Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iPodmánie: Stáhněte si vše pro svůj MP3 přehrávač

aktualizováno 
V dnešním přehledu zajímavých programů pro práci s grafikou a videem najdou majitelé přehrávačů iPod hned tři zajímavé nástroje pro svoje miláčky. Ve dvou případech jde o konverzní aplikace pro video, ve třetím případě se pak jedná o program, s jehož pomocí můžete do iPodu nahrávat obrázky.

Prohlížeče, přehrávače a editory

CONTORT 2.4

shareware; homepage; download; 1,2 MB  

S programem CONTORT a s obrázky vaší rodiny a přátel si užijete mnoho legrace. CONTORT totiž umí různě deformovat fotografie jejich spojováním, otáčením, kroucením, natahováním a dalšími úpravami. Mimo to zvládne i celkem běžnou úpravu jasu, kontrastu a barev.

Image Optimizer 5.0

trialware; homepage; download; 1 MB  

Image Optimizer optimalizuje velikost GIF, JPG a PNG obrázků pro různé využití – web, prezentace, posílání e-mailem atd.

IconLover 4.0

shareware; homepage; download; 2,1 MB  

Program IconLover je výborné řešení pro kompletní práci s ikonami. IconLover umí ikony upravovat, konvertovat, vytvářet a stahovat, obsahuje řadu speciálních efektů a některé operace zvládá i dávkově.

Batch AutoCorrector 0.8

freeware; homepage; download; 1,6 MB

Batch AutoCorrector umí dávkově upravovat digitální fotografie. Zvládne například úpravu jasu, kontrastu a barev – to vše automaticky a hromadně.

Konverze obrázků a videa

Lenogo DVD Movie to iPod Video Converter 3.5

shareware; homepage; download; 2,5 MB  

Lenogo DVD Movie to iPod Video Converter umí konvertovat různé formáty videa (MPG, AVI, ASF) do formátu MP4, který je možné přehrávat v iPodu s podporou videa. Při konverzi můžete nastavovat počet snímků za vteřinu a rozlišení videa. Zkušební verze je plně funkční, jen vkládá do zkonvertovaného videa vodoznak.

PQ DVD to iPod Video Converter 1.5

demoverze; homepage; download; 5,4 MB  

Stejně jako předchozí aplikace umí i PQ DVD to iPod Video Converter převádět video v mnoha formátech (DVD, DivX, MPEG, WMV, AVI, RM a další) do formátu „stravitelného“ přenosným přehrávačem iPod.

Ultra AVI Converter 2.1.0

trialware; homepage; download; 5,2 MB  

Spojovat, rozdělovat a konvertovat filmy ve formátu AVI (DivX, XviD) umí program Ultra AVI Converter. Mezi výstupní formáty patří AVI (s různými kodeky), MPEG, VCD, SVCD, DVD, WMV a ASF.

Ultra MPEG Converter 1.9.8

trialware; homepage; download; 5 MB  

Analogicky k předchozímu programu umí Ultra MPEG Converter konvertovat, spojovat a rozdělovat videa ve formátu MPEG. Výstupní formáty jsou stejné jako u předchozí aplikace.

Ultra WMV Converter 2.0.4

trialware; homepage; download; 5,1 MB  

Stejní vývojáři nabízejí rovněž konverzní nástroj na převod videosouborů ve formátech WMV a ASF do formátů AVI a MPEG, opět s možností spojování a rozdělování souborů.

MOV to AVI MPEG WMV Converter 1.7.4

trialware; homepage; download; 5,2 MB  

Přehled konverzních nástrojů od Aone Software by nebyl kompletní, pokud bychom vynechali utilitu MOV to AVI MPEG WMV Converter. Aplikace dělá to, co je uvedeno v jejím názvu – konvertuje formát QuickTime na AVI, MPEG či WMV, tedy formáty, které nepotřebují k přehrávání speciální přehrávače. Mimo to je opět možné spojovat a rozdělovat soubory s videem.

CopyPod Photo 1.10

shareware; homepage; download; 1,6 MB  

CopyPod Photo je program umožňující nahrávání fotografií do a z přehrávače iPod. Program nabízí přehledné a jednoduché ovládání, obrázky stačí pouze přetáhnout myší z Průzkumníka nebo jiného správce souborů.

Nástroje pro DVD

DVDAttache 3.3.1

freeware; homepage; download; 3,1 MB  

DVDAttache vám pomůže udělat si pořádek ve filmech na DVD. Program při vytváření databáze filmů čerpá údaje z internetových databází, umožňuje filtrování a vyhledávání filmů podle různých kritérií a zobrazuje obrázky obalů DVD. Program je k dispozici pro řadu různých operačních systémů (Windows, Linux, Solaris, Mac OS).

Další utility

Pixie 3.1

freeware; homepage; download; 0,06 MB  

Pixie je jednoduchý nástroj na rozpoznávání kódu barev na obrazovce. Program zobrazuje hodnoty v kódech HEX, RGB, HTML, CMYK a HSV.

Screensaver Factory 4 Pro

shareware; homepage; download; 3 MB  

S programem Screensaver Factory si lehce vytvoříte vlastní spořiče obrazovek, z vašich oblíbených obrázků, fotek, videí a Flash animací. Na pozadí promítaných snímků a videa může hrát hudba, připraveny jsou i desítky přechodových efektů. Screensaver Factory vygeneruje šetřič jako samospustitelný soubor, který můžete e-mailem poslat přátelům.

Light Artist 1.2

trialware; homepage; download; 2,7 MB  

S programem Light Artist můžete vylepšit vaše digitální fotografie o poutavé světelné efekty. Aplikace umí přidávat různě barevné osvětlení z více bodových zdrojů světla pro vytváření jedinečných scenérií.

Autor:


Nejčtenější

Termovize: podívejte se, jak se pečou turisté na Staroměstském náměstí

Záběry z termokamery na Staroměstském náměstí

Infračervené Slow TV se vrací. Na Staroměstské náměstí v Praze jsme umístili infrakameru, která v přímém přenosu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Záhada lidských lebek na rakvi velmože rozluštěna. Může za ně tajemný řád

Hrobka Jana Jiřího ze Švamberka. Detail nepravého madla v podobě dvou železných...

Nález nepoškozené hrobky a kovové rakve významného šlechtice Jana Jiřího ze Švamberka byl sám o sám o sobě...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

Tipy a triky pro Windows 10

Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

Tablet vám pomůže jednoduše sdílet soubory nebo pohodlně prohlížet PDF

Tablet pro práci i zábavu

Šikovný správce souborů vám ušetří čas, stejně jako aplikace pro pohodlné sdílení obsahu. Pomoci může také prohlížeč...

S aplikací poznáte každou kytku a poznámkový blok uloží i hesla

Užitečné programy pro tablet vám mohou pomoci i udělat radost.

Na cestách se vám může hodit například atlas rostlin i poznámkový blok. A nechybí třeba ani ekvalizér zvuku v efektním...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz