Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 03/2004

aktualizováno 
Morphing hlasu, odstranění vokálů, zpomalení či zrychlení nahrávky, vypalování audio CD, přehrávání, editace a konverze souborů v množství zvukových formátů a DX efekty navrch - to vše najdete v přehledu audio utilit pro tento týden.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • 1by1 1.43- Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý MP3 přehrávač, který může přehrát buď obsah celé jednotky, nebo vybrané adresáře, a to i jako nonstop mix bez mezer nebo nově také s prolínáním po sobě jdoucích skladeb! Možné ovládání klávesovými zkratkami.
 • Amazing Slow Downer 2.6.4 - Shareware - Download 0,4 MB
  Nová verze zvukového přehrávače, určeného zejména muzikantům či studentům cizích jazyků. Umožňuje zpomalit přehrávaný soubor na 50 % původní rychlosti a zrychlit až o 400 %. Umí také v reálném čase měnit výšku základního tónu v půltónech a zrychlit či zpomalit Audio CD. Je kompatibilní se soubory ve formátech MP3, AIFF, WAV a Windows Media Audio.
 • Passion Audio Player 2.0 - Freeware - Download 1 MB
  Softwarový přehrávač MP3, WMA, OGG, MOD, CDDA a mnoha dalších populárních formátů, kompatibilní se skiny (vzhledovými schématy) WinAmpu včetně práce s playlisty. Hudební disky umí identifikovat ve FreeDB databázi. Využívá přehrávací engine BASS API s kvalitním dynamickým výstupem, podpořeným grafickým ekvalizérem a pestrými visualizacemi. Dále je kompatibilní s efektovými Winamp-kompatibilními plug-iny a visualizačními moduly přehrávače Sonique 1.x.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Ashampoo MP3 AudioCenter 1.5 - Shareware - Download 3,8 MB
  Zvukové centrum německé firmy Ashampoo All v sobě integruje více funkcí: CDDA riper, vypalování audio CD, konverze formátů MP3, Ogg Vorbis, FLAC a WAV, vyhledání a oprava poškozených souborů, srovnání vybraných skladeb na stejnou úroveň hlasitosti a editace informací ID3.
 • Advanced WMA Workshop 2.04 Beta - Shareware - Download 2,3 MB
  Aktualizovaná konverzní suita s důrazem na možnosti kodeku Windows Media Audio 9, pracuje ale zároveň se soubory MP3, WAV a Ogg. Možnost dávkové konverze, editace ID3 tagů i grabování CD. Kódování MP3 pomocí výtečné knihovny LAME, nejnovější rutiny Ogg Vorbis 1.01, podpora dvouprůchodového CBR kódování WMA a podpora ID3v2 tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • G-Force 2.5.3 - Freeware - Download 2 MB
  Úchvatný vizualizační plug-in pro iTunes, Windows Media Player 9, Winamp, MusicMatch a Sonique. Strhujícími animacemi může obdařit také zvuk z linkového vstupu.
 • Mp3nity 1.0 - Shareware - Download 1,4 MB
  Laboratoř pro dávkovou editaci a úpravu ID3 tagů v1/v2 či manuální zpracování s přesunem textu metodou drag'n'drop, stahování textů písní, fotografií interpretů a seznamů skladeb z internetu, náhledy souborů a návdavkem také grabování CD do MP3 s libovolnými parametry.
 • YoGen File Splitter 2.0 - Shareware - Download 0,4 MB
  Šikovná utilitka pro rozdělení dlouhých souborů WAV/MP3 s možností zadání velikosti jednotlivých částí podle kapacity přenosového média.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Melody Assistant 6.4.2 - Shareware - Download 5,1 MB
  Víceúčelový editor určený ke skládání hudby. Obsahuje notační modul, který rozpozná veškeré symboly používané při psaní not a dokáže notový zápis editovat, dále kompletní banku digitálních nástrojů, zvukový editor, mix digitálního zvuku s MIDI a další. Unikátní funkcí je virtuální zpěvák/zpěvačka - můžete tedy okamžitě zjistit, jak budou vaše skladby znít i s vokály.
 • polyIblit v1.0.0.2 - Freeware - Download 5,1 MB
  Softwarový 32hlasý syntezátor s automatizací MIDI povelů, kompatibilní s rozhraním VST 2.3. Každý hlas může být řízen až třemi oscilátory se čtyřmi vlnovými průběhy. polyIblit dále obsahuje šumový generátor, dva pásmové filtry, čtyři LFO a čtyři ADSR obálkové generátory.
 • Synthmaker 0.7.9 - Freeware - Download 2 MB
  Modulární prostředí pro tvorbu virtuálních syntezátorů - tentokráte nikoliv pro začátečníky, ale ostřílené bardy. V případě komplikací vám vývojáři poradí v diskusním fóru věnovaném aplikaci. Vyžaduje procesor Pentium III a vyšší.
 • Tracktion v1.5.0.205- Demo - Download 4,3 MB
  Nekomplikovaná audio/MIDI pracovní stanice s kompaktním celoobrazovkovým grafickým rozhraním, vhodná zejména pro začínající počítačové skladatele.

