Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak uděláte ze svého videa flash animaci spustitelnou v pouhém prohlížeči? Jedním klikem

aktualizováno 
Předělejte video v různých formátech na Flash animace použitelné například na webu. U animace si můžete nastavit kvalitu obrazu i zvuku, přidávat loga či vodoznaky, stejně tak je možné vybrat ke konverzi třeba jen část videa.

Prohlížeče, přehrávače a editory

Fresh View 6.40

Freeware, 2,3 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Poměrně známá freeware aplikace slouží k prohlížení běžných typů digitálních obrázků a fotografií a přehrávání multimediálních souborů. Z fotografií umí Fresh View vytvářet HTML alba k vystavení na webu. Před stažením programu je třeba se zaregistrovat na domovském webu aplikace.

Konverze obrázků a videa

iResize 1.02

freeware, 1,5 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Aplikace iResize slouží k hromadné změně velikosti obrázků a fotografií ve standardních formátech JPG, BMP, TIFF, GIF a PNG, hodit se bude zejména asi majitelům digitálních fotoaparátů.

Batch It! 3.74

Shareware, 3,9 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Program Batch It! zvládne hromadně provádět mnoho různých úprav fotografií a obrázků. Aplikace umí například měnit velikost, přidávat vodoznaky, text, vytvářet galerie atd. Aplikace existuje v různě vybavených verzích za různou cenu.

Ultra AVI Converter 2.2.8

Trialware, 5,4 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Ultra AVI Converter umí konvertovat, rozdělovat a spojovat video soubory ve formátu AVI. Bezztrátová konverze je možná do formátů DivX, XviD, VCD, SVCD, DVD, MPEG, WMV nebo ASF.

Advanced PDF to JPG Converter 1.9.5

Shareware, 2,5 MB
Web, ke stažení

Advanced PDF to JPG Converter nepřevádí PDF dokumenty pouze na grafický formát JPG, jak by se z názvu programu mohlo zdát, ale rovněž i na formáty GIF, PNG, BMP nebo TIFF. Konverze je možná i dávkově, včetně nastavení komprese u formátů, které ji podporují.

Video to Flash Converter PRO 5.5

Shareware, 4,8 MB
Web, ke stažení

Z názvu programu Video to Flash Converter PRO je jasné, že umí převádět video v různých formátech na Flash animace (SWF, FLV), použitelné například na webu. U animace si můžete nastavit kvalitu obrazu i zvuku, přidávat loga či vodoznaky, stejně tak je možné vybrat ke konverzi třeba jen část videa.

Nástroje pro DVD a video

DVDFab Decrypter 2.9.8.1

Freeware, 1,2 MB
Web, stažení ze Slunečnice

DVDFab Decrypter umožňuje odstranění různých typů ochran DVD proti kopírování a uložení jejich obsahu na pevný disk počítače. Program vám tedy dobře poslouží při vytváření záložních kopií disků, které není možné zkopírovat běžným způsobem.

PowerPoint DVD Maker 2.0

Trialware, 10,8 MB
Web, stažení ze Slunečnice

PowerPoint DVD Maker slouží k převodu prezentací vytvořených v programu MS PowerPoint na video a jeho vypálení na DVD. Takovou video prezentaci pak můžete přehrát například i ve stolním DVD přehrávači. Na jedno DVD je možné vypálit i více prezentací, vybírat si z nich můžete v jednoduchém menu. PowerPoint DVD Maker spolupracuje s MS PowerPointem ve verzích 2000, XP a 2003.

Free DVD 1.0

Freeware, 0,04 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Jednoduchý nástroj Free DVD, který není třeba instalovat, umí odstranit z filmových souborů, stažených z DVD na pevný disk, regionální kód. Pokud takový film vypálíte zpět na DVD, bude možné jej přehrát v libovolném přehrávači.

DVDAttache 3.7.0

Freeware, 3,1 MB
Web, stažení ze Slunečnice

S programem DVDAttache si snadno uděláte pořádek ve sbírce filmů na DVD. Údaje o filmech umí DVDAttache stahovat z internetových databází, sami můžete doplňovat celou řadu položek a třeba i obrázek obalu. V programu lze snadno vyhledávat a tisknout z něj různé přehledy filmů.

Další utility

PicDownloader 1.0

Freeware, 0,4 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Freeware aplikace PicDownloader slouží k hromadnému stahování obrázků ze zvolených internetových stránek. Program vám může ušetřit mnoho času, pokud stahujete z internetu například celé fotogalerie.

Colors 1.1.11

Shareware, 3,3 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Colors je šikovný pomocník pro práci s barvami, se kterým si snadno vytvoříte vlastní palety barev pro použití v různých grafických editorech nebo při vytváření webových stránek.

2Flyer Screensaver Builder 7.5.3

trialware, 3,2 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Vlastní spořiče obrazovek z mnoha různých typů multimediálních souborů si můžete vytvořit s pomocí programu 2Flyer Screensaver Builder. Podporovány jsou například soubory typu JPG, GIF, BMP, PNG, TIFF, MP3, WMA, WAV, MID a další. Mezi obrázky či animacemi můžete použít desítky různých přechodových efektů.

WinSnap 1.1beta 5

Freeware, 0,2 MB
Web, stažení ze Slunečnice

WinSnap je jednoduchý nástroj na tvorbu snímků obrazovek (screenshotů), který zvládne rovněž i základní úpravy vytvořených snímků. Pro pohodlnou práci si můžete nastavit různé režimy snímání obrazovky a oken programů.

VidLogo 3.0

Shareware, 6,2 MB
Web, stažení ze Slunečnice

S nástrojem VidLogo můžete do různých videí vkládat informace o autorských právech a vodoznaky. Podporovány jsou formáty AVI, BMP, JPEG a GIF.
Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Další z rubriky

Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

Tablet pomůže i při zařizování bydlení

Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

Evropská ochrana autorských práv by poškodila programátory, varuje Github

Fiktivní ukázka toho, jak by podle Githubu mohla vypadat ochrana copyrightu

Pokud by EU nařídila filtrování obsahu při jeho nahrávání, mohlo by to ohrozit programátory a zpomalit vývoj projektů,...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz