit je nejen oslabujícím faktorem imunity. Pak stačí nějaká obyčejná (či prasečí?) chřipka a ...... je s námi AMEN.

A nebo proč poslední dobou vrcholoví sportovci tak rádi chodí na věčný odpočinek? Naše těla jsou zatěžována mnohem víc, i když neběháme.

Bude hůř pro "přemnoženou lidskou rasu" a lépe pro planetu a Vesmír. Už tu jsme tak trochu na obtíž a "autodestrukci" jsme si již započali, i když si někdo myslí, že "osud" obelstíme. Jakýkoli pokus o "přechcání Boha či Vesmíru" jen naši autodestrukci urychlí.  A cíti to nejen počasí, ale též ekonomika.

0/0
31.8.2009 23:21

Host

Re: Že by 2012?

Ekonomika to cítila mnohem více v roce 1929.

Lidé se v současnosti dožívají vyššího věku než před pár desetiletími.

Chemtrails bych řadil někam mezi bludičky, hejkala, UFO, Dutozem, Aštara a Lochnesku.

0/0
1.9.2009 4:48

Host

Re: Že by 2012?

Ekonomická krize je na svém začátku. Ekonomická krize je selháním systému. Vytvořené hodnoty neodpovídají skutečné hodnotě a rozdíl mezi zmíněnou vytvořenou a skutečnou  hodnotou nazýváme ziskem. Jenže hodnotami je i přidaná duchovní hodnota, kterou nelze hodnotit penězi, ale přesto se to tak dělá. Duchovní hodnota je určena pro "manipulaci obyvatelstva", udržení je v poslušnosti a nyní i k velkým ziskům. Duchovní hodnota je určována "trhem", je-li velká poptávka, duchovní hodnota ve finančním vyjádřením je vysoká a naopak. Tímto způsobem jsou manipulátoři mimo svoje obliga diktátorství (záminkou je tzv. trh) a málokdo si uvědomuje, že největšími diktátory jsou právě oni.

Nejlelpší způsob jak ovládat lidi je stát se jejich "přítelem" tím, že jim budete vycházet vstříc. A jak? Demokracií a volností, kterou řídíte a dáváte lidem to, co je "zabaví". Když má člověk či dítě o zábavu postaráno, je poslušné. Člověk bez zákonů, v podobě anarchismu, žít neumí, ale svobodu přitom vyžaduje.

0/0
1.9.2009 8:04

Host

Re: Že by 2012?

Dožíváme se vyššího věku a taky si mnohé "genetické chyby" neseme sebou. Zachraňujeme vlastní životy lékařstvím, ale přitom sami sebe ničíme konflikty, poškozováním přírody (díky stromům dýcháme), různými excesy a extremy. Tyto síly (ať je nazveme vesmírnými či božskými) člověk nikdy neobelstí. Možna něco zachráníme inteligentním zásahem (hra na Boha), ale stejně tak něco zničíme jako důsledek toho zásahu (trest od Boha). I v přírodě a počasí vidíme síly rovnováhy.

Jinak myslím, že o chemtrailsu lze objevit různé zajímavé pořady na netu i např. z oficiální TV RTL či jiných, ve kterých to potvrzují.  I obětem 2. světové války neříkali, že je vedou na smrt. A mnohé budoucí oběti tomu ani "nechtěli věřit" neboť jak se říká, mnohé věci jsou k neuvěření. Mozek a podvědomí si s člověkem hrajÍ hru a obvykle se snaží zpříjemnit důsledky skutečnosti nalháváním sobě samému. Jak mnozí tvrdí: Co oči nevidí, to srdce nebolí aneb I když to víš, dělej jako že to nevidíš. Ono to tak nebolí. "Strach".

0/0
1.9.2009 8:22

Host

Re: Že by 2012?

Rád bych, aby mi někdo, kdo se zabývá "chemitrails" vysvětlil, PROČ by se lidi ještě víc záměrně ničili, když už tu máme zněčištění ovzduší, nemoci a podobně? Za jakým dle téhle teorie účelem existuje člověk, kterej říká "chci, abychom všichni umřeli?" Chybí mi tu nějakej motiv.

0/0
14.9.2009 0:25

Host

Re: Že by 2012?