  Audio editory a efekty
 • Audio Notes Recorder 5.0 - Shareware - Download 3,5 MB
  Program může kromě nahrávání hlasových poznámek sloužit také jako nenápadný špion, schovaný v ikoně a nahrávající všechny zvuky. Záznam lze aktivovat ručně nebo hlasem. Podporuje export do MP3, WAV a OGG, výměnné skiny, editaci textových komentářů a posílání souborů e-mailem.
 • Blaze Audio Voice Cloak - Shareware - Download 2 MB
  Nechcete, aby vás někdo poznal po hlase? Můžete se maskovat jako dítě, žena či vetřelec ze sci-fi filmu; program umožňuje v reálném čase změnu pohlaví hlasu, jeho výšky, aplikaci zvukových efektů a ekvalizéru a robotizaci hlasu. Každý vytvořený charakter lze uložit do předvolby. Voice Cloak najde využití při telefonních hovorech (zvláště přes internet), audio konferencích apod.
 • Dexster 1.3.2 - Shareware - Download 4,9 MB
  Zvukový editor a rekordér s efektovou jednotkou. Nabízí pestrou paletu příkazů pro klasické úpravy (Copy, Paste, Mix), nejrůznějších efektů (ekvalizér, vibrato, zrychlení/zpomalení, normalizace, reverb...), dovoluje vložit šum nebo ticho, použít pásmové filtry. Zvládá také konverzi souborů v různých formátech. Nová verze bez udání novinek.
 • DX Modulation Pack 2.0 - Demo - Download 1,8 MB
  Sada šesti zvukových DirectX efektů s plnou podporou MIDI, která obsahuje phaser, flanger, chorus, tremolo, c-delay a rezonanční low-pass/high-pass filtr.
 • Graphic Equalizer Pro 2.2 - Shareware - Download 0,3 MB
  Samostatný grafický ekvalizér profesionální kvality, jenž umožňuje modifikovat zvuk prostřednictvím zesílení či naopak utlumení libovolné frekvence. Uživatel má k dispozici 15 pásem v rozmezí 20 - 20 000 Hz. Ekvalizér může zpracovat stávající soubory, nebo v reálném čase modifikovat signál ze zařízení připojených ke zvukové kartě.
 • YoGen Vocal Remover 2.0.3 - Shareware - Download 0,7 MB
  Program určený pro vymazání vokálů z hudební nahrávky. Analyzuje soubor a snaží se odstranit signály společné oběma kanálům. Pracuje se soubory MP3 a WAV. V reálném čase přehrává zpracovaná data, takže uživatel může hned posoudit účinnost filtru.

  Ostatní utility
 • Burrrn 1.07 - Shareware - Download 2,1 MB
  Vypalovací program zdarma, který využívá engine CDRDAO. Zaměřuje na tvorbu CDDA disků, možno i s CD-TEXTem. Pracuje s formáty WAV, MP3, MPC, OGG, AAC, APE, FLAC, MP4, podporuje jak ID3 tagy, tak i seznamy skladeb v playlistech M3U (Winamp) a FLP (foobar2000). Umí vypalovat image chráněných CD pořízené pomocí Exact Audio Copy a v CUE editoru označit začátky jednotlivých skladeb na non-stop mixu.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - antivirové aplikace
  Znáte strašáka jménem - vir, hoax, červ a trojský kůň? Víte, jak se jim bránit? Disponujete kvalitním antivirovým programem? A jste si jisti, že vaše verze je aktuální? Pokud jste odpověděli alespoň jednou záporně, pak by vám neměly uniknout dnešní antivirové aplikace.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Chraňte včas své elektronické zařízení.
  Chraňte svůj tablet před viry a hackery a za odměnu si zahrajte

  Bezpečnostní rizika dnes číhají i na majitele mobilních zařízení, takže jsme do dnešního přehledu zařadili i antivirovou aplikaci, která se postará i o ochranu...  celý článek

  Adobe Flash
  Adobe varuje před novou chybou. Aktualizujte si Flash

  Společnost Adobe opravila jednu chybu, která umožnila napadnout počítač přes upravený dokument.  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.