Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Hodinky pro fotbalové fanoušky (Kdo si hraje, nezlobí 12)

aktualizováno 
Dnes vám představíme speciální hodinky, které zaručeně nadchnou fotbalové fanoušky. S nimi budou mít stále na očích rozpis zápasů a výsledky svého milovaného klubu. Kromě těchto hodinek vám přinášíme i další zajímavosti.

Hodinky pro fotbalové fanoušky

SPFX Sportcaster; web: www.ihavetohave.it; cena: 99,00 £

Jste sportovním fanouškem, který svým sportem doslova žije? Ať už fandíte fotbalu, hokeji nebo jakémukoli jinému sportu, jistě by vám přišlo vhod nějaká šikovná věcička, které by vám umožnila mít seznam všech zápasů i výsledků neustále při ruce.

Náramkové hodinky SPFX Sportcaster však přesně toto dokáží. V jejic výbavě naleznete funkci, která umožňuje automaticky zobrazovat rozvrh anglické Premier League pro každý z dvaceti nejlepších anglických klubů. Samozřejmě, že informace v hodinkách můžete průběžně aktualizovat. Stačí jen připojit hodnky k počítači a spfx internet update service naláduje do vašich hodinek nová data.

SPFX Sportcaster (www.ihavetohave.it)

Poslouchejte jak roste tráva

Spy supersonic ear keychain; web: www.gadgetshop.com; cena: 5,00 £

Ve výbavě tajných agentů by jste běžně nalezli šikovný přístroj, který jim propůjčuje supersluch a oni tak dokáží vyslechnout rozhovor nepřátelských agentů i na velké vzdálenosti. Takový přístroj by ovšem ocenil nejeden z nás. Spy supersonic ear keychain nám takovou možnost dává a to navíc ve skutečně miniaturních rozměrech. Stačí jen odpojit sluchátko a minitalíř, který slouží k zesílení zvuku a vejde se do každé kapsičky. Jen si musíte dát pozor, aby jste nestrkali své vylepšené ucho, tam kam nemáte.

Spy supersonic ear keychain (www.gadgetshop.com)

Retrobudík, který vás skutečně překvapí

Pure digital the Bug; web: www.pure-digital.com; cena: 149.99 £

Pamatujete si na film Číslo pět žije? Tento budík se velice podobá hlavnímu hrdinovi tohoto filmu. Jeho designer Wayne Hamingway si při jeho navrhování jistě vzpomněl na stará dobrá osmdesátá léta a na jeho trochu kýčovité ikony. Nenechte se však zmást jeho trochu kýčovitém retro designem. Pod ním se skrývají ty nejmodernější technologie. Kromě opakovaného buzení nabízí ještě digitální rádio a MP3 přehrávač. V jeho výbavě naleznete velký displej s příjemným modrým poosvětlením, stereo reprosoustavy, telekospickou anténu, digitální vstupy a výstupy, USB port a slot na paměťové karty SD.

Pure digital the Bug (www.pure-digital.com)

Svezte se na vlně elektrických vozítek

Razor ePunk Electric Mini Bike; web: www.fogdog.com; cena: 99.97 $

Elektrická vozítka nejrůznějších koncepcí i velikostí jsou momentálně v kurzu. Ačkoli se může zdát, že se jedná vyloženě o módní vlnu, která brzy opadne. Přece jen něco na tomto způsobu dopravy bude. Skůtr, který vám představíme dnes, se může pochlubit jedním z nejextravagantnějších designů mezi podobnými vozítky, které jsme kdy viděli. Dosahuje maximální rychlost až 13 km/h, přičemž elektromotor lze nastartovat jakmile dosáhnete rychlosti 5 km/h. K hladké a plynulé jízdě přispívají vzduchem plněné pneumatiky spolu s nastavitelnou zadní vidlicí.

Razor ePunk Electric Mini Bike (www.fogdog.com)

Elegantní svítilna na vaše ucho

LED Ear-Lite; web: www.boysstuff.co.uk; cena: 12,95 £

Někdy nastane situace, kdy si potřebujete posvítit baterkou, ale zároveň potřebujete mít volné ruce. Buď můžete využít pomocníka, který vám baterku podrží nebo využit některou z náhlavních svítílen. Podobné svítilny jsou však většinou příliš velké a neforemné. S LED Ear-Lite vás však nic takového trápit nemusí. Je natolik malý a lehounký, že se klidně vejde do kapsy, tašky nebo zásuvky a až ho budete potřebovat, prostě si ho jen nasadíte na ucho a můžete svítit. Zdroj světla je blízko vaší tváře, takže míří přesně ve směru vašeho pohledu. Výkonná LED dioda má životnost 100 000 hodin, takže ji nebudete nikdy potřebovat měnit.

LED Ear-Lite (www.boysstuff.co.uk)

Autoři:


Nejčtenější

„Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

„Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

Microsoft ukazuje rybičky, které mu plavou kolem datového centra

Webkamera sleduje dění kolem potopených í serverů v rámci projektu Natick od...

Microsoft má pod mořem datové centrum. Aby tento projekt zpropagoval, přidal k němu webkameru, která sleduje podmořský...

Kvůli ukradeným certifikátům D-Linku vám může zlobit přístup ke kamerám

Kamery D-Link.

Hackerské skupině BlackTech se podařilo zcizit certifikáty D-Linku a opatřit jimi dva viry, které pak měly snadnou...

Nový iPad bude mít menší rámeček a možná přijde o sluchátkový výstup

Umělcova představa bezrámečkového iPadu

Společnost Apple hodlá podle nejnovějších spekulací přiblížit design tabletů iPad novém iPhonu.

Najdete na iDNES.cz