Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak z počítače vytvořit magnetofon i střižnu

aktualizováno 
V dnešním přehledu užitečných programů na práci s hudbou na vás čeká například freeware program Online Radio Tuner, který umí nejen přehrávat internetová rádia, ale poradí si i s nahráváním, a také další aplikace, které vám otevřou svět internetových rádií.

Multimediální přehrávače

Total Player - freeware - 3,4 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz


Kromě toho, že si hudební přehrávač Total Player poradí s běžnými typy hudebních souborů a internetovými rádii, nabízí i řadu zajímavých funkcí. Total Player totiž obsahuje například i editor playlistů a ID3 tagů, osmikanálový ekvalizér, funkci pro konverzi hudby v MP3 na WAV a další funkce.

KSP 0.9.1 - shareware - 3 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

KSP, další hudební přehrávač v dnešním přehledu, obsahuje například více než 100 různých skinů, knihovnu nahrávek, podporu vícekanálových nahrávek, umí vyhledávat a zobrazovat texty písní a mnoho dalšího.

Carlanthano 4.5.1740 - freeware - 1,8 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Carlanthano je uživatelsky velmi příjemný multimediální jukebox, ve kterém lze navolit seznam hudebních i video souborů, které pak bude program ve zvoleném pořadí přehrávat. Přehrávač obsahuje například i složku s oblíbenými skladbami a odstraňuje také z playlistu duplicitní položky.

Online Radio Tuner 1.1.16 - freeware - 1 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Online Radio Tuner je šikovný přehrávač internetových rádií, který si ovšem poradí rovněž i s hudebními soubory v běžných formátech MP3, WAV, WMA, OGG a AAC. Z internetových rádií umí Online Radio Tuner nahrávat hudbu do MP3 souborů.

HT Player 3.0.5 - shareware - 1 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Nepřebernou nabídku internetových rádií a televizních stanic můžete využívat s programem HT Player. Pro začátek vám HT Player nabídne více než 5 000 odkazů na internetová rádia a televize, další si můžete přidávat sami.

Hit-Recorder 2.0.2.3 - shareware - 6,1 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz


Hit-Recorder je přehrávač internetových rádií, který umí zároveň nahrávat hudbu do souborů ve formátech MP3, OGG, WAV a WMA, včetně načasování automatického nahrávání. Mezi další funkce programu patří například i ukládání zvukových stop z CD, funkce pro editování tagů a úpravy hudebních souborů.

Grabování, konverze, vypalování

Akram Audio Converter 2.22 - trialware - 8 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Akram Audio Converter umí mezi sebou konvertovat dlouhou řadu hudebních formátů, například WAV, WMA, OGG, MP3, RA, RM, RAM atd. Další užitečnou funkcí je ukládání zvukové stopy videa (ve formátech AVI, MPEG, MOV, QT atd.) do MP3 a dalších formátů.

Plato DVD to Mp3 Ripper 4.4.8 - trialware - 1,5 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Plato DVD to Mp3 Ripper slouží, už podle svého názvu, k ukládání zvukových stop z DVD do komprimovaných MP3 souborů. Podporovány jsou DVD ze všech regionů i vícekanálový zvuk.

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

OrangeCD Suite 6.0.0 - trialware - 1,9 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

OrangeCD Suite je program na uspořádání sbírky různých hudebních nosičů, který získává údaje o albech a skladbách z internetové databáze. Ve vytvořeném seznamu nahrávek lze pohodlně vyhledávat a případně jej exportovat do HTML souboru. Součástí programu je i jednoduchý hudební přehrávač.

Multimedia Factory 0.8.3 - freeware - 0,3 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Multimedia Factory je plug-in modul do oblíbeného správce souborů Total Commander, pomocí kterého je možné editovat tagy hudebních souborů ve formátech MP3, WMA a OGG.

Music Tag Editor 1.51 - trialware - 2,8 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Music Tag Editor je jednoduchý editor ID3 tagů hudebních souborů ve formátu MP3, který umí zároveň vytvářet playlisty a exportovat informace z tagů do souborů ve formátech XML, TXT a CSV.

Pro MP3 Recorder 1.2 - freeware - 0,9 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Nahrát zvuk z libovolného zdroje je pro freeware aplikaci Pro MP3 Recorder hračkou. Nahrávky se ukládají v komprimovaném formátu MP3, pro jehož kódování se používá vysoce kvalitní kodek LAME.

Audio editory, efekty a další utility

n-Track Studio 4.2.1 - trialware - 33,8 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Na funkce bohatý program n-Track Studio slouží pro nahrávání a editaci zvuku, nabízí standardní funkce pro úpravy, efekty i bohaté možnosti nastavení kvality výstupních souborů. Upravené zvukové soubory lze vypálit na CD nebo uložit jako MP3 či WAV.

Chromatia Tuner 3.0 - shareware - 0,6 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Chromatia Tuner je pokročilý nástroj na úpravu hudby, který umí i nahrávat z různých zdrojů zvuku připojených k počítači. Program umožňuje podrobné úpravy jednotlivých tónů, obsahuje mnoho hudebních nástrojů, umí měnit rychlost nebo styl hudby.

Blaze Media Pro 7.0 - trialware - 14,2 MB
homepage
stahujte ze Slunečnice.cz

Blaze Media Pro je komplexní nástroj na práci s hudbou, umí nahrávat zvuk z různých zdrojů, upravovat zvukové soubory a konvertovat jejich formáty, vypalovat CD a DVD, získávat informace o skladbách z internetové databáze.

Autor:


Nejčtenější

„Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

„Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

Fotografie stokrát jinak vytvoří nejlepší fotoeditační programy

Ilustrační foto - notebook

Paměťové karty digitálních fotoaparátů, smartphonů či tabletů se zejména v létě plní šílenou rychlostí. Chcete-li...

Vyřešit problémy s Windows pomůže opravář registru

Ilustrační foto

Dochází-li Windows dech, můžete zkusit spustit jeden z dostupných čističů systémového registru. Ten najde neplatné...

Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

Ilustrační foto - relax

Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

Najdete na iDNES.cz