Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 03/2003

aktualizováno 
Oživte zvuk svých starých nahrávek s pluginem Dee2 pro Winamp a WMP, zahrajte si na DJe, grabujte cédéčka a brouzdejte internetem se zbrusu novou Kazaa Lite. Toto vše a mnohem více včetně Total Recorderu 4.1 a techno mašinérie ACID PRO 4.0b nabízí aktuální přehled audio programů.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Dee2 2.2 - Freeware - Download pro Winamp2, Winamp3, WMP 9 0,3 MB
  DSP plug-in pro hudební přehrávače Winamp2, Winamp3 a Windows Media Player 9, podobný cenami ověnčenému programu DFX. Umí v reálném čase odstranit šum a oživit výšky na starých nahrávkách, naplnit místnost dunivými basy, simulovat prostorové podání zvuku, reverb a mnoho dalšího. Nová verze s přepracovaným rozhraním a efekty.
 • Juke 3.6.1 - Freeware - Download 1,7 MB
  Na první pohled jednoduchý přehrávač s klasickým Windows rozhraním, na pohled druhý už plnohodnotný multimediální přehrávač se zajímavými schopnostmi. Nabízí jednoduchou navigaci a drag'n'drop sestavování playlistů, různé módy přehrávání (Continuous, Random, Intro), ovládání bez hlavního okna jen prostřednictvím tray-ikony. Zajímavá je podpora zvukových efektů ve formě DirectX kompatibilních plug-inů.
 • PLAYBOX 6.4 - Shareware - Download 24,1 MB
  Maximální kontrola nad multimédii. Sbírka programů nejen pro domácí pouštění hudby a videa, ale rovněž profesionální modul pro DJs s playlisty, volitelným ovládáním přes dotekový displej včetně virtuální klávesnice, knihovnu souborů a vzdálenou administraci přes počítačovou síť. Až šest nezávislých přehrávačů najednou. Balík obsahuje aplikace PLAYBOX Professional, PLAYBOX MX3, PLAYBOX MX6, PLAYBOX DJ and PLAYBOX Client.
 • Virtuosa 4.10 - Shareware - Download 10,5 MB
  Aktuální verze multimediálního jukeboxu s velice zajímavým designem, okořeněným možnostmi skinování, full-screen vizualizacemi a transparentními okny. Virtuosa podporuje více než 40 audio a video formátů, bez potíží zvládne rozsáhlé kolekce souborů včetně katalogizace a vyhledávání. Několik režimů přehrávání včetně automatického mixování skladeb. Zástupce all-in-one software, tedy player, grabber, konvertor a burner v jednom.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • ACDR 3.1 - Shareware - Download 0,6 MB
  CDDA grabber podporující více než 20 výstupních formátů včetně systémových kodeků. Stopy z kompaktních disků tak můžeme ukládat do MP3, OGG, WMA, WAV, VOC, IFF, AIFF a mnoha dalších. Využívá všech možností MP3 enkodéru LAME, dokáže tedy zvuk kódovat při konstantní, proměnlivé či průměrné bitrate. Při grabování umí zapsat celý playlist disku a ve spolupráci s databází FreeDB také údaje o skladbách. Je též možné vypustit ticho na začátku a konci stopy a regulovat otáčky mechaniky.
 • Awave Audio 8.1 - Shareware - Download 0,6 MB
  Přehledný konvertor zvukových souborů, dokáže načíst kolem 60 a zapsat 30 různých formátů. Dávková konverze pomocí jednoduchého průvodce, zvuk lze při konverzi modifikovat až čtyřmi DirectX efekty současně, použít převzorkování či odstranění ticha na začátku a konci souboru. Podporuje i 24bit rozlišení zvuku. Pomocí volně dostupných doplňků lze přidat podporu nejrozšířenějších audio formátů: Ogg, WMA, MP3, MP3, RA a dalších - plug-iny naleznete na této stránce.
 • bEncoder 0.9.199 Beta - Freeware - Download 5,4 MB
  Zevrubný konvertor zvukových souborů s vlastním přehrávačem, dvěma digitálními časomírami a VU meterem. Umí vzájemně převádět formáty WMA, MP3, MP2, Ogg Vorbis, GSM, VOX a další, v potaz bere i systémové kodeky. Aktuální verze přidává podporu zdrojovým formátům MPC, MP+, MP1, načítat lze také zvukové stopy videa v MPEG a AVI, exportovat lze dále do ALF2CD a RAW. Dále byly opraveny chyby včetně kritického přetečení bufferu.
 • Kazaa Lite 2.0.2 build 1 - Freeware - Download 3,3 MB
  Po dlouhé době opět přichází původní autor "odlehčeného" klienta sítě Kazaa s novou verzí. Aktuální vydání respektuje změny v původní P2P aplikaci, nesetkáte se tu se žádnou reklamou či spywarem.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 Merger 0.3.0.0 - Freeware - Download 0,3 MB
  Nástroj pro spojování více MP3 souborů v jeden celek, a to i MP3 s různým datovým tokem či kódované proměnnou bitrate - VBR. Do výsledného souboru lze přidat ID3 Tag v1 či v2 a umí vygenerovat také CUE list: seznam integrovaných stop. Jednotlivé díly lze přidávat přímo z Průzkumníka či příkazem "Send To" z kontextového menu Windows. Ze spojovaných souborů odděluje přebytečná data, jako např. grafiku, texty atd.
 • MP3Namer 1.0 - Shareware - Download 2 MB
  Šikovná utilita pro doplňování korektních ID3 tagů hromadě MP3 souborů bez vložených detailních údajů. Editovat lze název skladby, interpreta, album, žánr, rok, číslo stopy a komentář, a to i dávkově pro větší množství souborů. Podle existujících tagů je možné dávkově modifikovat názvy souborů. MP3Namer disponuje interním přehrávačem, s jehož pomocí snadno identifikujete skladby s nekonkrétními názvy (01.mp3 apod.).
 • mp3Tag 3.3 - Shareware - Download 1,1 MB
  Multifunkční prohlížeč a editor ID3 tagů v1 i v2. Kromě vkládání a modifikace běžných údajů o skladbě umožňuje také uložení textu a obrázků do MP3 souborů, dávkově přejmenovávat soubory podle ID3 tagů a vyplňovat tagy podle jmen souborů a struktury adresářů. Zobrazuje další informace o hudebních souborech, přehrává je ve spolupráci s Winampem. Nově umí pracovat s identifikačními poli i u souborů formátu Ogg Vorbis.

  MIDI programy, softwarové nástroje
 • ACID PRO 4.0b - Demo - Download 26,5 MB
  Updatovaný nástroj pro profesionální tvorbu a remixování převážně taneční hudby, ozvučení videa, za použití samplů, smyček a MIDI nástrojů. Projekty lze mixovat do prostorového 5.1 ozvučení a exportovat do některého z nejpoužívanějších formátů (WAV, WMA, RM, AVI, MP3...). Zvukové možnosti ACID PRO je možné rozšířit efektovými plug-iny a softwarovými nástroji kompatibilními s platformami DirectX i VSTi. K editaci MIDI stop slouží oblíbený Piano Roll.

  Audio editory, plug-iny, utility
 • Total Recorder 4.1 SE - Shareware - Download 1 MB
  Jedna z nejdokonalejších utilit pro záznam veškerého zvuku, procházejícího vaším počítačem. S Total Recorderem můžete nahrávat signál internetových rádií, telefonní konverzaci přes internet, výstup z externích zařízení přes Line In konektor, zvuk z DVD, CD a vůbec jakýchkoliv softwarových přehrávačů. Program vše ukládá do WAVu nebo MP3, nahrávání můžete načasovat v přehledném diáři. Aktuální verze přidává podporu kompresního formátu Ogg Vorbis a nabízí lepší orientaci v otevřeném projektu.
 • Voxengo EssEQ VST 1.0 - Freeware - Download 0,3 MB
  Zdarma použitelný sedmipásmový ekvalizér ve formě VST plug-inu. Efekt s jednoduchým grafickým rozhraním se sedmi voliči poslouží zejména při rychlém doladění frekvencí.

  Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - download manažeři
  Nutnost stahování velkých souborů z internetu je nepochybně noční můrou nejednoho modemisty. Ne všichni však vědí, že existuje celá řada download programů, které dokáží po spadnutí spojení bez problémů pokračovat ve své práci. Vybere si z nich každý...

 • Nejčtenější

  Tom Cruise: Vypněte funkci vylepšení pohybu na svých televizorech

  DO KINA: Tom Cruise a Úžasňákovi budou znovu zachraňovat svět

  Tom Cruise na svém twitterovém účtu nabádá filmové fanoušky k vypnutí funkcí pro vylepšení vykreslení pohybu při...

  Vývoj evropské superstíhačky je na spadnutí. Není to příliš brzy?

  Model letounu NGF na listopadové výstavě Euronaval v Paříži

  Francouzská ministryně obrany Florence Parlyová na svém twitterovém účtu 20. listopadu oznámila dosažení shody s...

  Exekutoři varují před vakce.net. I bez objednávky hrozí exekucí

  Exekuce

  I nedokončený nákup na e-shopu s velice levným zbožím může vést k soudní exekuci. Naštěstí jen smyšlené, jak se...

  Raketa Falcon 9 neúspěšně přistála do moře, náklad ale letí dál k ISS

  Nepovedené přistání Falcon 9

  Porucha hydraulického čerpadla znemožnila přistání nosného stupně rakety Falcon 9. Přistál, či spíše spadl, do moře...

  Žádná speciální jednotka se bez něj neobejde. Zkusili jsme noční vidění

  Zkouška noktovizoru LPNVG (Low Profile Night Vision Goggle) s označením...

  Neobešlo by se bez nich ani dopadení Bin Ládina. Brýle pro noční vidění používají speciální jednotky po celém světě....

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: najděte zmizelý notebook a využijte vzdálené PC

  Ilustrační foto - zabezpečení

  Nespoléhejte na policii a zabezpečte svá zařízení proti ztrátě či odcizení. Stačí aktivovat aplikaci Prey. O stahování...

  Stáhněte si zdarma: soukromý Netflix nebo kopie opravdu celého disku

  Ilustrační foto - výlety

  Vlastní videotéku najdete v programu Plex Media Server, umí i streamovat obsah. Router Default Password vám najde...

  Aplikace ukáže předpověď počasí. Jiná pomůže se zabezpečením telefonu

  Aplikace vám nepřinese lepší počasí, ale může varovat před špatným.

  Nová aplikace s předpovědí počasí umí ukázat údaje i na zamykací obrazovce. Vyzkoušet můžete i software, který pečlivě...

  Najdete na iDNES.cz