Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak uděláte ze svého videa flash animaci spustitelnou v pouhém prohlížeči? Jedním klikem

aktualizováno 
Předělejte video v různých formátech na Flash animace použitelné například na webu. U animace si můžete nastavit kvalitu obrazu i zvuku, přidávat loga či vodoznaky, stejně tak je možné vybrat ke konverzi třeba jen část videa.

Prohlížeče, přehrávače a editory

Fresh View 6.40

Freeware, 2,3 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Poměrně známá freeware aplikace slouží k prohlížení běžných typů digitálních obrázků a fotografií a přehrávání multimediálních souborů. Z fotografií umí Fresh View vytvářet HTML alba k vystavení na webu. Před stažením programu je třeba se zaregistrovat na domovském webu aplikace.

Konverze obrázků a videa

iResize 1.02

freeware, 1,5 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Aplikace iResize slouží k hromadné změně velikosti obrázků a fotografií ve standardních formátech JPG, BMP, TIFF, GIF a PNG, hodit se bude zejména asi majitelům digitálních fotoaparátů.

Batch It! 3.74

Shareware, 3,9 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Program Batch It! zvládne hromadně provádět mnoho různých úprav fotografií a obrázků. Aplikace umí například měnit velikost, přidávat vodoznaky, text, vytvářet galerie atd. Aplikace existuje v různě vybavených verzích za různou cenu.

Ultra AVI Converter 2.2.8

Trialware, 5,4 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Ultra AVI Converter umí konvertovat, rozdělovat a spojovat video soubory ve formátu AVI. Bezztrátová konverze je možná do formátů DivX, XviD, VCD, SVCD, DVD, MPEG, WMV nebo ASF.

Advanced PDF to JPG Converter 1.9.5

Shareware, 2,5 MB
Web, ke stažení

Advanced PDF to JPG Converter nepřevádí PDF dokumenty pouze na grafický formát JPG, jak by se z názvu programu mohlo zdát, ale rovněž i na formáty GIF, PNG, BMP nebo TIFF. Konverze je možná i dávkově, včetně nastavení komprese u formátů, které ji podporují.

Video to Flash Converter PRO 5.5

Shareware, 4,8 MB
Web, ke stažení

Z názvu programu Video to Flash Converter PRO je jasné, že umí převádět video v různých formátech na Flash animace (SWF, FLV), použitelné například na webu. U animace si můžete nastavit kvalitu obrazu i zvuku, přidávat loga či vodoznaky, stejně tak je možné vybrat ke konverzi třeba jen část videa.

Nástroje pro DVD a video

DVDFab Decrypter 2.9.8.1

Freeware, 1,2 MB
Web, stažení ze Slunečnice

DVDFab Decrypter umožňuje odstranění různých typů ochran DVD proti kopírování a uložení jejich obsahu na pevný disk počítače. Program vám tedy dobře poslouží při vytváření záložních kopií disků, které není možné zkopírovat běžným způsobem.

PowerPoint DVD Maker 2.0

Trialware, 10,8 MB
Web, stažení ze Slunečnice

PowerPoint DVD Maker slouží k převodu prezentací vytvořených v programu MS PowerPoint na video a jeho vypálení na DVD. Takovou video prezentaci pak můžete přehrát například i ve stolním DVD přehrávači. Na jedno DVD je možné vypálit i více prezentací, vybírat si z nich můžete v jednoduchém menu. PowerPoint DVD Maker spolupracuje s MS PowerPointem ve verzích 2000, XP a 2003.

Free DVD 1.0

Freeware, 0,04 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Jednoduchý nástroj Free DVD, který není třeba instalovat, umí odstranit z filmových souborů, stažených z DVD na pevný disk, regionální kód. Pokud takový film vypálíte zpět na DVD, bude možné jej přehrát v libovolném přehrávači.

DVDAttache 3.7.0

Freeware, 3,1 MB
Web, stažení ze Slunečnice

S programem DVDAttache si snadno uděláte pořádek ve sbírce filmů na DVD. Údaje o filmech umí DVDAttache stahovat z internetových databází, sami můžete doplňovat celou řadu položek a třeba i obrázek obalu. V programu lze snadno vyhledávat a tisknout z něj různé přehledy filmů.

Další utility

PicDownloader 1.0

Freeware, 0,4 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Freeware aplikace PicDownloader slouží k hromadnému stahování obrázků ze zvolených internetových stránek. Program vám může ušetřit mnoho času, pokud stahujete z internetu například celé fotogalerie.

Colors 1.1.11

Shareware, 3,3 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Colors je šikovný pomocník pro práci s barvami, se kterým si snadno vytvoříte vlastní palety barev pro použití v různých grafických editorech nebo při vytváření webových stránek.

2Flyer Screensaver Builder 7.5.3

trialware, 3,2 MB
Web, stažení ze Slunečnice

Vlastní spořiče obrazovek z mnoha různých typů multimediálních souborů si můžete vytvořit s pomocí programu 2Flyer Screensaver Builder. Podporovány jsou například soubory typu JPG, GIF, BMP, PNG, TIFF, MP3, WMA, WAV, MID a další. Mezi obrázky či animacemi můžete použít desítky různých přechodových efektů.

WinSnap 1.1beta 5

Freeware, 0,2 MB
Web, stažení ze Slunečnice

WinSnap je jednoduchý nástroj na tvorbu snímků obrazovek (screenshotů), který zvládne rovněž i základní úpravy vytvořených snímků. Pro pohodlnou práci si můžete nastavit různé režimy snímání obrazovky a oken programů.

VidLogo 3.0

Shareware, 6,2 MB
Web, stažení ze Slunečnice

S nástrojem VidLogo můžete do různých videí vkládat informace o autorských právech a vodoznaky. Podporovány jsou formáty AVI, BMP, JPEG a GIF.Nejčtenější

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

Další z rubriky

Vyřešit problémy s Windows pomůže opravář registru

Ilustrační foto

Dochází-li Windows dech, můžete zkusit spustit jeden z dostupných čističů systémového registru. Ten najde neplatné...

Tablet vám pomůže jednoduše sdílet soubory nebo pohodlně prohlížet PDF

Tablet pro práci i zábavu

Šikovný správce souborů vám ušetří čas, stejně jako aplikace pro pohodlné sdílení obsahu. Pomoci může také prohlížeč...

Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

Ilustrační foto - bezpečnost

Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

Najdete na iDNES.cz