Mily diskutujuci, tematom chemtrails sa prilis nezaoberam ale na Tvoju otazku mozem odpovedat rovnako dobre ako expert na danu problematiku.  Ak sa trosku zamerias na americku vladu tak hned zistis ze vacsina z nich zastava Eugenicke nazory (podobne ako Hitler vytvorenie cistej rasy, cielene krizenie ludi a prezitie len tych najlepsich, viac wiki), ktore su uz davno preukazane ako nespravne a ako student evolucnej biologie Ti mozem povedat ze aj nerealizovatelne. Dokonca Obamov poradca pre vedu John Holdren napisal v roku 1977 knihu Ecoscience, v ktorej pise ake je dolezite znizit pocet obyvatelov Zeme a navrhuje metody ako to urobit tak aby o tom verejnost nevedela (ak neveris, knihu je mozne si objednat v kazdom odbornom knihkupectve). Tento clovek sam navrhol masove sterilizovanie obyvatelstva a jeho nazory su vo vlade uznavane.

0/0
23.9.2009 20:45

Host

Re: Že by 2012?

Dalej tu mame dalsie projekty ako napriklad Codex Alimentarius, ktory sa tyka potravin, zakazuje mnozstvo proteinov a nuti aby vsetky zvierata v potravinarstve na svete boli krmene rastovymi hormonmi a pravidelne ockovane a osetrovane antibiotikami. Dalej hovori o tom ze vsetky potraviny musia byt ozarovane aby v nich bol zabity vsetok zivot, teda uz ziadne jogurtiky s crevnou mikroflorou, alebo nejake ine organicke potraviny. Smutne na tom vsetkom je ze WHO ma za ciel schvalit Codex Alimentarius do 31.12.2009 vo vsetkych krajinach WTO, teda aj v Cechach. Ak ratifikujeme Lisabonsku zmluvu je viac nez iste ze kodex bude nasadeny. Nasledky: Podla odhadov WHO nasadenim codexu zomrie v priebehu jedneho roka vyse 2 miliardy ludi od hladu alebo na podvyzivu.

0/0
23.9.2009 20:47

Host

Re: Že by 2012?

Chemtrails teda niesu jedinym nastrojom na zredukovanie poctu obyvatelov, ale preco vlastne to vsetko?

Podla monolitov Georgian Guidstones su ludia ako rakovina tejto Zeme a pre jej prosperovanie je potrebne znizit pocet jej obyvatelov na maximalne 500 milionov. Dalej je tu mnozstvo nazorov Eugenikov ktory tvrdia ze by ludia mali vytvorit vysiu rasu a nie zbytocne zivit odpad spolocnosti. V neposlednom rade tu mame nazory ze Zem 6 miliard ludi neuzivy, aj ked podla vedeckych odhadov spokojne uzivy 12 miliard ludi. Ak sa na svet pozries z ekonomickeho kapitalistickeho pohladu tak nemas stat/megakorporacia nepotrebuje nekonzumentov, ktory si nekupuju pravidelne auta, neplytvaju peniaze na zbytocnosti a teda takmer vsetci obyvatelia krajin tretieho sveta su pre modernu dobu len na pritaz a najlepsie by bolo zbavit sa ich. Podla mna su ale dovody celkom inde. Ako moze malopocetna elita kontrolovat miliardy? Jedine tak ze si z nich vyberie len par poslusnych milionov :)

0/0
23.9.2009 20:48

Host

= = = DŮKAZ = = =

Zde vidíte panstvo inteligentní mraky, který se umějí narovnat po 120 stupních a nikomu to není podezřelé :) 

http://www.woksat.info/etcrh23/rh23-1308-h-apt.html  R^

vzkaz pro hlupáky: Hlavně se nezapomeńte koukat na zprávy na Nově, to vám výrazně pomůže :)

0/0
30.8.2009 10:56

Host

Re: = = = DŮKAZ = = =

Nepřijde vám divné, jak je sněhová vločka tak pravidelný útvar? Nemrazí vás z toho, že jde také o spiknutí?

0/0
31.8.2009 9:38

Host

Re: = = = DŮKAZ = = =

Předevčírem měly chemtrails tvar velikých srpků. Asi jako když praděda ručně sil obilí. Byly po celé obloze. Přitom letadla vidět nabyla. To znamená, že to ručně rozhazovali z balónů. Neviditelných balónů. Konšpirace!!! ;-€;-D

0/0
31.8.2009 11:09

Host

Re: = = = DŮKAZ = = =

A co tim chtel autor rici?? Ze kdyz existuji inteligentni mraky, potom nemuze existovat zadny viditelny fenomen na obloze, ktery maji na svedomi lide?? Pred 3 mesicy v USA vystoupil byvaly dlouhodoby zamestnanec americke armady, ktery oficialne priznal, ze se pres 16 let podilel na projektu chemtrails. Vetsina lidi do projektu zapojenych ma sve ukoly deleny tak, aby si nikdo nemohl udelat ucelenejsi obraz o systemu a hlavne ucelu tohoto projektu. Podle vseho jde o rozprasovani aerosolovych soli hliniku a baria za ucelem vytvoreni odrazive vrstvy kovovych mikrocastic pro umozneni odrazu radiovych vln  a vytvareni 3D pocitacovych modelu terenu pro zamerovani cilu jakoz i pro bezsatelitni kratkovlnnou komunikaci. Vedlejsimi ucinky mikrocastic kovu na lidi, kteri je po spadu vdechuji nebo piji se nikdo uz moc dal nezabyval nic "zdraveho" to urcite nebude.... doporucuji si poslechnout toto.... http://www.youtube.com/watch?v=P2364gLZUv0

0/0
27.9.2009 20:43

Host

dukaz?

porad nevidim zadnej dukaz, jenom keci a zkondenzovanou vodu ktera je tu od dob proudových letadel

0/0
28.8.2009 8:22

Host

dukaz?

porad nevidim zadnej dukaz, jenom keci a zkondenzovanou vodu ktera je tu od dob proudových letadel

0/0
27.8.2009 17:19

Host

můj názor

podle meho je tento zbusob "praskovani" technicky proveditelnej a je i jiste mozne jej utajit, ale ja osobne neverim ze jej nekdo provadi, ikdyz se da najit mnoho duvodu proc toto "paskovani" delat. Podle meho je jediny negativni dusledek techto car na obloze ten, ze obsahuji splodiny leteckych paliv a tim se podileji na zenecistovani ovzdusi cele planety...

0/0
27.8.2009 4:48

Host

pokud by snad někdo ještě nevěřil

http://video.google.com/videosearch?q=werner+altnickel&emb=0&aq=0&oq=Werner+Al#

0/0
26.8.2009 23:57

Host

orgon

na chemtrails fungují orgony, orgonity, cloudbustery!

GOOGLE: ORGON, ORGONIT, CLOUDBUSTER, CHEMBUSTER, ORGONITE V

0/0
20.8.2009 14:15

Host

Praha

http://www.stream.cz/video/257663-praha-chemtrails

0/0
20.8.2009 10:57

Host

Názorová bitva gojímů

Celá diskuze mi přijde v podstatě tragikomická. Gojímové obou názorových proudů se navzájem jeden druhého přetlačují ve svých egoistických názorech. Už teď to máme spočítané. Tudy cesta nevede.

0/0
19.8.2009 18:40

Host

Neuvěřitelné!

Chemtrails reklama na O2 !!!

celý klip:

http://www.youtube.com/watch?v=DtB0IzTi3Dw

a vysvětlení:

http://www.youtube.com/watch?v=-5rKoYpRA_0

0/0
13.8.2009 12:34

Host

Uvěřitelné

Proč je v reklamě ta kráva? No protože v tu chvíli se říká: "přestanete vnímat všechno okolo sebe" jde o ty světýlka vzádu, co vypadají jako světla rychle jedoucích aut. Podívejte se pořádně  ..přestanete vnímat všechno okolo sebe.. na ty světýlka. Potom si to srovnejte s jakýmkoli videem chamtrails na youtube. Např. 14.8.2009 - 23 - 28 sec. videa - UFO proletí třikrát, a pak vždy když je kamera ve vysokém zoomu a má filtr. Že si dá někdo tu  práci to tam furt přidávat? Co? A pro lidi co nemusí UFO 8-o, je tam alespoň vidět chemtrails i tolik oblíbený notrails a otáčení_notrails. Ale ..přestanete vnímat všechno okolo sebe..

http://www.youtube.com/watch?v=rHBjEhOXJ1w

Youtube : Chemtrails UFO

Tady chce někdo stratit řeč a přestat vnímat všechno okolo sebe?;-)

ovčan#00058730523025 - 26 let

0/0
15.8.2009 22:10

Host

Re: Uvěřitelné

Zajímavé a co myslíš že tam ty UFO dělají?

0/0
17.8.2009 18:23

blekkal

Re: Uvěřitelné

To jsou Vesmírní lidé a letí Aštarovi koupit něco do Burger Kingu. Jak jinak ;-)

0/0
19.8.2009 3:51

Host

Re: Uvěřitelné

jj :)

0/0
19.8.2009 16:25

Host

Důkazy?

Já si pamatuji jak nám v osmé třídě fyzikář říkal, že výbuch sovětské jaderné elny(Černobyl) je nesmysl.

Po revoluci se nám pak omlouval, ale pro mne zůstal navždy prase.

Proto již nevěřím, když někdo jen tak bez důkazů řekne blbost.

Důkazy nejsou ani pro ani proti. Hledám na netu, ale doopravdy nemohu najít nějaký seriozní článek, kde by se argumentovalo pomocí fyzikálních důkazů.

Např.: -jak může zůstat kondenzační čára ve vzduchu 8 hodin - jaké max. šířky může nabývat, může to být i stovky metrů atd.

0/0
12.8.2009 19:14

Host

Re: Důkazy?

Zkuste požádat nějakého vědce, aby vám to vědecky, pomocí důkazů vysvětlil. Už tušíte, jak dopadnete?

Pošle vás do prdele, protože na takový krávoviny fakt nemá čas! A bavit se o nich s absolventem zvláštní školy na to prostě nemá žaludek!

0/0
15.8.2009 9:16

blekkal

Re: Důkazy?

Ale no tak. Už na to řada odborníků - hned jak mezi záchvaty smíchu popadli dech - odpovídala. Je toho plný internet. Pokud bude druhá strana schopna někomu ukázat na letadlo, které chemtrail fakt_teda_jako_jsme_si_jisti vyrábí a zaplatit za jeho odstavení, jistě bude sranda sledovat jeho demontáž a hledání těch zásob chemického hnusu ;-D

0/0
19.8.2009 3:58

Host

Re: Důkazy?

to bych chtel videt jak bys nechal sundat letadlo americke armady...

podivejte se na tohle ;) http://www.overstream.net/view.php?oid=enivshssllrc

0/0
6.9.2009 19:50

CortaCircuito

Pomoc

Jsem připraven uvěřit v te chemtrajly... jen mě nějak leži v lebeni, co sa staně když někery z těch práškovacích eroplánou zbuchně na zem. Hentá se ten sajrajt musí nějak rozprchnout po okoli a 100 roku tam trava neporoste, capart se nenarodí, štěňata majou 5 nohou a kocury kamarádí s myšami.

Tež mi tam neštymuje jak občas vypušťaja palivo, když era přistavajou na nouzovku ... že tam nevyhyně všecko, bo ta koncentrace teho sajrajta tam musí být něuvěřitělna. Děcka by si tam mihi dělat babovičky z hliniku ni?

.

Nebo, že by padala jen normálni nepraškovací éra a žadne z tych tisicu praškovacych ni?

(Tak mě napadze - že frantici jak ztratili teho airbusa - pokud tam bylo teho sajrajtu take kvanta - to jim musel stačiť věči magnet na vypatrani teho era ni?)

0/0
11.8.2009 16:05

Host

Pekny clanek

Tohle byl opravdu prijemny clanek a jsem rad, ze se nekdo pokusil blbum pootevrit oci a neco jim naznacit a vysvetlit a jeste k tomu takovym legracnim zpusobem.

Ted jde uz jen o to jestli to pochopi a daji pokoj ci nikoli.

0/0
11.8.2009 16:02

Host

ze by byli nemci chytrejsi nez my?!?!?! tosnad ne...

vzdy jsem mel za to, ze jsou nemci narod totalnich zmanipulovancu, kterym jejich kancler muze nakukat cokoli a oni mu to sezerou i s kryptonem... ale:

http://www.youtube.com/watch?v=IaPqCMIuEk4&NR=1

8-o

0/0
10.8.2009 23:29Najdete na iDNES.cz