Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Muzikantem snadno a rychle

aktualizováno 
Moderní krokový sekvencer Skale Tracker staví na základech legendárního FastTrackeru 2 a je zcela zdarma. Se Synthmakerem si můžete navrhnout postavit vlastní virtuální nástroj. Rovněž zadarmo si můžete zálohovat cédéčka do MP3/OGG s FreeRIPem. A mnoho dalších programů ještě čeká...
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, CD, video přehrávače
 • Mixer In Depth - Demo - Download 5,6 MB
  Realtime mixér zvukových souborů MP3 a WAV s možností prolínání dvou předem připravených playlistů. Obsahuje šikovný měřič úrovně audio signálu a samozřejmě také editor seznamů skladeb.

  Audio/video konvertory, rippery a kodeky
 • Best MP3 WAV Converter - Shareware - Download 2,7 MB
  Souborový konvertor, oplývajícími dávkovými převody digitálního zvuku mezi formáty MP3, WMA a OGG i dekompresi do formátu WAV v kvalitě CD pro vypálení na Audio CD.
  Trial pro 30 souborů
 • Best Video To Audio Converter 1.30 - Shareware - Download 7,3 MB
  Na obsluhu jednoduchý převodník zvukových stop z digitálních video souborů AVI, Windows Media Video, ASF a MPEG do audio kodeků MP3, WAV, WMA a OGG. Podporuje dávkovou konverzi.
  Trial pro 30 souborů
 • ContextConvert Pro 3.0 - Shareware - Download 9,2 MB
  Rychlý a praktický multimediální konvertor, spustitelný přímo z prostředí Windows - příkazy jsou integrovány do kontextového right-click menu. Umí převádět hudbu, video i prostý obraz. Možnost uživatelsky předdefinovaných akcí s parametry konkrétního cílového formátu. Z audia rozumí s Audio CD (CDA), MP3, WMA, OGG a WAV, včetně systémových kodeků; video: AVI, MPEG-1, MPEG-2, WMV a ASF; grafika: více než 50 nejrozšířenějších formátů.
  15denní trial
 • FreeRIP MP3 2.91 - Freeware - Download 1,5 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Novinky: fix problémů s lokální CD databází, nové knihovny pro Ogg, zápis playlistů pro grabované CD.
  Sponzorováno reklamními bannery
 • ImToo DVD Audio Ripper 1.0.27 - Shareware - Download 0,9 MB
  Ripper pro stahování zvukových stop DVD videa a jejich konverzi do obvyklých formátů. Může uložit celou stopu, pracovat podle kapitol či s udaným časovým úsekem nebo velikostí souboru. Podporuje vkládání ID3 tagů do cílových souborů.
 • Super Mp3 Converter 5.0 - Shareware - Download 6,5 MB
  Konvertor zvukových souborů ve formátech MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis, VQF a AC3 (VOB) s drag'n'drop ovládáním, využívá rovněž kontextového menu Windows. Samozřejmostí je dávkové zpracování, kdy lze všechny parametry nastavit několika kliknutími myší, potěší normalizace vybraných souborů. Muziku umí také přehrávat ve vlastním playeru. V páté verzi podporuje normalizaci zvuku a kodeky WMA 9.

