Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


EMusic nabízí 30denní download MP3 hudby zdarma

  0:04aktualizováno  0:04
Společnost Emusic.com nyní nabízí možnost zdarma po dobu jednoho měsíce vyzkoušet službu EMusic Unlimited, která umožňuje legální stahování neomezeného množství hudby ve formátu MP3 za předplatné.
Společnost EMusic.com je průkopníkem a předním prodejcem on-line hudby na internetu. Vedle prodeje jednotlivých písní a alb ve formátu MP3 stále více směřuje k distribuci digitalizované hudby za předplatné. Za měsíční poplatek si mohou uživatelé služby EMusic Unlimited stáhnout libovolné množství MP3 hudby.

Minulý týden spustil Emusic.com reklamní akci, která má přilákat fanoušky digitální hudby k této formě prodeje. V rámci ní se můžete na zkoušku a bez závazků zaregistrovat pro využívání EMusic Unlimited na dobu třiceti dní. Služby založené na předplatném jsou podle mnoha pozorovatelů budoucnostní hudby na internetu a poslední události (dohoda Napsteru s BMG) to jen potvrzují. Podle šéfa Emusic.com nabízí služba EMusic Unlimited přes 130 tisíc MP3 skladeb populárních umělců všech hudebních žánrů. Nabídkou zkoušky zdarma chce společnost ukázat hudebním fanouškům výhody legálního stahování hudby pomocí služby, která kompenzuje oprávněné nároky umělců a nahrávacích společností, aniž by obětovala pohodlí a nízké náklady uživatelů.

Prodej digitalizované hudby u EMusic má oproti získávání MP3 souborů z neověřených zdrojů řadu výhod, především zajištění kvality souboru a velké rychlosti stahování. EMusic používá standardní MP3 soubory bez ochrany proti kopírování a bez reklam. Můžete je bez problémů přenést do jiného počítače nebo MP3 přehrávače.

Abyste získali třicetidenní službu EMusic Unlimited zdarma, musíte se nejprve upsat EMusic na tři měsíce této služby (s poplatkem 14.99 dolaru měsíčně) nebo na celý rok (9.99 dolaru měsíčně). Během prvních třiceti dní však můžete tento zápis kdykoliv zrušit bez jakýchkoliv závazků. Zkušební download není neomezený, kromě doby třiceti dnů jej limituje také maximální počet 100 stažených skladeb. Konkrétní podmínky naleznete na adrese ttp://www.emusic.com/subscription/.

Podle Emusic.com jsou v jeho katalogu mj. tito umělci (podle žánrů): Alternative (They Might Be Giants, Bush, Violent Femmes, Tom Waits), Hip Hop (Kool Keith, Blackalicious, The Coup), Punk (Green Day, Pennywise, Rancid, NOFX), Rock (Phish, Elvis Costello, Goo Goo Dolls), Electronic (DJ Spooky, Sasha & Digweed), Jazz (Duke Ellington, Dizzy Gillespie, Louis Armstrong, Concord Records), Blues (John Lee Hooker, B.B. King, Buddy Guy), Country (Kenny Rogers, Willie Nelson, Patsy Cline).

Autor:Nejčtenější

„Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

Pilotovi se nechtělo střílet, ale musel. Sestřelení letu KAL 902

Letoun Korejských aerolinií po nouzovém přistání na zamrzlém jezeře.

Před 40 lety sovětská protivzdušná obrana sestřelila dopravní letadlo korejských aerolinek, které se dostalo na území...Ruská armáda zavedla do výzbroje „smrtící kombajny“. Byly i v Sýrii

BMPT Terminátor

Ruská armáda dala do zkušebního provozu deset vozidel Terminátor určených pro palebnou podporu tanků. Některá z těchto...

Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

Další z rubriky

Ptáci se vracejí i do vaší kanceláře. Nalaďte rádio, které nevypnete

Slow Radio opět startuje, vysíláme přímý přenos z ptačího ráje na utajeném...

Poslechněte si, jak právě teď zpívá ptačí ráj u rybníka. V přímém přenosu Slow Radia pro vás nezištně pracují tisíce...

Apple ořezal i to, co by konkurenci neprošlo. HomePodu chybí i Bluetooth

Takto malý je Apple HomePod. Překvapí hmotností 2,5 kg a také mohutným zvukovým...

Je absolutně svázaný s ekosystémem Apple. Vzhledem k velikosti výborně hraje, ale nemá Bluetooth ani žádný jiný vstup....

Můžete být mezi prvními: nespoutané Xavian Prometeo hrají v Praze

Reprosoustava Prometeo.

Dnes a v sobotu si můžete na výstavě audio a video techniky v Praze poslechnout a prohlédnout to nejlepší od...

Najdete na iDNES.cz