Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak dostat internetové vysílání na váš disk

aktualizováno 
V dnešním vydání přehledu nových a aktualizovaných programů pro práci s hudbou najdete například hned několik aplikací na editaci tagů a uspořádávání hudebních souborů, či k pohodlnému stahování multimediálních souborů z internetu. Nezapoměli jsme ani na karaoke.

Multimediální přehrávače

Jukebox 2.10 - freeware - 0,5 MB

Homepage
Download

Jukebox je přehrávač hudby ve všech běžných formátech (MP3, WMA, WAV, MIDI atd.), ve kterém stačí zvolit jen adresář a spustit náhodné přehrávání skladeb, které obsahuje. K nepřetržitému přehrávání přispívá i crossfade – plynulý přechod mezi jednotlivými skladbami.


Easy Karaoke Player 3.0.52 - shareware - 0,5 MB

Homepage
Download

S programem Easy Karaoke Player se výborně pobavíte na domácí party. Přehrávač umí odstranit z hudebních skladeb zpěv, který můžete nahradit svým vlastním. Program podporuje řadu různých formátů (MP3, MIDI, KAR, WAV, WMA, AC3, OGG, MPA, MP2, AU, AIF, SND atd.), váš zpěv si můžete nahrát do souboru ve formátu WAV.

Karaoke CD+G Creator 2.0.2 - trialware - 7,3 MB

Homepage
Download

Další program na vytváření skladeb pro karaoke v dnešním přehledu nese název Karaoke CD+G Creator. Program pracuje se speciálními MIDI soubory a umí vytvářet také karaoke verze z vašich oblíbených skladeb na CD.

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

MP3 Book Helper 2.3.4.24 - freeware - 2,5 MB

Homepage
Download

MP3 Book Helper je užitečný editor tagů hudebních souborů ve formátech MP3 a OGG. Program umí hromadně upravovat tagy, vytvářet playlisty, exportovat informace o skladbách do TXT a XML souborů a mnoho dalšího.

MP3 File Description Database 1.1 - freeware - 0,4 MB

Homepage
Download

MP3 File Description Database umí vytvářet přehledné katalogy MP3 souborů, třídit je a vyhledávat. V programu lze rovněž vytvářet a upravovat playlisty a ID3 tagy a také exportovat přehledné seznamy MP3 souborů.

Mp3 Tag Assistant Professional 2.75 - trialware - 3,1 MB

Homepage
Download

Další šikovný editor ID3 tagů nese název Mp3 Tag Assistant Professional. Program umí editovat tagy a playlisty, informace z nich je možné exportovat do souborů TXT, XML nebo CSV.

10-Strike SearchMyDiscs 2.5 - shareware - 1,5 MB

Homepage
Download

Aplikace 10-Strike SearchMyDiscs slouží k vytváření katalogů CD a DVD disků, včetně možnosti uspořádání do skupin, rychlého vyhledávání, úprav ID3 tagů a generování přehledů souborů.

FineRip 1.3 - shareware - 12,4 MB

Homepage
Download

S programem FineRip se neztratíte ani ve velmi rozsáhlé sbírce hudby v MP3. Aplikace má mnoho zajímavých funkcí, umí například stahovat z internetu obaly CD, informace o skladbách, editovat ID3 tagy, vyhledávat duplicitní soubory atd.
 

Audio editory, efekty a další utility

AC3 Splitter 1.0 - shareware - 0,4 MB

Homepage

Download


Již podle názvu je jasné, že program AC3 Splitter slouží k rozdělování audio souborů ve formátu AC3. Soubory je možné rozdělovat podle času nebo podle velikosti výsledných souborů.

WWWinamp 2.5d - freeware - 0,1 MB

Homepage
Download

WWWinamp je malý webový server, který vám umožní ovládat oblíbený multimediální přehrávač Winamp přes internetový prohlížeč. Kromě ovládání přehrávače je možné přes web procházet i seznamy skladeb. Aplikace je optimalizovaná také pro použití na mobilních zařízení s Windows CE.

Music Trio 4.8 - shareware - 8,2 MB

Homepage
Download

Music Trio je soubor užitečných programů pro práci s hudbou, který nabízí konverzi hudebních souborů (MP3, WMA, FALC, OGG), editaci ID3 tagů, včetně získávání informací o skladbách z internetových databází, a správu multimediálních souborů, uložených na různých médiích.

G-Lyrics 0.8 - freeware - 0,03 MB

Homepage
Download

Jednoduchý a nenáročný nástroj G-Lyrics umí vyhledávat v internetové databázi texty skladeb, které jsou aktuálně přehrávány v přehrávačích Winamp nebo Windows Media Player. Program se neinstaluje, stačí jej pouze spustit.

Music Encyclopedia 4.0.5 - freeware - 0,2 MB

Homepage
Download

S pomocí programu Music Encyclopedia si můžete snadno vytvořit detailní databázi informací o svých oblíbených hudebních skupinách a interpretech. Ve vložených informacích je možné vyhledávat, lze je třídit a tisknout.

Active Keyboard 3.1 - shareware - 0,9 MB

Homepage
Download

Program Active Keyboard vám s pomocí vámi nadefinovaných klávesových zkratek výrazně usnadní ovládání Windows i některých aplikací, jako je například i multimediální přehrávač Winamp.

Net Transport 2.11 - trialware - 1,7 MB

Homepage
Download

Net Transport je nástroj sloužící k pohodlnému stahování multimediálních souborů z internetu, který podporuje rovněž ukládání streamovaného vysílání internetových rádií a televizí. Program podporuje všechny standardní přenosové protokoly, jeho ovládání se integruje do Internet Exploreru.Nejčtenější

Termovize: podívejte se, jak se pečou turisté na Staroměstském náměstí

Záběry z termokamery na Staroměstském náměstí

Infračervené Slow TV se vrací. Na Staroměstské náměstí v Praze jsme umístili infrakameru, která v přímém přenosu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Záhada lidských lebek na rakvi velmože rozluštěna. Může za ně tajemný řád

Hrobka Jana Jiřího ze Švamberka. Detail nepravého madla v podobě dvou železných...

Nález nepoškozené hrobky a kovové rakve významného šlechtice Jana Jiřího ze Švamberka byl sám o sám o sobě...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

Ilustrační foto - počítač

Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

Ilustrační foto - relax

Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

Najdete na iDNES.cz