Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 03/2002

  5:00aktualizováno  5:00
Třetí vydání pravidelného přehledu vám opět přináší nejnovější aplikace pro audio mastering, konvertory zvukových formátů, MIDI utility, vypalovací software a mnoho dalšího...

Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro operační systém Windows.

MP3, CD a ostatní přehrávače

 • StarCD - Shareware - Website - Download 550kB
  Audio CD přehrávač, využívající digitálního přenosu z IDE mechanik - nabízí desetipásmový grafický ekvalizér, realtime efekty jako např. Echo, Karaoke mód s filtrováním vokálního spektra a CD grabber.
 • TPlayer - Freeware - Website - Download 553kB
  Double přehrávač s intuitivním rozhraním a podporou více zvukových karet, s jednoduchým naprogramováním playlistů a automatickým inteligentním mixováním skladeb.
 • VAMP Media Center - Freeware - Website - Download 6MB
  Plně vybavené multimediální centrum pro přehrávání hudby a videa, prohlížení a sdílení obrázků, třídění souborů, ba i tvorbu screensaverů a rozesílání multimediálních prezentací e-mailem jiným uživatelům VAMPu.
 • Xautomation for Radio & Deejays - Demo - Website - Download 3.9MB
  Aplikace pro rozhlasové stanice či DJs buď s manuálním nebo automatickým ovládáním. Tvorba playlistů, označení bodů pro mix u každé skladby, nedestruktivní editace souborů, bezedná databáze, kompletní časový rozvrh pro jingly a reklamy...


  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • KaZaA Lite 1.6 - Freeware - Website - Download 1.2MB
  Pročištěný klient sítě FastTrack bez otravných reklam a spyware, znatelně rychlejší než původní verze.
 • LimeWire 2.3 - Freeware - Website - Download 3.6MB
  Nová verze známého Gnutella klientu s podporou Ultrapeers, jejichž začlenění by mělo výrazně zrychlit operace v síti. Obsahuje filtr proti falešným (spamovým) výsledkům vyhledávání.
 • Blaze MediaConvert 1.3 - Shareware - Website - Download 13MB
  Populární konvertor multimediálních souborů, který rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků.
 • Direct MP3/WMA Recorder 2.3 - Shareware - Website - Download 1.3MB
  Konvertor zvukových souborů do formátů MP3 a WMA, přímé nahrávání z externího zdroje do kompresních formátů včetně realtime šumového filtru, který lze aplikovat i na stávající soubory WAV/MP3/WMA..
 • One-click Audio Converter 2.6 - Shareware - Website - Download 4.4MB
  Audio konvertor integrovaný přímo do kontextového menu Windows, umožňující rychlé převody mezi formáty WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis se zachováním ID tagů.
 • CDex 1.40 - Freeware - Website - Download 1.3MB
  Extraktor CDDA stop do WAV, MP2, MP3, s vylepšenou podporou formátu Ogg Vorbis a vyhledáním údajů o disku v CDDB databázi.
 • Fast CD Ripper 1.3 - Shareware - Website - Download 3.1MB
  Aplikace známé firmy Litex Media pro přímý převod audio tracků do WAVu a kompresních formátů WMA 8, Ogg a MP3 s podporou ID3Tagu v2, lokální CDDB databází a korekcemi chyb čtení z CD.

  Ostatní MP3 utility

 • MP3 Filename Formatter 5.0.011 - Shareware - Website - Download 1.2MB
  Utilita pro přejmenování souborů podle zadané masky nebo údajů z ID3 tagů a naopak tvorbu tagů podle jmen souborů.
 • MP3 Tag Clinic 2.5 - Shareware - Website - Download 1.7MB
  Komfortní editace MP3 tagů ID3v1 a v2 v přehledné tabulce, přeorganizování vaší MP3 sbírky podle informace z tagů - automatická tvorba adresářů podle alb a roztřídění souborů.
 • CATraxx 5.10 - Shareware - Website - Download 5.8MB
  Databázový program pro katalogizaci vaší kompletní hudební sbírky - cédéček, vinylových LP, kazet, minidisků a MP3 souborů. Spolupracuje s CDDB bankou..

  MIDI programy a utility

 • Massiva X.071 - Shareware - Website - Download 929kB
  Softwarový 128-stopý syntezátor ovládaný klávesnicí nebo MIDI keyboardem, s podporou efektových plug-inů a výstupem do wav a mp3.
 • Virtual Sampler 2.74 - Demo - Website - Download 8.7MB
  Virtuální sampler použitelný s libovolným MIDI sekvencerem, integruje manažer samplů a zvukových bank, podporuje realtime efekty, např. ADSR obálky, filtry, reverb, chorus, delay apod., obsahuje softwarový FM syntezátor založený na modelu DX7, načítá nástroje ve formátech WAV, SF2 a Akai1000, může fungovat na virtuálním MIDI portu nebo jako nativní VST instrument, dále podporuje rozhraní DirectSound, ASIO a EAX.
 • Guitar Synth v2.1 - Demo - Website - Download 1.9MB
  Softwarový polyfonický syntezátor, který převádí v reálném čase hru na kytaru na MIDI signály, jimiž lze ovládat buď syntezátor na zvukové kartě, nebo externí MIDI zařízení. Stačí připojit elektrickou kytaru k mikrofonnímu vstupu karty...


  Audio programy a utility

 • Multiquence 2.50 - Shareware - Website - Download 816kB
  Vícestopý zvukový procesor od autorů známého editoru GoldWave. Kromě klasického vyjímání a kopírování bloků obahuje také několik realtime efektů, např. obálky hlasitosti, flange, ekvalizér.. Podporuje formáty WAV, VOC, AIF a AU.
 • AODIX 2.27 - Freeware - Website - Download 384kB
  Tracking trochu jinak - 32-stopý tracker s 64-hlasým stereo výstupem, samplerem podporujícím WAV a Akai formáty, třioscilátorovým syntezátorem, automatizací a mnoha unikátními processingovými rutinami pro maximální kvalitu výstupu, z nichž je většina kvůli nárokům na výpočet použitelná jen při výsledném renderingu skladby ve WAVu na disk.
 • RenderXM - Shareware - Website - Download 1MB
  Pokud pro výstup do WAVu nepoužijete přímo samotný FastTracker či WinAmp, zkuste tento sofistikovaný renderer, jenž dokáže převést modul do jednoho souboru, ale také jej rozdělit do WAVů podle stop pro následné zpracování v multitrack editoru.
 • WaveWarp 2.0.4 - Demo - Website - Download 8.8MB
  Modulární efektový realtime procesor, v jehož stavebnici si můžete vytvořit vlastní audio efekty propojením více než 250 různých komponent. Může být použit jako samostatná aplikace, nebo jako DirectX plug-in.
 • AudioSeparator 1.03 - Shareware - Website - Download 1MB
  Inteligentní pomocník při převodu starých analogových nahrávek na CD, který automatickou detekcí ticha rozdělí dlouhé soubory na jednotlivé stopy.
 • ArtSong v4.50 - Demo - Website - Download 20MB.
  Prostředí pro algoritmickou kompozici hudby ve formátech MIDI a CSOUND.
 • SoundCapture 1.0 - Demo - Website - Download 705kB
  Zaznamenejte na harddisk vše, co prochází vaší zvukovou kartou, jak signál z externích zdrojů, tak i třeba internetový stream v MP3. Zabudován vlastní mixer.


  Ostatní

 • BPS Audio CD Rip N' Burn - Shareware - Website - Download 6.2MB
  Vypalovací software s podporou technologie Burn-Proof, zabraňující zničení média při podtečení bufferu. Umí grabovat audio tracky z CDDA a DVD do WAV, MP3, OGG a WMA a také z těchto formátů vypalovat zvukové CD.
 • MP3 CD Maker 1.70 - Shareware - Website - Download 1.3MB
  Snadná tvorba audio CD včetně CD Textu přímo z "empétrojek", pořadí skladeb lze jednoduše definovat M3U playlistem. Ty lze zároveň konvertovat do WAVu či RAW formátu.
 • TMPEGenc 2.53 - Beta - Website - Download 1.0MB
  Jeden z nejlepších programů ve svém oboru, slouží k převodu AVI do formátu MPEG1 pro tvorbu VideoCD. Umožňuje nastavit velké množství parametrů, ovlivňujících výslednou kvalitu obrazu.
 • VCDGear - Freeware - Website - Download: Console (65kB), GUI (1.3MB)
  Program určený k extrahování MPEG streamů z image souborů a konverzi VCD souborů do MPEGu, dokáže opravit poškozené soubory a mnoho dalšího, vše dostupné během několika pohybů myší. • Nejčtenější

  Nové iPhony Xs budou stát až 43 500 korun. Do Česka dorazí 29. září

  Matura Jan: Online #7043

  Apple na akci Apple Keynote 2018 představil tři nové iPhony. Nástupce modelu X se jmenuje Xs, zvětšená varianta pak Xs...

  Ve dveřích se ohlédl a usmál. Na co nezapomene česká prokurátorka v Haagu

  Anna Richterová v době, kdy pracovala pro tribunál v Den Haagu. Snímek je z...

  Prokurátorka Anna Richterová je jedinou Češkou, která pracovala u mezinárodního tribunálu pro vyšetřování zločinů v...  Kennedyho sestru Rosemary zničili ambiciozní rodiče lobotomií

  Kennedyho sestru zničili ambiciozní rodiče lobotomií

  13. září 1918 se narodila Rosemary Kennedyová, sestra prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Od dětství s ní byly...

  Obří Ruslan přistál v Praze. Sledovali jste v přímém přenosu na Slow TV

  Antonov AN-124 100 Ruslan přistává v 11.9. v Praze.

  Z Pardubic do Prahy má přiletět jedno z největších letadel světa Antonov An-124 100 zvaný Ruslan. Stroj krátce po šesté...

  Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

  Budoucnost

  Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...

  Další z rubriky

  Hrátky s kamerou. Webkamera jako hlídač majetku a osob

  Ilustrační foto - kamera

  Pro základní potřebu ochrany majetku a osob nemusíte vlastnit důmyslný kamerový systém. Máte-li webkameru, potom ji...

  Po čtyřech letech Google zařízne Inbox, populární alternativu Gmailu

  První spuštění webové verze Inbox by Gmail

  Od roku 2014 mohli uživatelé služby Gmail k vyřizování e-mailů využívat alternativní rozhraní, poněkud odlehčenou...

  Nechte tablet změřit okolní hluk nebo prověřit bezpečí vaší sítě

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte výborné přehrávače videa a hudby nebo aplikaci na kontrolu zabezpečení zařízení připojených k domácí síti...

  Najdete na iDNES.cz