Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


DJem snadno a rychle

aktualizováno 
V dnešním vydání přehledu zajímavých programů pro přehrávání a práci s hudbou rozhodně nepřehlédněte aplikaci na skládání hudby a vytváření hudebních smyček FL Studio. Program zvládne 32bitové mixování hudby, obsahuje mnoho různých efektů a nástrojů a poradí si s řadou hudebních formátů.

Grabování, konverze, vypalování

AudiMovie 2.2

shareware; homepage; download; 4,4 MB  

Program AudiMovie umí uložit zvukovou stopu z filmů na DVD, VCD, SVCD nebo v MPEG jako hudební soubor ve formátu WAV nebo MP3. U souborů se zvukem můžete nastavovat jejich kvalitu a rovněž je i rovnou vypalovat jako hudební CD.

WinAudio Recorder 2.0.29

shareware; homepage; download; 0,5 MB  

WinAudio Recorder umí nahrávat zvuk z libovolného zařízení připojeného ke zvukové kartě počítače nebo z jakékoliv spuštěné aplikace. Můžete tedy nahrávat jak z mikrofonu, LP desky či kazety, tak i z her, internetových rádií atd. WinAudio Recorder ukládá zvuk ve formátu WAV.

Power MP3 WMA Converter 2006

shareware; homepage; download; 1 MB 

Power MP3 WMA Converter vzájemně konvertuje hudební soubory ve formátech MP3, WMA, WAV, OGG, APE a zvukové stopy z videa v ASF a WMA. Program umí rovněž ukládat hudební stopy z CD a naopak vypalovat hudební CD ze souborů v podporovaných formátech. Připraveny jsou rovněž nástroje pro práci s ID3 tagy.

Able MP3 OGG to WAV Converter 1.00

freeware; homepage; download; 0,9 MB

Jednoduchý a přehledný program Able MP3 OGG to WAV Converter převádí nahrávky ve formátech MP3 a OGG na soubory typu WAV. Program je zdarma a velmi snadno se ovládá.

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

Easy MP3 Sound Recorder 3.12.26

shareware; homepage; download; 0,5 MB  

Program Easy MP3 Sound Recorder nahraje zvuk z jakékoliv aplikace (hry, multimediálního přehrávače atd.), internetového rádia nebo přehrávače připojeného k počítači. Nahrávky jsou ukládány přímo do souborů MP3 s nastavitelnou kvalitou.

Power MP3 Recorder 2.9

shareware; homepage; download; 1,7 MB  

Z názvu programu je jasné, že Power MP3 Recorder umí nahrávat hudbu přímo do formátu MP3, bez nutnosti dodatečné konverze. Nahrávat je možné z jakéhokoliv zařízení v kvalitě od 8 do 320 kbps. Kromě formátu MP3 umí Power MP3 Recorder nahrávat rovněž do formátu WAV.

Power MP3 Cutter 1.41

trialware; homepage; download; 0,9 MB  

Power MP3 Cutter umí stříhat hudební soubory ve formátech WAV a MP3, konvertovat vzájemně tyto dva formáty a měnit bitrate u MP3 souborů. Program pracuje s MP3 soubory přímo, nekonvertuje je do WAV a šetří tak místo na disku.

CD-Tabler 1.2

shareware; homepage; download; 1,7 MB  

CD-Tabler je katalogizační program, se kterým si můžete zaevidovat všechny vaše hudební CD. Program z vložených CD vytvoří databázi, ve které si pak můžete prohlížet obsah disků, aniž by byly vložené v počítači. V databázi je možné disky i jednotlivé skladby vyhledávat, třídit je a popisovat. Program se při vkládání disků připojuje k internetové databázi a načítá z ní informace o CD a skladbách.

Audio editory, efekty a další utility

TRx Phone Recording 4.01

shareware; homepage; download; 0,5 MB  

TRx Phone Recording umožňuje především nahrávat telefonní hovory, uskutečněné prostřednictvím modemu vašeho počítače, do souborů ve formátu WAV. Mimo to umí do telefonu přehrávat hudební soubory.

Oxygen Ringtone Workshop 0.9.6

freeware; homepage; download; 0,9 MB  

Oxygen Ringtone Workshop umí nahrávat vyzváněcí melodie do telefonů Nokia (35XX, 5100, 6XXX, 72XX), připojených k počítači prostřednictvím kabelu nebo infraportu. Program pracuje s hudebními soubory ve formátu MIDI, melodie můžete do telefonu nejen nahrávat ale rovněž i ukládat do počítače kvůli archivaci.

FL Studio 6.0.4

demoverze; homepage; download; 50 MB  

FL Studio je robustní nástroj na skládání hudby a vytváření hudebních smyček. Aplikace podporuje 32bitové mixování, pracuje s MIDI, nabízí mnoho zvukových efektů a nástrojů. Hotovou hudbu exportuje program do WAV nebo MP3 souborů.

EXPStudio Audio Editor FREE

freeware; homepage; download; 6,1 MB  

EXPStudio Audio Editor FREE je freeware verze šikovného hudebního editoru, který nabízí stejné nástroje pro úpravy zvuku jako placená verze, jen umožňuje export hudby pouze do formátu WAV. Hudební soubory je v aplikaci možné stříhat, mixovat a používat na ně různé efekty a filtry.

iPod Access for Windows 2.6

shareware; homepage; download; 1,3 MB  

Nástroj iPod Access for Windows umožňuje majitelům přehrávačů iPod kopírovat hudbu z přehrávače zpět do počítače a přehrávat hudbu z připojeného iPodu v počítači. Aplikace spolupracuje s iTunes, umí používat playlisty, podporuje formát AAC a poradí si i se skladbami z obchodu iTunes Music Store.

iPod2PC 2.70

shareware; homepage; download; 1,9 MB  

Stejně jako předchozí aplikace umí i iPod2PC kopírovat hudbu a video z přehrávače iPod do počítače a to včetně nastavení a informací z iTunes. Program podporuje stejné formáty hudby jako iPody a snadno se s ním pracuje.

Musicstacker 1.0.6

shareware; homepage; download; 29,2 MB  

Musicstacker je program, který umí ze skladeb zakoupených například na iTunes Music Store odstranit ochranu DRM, která znemožňuje přehrávání skladeb na běžných MP3 přehrávačích nebo jejich vypalování na CD. Musicstacker převádí chráněné skladby na běžné MP3 soubory, s možností nastavení kvality výsledného souboru.

Autor:Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Další z rubriky

Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

Ilustrační foto - browser

Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

Najdete na iDNES.cz