Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Konec starostí se starými ovladači k hardwaru

aktualizováno 
Nemůžete najít CD s ovladači k vašemu hardwaru a potřebujete reinstalovat Windows? Potom proveďte jejich zálohu z Windows. Chcete si nechat zobrazovat informace o vašem FaceBook účtu v hlavní liště? K dispozici je také nová verze produktu pro zálohování dat či program pro vedení faktur.

Počítač | foto: Profimedia.cz

DriverMax 3 – freeware
Ztratili jste ovladače k vašemu modemu, zvukové kartě či jiném hardwarovému zařízení a nyní je potřebujete pro přeinstalování počítače? Potom použijte profesionální řešení na zálohu a obnovu ovladačů ve Windows a hoďte starosti za hlavu. Zálohu totiž zvládne opravdu každý.

Možná jste se již někdy zabývali otázkou, zda by se ovladače k vašemu hardwaru, které jsou aktuálně nainstalované v PC, nedaly nějak zálohovat. To se může hodit v případech, kdy potřebujete reinstalovat operační systém, ale už nemáte všechny potřebné ovladače od hardwaru k dispozici. Navíc instalovat postupně jeden ovladač po druhém zabere i značný čas při doinstalačních pracích, kdy je musíte zase vrátit do operačního systému. V neposlední řadě se může stát, že s nějakou verzí jste natolik spokojeni, že o tu novou, kterou si lze stáhnout na internetových stránkách výrobce hardware či software, prostě nemáte zájem, ale instalátor již bohužel nemáte k dispozici. A právě k těmto účelům se vám může hodit produkt s označením DriverMax. Ten totiž umožní zálohovat a reinstalovat všechny Windows ovladače. Po uplynutí 30 dnů ho musíte zdarma zaregistrovat.

 • Stahujte na této adrese (2,5 MB).

  DriverMax

  FizzBoost 1.5 – freeware
  Propadli jste fenoménu FaceBook? Systém pro internetovou komunikaci vybočuje jak mnoha možnostmi, tak neodolatelnou virální kampaní. Umožňuje registrovaným uživatelům vzájemnou komunikaci, sdružování do skupin, sdílení fotografií a dalších informací.

  Pokud i vy máte účet na Facebook, tak byste si měli pořídit aplikaci FizzBoost. Jde o pomůcku, která umožňuje spravovat váš účet přímo z Windows. Běží v systémové části hlavního panelu a upozorňuje vás na nové zprávy, události, nepřečtené e-maily a ještě více od vašich kontaktů. Vy si nastavíte, jak často se mají události na serveru zjišťovat (každých XX minut) a jak na ně máte být upozorňováni. Jedna ikonka vám tak může zprostředkovat rychlý přístup do vašeho světa FaceBook. Vyžaduje rozhraní .NET Framework.

 • Stahujte na této adrese (1,6 MB).

  FizzBoost

  Acronis True Image 11 Home – demo
  Zálohovat data je důležité. Chcete-li předejít riziku ztráty dat, potom byste tuto činnost neměli podceňovat. Nemusíte však zálohovat ručně. I pro tyto účely tu jsou programy, které to udělají za vás.

  Uživatelé Windows mohou snadno ochránit počítač včetně cenných fotografií, hudby, videa a pracovních dokumentů pomocí programu Acronis True Image 11 Home. Jde o nejnovější verzi software pro zálohování a obnovu souborů a systémových disků na bázi diskových obrazů pro domácí uživatele a pracovníky domácích kanceláří. Zálohuje jednotlivé soubory nebo diskový obraz celého počítače na samostatný externí disk nebo zařízení. V případě selhání počítače můžete snadno a rychle obnovit svá data a během několika minut s nimi opět pracovat. Nová verze přichází s novými funkcemi, mezi něž patří výjimečná funkce Vyzkoušej & Rozhodni, která uživateli umožňuje provádět potenciálně nebezpečné operace, jako např. instalaci software nebo otevření přílohy elektronické pošty, aniž by vystavovali svůj počítač riziku. Dělá to vytvořením dočasného bezpečného pracovního prostoru, který je izolován od zbytku počítače. Uživatel může buď schválit změny na svém disku, nebo jednoduše odstranit všechny změny, aniž by byl vůbec dotčen jeho pevný disk. Mezi nově přidané funkce pro zajištění bezpečnosti a ochranu soukromí patří Acronis Drive Cleanser, který bezpečně vymaže pevné disky předtím, než počítač vyřadíte nebo darujete, a File Shredder, který vymaže jednotlivé soubory z počítače tak, aby byly trvale odstraněny a nebylo je možné obnovit. Acronis True Image 11 Home je kompletně v češtině.

 • Stahujte na této adrese (103 MB).
  Acronis True Image 11 Home


  ProFact 1.9 – freeware

  Zdarma dostupné řešení pro vaše fakturování, dodací listy, výdajové a příjmové doklady, skladové hospodářství. Tak to je produkt ProFact. V tomto programu naleznete vše, co pro podnikání potřebujete. Umožňuje přidat vlastní logo na doklady, měnit vlastnosti vzhledu faktury a dodacího listu (nastavitelná výška řádků, volba tisku čáry oddělující položky), automaticky evidovat všechny příchozí i vystavené faktury a doklady, export tabulek do PDF, XLS, DOC atd.

 • Stahujte na této adrese (5,8 MB).
  ProFact


 • Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

  Horký nápoj v horkém létě?

  Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  S aplikací poznáte každou kytku a poznámkový blok uloží i hesla

  Užitečné programy pro tablet vám mohou pomoci i udělat radost.

  Na cestách se vám může hodit například atlas rostlin i poznámkový blok. A nechybí třeba ani ekvalizér zvuku v efektním...

  Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

  Najdete na iDNES.cz