Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 02/2002

  5:00aktualizováno  5:00
Druhé vydání přehledu nejnovějších audio editorů, grabberů, konvertorů a MIDI utilit, které jsme pro vás našli na internetu, vám přináší mj. také volnou betaverzi slavného editoru Sound Forge 6 a demo nové verze multitrack editoru Cool Edit Pro 2.0
Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro operační systém Windows.

MP3, CD a ostatní přehrávače

 • ClubScene!UK DJ - Freeware - Website - Download 6.5MB
  Automatický DJ sound systém s jednoduchou obsluhou, tvorbou playlistů, crossfade mezi skladbami, vhodný i pro živá "Karaoke" vystoupení s vlastním editorem karaoke souborů. Podporuje nejrozšířenější zvukové formáty.

 • Melody Player 3.0 - Freeware - Website - Download 1MB
  Jednoduchý program pro přehrávání hudebních souborů ve formátu MIDI, MOD a S3M. Primárně určen k použití s kompozicemi vytvořenými v programech Harmony nebo Melogy Assistant, obsahuje základní databanku nástrojů..

 • Musician's Aid MP3 Player 2.0 - Freeware - Website - Download 2.4MB
  Player pro hudebníky, kteří studují tvorbu jiných skupin podle nahrávek v MP3. Pro tyto účely umožňuje zaloopovat libovolnou část souboru a také změnit rychlost přehrávání.

 • MidWavi Pro Version 2.80 - Shareware - Website - Download 1.8MB
  Všestranný multimediální prohlížeč pro přehrávání audio CD, full screen videa ve formátech AVI, MOV, MPEG a VideoCD, zvuků v MID, WAV a MP2/3 a prohlížení obrázků v nejpoužívanějších formátech.


  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • KaZaA Media Desktop 1.6 - Freeware - Website - Download 133kB (internet setup)
  Update momentálně nejrozšířenějšího klienta P2P sítě FastTrack. Rozhraní bylo přepracování do XP stylu, nová doporučení vás navigují mezi zajímavými soubory v síti a mj. je zde také přepracovaný rodinný filtr, chránícím mládež před škodlivým obsahem.

 • MP3 Recorder 2.4 - Shareware - Website - Download 738kB
  Nahrávejte zvuk z CD, kazet, LP, mikrofonu a jakéhokoliv dalšího externího zdroje přímo do formátu MP3. Současná verze napravuje několik závažných chyb..

 • SoundVQ Encoder 2.6 beta 6 - Shareware - Website - Download 1.8MB
  Konkurent populárních MP3ek, ztrátový kompresní formát společnosti Yamaha, využívající technologii TwinVQ. Při shodném datovém toku údajně poskytuje mnohem lepší zvuk než MP3, posuďte sami.

 • Awave Audio 7.6 - Shareware - Website - Download 584kB
  Přehledný konvertor zvukových souborů, dokáže načíst kolem 60 a zapsat 30 různých formátů. Dávková konverze pomocí jednoduchého průvodce, zvuk lze při konverzi modifikovat až čtyřmi DirectX efekty současně, použít převzorkování či odstranění ticha na začátku a konci souboru. Podporuje i 24bit rozlišení audia.

 • CD Stripper 4.0 - Shareware - Website - Download 348kB
  Jednocestná utilita pro grabování audio CD do WAVu v různých bitových rozlišeních i vzorkovacích frekvencích a MP3 o datovém toku 32-320 kbps. Dokáže zaznamenat navazující skladby jako jeden track.


  Ostatní MP3 utility

 • mp3DirectCut 1.21 - Freeware - Website - Download 69kB
  Krátká, ale šikovná utilita pro přímou editaci zvuku ve formátu MP3. Umí ořezat ticho na začátku/konci skladby, rozdělit soubor na několik částí, vyříznout z něj specifikovanou pasáž. Podporuje ACM MP3 kodeky.

 • Collectorz.com MP3 Collector 1.2 Build 5 - Shareware - Website - Download 1.7MB
  Přestáváte-li se orientovat ve své sbírce MP3 souborů, Collector vám jde na pomoc. Vytváří databázi skenováním vašich harddisků, cédéček i případných síťových jednotek. Výsledky lze sdružovat, třídit a filtrovat dle uživatelových potřeb. Obsahuje editor ID3 v1/v2 tagů, umí dávkové přejmenování souborů, exportovat databázi do HTML, podporuje M3U a PLS playlisty.

 • FitToDisk 2.6 - Freeware - Website - Download 639kB
  Snadno rozdělíte dlouhé soubory, jako třeba MP3, WAVy, EXE či ZIPy, aby se vám vešly na použité médium - ponejvíce asi disketu, aniž byste museli něco složitě konfigurovat. FitToDisk vytvoří samorozbalovací vícemédiový archiv a přibalí k němu samotnou aplikaci, čímž se automaticky distribuuje k dalším uživatelům..


  MIDI programy a utility

 • Melody Assistant 6.0 - Shareware - Website - Download 4.4MB
  Víceúčelový editor určený ke skládání hudby. Obsahuje notační modul, který rozpozná veškeré symboly používané při psaní not a dokáže notový zápis editovat, dále kompletní banku digitálních nástrojů, zvukový editor, mix digitálního zvuku s MIDI a další.

