Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Máte na vysokou školu? Tak si to vyzkoušejte

aktualizováno  5. června
Zabýváte se otázkou, zda jít studovat na vejšku? Zajímají vás novinky ze světa literatury? Nejde vám nějaký předmět a rádi byste se nechali doučovat či jste fanda do rybolovu?

Základní škola

Zbavte se trémy
Testonline.cz – www.testonline.cz

Trpíte-li trémou, zkuste ji dostat pod kontrolu či se jí zcela zbavit. Zná to řada z nás, přijdeme na zkoušku či prezentaci a najednou se nám roztřesou ruce a hlava si není schopna vzpomenout ani na to, kolikátého dnes je. Na těchto stránkách si můžete řešení podobných krizových situací natrénovat.

Stránky totiž nabízejí výukové a testovací programy založené na principech individualizovaného podávání, zkoušení a opakování vyučované látky. Systém lze využívat v různých oblastech jak pro přípravu na různé zkušební testy (Autoškola, Zbrojní pas, Vůdce malého plavidla, Strážník), tak i ke komplexnějšímu výkladu a procvičení látky z různých oborů. Adaptabilita systému umožňuje každému uživateli postupovat jeho vlastním tempem a v podrobnosti, která mu pro pochopení, zapamatování a procvičení dané látky nejlépe vyhovuje.

Testonline.cz

Podobné stránky

Testy.atlas.cz – psychotesty, IQ testy a znalostní testy
Testpark.cz – park on-line testů a zábavy


Denně ze světa knih
Iliteratura – www.iliteratura.cz

Čtete rádi? Pak jistě znáte zajímavý server Iliteratura.cz. Kdybyste ho přece jen neznali, zde je jeho krátké představení. Iliteratura.cz je internetové zpravodajství o literatuře z celého světa. Přináší články o literatuře z různých jazykových oblastí.

Jednotlivé rubriky obsahují zprávy o knižních novinkách, profily autorů a recenze na knihy ze zahraničí a nabízejí informace o literárním dění v ČR, recenze knih českých autorů i překladů literárních textů, které u nás vycházejí. Archiv článků, který je členěný podle autorů a dalších témat jako literatura obecně, divadlo, film, kreslené seriály apod., má sloužit jako hodnotný zdroj informací pro studenty, odbornou veřejnost i zvídavé čtenáře dobré literatury. Některé z jazykových oblastí obsahují i bibliografii překladové literatury. Projekt zajišťuje Občanské sdružení pro iliteraturu.

Iliteratura

Podobné stránky

Knižní klub – průvodce světem knih
Knihy.cz – internetové knihkupectví


Lektoři přijedou až za vámi
Doučování.cz – www.doucovani.cz

Jste školou povinní a nejde vám nějaký předmět? Tak se ho doučte. Můžete si buď najmout domácí doučovatelku, či se obrátit o pomoc na internetovou stránku www.doucovani.cz. Ta zajišťuje nejen to, ale věnuje se také individuální výuce se zaměřením na přípravu žáků na přijímací zkoušky na střední školu.

Spolupracují s lektory a studenty z několika vysokých škol a univerzit. Díky časté výuce mají mnoho zkušeností, a tak jsou schopni předávat své znalosti srozumitelným způsobem dále. Výuku můžete využít po celé ČR. Tento způsob učení je nejefektivnější formou studia a lze jím nejrychleji dosáhnout požadovaného zlepšení. Připravit se tak můžete na reparát, doučovat jazyky, zlepšit se v práci s PC či se učit hudební výuce. Lektor se na první schůzce seznámí s úrovní znalostí a na základě potřeb sestaví individuální učební plán. Server dále nabízí Zkoušku nanečisto. Chcete uspět u přijímaček na střední školu? Nevíte, jak jste na přijímačky připraveni? Chtěli byste se srovnat s ostatními studenty? Bojíte se, že budete u přijímaček příliš nervózní? Pak je tato služba určena právě vám.

Doučování.cz

Podobné stránky

Doučování – profesionální doučování
Doučováníčko.cz – výuka matematiky, fyziky, biologie atd.


Uwwwízlo v síti

Rybářský web MRK je zaměřený na sportovní rybolov a vše kolem něj. V současné době jde o seriózní a uznávané rybářské médium na poli sportovního rybolovu. Naleznete na něm nejen mnoho zajímavého, atlasy recenze atd.
Hledáte paní na hlídání, paní na úklid, hospodyni, doučování nebo šikovného kutila, který vám pomůže s drobnými opravami v domácnosti? Tak navštivte server Služby pro domácnost a zde najdete vše na jednom místě.
Chcete vědět, jestli se k vám váš partner skutečně hodí? Chcete najít partnera, který vyplnil test a hodí se právě k vám? Vyplňte test na Hodíte se k sobě. Po dokončení testu získáte možnost nechat si z databáze vyhledat lidi, kteří se k vám nejlépe hodí, a třeba se můžete hned seznámit. Hodíte se k sobě
Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Další z rubriky

T-Mobile v Praze testoval technologie pro 5G sítě, byli jsme u toho

Test mMIMO v Petrovicích

V pražských Petrovicích proběhl nejrozsáhlejší test technologie Massive MIMO v kontinentální Evropě. Ta poslouží k...

Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

S blockchainem proti nucené práci. Nový projekt má pomoci milionům lidí

Takových sekáčů třtiny jako Generoso už na Kubě mnoho není.

Celosvětově pracuje dle odhadů v podmínkách nucené práce až 25 milionů lidí. Právě těm by mohl pomoci nový projekt,...

Najdete na iDNES.cz