Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 03/2004

aktualizováno 
Morphing hlasu, odstranění vokálů, zpomalení či zrychlení nahrávky, vypalování audio CD, přehrávání, editace a konverze souborů v množství zvukových formátů a DX efekty navrch - to vše najdete v přehledu audio utilit pro tento týden.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • 1by1 1.43- Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý MP3 přehrávač, který může přehrát buď obsah celé jednotky, nebo vybrané adresáře, a to i jako nonstop mix bez mezer nebo nově také s prolínáním po sobě jdoucích skladeb! Možné ovládání klávesovými zkratkami.
 • Amazing Slow Downer 2.6.4 - Shareware - Download 0,4 MB
  Nová verze zvukového přehrávače, určeného zejména muzikantům či studentům cizích jazyků. Umožňuje zpomalit přehrávaný soubor na 50 % původní rychlosti a zrychlit až o 400 %. Umí také v reálném čase měnit výšku základního tónu v půltónech a zrychlit či zpomalit Audio CD. Je kompatibilní se soubory ve formátech MP3, AIFF, WAV a Windows Media Audio.
 • Passion Audio Player 2.0 - Freeware - Download 1 MB
  Softwarový přehrávač MP3, WMA, OGG, MOD, CDDA a mnoha dalších populárních formátů, kompatibilní se skiny (vzhledovými schématy) WinAmpu včetně práce s playlisty. Hudební disky umí identifikovat ve FreeDB databázi. Využívá přehrávací engine BASS API s kvalitním dynamickým výstupem, podpořeným grafickým ekvalizérem a pestrými visualizacemi. Dále je kompatibilní s efektovými Winamp-kompatibilními plug-iny a visualizačními moduly přehrávače Sonique 1.x.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Ashampoo MP3 AudioCenter 1.5 - Shareware - Download 3,8 MB
  Zvukové centrum německé firmy Ashampoo All v sobě integruje více funkcí: CDDA riper, vypalování audio CD, konverze formátů MP3, Ogg Vorbis, FLAC a WAV, vyhledání a oprava poškozených souborů, srovnání vybraných skladeb na stejnou úroveň hlasitosti a editace informací ID3.
 • Advanced WMA Workshop 2.04 Beta - Shareware - Download 2,3 MB
  Aktualizovaná konverzní suita s důrazem na možnosti kodeku Windows Media Audio 9, pracuje ale zároveň se soubory MP3, WAV a Ogg. Možnost dávkové konverze, editace ID3 tagů i grabování CD. Kódování MP3 pomocí výtečné knihovny LAME, nejnovější rutiny Ogg Vorbis 1.01, podpora dvouprůchodového CBR kódování WMA a podpora ID3v2 tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • G-Force 2.5.3 - Freeware - Download 2 MB
  Úchvatný vizualizační plug-in pro iTunes, Windows Media Player 9, Winamp, MusicMatch a Sonique. Strhujícími animacemi může obdařit také zvuk z linkového vstupu.
 • Mp3nity 1.0 - Shareware - Download 1,4 MB
  Laboratoř pro dávkovou editaci a úpravu ID3 tagů v1/v2 či manuální zpracování s přesunem textu metodou drag'n'drop, stahování textů písní, fotografií interpretů a seznamů skladeb z internetu, náhledy souborů a návdavkem také grabování CD do MP3 s libovolnými parametry.
 • YoGen File Splitter 2.0 - Shareware - Download 0,4 MB
  Šikovná utilitka pro rozdělení dlouhých souborů WAV/MP3 s možností zadání velikosti jednotlivých částí podle kapacity přenosového média.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Melody Assistant 6.4.2 - Shareware - Download 5,1 MB
  Víceúčelový editor určený ke skládání hudby. Obsahuje notační modul, který rozpozná veškeré symboly používané při psaní not a dokáže notový zápis editovat, dále kompletní banku digitálních nástrojů, zvukový editor, mix digitálního zvuku s MIDI a další. Unikátní funkcí je virtuální zpěvák/zpěvačka - můžete tedy okamžitě zjistit, jak budou vaše skladby znít i s vokály.
 • polyIblit v1.0.0.2 - Freeware - Download 5,1 MB
  Softwarový 32hlasý syntezátor s automatizací MIDI povelů, kompatibilní s rozhraním VST 2.3. Každý hlas může být řízen až třemi oscilátory se čtyřmi vlnovými průběhy. polyIblit dále obsahuje šumový generátor, dva pásmové filtry, čtyři LFO a čtyři ADSR obálkové generátory.
 • Synthmaker 0.7.9 - Freeware - Download 2 MB
  Modulární prostředí pro tvorbu virtuálních syntezátorů - tentokráte nikoliv pro začátečníky, ale ostřílené bardy. V případě komplikací vám vývojáři poradí v diskusním fóru věnovaném aplikaci. Vyžaduje procesor Pentium III a vyšší.
 • Tracktion v1.5.0.205- Demo - Download 4,3 MB
  Nekomplikovaná audio/MIDI pracovní stanice s kompaktním celoobrazovkovým grafickým rozhraním, vhodná zejména pro začínající počítačové skladatele.

