Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Hlídejte si přes internet byt, ať víte, kdo vám loupe perníček

aktualizováno 
Stáhněte si program Active WebCam, který obsahuje mimo jiné i funkci detektoru pohybu. Dovede pořizovat snímky sledovaného prostoru a odesílat je jako přílohu e-mailu na zvolenou adresu. Jinými programy vložíte vodoznaky do svých fotografií, nebo vytvoříte vlastní 3D animaci.

Slečny před webkamerou | foto: Profimedia.cz

Prohlížeče, přehrávače a editory
 
BSPlayer 2.12.941 - adware
homepage

BSPlayer patří jistě k nejlepším přehrávačům videa, které jsou dostupné zdarma, novější verze bohužel obsahují reklamu (adware). Pokud vám ovšem trocha reklamy nevadí, získáte výborně vybavený přehrávač schopný přehrávat běžné formáty videa, DVD, internetová rádia a televize s podporou prostorového zvuku a mnoha dalšími užitečnými funkcemi.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (6,4 MB)

IrfanView 3.99 - freeware
homepage

IrfanView je malý freeware prográmek s velkými možnostmi pro práci s běžnými grafickými formáty. IrfanView umí prohlížet, konvertovat, měnit velikost a upravovat digitální fotografie a obrázky, spolupracuje se skenery, generuje fotogalerie jako HTML stránky a zvládne i mnoho dalšího. Na domovském webu programu je k dispozici i český překlad a mnoho plug-in modulů rozšiřujících funkce programu a podporované formáty.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1 MB)
 
AV Movie Morpher 2.0.21 - shareware
homepage

AV Movie Morpher je kompletní řešení pro práci s digitálním videem, například z vaší digitální kamery. Program umí přehrávat video, konvertovat různé formáty video souborů, upravovat titulky ukládat filmy i zvukové stopy z DVD na pevný disk a vypalovat hotové video jako DVD nebo VideoCD.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (9,1 MB )

VideoReDo Plus 2.5.3 - shareware
homepage

VideoReDo Plus je jednoduchý editor video souborů ve formátu MPEG, který nabízí základní nástroje na stříhání videa, synchronizaci obrazu a zvuku, redukci šumu atd. Výstupem z programu je opět MPEG video soubor.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (7,7 MB)

3D Canvas 6.6.5.6 - freeware
homepage

Freeware verze 3D modelovacího nástroje nabízí jednoduché vytváření 3D modelů pomocí základních prvků a nástrojů (deformace, modelování, výplně atd.). Z vytvořených modelů je možné sestavit animaci, kterou umí program vyexportovat jako video ve formátu AVI.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (5,9 MB)

Konverze obrázků a videa

Absolute Video Splitter Joiner 1.7.3 - trialware
homepage

Absolute Video Splitter Joiner slouží k rozdělování a spojování video souborů ve formátech AVI (DivX, XviD), MPEG, WMV či ASF a poradí si i se vzájemnou konverzí těchto běžně používaných formátů. Zajímavou funkcí je rovněž i vytváření videoklipů z obrázků a fotografií ve formátech JPG a BMP.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,9 MB)

A-one iPod PSP 3GP Video Converter 4.36 - trialware
homepage

Konverzi běžných typů souborů s videem do formátů pro přenosná a různá další zařízení (iPod, Playstation Portable, PDA, X-Box aj.) nabízí aplikace A-one iPod PSP 3GP Video Converter. Program si poradí s videem ve formátech AVI (DivX, XviD), WMV, MPEG, ASF, MOV, ASX, SVCD atd.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (8,4 MB)

Nástroje pro DVD a video

DVD Rip Factory 6.9.0.2 - trialware
homepage

DVD Rip Factory je šikovný nástroj na ukládání obsahu filmových DVD na pevný disk a konverzi filmů z DVD do formátů AVI (DivX, Xvid a dalších) a MPEG. Velké soubory s videem je možné přímo v programu rozdělit na menší části.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (2,1 MB)

Kingdia DVD Ripper 3.0.4 - shareware
homepage

Podobně jako předchozí program umí i Kingdia DVD Ripper uložit obsah filmového DVD na pevný disk počítače a zkonvertovat jej do formátů AVI (DivX, XviD), MPEG, ASF, WMV a dalších. Při stahování z DVD lze zvolit požadované kapitoly, zvukové stopy či titulky k uložení na disk.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (3,9 MB)

Amazon DVD Shrinker 2.5.4 - trialware
homepage

Program Amazon DVD Shrinker nabízí rychlé vytváření záložních kopií filmových DVD. Můžete si vybrat, zda-li chcete zkopírovat celý disk nebo vynechat některé nepotřebné části (menu, zvukové stopy, titulky, bonusy atd.). Amazon DVD Shrinker umí také snížit velikost filmů z dvouvrstvých DVD tak, aby se vešly na klasický jednovrstvý disk.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,5 MB)

Další utility

ReaWatermark 2.0 - shareware
homepage

ReaWatermark umí do vašich digitálních fotografií vložit symbol, text, značku či malý obrázek jako vodoznak. Nikdo jiný už takto označený snímek nebude vydávat za svůj.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (3,1 MB)

K-Lite Mega Codec Pack 1.61 - freeware
homepage

K-Lite Mega Codec Pack je balík aktuálních kodeků potřebných pro přehrávání videa a hudby ve vašem počítači. Po instalaci balíku kodeků byste neměli mít problém přehrát prakticky jakékoliv video stažené z internetu. Součástí instalace je rovněž i multimediální přehrávač Media Player Classic.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (32,7 MB)

iTube 2.0 - freeware
homepage

S pomocí programu iTube můžete jednoduše stahovat videa z internetových serverů, které jinak ukládání video souborů neumožňují. Videa je možné přímo v programu převádět do formátu MPEG a také MP4, který umí přehrávat iPody.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (2,5 MB)

RGBtoHEX 1.1a - freeware
homepage

RGBtoHEX je jednoduchý nástroj na převod označení barev z hodnot úrovní jednotlivých barevných kanálů (RGB – Red, Green, Blue) na hexadecimální označení konkrétní barvy. Tato funkce se obzvlášť hodí, pokud vytváříte web v HTML kódu a chcete přesně specifikovat barvy na HTML stránkách.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (0,4 MB)

Active WebCam 7.8 - trialware
homepage

Active WebCam umí nahrávat video z webových kamer, digitálních fotoaparátů, IP kamer či televizních karet a vysílat jej z počítače dále po internetu nebo ho ukládat na FTP server. Užitečnou funkcí je detektor pohybu s možností zaslání snímků z kamery při zjištění pohybu e-mailem na zadanou adresu.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (14,5 MB)

 

Autor:


Nejčtenější

„Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

„Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

Horký nápoj v horkém létě?

Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

Další z rubriky

Test tabletu na umělou inteligenci nebo čtečka s komiksy zdarma

Tablet pro práci i zábavu

S aplikacemi z našeho aktuálního výběru si například upravíte video přímo v tabletu, stáhnete torrent či využijete...

Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

Ilustrační foto - bezpečnost

Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

Ilustrační foto - počítač

Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!

Najdete na iDNES.cz