Doplňte si výsledky vyhledávání v Google o náhledy nalezených stránek

aktualizováno 
Doplněk internetového prohlížeče dokáže zobrazit malé náhledy nalezených stránek. Jednoduchý program vám prozradí, zda používáte aktuální ovladače k vašemu hardwaru v počítači. Přehled zajímavého softwaru.

DriverAgent 2.7 – freeware
Máte problém s hardwarem v PC? Nepracuje správně či vůbec? Jak je to s jeho ovladači? Speciální software vám může prozradit, jaké ovladače ve Windows chybí a zda ty stávající nejsou zastaralé.

Zřejmě nejdůležitější součástí operačního systému jsou ovladače. Jde o prostředníky mezi hardwarem (ať už v podobě grafické karty, základní desky, čipové sady atd.) a systémem. Nejčastěji používané ovladače jsou součástí operačního systému. Bohužel se v nich však buď nenacházejí všechny, nebo jsou v době jejich potřeby prostě už zastaralé. Proto se ovladače dodávají společně s hardwarem například na CD či DVD médiu. Nejnovější byste potom měli vždy nalézt na internetových stránkách výrobce komponent. Kdo však má všechny ty aktualizace ovladačů hlídat? Pokud si právě nyní říkáte toto, pak jste na správném místě.

Program DriverAgent vám nejen prozradí, zda se k vašemu hardwaru v počítači nenachází novější ovladač, ale dokonce ho může i automaticky nainstalovat (až po zaplacení). Po instalaci program spusťte. Ten provede analýzu vašeho systému a za chvilku zobrazí výsledky v internetovém prohlížeči. Protože program zjišťuje nové verze z internetu, je nutné, abyste k němu byli připojeni. Zelené fajfky značí, že hardware používá nejnovější verzi ovladače, červené vás upozorní, že pro hardware existuje novější či lepší ovladač a pomocí disketky po zaplacení necelých 30 dolarů máte možnost novější ovladače přímo nainstalovat. Pokud byste chtěli aktualizovat nově vydané ovladače zadarmo, nezbude vám nic jiného než navštívit stránky jejich výrobců a manuálně si je stáhnout a následně nainstalovat.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (434 KB).

  DriverAgent

  GooglePreview 3.1 – freeware
  Používáte-li k vyhledávání informací na internetu Google či Yahoo!, pak by se vám mohl hodit zajímavý doplněk pro internetový prohlížeč. Jmenuje se GooglePreview a dokáže zobrazit náhledy nalezených stránek.

  GooglePreview je jednoduchá a přitom užitečná pomůcka pro hledání informací pomocí Google či Yahoo! vyhledávače. Po instalaci buď do Internet Exploreru, anebo Firefoxu formou doplňku přidáte funkci, která vám u zobrazených výsledků z vyhledávače zobrazí i náhledy odkazů v malých obrázcích. Takže na levé straně se objeví obrázky, na kterých si můžete prohlédnout, jak stránka vypadá, aniž byste na ni rovnou přecházeli. Jakmile doplněk nainstalujete, nemusíte již nikde nic aktivovat či nastavovat, vše začne fungovat automaticky.

 • Stahujte ze Slunečnice verzi pro IE (1 MB).
 • Stahujte ze Slunečnice verzi pro Firefox (174 KB).
  GooglePreview


  McAfee Internet Security 2009 – trial

  V současnosti již samotný jednoduchý antivir není schopen zajistit uživateli dostatečnou bezpečnost na PC. Proto i společnost McAfee nabízí nové verze svých dvou řešení – McAfee VirusScan Plus 2009 a McAfee Internet Security 2009.

  České verze představují snadno použitelné a cenově dostupné nástroje chránící uživatele před stále rostoucím počtem hrozeb. Obě řešení obsahují licence na 3 počítače. Internet Security 2009 obsahuje: antivirus a antispyware – odhalí, zablokuje a odstraní viry, spyware a adware (software zobrazující nevyžádanou reklamu); antiphishing – varuje před návštěvami serverů, které jsou podezřelé z toho, že se pokoušejí o krádež identity; ochranu identity – pomáhá bezpečně používat e-shopy, internetové bankovnictví a on-line tržiště a aukce; obousměrný firewall – umožňuje používat internet bez obav z toho, že by hackeři mohli získat přístup k uživatelově počítači; McAfee SiteAdvisor – tato aplikace nabízí barevné označování webových serverů podle jejich důvěryhodnosti a uživatele tímto způsobem varuje před návštěvou nebezpečných nebo rizikových webů. VirusScan Plus 2009 potom obsahuje všechny tyto součásti kromě ochrany identity. Obě aplikace jsou v češtině a zkoušet je můžete bezplatně 30 dní.

