Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak získat hudbu na internetu zadarmo? Nahrajte ji z rádia

aktualizováno 
V dnešním přehledu užitečných programů pro přehrávání a práci s hudbou najdete hned několik aplikací pro využití internetových rádií. Jazz Radio Toolbar umí přehrávat internetová rádia přímo z prostředí prohlížeče Internet Explorer, Percautus Radio zvládne jejich vysílání nahrávat do MP3 souborů.
Hudba, MP3 přehrávač

Hudba, MP3 přehrávač | foto: Profimedia.cz

Multimediální přehrávače

Djg3 0.280 - freeware

Djg3 je malý a nenáročný přehrávač základních formátů hudby a videa, který podporuje také playlisty a ID3 tagy MP3 souborů

Stahujte na této adrese. (0,5 MB)

MusPlayer 1.00 - shareware

MusPlayer je pohodlně ovladatelný audio přehrávač, který si poradí s běžnými typy hudebních souborů. Přehrávač je, celkem nezvykle, dostupný za mírný poplatek (99 Sk), vývojáři však slibují technickou podporu při jakýchkoliv problémech a aplikací.

Stahujte na této adrese. (3,4 MB)

Percautus Radio 1.3.2 - freeware

Percautus Radio zvládne kromě přehrávání internetových rádií také velmi jednoduše zaznamenat jejich vysílání do zvukových souborů ve formátech MP3 nebo WAV. Percautus Radio může obsahovat také seznam vašich oblíbených stanic.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (1,2 MB)

InternetRádio 1.0.0.0 - freeware

Jednoduchý prográmek InternetRádio vám umožní poslouchat vysílání českých a slovenských rozhlasových stanic po internetu. Program obsahuje seznam několika stanic, další bohužel není možné doplňovat.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (0,01 MB)

IE Radio Toolbar 1.0 - freeware

Jazz Radio Toolbar je plug-in pro internetové prohlížeče Internet Explorer a Firefox, který vám usnadní vyhledávání a poslech internetových rádií (hlavně jazzových). Výhodou oproti samostatným aplikacím se stejnou funkcí je snadná dostupnost doplňku přímo z okna internetového prohlížeče.

Stahujte této adrese. (0,8 MB)

Grabování, konverze, vypalování

River Past Audio Capture 7.1.2 - trialware

River Past Audio Capture nahraje zvuk z jakéhokoliv zařízení připojeného ke zvukové kartě vašeho počítače (mikrofon, gramofon, videokamera atd.), umí rovněž nahrávat zvuk z různých aplikací či her. Nahraný zvuk se ukládá například do formátů MP3, WAV, RA a dalších, nechybí ani možnost nastavení kvality výstupního souboru.

Stahujte na této adrese. (5,9 MB)

Allok AVI MPEG WMV RM to MP3 Converter 1.7.2 - trialware

S aplikací Allok AVI MPEG WMV RM to MP3 Converter je možné ukládat zvukové stopy z video souborů ve formátech AVI, MPEG, RM, WMV, MOV, ASF atd. Ve vestavěném video přehrávači si jednoduše zvolíte úsek filmu, ze kterého chcete uložit zvuk a program jej převede do formátu MP3, WAV, WMA nebo OGG.

Stahujte na této adrese. (2,4 MB)

Digital Media Converter 2.72 - trialware

Digital Media Converter je univerzální nástroj na konverzi různých formátu hudby i videa, poradí si například s konverzí hudebních formátů MP3, WMA a WAV, z videa podporuje DVD, VCD, AVI, MOV a další. Užitečnou funkcí je ukládání zvukové stopy z videa do MP3 souborů.

Stahujte na této adrese. (9,5 MB)

MP4 to MP3 Converter 3.1.17 - demoverze

Nástroj MP4 to MP3 Converter slouží k převodu hudebních souborů ve formátech MP4, AAC, M4A, WAV, WMA, MP2, VQF, APE, OGG, FLAC na MP3. U nových MP3 souborů můžete nastavovat například bitrate (konstantní i variabilní) nebo upravovat ID3 tagy.

Stahujte na této adrese. (5,1 MB)

HotRecorder for Music 1.0.15 - trialware

S programem HotRecorder for Music můžete snadno zkonvertovat hudební soubory stažené ze serverů iTunes a Yahoo! Music do formátů MP3 a WAV, se kterými si poradí běžné softwarové či přenosné přehrávače. Konverzi je možné spouštět dávkově.

Stahujte ze Slunečnice na této adrese. (2,8 MB)

MIDI Workplace 1.0 - shareware

MIDI Workplace je nástroj na konverzi zvuku ve formátu MIDI do formátu WAV a MP3. U konvertovaného souboru můžete měnit rytmus i tóny, vynechávat nástroje a také nastavovat kvalitu výstupního souboru.

Stahujte na této adrese. (1,6 MB)

Direct MIDI to MP3 Converter 3.0 - shareware

Direct MIDI to MP3 Converter umí, stejně jako předchozí program, konvertovat hudbu v MIDI. V rozporu se svým názvem se však na výstupu neomezuje pouze na formát MP3, ale zvládne vytvářet rovněž i soubory WAV, WMA a OGG. Direct MIDI to MP3 Converter umožňuje změnu rytmu při konverzi, která může probíhat i dávkově.

Stahujte na této adrese. (2,6 MB)

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

MP3 Sorter 1.2.0.61 - shareware

S programem MP3 Sorter si snadno uspořádáte sbírku hudby ve formátu MP3, aplikace umí například hromadně přejmenovávat soubory, editovat tagy, uspořádávat soubory a složky nebo v nich vyhledávat.

Stahujte na této adrese. (2,2 MB)

Audio editory, efekty a další utility

Coding Workshop Ringtone Converter 5  - trialware

Coding Workshop Ringtone Converter vám umožní přidat nové vyzváněcí melodie do většiny typů mobilních telefonů od různých výrobců. Vyzváněcí melodie se do telefonů vkládají pomocí speciálních kódů, které generuje Coding Workshop Ringtone Converter, není tedy nutné propojovat mobil s počítačem, ani zasílat SMS s vyzváněním.

Stahujte na této adrese. (6,3 MB)

CopyPod Suite 1.168.6 - trialware

CopyPod Suite je soubor nástrojů na kopírování, zálohování a obnovu hudby, digitálních fotografií a videa, určený pro práci s přehrávači iPod. Program umí také vyhledávat duplicitní soubory a mnoho dalšího.

Stahujte na této adrese. (4,3 MB)


Nejčtenější

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

Další z rubriky

Tablet vám pomůže jednoduše sdílet soubory nebo pohodlně prohlížet PDF

Tablet pro práci i zábavu

Šikovný správce souborů vám ušetří čas, stejně jako aplikace pro pohodlné sdílení obsahu. Pomoci může také prohlížeč...

Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

Tipy a triky pro Windows 10

Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

Test tabletu na umělou inteligenci nebo čtečka s komiksy zdarma

Tablet pro práci i zábavu

S aplikacemi z našeho aktuálního výběru si například upravíte video přímo v tabletu, stáhnete torrent či využijete...

Najdete na iDNES.cz