  Audio editory a efekty
 • Audio Notes Recorder 5.0 - Shareware - Download 3,5 MB
  Program může kromě nahrávání hlasových poznámek sloužit také jako nenápadný špion, schovaný v ikoně a nahrávající všechny zvuky. Záznam lze aktivovat ručně nebo hlasem. Podporuje export do MP3, WAV a OGG, výměnné skiny, editaci textových komentářů a posílání souborů e-mailem.
 • Blaze Audio Voice Cloak - Shareware - Download 2 MB
  Nechcete, aby vás někdo poznal po hlase? Můžete se maskovat jako dítě, žena či vetřelec ze sci-fi filmu; program umožňuje v reálném čase změnu pohlaví hlasu, jeho výšky, aplikaci zvukových efektů a ekvalizéru a robotizaci hlasu. Každý vytvořený charakter lze uložit do předvolby. Voice Cloak najde využití při telefonních hovorech (zvláště přes internet), audio konferencích apod.
 • Dexster 1.3.2 - Shareware - Download 4,9 MB
  Zvukový editor a rekordér s efektovou jednotkou. Nabízí pestrou paletu příkazů pro klasické úpravy (Copy, Paste, Mix), nejrůznějších efektů (ekvalizér, vibrato, zrychlení/zpomalení, normalizace, reverb...), dovoluje vložit šum nebo ticho, použít pásmové filtry. Zvládá také konverzi souborů v různých formátech. Nová verze bez udání novinek.
 • DX Modulation Pack 2.0 - Demo - Download 1,8 MB
  Sada šesti zvukových DirectX efektů s plnou podporou MIDI, která obsahuje phaser, flanger, chorus, tremolo, c-delay a rezonanční low-pass/high-pass filtr.
 • Graphic Equalizer Pro 2.2 - Shareware - Download 0,3 MB
  Samostatný grafický ekvalizér profesionální kvality, jenž umožňuje modifikovat zvuk prostřednictvím zesílení či naopak utlumení libovolné frekvence. Uživatel má k dispozici 15 pásem v rozmezí 20 - 20 000 Hz. Ekvalizér může zpracovat stávající soubory, nebo v reálném čase modifikovat signál ze zařízení připojených ke zvukové kartě.
 • YoGen Vocal Remover 2.0.3 - Shareware - Download 0,7 MB
  Program určený pro vymazání vokálů z hudební nahrávky. Analyzuje soubor a snaží se odstranit signály společné oběma kanálům. Pracuje se soubory MP3 a WAV. V reálném čase přehrává zpracovaná data, takže uživatel může hned posoudit účinnost filtru.

  Ostatní utility
 • Burrrn 1.07 - Shareware - Download 2,1 MB
  Vypalovací program zdarma, který využívá engine CDRDAO. Zaměřuje na tvorbu CDDA disků, možno i s CD-TEXTem. Pracuje s formáty WAV, MP3, MPC, OGG, AAC, APE, FLAC, MP4, podporuje jak ID3 tagy, tak i seznamy skladeb v playlistech M3U (Winamp) a FLP (foobar2000). Umí vypalovat image chráněných CD pořízené pomocí Exact Audio Copy a v CUE editoru označit začátky jednotlivých skladeb na non-stop mixu.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - antivirové aplikace
  Znáte strašáka jménem - vir, hoax, červ a trojský kůň? Víte, jak se jim bránit? Disponujete kvalitním antivirovým programem? A jste si jisti, že vaše verze je aktuální? Pokud jste odpověděli alespoň jednou záporně, pak by vám neměly uniknout dnešní antivirové aplikace.  Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Další z rubriky

  Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

  Tipy a triky pro Windows 10

  Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

  Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

  Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

  Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

  Vyřešit problémy s Windows pomůže opravář registru

  Ilustrační foto

  Dochází-li Windows dech, můžete zkusit spustit jeden z dostupných čističů systémového registru. Ten najde neplatné...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz