Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Naučte mobil zvonit jak chcete

aktualizováno 
Hned dva programy z dnešního vydání přehledu zajímavých aplikací pro práci s hudbou umí vytvářet zvonění pro mobilní telefony. Jedná se o aplikace AMR Converter Pro a ToneThis. Mimo to můžete vyzkoušet řadu zajímavých nástrojů na konverzi hudebních formátů nebo úpravu hudby.

Multimediální přehrávače

Winamp 5.25 - freeware - 4 MB
Homepage
Download

Nová verze populárního multimediálního přehrávače přináší jako obvykle řadu drobných vylepšení a opravy chybiček.

Evil Player 1.13 - freeware - 0,4 MB
Homepage
Download

Jednoduchý a nenáročný přehrávač Evil Player si poradí s mnoha různými formáty hudebních souborů, zabírá minimum systémových zdrojů a pohodlně se ovládá.

APL2000 2.2.0.1 - freeware - 1,1 MB
Homepage
Download

APL2000 je zajímavý multimediální přehrávač, který zvládne běžné formáty hudebních a video souborů. Vzhled přehrávače si můžete upravit pomocí skinů.

Grabování, konverze, vypalování

AMR Converter Pro 2.0 - shareware - 4 MB
Homepage
Download

Aplikace AMR Converter Pro slouží ke vzájemné konverzi hudebních formátů AMR, MP3, WAV, WMA, nebo OGG, vždy s patřičnými možnostmi nastavení kvality výstupního souboru. Kromě toho umí AMR Converter Pro vytvářet také vyzvánění pro některé typy mobilních telefonů.

EXPStudio CD Ripper Burner Converter Free 4.0 - freeware - 4,6 MB
Homepage
Download

EXPStudio CD Ripper Burner Converter Free je komplexní nástroj pro práci s digitální hudbou, umí například ukládat skladby z Audio CD do komprimovaných formátů MP3, OGG či WMA, editovat ID3 tagy, spojovat zvukové soubory, konvertovat různé formáty zvuku nebo vypalovat hudební CD přímo z komprimovaných souborů s hudbou.

EXPStudio Audio Converter Free 2.0 - freeware - 3 MB
Homepage
Download

EXPStudio Audio Converter Free je příjemná a snadno ovladatelná aplikace pro vzájemnou konverzi hudebních formátů MP3, WAV, WMA a OGG. Nechybí samozřejmě ani možnost podrobného nastavení kvality výstupních souborů.

Convert MP3 3.01 - trialware - 1,9 MB
Homepage
Download

Convert MP3 je aplikace na rychlou konverzi mezi populárními hudebními formáty MP3, WAV, WMA a OGG. Program zvládne rovněž grabovat hudební CD a editovat hudební tagy. Ovládání aplikace Convert MP3 se integruje do kontextového menu pravého tlačítka myši.

Record-Anything 2.92 - trialware - 1 MB
Homepage
Download

Record-Anything je velmi jednoduše ovladatelný nahrávací software, který zaznamená zvuk z libovolné Windows aplikace, mikrofonu a dalších zvukových zařízení. Nahrávky jsou ukládány jako MP3 soubory, u kterých si můžete natavit kvalitu podle libosti.

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

Easy CD-DA Extractor 10.0.0 - shareware - 7,3 MB
Homepage
Download

Hlavní funkcí programu Easy CD-DA Extractor je převod zvukových stop z CD na soubory ve formátu MP3 nebo WAV. Mimo to umí aplikace rovněž i upravovat tagy, vypalovat hudební CD a převádět mezi sebou různé formáty hudebních souborů.

MP3 Joiner 1.0 - shareware - 0,4 MB
Homepage
Download

MP3 Joiner umí spojovat soubory ve formátu MP3 do jedné dlouhé skladby. Soubory určené ke spojení prostě a jednoduše přetáhnete myší do ovládacího okna aplikace a MP3 Joiner je spojí. V testovací verzi můžete spojit nejvýše tři soubory.

Acoustica MP3 CD Burner 4.32.141 - trialware - 3,8 MB
Homepage
Download

Acoustica MP3 CD Burner dokáže nejen vypalovat hudební CD a DVD z MP3 souborů, ale rovněž i ukládat zvukové stopy z Audio CD do formátů MP3, WAV, OGG, nebo WMA, uspořádat skladby na vašem disku do přehledné databáze, vyhledávat data o albech v internetové databázi a mnoho dalšího.

ID3 renamer 2.15.10 - freeware - 1,2 MB
Homepage
Download

Pokud potřebujete hromadně upravovat ID3 tagy u svých MP3 souborů, vyzkoušejte freeware nástroj ID3 renamer, který podporuje mnoho různých verzí ID3 tagů a nabízí zajímavé funkce pro jejich úpravy.

Audio editory, efekty a další utility

EXPStudio Audio Editor FREE 3.98 - freeware - 6,2 MB
Homepage
Download

EXPStudio Audio Editor FREE je zvukový editor, jehož funkce můžete využívat zcela zdarma. Hudební soubory můžete stříhat, mixovat a používat na ně různé efekty a filtry. Nevýhodou bezplatné verze programu je možnost ukládání upravených souborů pouze v nekomprimovaném formátu WAV.

DSpeech 1.47 - freeware - 0,5 MB
Homepage
Download

Aplikace DSpeech umí převádět psaný text do mluveného slova a soubor s nahrávkou ukládat jako MP3 nebo WAV. Program je možné používat zdarma a není třeba jej instalovat.

ToneThis 3.0 beta - freeware - 10,4 MB
Homepage
Download

S programem ToneThis si můžete vytvářet vlastní vyzváněcí tóny pro mobilní telefon, stačí vybrat část zvukového souboru, kterou chcete použít jako vyzvánění a odeslat ji do vašeho mobilu prostřednictvím SMS.

Autor:Nejčtenější

Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

Rusko stále neumí vyrábět termovizní přístroje

Termovize jsou mimo jiné hlavním senzorem všech moderních tanků. Ruské tanky...

Klíčovou součást termovizních přístrojů představují detektory v mozaikovém uspořádání. Vyrábí se pouze v několika...Posloucháte na YouTube muziku? Služba vás bude chtít otrávit reklamou

YouTube je bohatým hudebním zdrojem, ale hudební průmysl z toho radost nemá.

Bezplatný poslech hudby na YouTube by se brzy mohl stát poněkud nepříjemnou záležitostí. Provozovatelé služby se totiž...

Největší představitelné utrpení? Co ovlivňuje bolest a jak ji měřit

Popište, jakou bolest cítíte (ilustrační foto)

„Bolest je jen slabost opouštějící tělo,“ zněla jedna z propagačních vět amerických mariňáků. Pro někoho jsou...

Čínský sociální kredit v praxi: „nedůvěryhodní“ nesmí do vlaků a letadel

„Sociální hodnocení lidí“ v Čině se začíná uplatňovat v reálném životě

Opatření, které lze chápat i jako účinný mocenský nástroj pro eliminování nepohodlných občanů. Lidé, které čínská vláda...

Další z rubriky

Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

Ilustrační foto - browser

Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

Tipy pro Windows 10: Zapněte klidový režim PC a nebude při práci rušit

Tipy a triky pro Windows 10

Tichý režim nemají jen telefony, ale také Windows. Podíváme se, kde ho aktivovat, jak zakázat zobrazování obrázku na...

Najdete na iDNES.cz