 • Stahujte po registraci z této adresy(42 MB).

  McAfee Internet Security 2009

  RQ Money 1.1 – freeware
  Přestože si domácí rozpočet domácnosti můžete hlídat on-line (díky speciálním internetovým službám, např. eÚčty.cz, Mádátidal.cz či Smoneybox.com), někdo přece jen tato citlivá data nechce dávat třetí straně. V tom případě těmto uživatelům doporučujeme vyzkoušet aplikaci RQ Money.

  RQ Money je praktický slovenský program pro analýzu financí v domácnosti, firemních zakázek či výnosnosti investicí apod. Dovolí vám zapisovat si příjmy a výdaje, a mít tak stálý přehled o aktuálním stavu financí na účtech v různém období. Data si můžete nechat různě zobrazovat stejně tak jako filtrovat podle kategorií či podle osob, kterým přísluší. Statistiky si lze prohlížet i v grafech a není problém je i exportovat. Program s uživateli komunikuje v několika jazycích a nechybí ani čeština.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (782 KB).
  RQ Money


 • Nejčtenější

  Nelíbí se mi, kam se internet vydal, říká vynálezce WWW. Chce to změnit

  Tim Berners-Lee představuje vizi nového, decentralizovaného internetu...

  V roce 1990 spustil první webový server a odstartoval tak revoluci. Díky němu se internet rozšířil do celého světa, do...

  Mučení a vraždu novináře prý nahrály hodinky Apple. Nejspíš to bylo jinak

  Apple Watch 2

  Údajná vražda opozičního saúdskoarabského novináře Džamála Chášakdžího na konzulátu v Turecku vyvolává mezinárodní...  Rusové ztrácejí u partnerů kredit, říká český odborník k nehodě Sojuzu

  Start lodě Sojuz MS-10 se nezdařil, posádka musela přistát nouzově přistát....

  Porucha nosiče Sojuz bude mít největší dopad na provoz ISS, říká Michal Václavík z České kosmické kanceláře. Mimo jiné...

  Ve věku 65 let zemřel na rakovinu Paul Allen, s Gatesem založil Microsoft

  Paul Allen na snímku z prosince 2017.

  Ve věku 65 letech zemřel v pondělí spoluzakladatel firmy Microsoft Paul Allen. Miliardář, filantrop a hledač lodních...

  Návrat „imperialistického brouka“? Výzkumný program USA vzbudil obavy

  Program „Hmyzí spojenci“ má změnit škůdce v pomocníky v zemědělství.

  Skupina vědců v časopise Science varuje před možným zneužitím amerického výzkumného programu, který vyvíjí zcela nový...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: komfortnější vyhledávání v Googlu

  Ilustrační foto - vyhledávání

  Zobrazit výsledky z Googlu textem i obrazem umí SearchPreview. Odkud se na internet připojují servery či PC, ukáže v...

  Nový update Windows mazal data, a tak firma zastavila jeho šíření

  Chybová hláška o Intel Display Audio při instalaci Windows 10 October 2018...

  Společnost Microsoft začala na začátku října distribuovat velký update svého operačního systému Windows 10. Někteří...

  Spusťte si Android ve Windows, Linuxu či Macu

  Ilustrační foto - Android

  Chtěli jste hrát Android hry na počítači? Máte to mít. A je jedno, zda pracujete ve Windows, Linuxu či v Macu. Stáhněte...

  Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové
  Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

  Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem řady kampaní a přednášek je především poukázat na to, že rakovina prsu může postihnout každou ženu bez ohledu na věk. Včasné nalezení nádoru značně zvyšuje šanci uzdravení.  Najdete na iDNES.cz