  Editory ID3, katalogizéry a ostatní MP3 utility
 • Power Mixer v1.1 - Shareware - Download 0,3 MB
  Náhrada klasického mixéru ve Windows umožňuje změnu celkové hlasitosti snadno pomocí rolování myším kolečkem na tray ikoně programu. Ovládání pomocí klávesových zkratek, on-screen display, podpora příkazů z CLI, uživatelské nastavení a rychlé vyvolání nejrůznějších úkonů.
 • Tag&Rename 3.1.7 - Shareware - Download 2,4 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3. Aktuální verze upravuje zápis lyrics do tagů ID3v2 v Unicode, vylepšuje podporu MP4.
  30denní trial
 • Ufony v1.23 - Shareware - Download 5,5 MB
  Manažer, konvertor a také přehrávač audio a video souborů. Uživatel může vystavět katalog multimédií, snadno pracovat se jmény souborů a ID3 tagy. Rutiny pro převod souborů si poradí se zvukovými formáty MP1/2/3, WAV, WMA, OGG a dokáže ukládat audio stopy z Windows Media Video. Všechny uvedené soubory lze též přehrávat. Nově podpora souborů AVI, RealMedia (RA, RM).
  Neregistrovaná verze uloží max. 60 sekund výstupu.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • ERA 1.22 - Shareware - Download 2,1 MB
  Pokročilý krokový sekvencer v podobě zásuvného modulu standardu VSTi 2.3, se speciálními obrazovkami pro programování bicích a piano roll. Disponuje 12 stopami, každá se 16 patterny, které však lze libovolně spojovat. Patterny jsou organizované v bankách, programech a variacích, každá předvolba pak obsahuje 128 patternů, které lze jednoduše směrovat do MIDI kanálů.
 • Intelliscore Polyphonic 6.2 - Shareware - Download 3,6 MB
  Polyfonický konvertor audio CD a zvukových souborů ve formátech WAV a MP3 do formátu MID. Program umí v reálném čase převádět do MIDI také např. výstup z mikrofonu či signál z hudebního nástroje. IntelliScore samo rozezná noty, případně akordy, rozdělí zvuk do separátních stop podle pozice ve stereo signálu. Z jednoduchých mono stop umí rozpoznat a do MIDI zápisu vložit efekty jako pitch bend, vibrato, tremolo a portamento.
 • Skale Tracker v0.80a - Freeware - Download 15,4 MB
  Moderní krokový sekvencer - tracker - pracující s nástroji v podobě zvukových samplů, vytvořený podle legendárního FastTrackeru 2 pro MS-DOS. Podporuje stereo samply, 64 kanálů, VST nástroje, plná podpora MIDI, výstup DirectSound.
 • Synthmaker 0.9.0f - Freeware - Download 2,9 MB
  Experimentální modulární prostředí pro tvorbu virtuálních syntezátorů.

  Audio editory a efekty
 • BPM Calculator 2004 v0.2.4 - Freeware - Download 0,2 MB
  Hudebníkova kalkulačka, která z nabídnutého zvukového souboru spočítá BPM (beats-per-minute), délku cyklu, počet cyklů za sekundu (CPS), stupeň modulace/vibrace v Hz, delay/attack/hold timing aj. Konvertuje BPM na CPS a naopak.
 • Dexster 2.6 - Shareware - Download 6,1 MB
  Další vylepšená verze audio editoru Dexster. Program pracuje s nejrozšířenějšími audio formáty, nabízí základní editační funkce stejně jako pokročilé efekty, např. mix, kompresor, delay, obálky a křivky, ekvalizér, pitch/stretch, chorus aj. K dispozici i mnohé pásmové filtry, též souborový konvertor a zvukový rekordér.
 • n-Track Studio v4.0.3 - Shareware - Download 5,1 MB
  Aktualizované vydání čtvrté generace softwarového nahrávacího studia. N-Track podporuje 16- i 24bitové audio, nástroje a efekty VST/DirectX, rozhraní ReWire a nabízí neomezený počet stop. Novinky čtvrté verze: sdílení projektů přes internet, mixdown projektu a vypálení na CD, samostatná aktivace každého externího efektu/nástroje, import definic nástrojů, ekvalizér a spektrální analyzér pro master a AUX, rychlý přístup k vlastnostem VSTi/DXi z MIDI stop a mnoho dalšího.


 • Nejčtenější

  Termovize: podívejte se, jak se pečou turisté na Staroměstském náměstí

  Záběry z termokamery na Staroměstském náměstí

  Infračervené Slow TV se vrací. Na Staroměstské náměstí v Praze jsme umístili infrakameru, která v přímém přenosu...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Záhada lidských lebek na rakvi velmože rozluštěna. Může za ně tajemný řád

  Hrobka Jana Jiřího ze Švamberka. Detail nepravého madla v podobě dvou železných...

  Nález nepoškozené hrobky a kovové rakve významného šlechtice Jana Jiřího ze Švamberka byl sám o sám o sobě...

  Další z rubriky

  Tablet vám pomůže jednoduše sdílet soubory nebo pohodlně prohlížet PDF

  Tablet pro práci i zábavu

  Šikovný správce souborů vám ušetří čas, stejně jako aplikace pro pohodlné sdílení obsahu. Pomoci může také prohlížeč...

  Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

  Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

  Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

  Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

  Najdete na iDNES.cz