Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 02/2002

  5:00aktualizováno  5:00
Druhé vydání přehledu nejnovějších audio editorů, grabberů, konvertorů a MIDI utilit, které jsme pro vás našli na internetu, vám přináší mj. také volnou betaverzi slavného editoru Sound Forge 6 a demo nové verze multitrack editoru Cool Edit Pro 2.0
Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro operační systém Windows.

MP3, CD a ostatní přehrávače

 • ClubScene!UK DJ - Freeware - Website - Download 6.5MB
  Automatický DJ sound systém s jednoduchou obsluhou, tvorbou playlistů, crossfade mezi skladbami, vhodný i pro živá "Karaoke" vystoupení s vlastním editorem karaoke souborů. Podporuje nejrozšířenější zvukové formáty.

 • Melody Player 3.0 - Freeware - Website - Download 1MB
  Jednoduchý program pro přehrávání hudebních souborů ve formátu MIDI, MOD a S3M. Primárně určen k použití s kompozicemi vytvořenými v programech Harmony nebo Melogy Assistant, obsahuje základní databanku nástrojů..

 • Musician's Aid MP3 Player 2.0 - Freeware - Website - Download 2.4MB
  Player pro hudebníky, kteří studují tvorbu jiných skupin podle nahrávek v MP3. Pro tyto účely umožňuje zaloopovat libovolnou část souboru a také změnit rychlost přehrávání.

 • MidWavi Pro Version 2.80 - Shareware - Website - Download 1.8MB
  Všestranný multimediální prohlížeč pro přehrávání audio CD, full screen videa ve formátech AVI, MOV, MPEG a VideoCD, zvuků v MID, WAV a MP2/3 a prohlížení obrázků v nejpoužívanějších formátech.


  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • KaZaA Media Desktop 1.6 - Freeware - Website - Download 133kB (internet setup)
  Update momentálně nejrozšířenějšího klienta P2P sítě FastTrack. Rozhraní bylo přepracování do XP stylu, nová doporučení vás navigují mezi zajímavými soubory v síti a mj. je zde také přepracovaný rodinný filtr, chránícím mládež před škodlivým obsahem.

 • MP3 Recorder 2.4 - Shareware - Website - Download 738kB
  Nahrávejte zvuk z CD, kazet, LP, mikrofonu a jakéhokoliv dalšího externího zdroje přímo do formátu MP3. Současná verze napravuje několik závažných chyb..

 • SoundVQ Encoder 2.6 beta 6 - Shareware - Website - Download 1.8MB
  Konkurent populárních MP3ek, ztrátový kompresní formát společnosti Yamaha, využívající technologii TwinVQ. Při shodném datovém toku údajně poskytuje mnohem lepší zvuk než MP3, posuďte sami.

 • Awave Audio 7.6 - Shareware - Website - Download 584kB
  Přehledný konvertor zvukových souborů, dokáže načíst kolem 60 a zapsat 30 různých formátů. Dávková konverze pomocí jednoduchého průvodce, zvuk lze při konverzi modifikovat až čtyřmi DirectX efekty současně, použít převzorkování či odstranění ticha na začátku a konci souboru. Podporuje i 24bit rozlišení audia.

 • CD Stripper 4.0 - Shareware - Website - Download 348kB
  Jednocestná utilita pro grabování audio CD do WAVu v různých bitových rozlišeních i vzorkovacích frekvencích a MP3 o datovém toku 32-320 kbps. Dokáže zaznamenat navazující skladby jako jeden track.


  Ostatní MP3 utility

 • mp3DirectCut 1.21 - Freeware - Website - Download 69kB
  Krátká, ale šikovná utilita pro přímou editaci zvuku ve formátu MP3. Umí ořezat ticho na začátku/konci skladby, rozdělit soubor na několik částí, vyříznout z něj specifikovanou pasáž. Podporuje ACM MP3 kodeky.

 • Collectorz.com MP3 Collector 1.2 Build 5 - Shareware - Website - Download 1.7MB
  Přestáváte-li se orientovat ve své sbírce MP3 souborů, Collector vám jde na pomoc. Vytváří databázi skenováním vašich harddisků, cédéček i případných síťových jednotek. Výsledky lze sdružovat, třídit a filtrovat dle uživatelových potřeb. Obsahuje editor ID3 v1/v2 tagů, umí dávkové přejmenování souborů, exportovat databázi do HTML, podporuje M3U a PLS playlisty.

 • FitToDisk 2.6 - Freeware - Website - Download 639kB
  Snadno rozdělíte dlouhé soubory, jako třeba MP3, WAVy, EXE či ZIPy, aby se vám vešly na použité médium - ponejvíce asi disketu, aniž byste museli něco složitě konfigurovat. FitToDisk vytvoří samorozbalovací vícemédiový archiv a přibalí k němu samotnou aplikaci, čímž se automaticky distribuuje k dalším uživatelům..


  MIDI programy a utility

 • Melody Assistant 6.0 - Shareware - Website - Download 4.4MB
  Víceúčelový editor určený ke skládání hudby. Obsahuje notační modul, který rozpozná veškeré symboly používané při psaní not a dokáže notový zápis editovat, dále kompletní banku digitálních nástrojů, zvukový editor, mix digitálního zvuku s MIDI a další.

 • DirectiXer V2.0 - Shareware - Website - Download 1.44MB
  Adaptér umožňující spouštět VST plug-iny v DirectX prostředí a používat je tak s aplikacemi firem Sonic Foundy či Syntrillium (CoolEdit) a mnoha dalšími. Podporovány jsou VST 2.0 nástroje, které se použitím adaptéru hlásí jako DXi2.

 • MIDI Flyser - Shareware - Website - Download 0.77MB
  MIDI FX plug-in pro Cakewalk/Sonar a syntezátory s alespoň dvěma identickými MIDI out porty, např. karty SB Live! a Audigy, aplikacemi Gigasampler/Gigastudio apod. Generuje jednoduše množství stereo MIDI efektů jako např. phaser, chorus, flanges, vibrato a mnoho dalších.


  Audio programy a utility

 • Sound Forge 6 - Beta - Website - Download 18.5MB
  Vynikající zvukový editor, který je na trhu již deset let, přichází již v šestém převtělení. Před oficiálním startem si můžete vyzkoušet tuto betaverzi, mezi jejíž novinky patří nedestrukrivní editace zvuku, zpracování efektů na pozadí, nový manažer plug-inů pro rozhraní DirectX, maximální velikost editovaného souboru podle použitého OS, rozšířenou časovou lupu, možnost editace videa a další..

 • CoolEdit Pro 2.0 - Demo - Website - Download 19.3MB
  Takřka legendární zvukový a multitrack editor přichází konečně v nové verzi. Lze pracovat s až 128 stopami, více než 45 DSP efekty, masteringovými, analyzačními nástroji a filtry pro restaurování zvuku. Výpočet probíhá s 32bitovou plovoucí čárkou, podporováno je max. rozlišení 24bit/192kHz, rozhraní SMPTE/MTC, DirectX, MIDI, nově i editace videa a tvorba taneční hudby pomocí smyček a samplů.

 • Audio Edit V3.21 - Shareware - Website - Download 2.94MB
  Nyní trochu jiná cenová kategorie - sharewarový editor, s nímž lehce vytvoříte digitální podobu vašich LP desek, kazet i záznamů z dalších externích zdrojů. Pro automatický záznam z Line-In lze načasovat vypnutí nahrávání. Obsahuje tříúrovňové undo, práci se selekcemi, zoom, vyhledávané efekty normalize, echo, stretch, fade a další.


  Ostatní

 • BurnDrive 1.0 1.2 - Shareware - Website - Download 2.09MB
  Vypalovací software, umožňující zálohovat CD chráněná technologiemi Safedisc, Securom and Laserlock. Podporuje módy RAW DAO, RAW SAO+SUB, RAW SAO, SAO, umí kopírování 1:1 zápis disku do image, vypalování z ISO, CUE, VCD, tvorbu audio CD z MP3, WAV i podle M3U playlistu, zobrazuje architekturu stop na CD, čte a zapisuje CD Text.

 • CloneCD 4.0.0.0 Beta 30 - Shareware - Website - Download 1.84MB
  To to letí. Betaverze CloneCD 4 už se přehoupla k číslu 30. Vyzkoušejte další update kopírovacího software, určeného k zálohování datových a audio CD v RAW módu.

 • VirtualCD 4.0.4 - Shareware - Website - Download 7.2MB
  Unikátní aplikace, která nagrabuje vaše CD/DVD na harddisk do komprimovaných images a přiřadí jim vlastní identifikační písmena, jako by to byly fyzické jednotky. Audio CD lze komprimovat mj. také do MP3.


 • Témata: MP3, AVI, MPEG, P2P, software, WAV, Windows, Yamaha

  Nejčtenější

  Vyřešil jsem nejslavnější záhadu, tvrdí devadesátiletý britský matematik

  Britský matematik Michael Atiyah (2018)

  Britsko-libanonský matematik Michael Atiyah tvrdí, že našel důkaz jednoho z nejslavnějších nevyřešených matematických...

  „Je to jen bonus!“ Slavný matematik největší záhadu vyřešil jinou záhadou

  Heidelberg Laureate Forum 2018 - Michael Atiyah

  Devadesátiletý matematik, sir Michael Atiyah, vystoupil před odbornou veřejností, aby představil své řešení tzv....  Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

  Budoucnost

  Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...

  Tentokrát vás vyděrači při masturbaci nenatočili, uklidňuje policie

  účet trhlý

  Do mnohých e-mailových schránek dorazila zpráva o napadení daného účtu a instalaci viru, který uživatele pomocí kamery...

  Po 50 letech se poletí k Měsíci, vesmírným turistou bude japonský miliardář

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude...

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Júsaku Maezawa....

  Další z rubriky

  Neinstalujte konkurenci, žadoní Windows 10. Tady máte „rychlejší Edge“

  Okno, které se testerům Windows 10 ukáže, když instalují konkurenční prohlížeč

  Testovací verze Windows 10 ukázala další pokus Microsoftu nalákat uživatele k jejich novému prohlížeči Edge. Někteří...

  Fotomontáže jako nikdy dřív: Adobe se chlubí novou automatickou retuší

  Adobe se pochlubil novými možnostmi filtru content-aware fill (automatické...

  Adobe se pochlubil novými možnostmi automatického doplnění s ohledem na obsah. Do Adobe Photoshop CC by mělo dorazit v...

  Tipy a triky pro Windows 10: představuje se lepší Start menu

  Tipy a triky pro Windows 10

  Personifikace vládne světu. I proto Microsoft nově umožňuje uživatelům ještě více osobního nastavení systému. Podívejte...  Najdete na iDNES.cz