 • DirectiXer V2.0 - Shareware - Website - Download 1.44MB
  Adaptér umožňující spouštět VST plug-iny v DirectX prostředí a používat je tak s aplikacemi firem Sonic Foundy či Syntrillium (CoolEdit) a mnoha dalšími. Podporovány jsou VST 2.0 nástroje, které se použitím adaptéru hlásí jako DXi2.

 • MIDI Flyser - Shareware - Website - Download 0.77MB
  MIDI FX plug-in pro Cakewalk/Sonar a syntezátory s alespoň dvěma identickými MIDI out porty, např. karty SB Live! a Audigy, aplikacemi Gigasampler/Gigastudio apod. Generuje jednoduše množství stereo MIDI efektů jako např. phaser, chorus, flanges, vibrato a mnoho dalších.


  Audio programy a utility

 • Sound Forge 6 - Beta - Website - Download 18.5MB
  Vynikající zvukový editor, který je na trhu již deset let, přichází již v šestém převtělení. Před oficiálním startem si můžete vyzkoušet tuto betaverzi, mezi jejíž novinky patří nedestrukrivní editace zvuku, zpracování efektů na pozadí, nový manažer plug-inů pro rozhraní DirectX, maximální velikost editovaného souboru podle použitého OS, rozšířenou časovou lupu, možnost editace videa a další..

 • CoolEdit Pro 2.0 - Demo - Website - Download 19.3MB
  Takřka legendární zvukový a multitrack editor přichází konečně v nové verzi. Lze pracovat s až 128 stopami, více než 45 DSP efekty, masteringovými, analyzačními nástroji a filtry pro restaurování zvuku. Výpočet probíhá s 32bitovou plovoucí čárkou, podporováno je max. rozlišení 24bit/192kHz, rozhraní SMPTE/MTC, DirectX, MIDI, nově i editace videa a tvorba taneční hudby pomocí smyček a samplů.

 • Audio Edit V3.21 - Shareware - Website - Download 2.94MB
  Nyní trochu jiná cenová kategorie - sharewarový editor, s nímž lehce vytvoříte digitální podobu vašich LP desek, kazet i záznamů z dalších externích zdrojů. Pro automatický záznam z Line-In lze načasovat vypnutí nahrávání. Obsahuje tříúrovňové undo, práci se selekcemi, zoom, vyhledávané efekty normalize, echo, stretch, fade a další.


  Ostatní

 • BurnDrive 1.0 1.2 - Shareware - Website - Download 2.09MB
  Vypalovací software, umožňující zálohovat CD chráněná technologiemi Safedisc, Securom and Laserlock. Podporuje módy RAW DAO, RAW SAO+SUB, RAW SAO, SAO, umí kopírování 1:1 zápis disku do image, vypalování z ISO, CUE, VCD, tvorbu audio CD z MP3, WAV i podle M3U playlistu, zobrazuje architekturu stop na CD, čte a zapisuje CD Text.

 • CloneCD 4.0.0.0 Beta 30 - Shareware - Website - Download 1.84MB
  To to letí. Betaverze CloneCD 4 už se přehoupla k číslu 30. Vyzkoušejte další update kopírovacího software, určeného k zálohování datových a audio CD v RAW módu.

 • VirtualCD 4.0.4 - Shareware - Website - Download 7.2MB
  Unikátní aplikace, která nagrabuje vaše CD/DVD na harddisk do komprimovaných images a přiřadí jim vlastní identifikační písmena, jako by to byly fyzické jednotky. Audio CD lze komprimovat mj. také do MP3.


 • Témata: MP3, AVI, MPEG, P2P, software, WAV, Windows, Yamaha

  Nejčtenější

  „Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

  Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

  Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

  Napište BFF, abyste ukázali, jak jste důvěřiví. Po Facebooku se šíří hoax

  Zkratka BFF na Facebooku sice zezelená, ale žádné zabezpečení tím neověříte,...

  Po Facebooku se šíří další hoax. Tentokrát slibuje rychlé ověření zabezpečení účtu. Nabádá uživatele, aby pod příspěvek...  Sklep v Říčanech vydává 600 let starou záhadu. Poklad ukrytý před Žižkou

  Pražské groše z říčanského pokladu

  Do toho hrnečku se vešly veškeré rodinné úspory. Proč je majitel do svého sklepa ukryl, nevíme jistě. Jisté ovšem je,...

  Druhý den grilování: „EU změní Facebook po celém světě,“ říká Zuckerberg

  Mark Zuckerberg vypovídá před sněmovním výborem (11. dubna)

  Mark Zuckerberg i ve středu odpovídal na otázky amerických zákonodárců. Zopakoval, že přijímá svou osobní zodpovědnost...

  Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

  Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

  Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

  Další z rubriky

  Něco se pokazilo. Jarní update Windows 10 se zpozdí

  Nová funce Windows 10 s názvem Timeline uchovává seznam vašich aktivit.

  Společnost Microsoft pozastavila uvedení nové verze Windows 10 kvůli blíže nespecifikované chybě.

  Vyzkoušejte osm zdarma dostupných alternativ Skypu

  Ilustrační foto - notebook

  Komunikační nástroj Skype umožňuje zdarma vést textové, audio, ale i video a skupinové hovory. Mezi uživateli je...

  Naučte Windows pracovat i s netradičními komprimovanými archivy

  Počítačový kód

  Windows od verze XP obsahuje integrovanou funkci pro rozbalení a balení souborů do jednoho balíčku. Pokud se však...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz