Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz je ve finále. Dejte nám hlas v anketě Křišťálová Lupa 2012

  11:00aktualizováno  11:00
Server iDNES.cz a jeho mobilní verze m.idnes.cz postoupily díky čtenářům do závěrečného hlasování prestižní ankety Křišťálová Lupa. Děkujeme vám, podpořte nás svým hlasem.

Poslední Křišťálová Lupa na tomto světě | foto: Jiří Benák, iDNES.cz

Každý den pro vás připravujeme aktuální zpravodajství z třinácti krajů Čech, Moravy a Slezska, ze sportu, politiky i kulturních událostí. Magazíny s vůní benzinu, leskem rtěnky, chutí dálek i taji vědy a techniky.

iDNES.cz pro čtenáře...

Bezesporu nejsledovanější zpravodajskou akcí letošního roku byla ta, která pro média začala výkřikem: "Je tu URNA! Jsme v pr....!" Od té chvíle se začal i pro veřejnost rozmotávat tragikomický příběh, v němž hlavní roli hraje krabice, miliony korun a parta Davida Ratha.  

Hlasujte pro iDNES.cz - klikněte ZDE

Na iDNES.cz vyšly ke kauze více než dvě stovky článků, které dosáhly jedenácti milionů přečtení. A abychom nezůstali jen u nepříjemných informací, náš server se pochopitelně věnoval i veskrze pozitivním událostem. Některým i nezpravodajským přímo pomohl vzniknout. To je třeba případ projektu Tvůj příběh. Jedna z jeho účastnic studentka Hana Märzová měla odvážný nápad, obejít pěšky celou republiku za tři měsíce. I díky serveru iDNES.cz se jí to podařilo. A nebyla jediná.

... čtenáři iDNES.cz potřebným

Kdyby ovšem na druhé straně pomyslného internetového kabelu nesedělo (nebo se nepohybovalo - iDNES.cz má i mobilní verzi) dostatečné množství vás, čtenářů, nemohl by být žádný z našich projektů a plánů tak úspěšný. A také díky vám se podařilo od minulého listopadu vydražit a na charitativní účely poslat přes jeden a půl milionu korun.

Už po jedenácté putovaly stovky tisíc korun na konto brněnského onkologického ústavu z dražby kalendáře Pirelli. Nejen Petrovi Horskému, který ochrnul po pádu na lyžích a potřeboval invalidní vozík, jste pomohli Vánoční sbírkou, kterou jsme pořádali společně s Kontem Bariéry. V lednu potom dražba fotografií vynesla Dětskému centru při Thomayerově nemocnici v Praze téměř 900 000 korun.

Ještě jednou vám velmi děkujeme!

Křišťálový iDNES.cz

Letos můžete můžete kromě serveru iDNES.cz v kategorii zpravodajství hlasovat i pro m.iDNES.cz v kategorii mobilní služba. Jako tradičně můžete hlasovat zde. Stačí pouze vyplnit e-mail a opsat bezpečnostní kód.

Podpořit nás můžete až do 31. října, výsledky se pak všichni dozvíme ve středu 28. listopadu.

V každé z kategorií lze udělit jeden hlas zaškrtnutím vlevo od vybraného favorita (pokud kliknete na odkaz z článku, volba iDNES.cz je již zaškrtnuta). Není nutné hlasovat ve všech kategoriích. Některé kategorie také nevybírají čtenáři, ale odborná porota.

Děkujeme za váš hlas, bude tím posledním na tomto světě! Pokud náhodou o blížícím se konci světa nevíte, podívejte se na video u tohoto článku.

Další podrobnosti o anketě Křišťálová Lupa najdete na stránkách Lupa.cz.

Autor:


Nejčtenější

Vyřešil jsem nejslavnější záhadu, tvrdí devadesátiletý britský matematik

Britský matematik Michael Atiyah (2018)

Britsko-libanonský matematik Michael Atiyah tvrdí, že našel důkaz jednoho z nejslavnějších nevyřešených matematických...

Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

Budoucnost

Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...Lákavá návnada. Jak se ruská agentka přibližovala k Trumpovi

Marija Butinová (19. 7. 2018)

Vyšetřování vlivu Moskvy na poslední americké volby se dostalo k zajímavému odhalení. Ruská agentka se podle něj...

Pohozeni v jednom hrobě. Po 400 letech vracíme dívce a chlapci tvář

Odhalení podoby dvou chlapců a devčete

Na začátku byla náhoda. Stavba rodinného bazénu u domku v Táboře odhalila kosterní pozůstatky tří lidí. V těchto dnech,...

Po 50 letech se poletí k Měsíci, vesmírným turistou bude japonský miliardář

Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude...

Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Júsaku Maezawa....

Další z rubriky

Až deset tisíc skladeb. Spotify zvyšuje limit na stahování

Spotify

Spotify zvýšilo limit skladeb, které si lze z jednoho účtu stáhnout, na deset tisíc. Platí pro pět zařízení, a celkem...

Auta Google budou v ulicích nejen fotit, ale také měřit znečištění

Oficiální foto Google Street View Car

V rámci projektu Google Street View budou auta zaznamenávat nejen to, jak vypadají ulice v USA a v Evropě. Google ve...

Revoluce pro programátory, nebo otravná funkce? Facebook ukázal SapFix

Facebook hodlá spustit vlastní kryptoměnu.

Facebook představil nástroj, který využívá prvky strojového učení k tomu, aby usnadnil práci programátorům. Konkrétně...

Mýty a fakta o nočním pomočování dětí
Mýty a fakta o nočním pomočování dětí

Podle odhadů trpí nočním pomočováním neboli enurézou asi pětina dětí ve věku 5 let, obtíže se však nevyhýbají ani starším jedincům. Rodiče často spoléhají na to, že „z toho dítě vyroste“, v horším případě děti trestají. Noční pomočování přitom může velmi negativně ovlivnit sebeúctu a duševní pohodu dítěte.

Najdete na iDNES.cz