Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


DJem snadno a rychle

aktualizováno 
V dnešním vydání přehledu zajímavých programů pro přehrávání a práci s hudbou rozhodně nepřehlédněte aplikaci na skládání hudby a vytváření hudebních smyček FL Studio. Program zvládne 32bitové mixování hudby, obsahuje mnoho různých efektů a nástrojů a poradí si s řadou hudebních formátů.

Grabování, konverze, vypalování

AudiMovie 2.2

shareware; homepage; download; 4,4 MB  

Program AudiMovie umí uložit zvukovou stopu z filmů na DVD, VCD, SVCD nebo v MPEG jako hudební soubor ve formátu WAV nebo MP3. U souborů se zvukem můžete nastavovat jejich kvalitu a rovněž je i rovnou vypalovat jako hudební CD.

WinAudio Recorder 2.0.29

shareware; homepage; download; 0,5 MB  

WinAudio Recorder umí nahrávat zvuk z libovolného zařízení připojeného ke zvukové kartě počítače nebo z jakékoliv spuštěné aplikace. Můžete tedy nahrávat jak z mikrofonu, LP desky či kazety, tak i z her, internetových rádií atd. WinAudio Recorder ukládá zvuk ve formátu WAV.

Power MP3 WMA Converter 2006

shareware; homepage; download; 1 MB 

Power MP3 WMA Converter vzájemně konvertuje hudební soubory ve formátech MP3, WMA, WAV, OGG, APE a zvukové stopy z videa v ASF a WMA. Program umí rovněž ukládat hudební stopy z CD a naopak vypalovat hudební CD ze souborů v podporovaných formátech. Připraveny jsou rovněž nástroje pro práci s ID3 tagy.

Able MP3 OGG to WAV Converter 1.00

freeware; homepage; download; 0,9 MB

Jednoduchý a přehledný program Able MP3 OGG to WAV Converter převádí nahrávky ve formátech MP3 a OGG na soubory typu WAV. Program je zdarma a velmi snadno se ovládá.

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

Easy MP3 Sound Recorder 3.12.26

shareware; homepage; download; 0,5 MB  

Program Easy MP3 Sound Recorder nahraje zvuk z jakékoliv aplikace (hry, multimediálního přehrávače atd.), internetového rádia nebo přehrávače připojeného k počítači. Nahrávky jsou ukládány přímo do souborů MP3 s nastavitelnou kvalitou.

Power MP3 Recorder 2.9

shareware; homepage; download; 1,7 MB  

Z názvu programu je jasné, že Power MP3 Recorder umí nahrávat hudbu přímo do formátu MP3, bez nutnosti dodatečné konverze. Nahrávat je možné z jakéhokoliv zařízení v kvalitě od 8 do 320 kbps. Kromě formátu MP3 umí Power MP3 Recorder nahrávat rovněž do formátu WAV.

Power MP3 Cutter 1.41

trialware; homepage; download; 0,9 MB  

Power MP3 Cutter umí stříhat hudební soubory ve formátech WAV a MP3, konvertovat vzájemně tyto dva formáty a měnit bitrate u MP3 souborů. Program pracuje s MP3 soubory přímo, nekonvertuje je do WAV a šetří tak místo na disku.

CD-Tabler 1.2

shareware; homepage; download; 1,7 MB  

CD-Tabler je katalogizační program, se kterým si můžete zaevidovat všechny vaše hudební CD. Program z vložených CD vytvoří databázi, ve které si pak můžete prohlížet obsah disků, aniž by byly vložené v počítači. V databázi je možné disky i jednotlivé skladby vyhledávat, třídit je a popisovat. Program se při vkládání disků připojuje k internetové databázi a načítá z ní informace o CD a skladbách.

Audio editory, efekty a další utility

TRx Phone Recording 4.01

shareware; homepage; download; 0,5 MB  

TRx Phone Recording umožňuje především nahrávat telefonní hovory, uskutečněné prostřednictvím modemu vašeho počítače, do souborů ve formátu WAV. Mimo to umí do telefonu přehrávat hudební soubory.

Oxygen Ringtone Workshop 0.9.6

freeware; homepage; download; 0,9 MB  

Oxygen Ringtone Workshop umí nahrávat vyzváněcí melodie do telefonů Nokia (35XX, 5100, 6XXX, 72XX), připojených k počítači prostřednictvím kabelu nebo infraportu. Program pracuje s hudebními soubory ve formátu MIDI, melodie můžete do telefonu nejen nahrávat ale rovněž i ukládat do počítače kvůli archivaci.

FL Studio 6.0.4

demoverze; homepage; download; 50 MB  

FL Studio je robustní nástroj na skládání hudby a vytváření hudebních smyček. Aplikace podporuje 32bitové mixování, pracuje s MIDI, nabízí mnoho zvukových efektů a nástrojů. Hotovou hudbu exportuje program do WAV nebo MP3 souborů.

EXPStudio Audio Editor FREE

freeware; homepage; download; 6,1 MB  

EXPStudio Audio Editor FREE je freeware verze šikovného hudebního editoru, který nabízí stejné nástroje pro úpravy zvuku jako placená verze, jen umožňuje export hudby pouze do formátu WAV. Hudební soubory je v aplikaci možné stříhat, mixovat a používat na ně různé efekty a filtry.

iPod Access for Windows 2.6

shareware; homepage; download; 1,3 MB  

Nástroj iPod Access for Windows umožňuje majitelům přehrávačů iPod kopírovat hudbu z přehrávače zpět do počítače a přehrávat hudbu z připojeného iPodu v počítači. Aplikace spolupracuje s iTunes, umí používat playlisty, podporuje formát AAC a poradí si i se skladbami z obchodu iTunes Music Store.

iPod2PC 2.70

shareware; homepage; download; 1,9 MB  

Stejně jako předchozí aplikace umí i iPod2PC kopírovat hudbu a video z přehrávače iPod do počítače a to včetně nastavení a informací z iTunes. Program podporuje stejné formáty hudby jako iPody a snadno se s ním pracuje.

Musicstacker 1.0.6

shareware; homepage; download; 29,2 MB  

Musicstacker je program, který umí ze skladeb zakoupených například na iTunes Music Store odstranit ochranu DRM, která znemožňuje přehrávání skladeb na běžných MP3 přehrávačích nebo jejich vypalování na CD. Musicstacker převádí chráněné skladby na běžné MP3 soubory, s možností nastavení kvality výsledného souboru.

Autor:


Nejčtenější

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

Další z rubriky

Test tabletu na umělou inteligenci nebo čtečka s komiksy zdarma

Tablet pro práci i zábavu

S aplikacemi z našeho aktuálního výběru si například upravíte video přímo v tabletu, stáhnete torrent či využijete...

Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

Tipy a triky pro Windows 10

Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností
MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností

Těhotenská maska na břicho, sádrový odlitek nebo ujetý halloweenský obleček... Trendy se nevyhýbají ani těhotným ženám. Připravte se, bude to šílená jízda!

Najdete na iDNES.cz