Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Konec starostí se starými ovladači k hardwaru

aktualizováno 
Nemůžete najít CD s ovladači k vašemu hardwaru a potřebujete reinstalovat Windows? Potom proveďte jejich zálohu z Windows. Chcete si nechat zobrazovat informace o vašem FaceBook účtu v hlavní liště? K dispozici je také nová verze produktu pro zálohování dat či program pro vedení faktur.

Počítač | foto: Profimedia.cz

DriverMax 3 – freeware
Ztratili jste ovladače k vašemu modemu, zvukové kartě či jiném hardwarovému zařízení a nyní je potřebujete pro přeinstalování počítače? Potom použijte profesionální řešení na zálohu a obnovu ovladačů ve Windows a hoďte starosti za hlavu. Zálohu totiž zvládne opravdu každý.

Možná jste se již někdy zabývali otázkou, zda by se ovladače k vašemu hardwaru, které jsou aktuálně nainstalované v PC, nedaly nějak zálohovat. To se může hodit v případech, kdy potřebujete reinstalovat operační systém, ale už nemáte všechny potřebné ovladače od hardwaru k dispozici. Navíc instalovat postupně jeden ovladač po druhém zabere i značný čas při doinstalačních pracích, kdy je musíte zase vrátit do operačního systému. V neposlední řadě se může stát, že s nějakou verzí jste natolik spokojeni, že o tu novou, kterou si lze stáhnout na internetových stránkách výrobce hardware či software, prostě nemáte zájem, ale instalátor již bohužel nemáte k dispozici. A právě k těmto účelům se vám může hodit produkt s označením DriverMax. Ten totiž umožní zálohovat a reinstalovat všechny Windows ovladače. Po uplynutí 30 dnů ho musíte zdarma zaregistrovat.

 • Stahujte na této adrese (2,5 MB).

  DriverMax

  FizzBoost 1.5 – freeware
  Propadli jste fenoménu FaceBook? Systém pro internetovou komunikaci vybočuje jak mnoha možnostmi, tak neodolatelnou virální kampaní. Umožňuje registrovaným uživatelům vzájemnou komunikaci, sdružování do skupin, sdílení fotografií a dalších informací.

  Pokud i vy máte účet na Facebook, tak byste si měli pořídit aplikaci FizzBoost. Jde o pomůcku, která umožňuje spravovat váš účet přímo z Windows. Běží v systémové části hlavního panelu a upozorňuje vás na nové zprávy, události, nepřečtené e-maily a ještě více od vašich kontaktů. Vy si nastavíte, jak často se mají události na serveru zjišťovat (každých XX minut) a jak na ně máte být upozorňováni. Jedna ikonka vám tak může zprostředkovat rychlý přístup do vašeho světa FaceBook. Vyžaduje rozhraní .NET Framework.

 • Stahujte na této adrese (1,6 MB).

  FizzBoost

  Acronis True Image 11 Home – demo
  Zálohovat data je důležité. Chcete-li předejít riziku ztráty dat, potom byste tuto činnost neměli podceňovat. Nemusíte však zálohovat ručně. I pro tyto účely tu jsou programy, které to udělají za vás.

  Uživatelé Windows mohou snadno ochránit počítač včetně cenných fotografií, hudby, videa a pracovních dokumentů pomocí programu Acronis True Image 11 Home. Jde o nejnovější verzi software pro zálohování a obnovu souborů a systémových disků na bázi diskových obrazů pro domácí uživatele a pracovníky domácích kanceláří. Zálohuje jednotlivé soubory nebo diskový obraz celého počítače na samostatný externí disk nebo zařízení. V případě selhání počítače můžete snadno a rychle obnovit svá data a během několika minut s nimi opět pracovat. Nová verze přichází s novými funkcemi, mezi něž patří výjimečná funkce Vyzkoušej & Rozhodni, která uživateli umožňuje provádět potenciálně nebezpečné operace, jako např. instalaci software nebo otevření přílohy elektronické pošty, aniž by vystavovali svůj počítač riziku. Dělá to vytvořením dočasného bezpečného pracovního prostoru, který je izolován od zbytku počítače. Uživatel může buď schválit změny na svém disku, nebo jednoduše odstranit všechny změny, aniž by byl vůbec dotčen jeho pevný disk. Mezi nově přidané funkce pro zajištění bezpečnosti a ochranu soukromí patří Acronis Drive Cleanser, který bezpečně vymaže pevné disky předtím, než počítač vyřadíte nebo darujete, a File Shredder, který vymaže jednotlivé soubory z počítače tak, aby byly trvale odstraněny a nebylo je možné obnovit. Acronis True Image 11 Home je kompletně v češtině.

 • Stahujte na této adrese (103 MB).
  Acronis True Image 11 Home


  ProFact 1.9 – freeware

  Zdarma dostupné řešení pro vaše fakturování, dodací listy, výdajové a příjmové doklady, skladové hospodářství. Tak to je produkt ProFact. V tomto programu naleznete vše, co pro podnikání potřebujete. Umožňuje přidat vlastní logo na doklady, měnit vlastnosti vzhledu faktury a dodacího listu (nastavitelná výška řádků, volba tisku čáry oddělující položky), automaticky evidovat všechny příchozí i vystavené faktury a doklady, export tabulek do PDF, XLS, DOC atd.

 • Stahujte na této adrese (5,8 MB).
  ProFact • Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Software zdarma: virtuální prohlídka Země i sluneční soustavy

  Nasa`s Eyes

  Úchvatný virtuální let s možností prozkoumat dostupná data o naší sluneční soustavě nabízí aplikace Nasa`s Eyes....

  Inteligentní algoritmy odhalí duplicitní soubory bez zbytečného hledání

  Ilustrační foto

  Manipulací se soubory na diskových úložištích dochází snadno k duplikaci. Stejné soubory potom máte na více místech a v...

  Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

  Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

  Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

  bazar-sport-kola
  bazar-sport-kola

  Sportovní výbavu levněji? Na našem bazárku ano.

  Najdete na iDNES.cz