Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Na sázky si vezměte počítač. Možná vám pomůže

aktualizováno 
Těm, kteří rádi tu a tam sázejí, by mohla pomoci jedinečná aplikace pro sázkaře, kterou vám dnes představíme. Nabídneme také nástroj pro tvorbu vlastních video návodů či prezentací ve Flashi, analyzátor souborů na HDD nebo prohlížeč automaticky stažených obrázků v IE.

Flashové prezentace či video ukázky

Wink 2.0 – freeware
Když se řekne Flash, potom si většina z vás toto slovo nejspíše spojí s internetem. Projekty v něm vytvořené jsou rozmanité a obsahují interaktivní obsah. Lze s nimi doplňovat webové stránky o interaktivitu, vytvářet multimediální inzerci, ale také vyrábět instruktážní média, prezentace, hry či dokonce přehrávat videa. Tento produkt je s flashem velmi úzce spojen.

Během chvilky s ním vytvoříte návody či prezentace dle vašich představ. Ty jsou animované a přehratelné v zařízení podporující Flash (nejen v PC, ale třeba i v mobilu atd.). Své uplatnění si tak Wink najde například při vytváření video návodů (které můžete nalézt na CD či DVD přiložených k časopisům, které se zabývají počítači). Program totiž přesně zachycuje, co se na pracovní ploše děje a data ukládá do souboru. Pokud tedy někomu potřebujete ukázat, jak vyrobit DVD s videem z dovolené, lze celý tento proces ukázat krok za krokem uložit do SWF či EXE souboru a poslat třeba elektronickou poštou. Pomocí Winku však můžete nejen snímat obrazovku, ale i vkládat již připravené obrázky, přidat komentáře ke každému kroku, pozastavit určitou část (třeba na několik sekund), vytvořit sekvenci s navigační lištou či bez ní, přidat texty atd. Možnosti jsou opravdu velké. Podobné programy stojí i stovky korun, tento je však zcela zdarma.

 • Stahujte na této adrese (3,1 MB).

  Wink

  FlexCls 1.4 – freeware
  Celosvětově se každou sekundou vytvoří neuvěřitelně obrovské množství nových údajů, a tak dokumenty, obrázky, videa, hudba a další soubory zaplavují naše počítače. Je jedno z jakého důvodu – zda chcete mít pohromadě všechna alba Madonny, či filmy s Oldřichem Novým – ale v tomto obsahu se prostě dříve či později začnete ztrácet. Některá data nepotřebujete, jsou zbytečná, či je máte dvakrát. Jiná zase musíte archivovat (především pokud podnikáte či jste studenty). Můžete se soubory probírat, ale pokud je chcete analyzovat během krátké chvilky, máme pro vás zajímavého pomocníka.

  FlexCls je program pro jedinečnou souborovou klasifikaci dat a řešení pro jejich třídění. Je schopný skenovat obrovské souborové systémy (jako jsou pevné disky atd.), obsahující milióny souborů. Nástroj dovoluje třídit soubory dle jejich typu, velikosti, posledních přístupů atd. Díky vizualizaci potom lehce najdete to, co hledáte. Výsledek si lze navíc exportovat jako HTML, Excel CSV či ASCII text. Po instalaci je k dispozici třídění podle druhu souborů (obrázky, videa apod.). Pokud však kliknete na tlačítko Add, můžete si stáhnout plug–in pro třídění dle velikosti souborů a data. Tato free verze skenuje maximálně do 1 TB kapacity anebo do 250 tisíců souborů. Placená verze toto omezení neobsahuje a má ještě několik funkcí navíc.

 • Stahujte na této adrese (3,1 MB). FlexCls


  Vista I.E CacheImage View 1.0 – freeware

  Malý a jednoduchý nástroj se skrývá v softwaru Vista I.E CacheImage View. Jak již sám název napovídá, jde o prohlížeč dat browseru Internet Explorer ve Windows Vista. Pomocí něho si můžete nechat zobrazit některé soubory, které se automaticky stáhly do počítače při brouzdání internetem.

  Internet Explorer si totiž do složky dočasných souborů umísťuje zobrazované webové stránky a soubory (například obrázky). Urychluje se tím zobrazení často navštěvovaných nebo již navštívených stránek, protože aplikace je může namísto z webu otevřít z pevného disku. Chcete–li se podívat, o jaké soubory jde, či si například vzpomenete na nějaký obrázek, který byste rádi využili a již nevíte, na které stránce se nachází, tak ho můžete najít v této složce. V ní se však špatně orientuje a proto tu je Vista I.E CacheImage View. Zobrazí všechny obrázky a vy si můžete vybrat například jen ty s koncovkou JPG, BMP, GIF, PNG či ICO. Lze je otáčet a přímo ukládat do vámi zvolené složky.

 • Stahujte na této adrese (605 KB). Vista I.E CacheImage View


  Sázkař 1.3 – freeware

  Nyní by měli zbystřit všichni, kteří sázejí či se chystají sázet. Český prográmek Sázkař totiž umožňuje vést evidenci tiketů a navíc obsahuje užitečné funkce.

  Tak například díky sure bet vyhledáte kursy, které když vsadíte v určitém poměru, tak ať dopadne zápas jakkoliv, tak byste neměli prohrát. Value betting zase slouží k sázení proti kurzu. Sázíte proti nesmyslně nízkým kurzům vypsaným sázkovou kanceláří na favorita. Základ systému value betting spočívá v tom, že si sami určíte pravděpodobnost výhry určitého týmu a postavíte ho oproti kurzu sázkové kanceláře. Nechybí ani pomůcky pro výpočet kurzů, dvojtipů či převod kurzů.

 • Stahujte na této adrese (320 KB).Sázkař • Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Evropská ochrana autorských práv by poškodila programátory, varuje Github

  Fiktivní ukázka toho, jak by podle Githubu mohla vypadat ochrana copyrightu

  Pokud by EU nařídila filtrování obsahu při jeho nahrávání, mohlo by to ohrozit programátory a zpomalit vývoj projektů,...

  Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

  Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

  Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

  Šikovné programy odhalí, kam se ztrácejí vaše peníze

  Ilustrace - domácí finance

  Okamžitý přehled o stavu osobních a rodinných financí podají aplikace, a tak budete vždy vědět, co se děje s vašimi...

  Najdete na iDNES.cz