Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 04/2003

aktualizováno 
Akcelerátor sítě FastTrack KaZooM 1.1, pomocník při práci s ID3 tagy TagScanner 4.7, Ozone 2.0 pro dokonalý zvuk a mnoho dalších utilit, přehrávačů hudby a videa, konvertorů, CDDA grabberu a dalších čeká v dnešním přehledu.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Jet-Audio 5 Beta - Freeware - Download 7,2 MB
  Kompletní domácí multimediální systém, rozdělený do jednotlivých komponent. Přístup tak máte k CDDA přehrávači, MIDI&MOD playeru, přehrávači komprimovaných souborů a digitálního videa, efektové jednotce a mixéru včetně virtuálního dálkového ovládání. DSP modul nabízí zajímavé oživení zvuku, od klasického ekvalizéru až po 3D surround se simulací různých koncertních lokalit (hala, stadion...).
 • Jupiter Jukebox 1.1 - Freeware - Download 1,3 MB
  Softwarový hudební přehrávač vzdáleně připomínající klasickou starou hrací skříň. Tento freeware přehraje mezi nejpopulárnějšími formáty také WAV, MP3 a RealAudio. Soubory lze snadno řadit do libovolných playlistů. Jupiter Jukebox dokáže zanalyzovat všechny skladby a pro každou určit jinou hlasitost, aby ve výsledku všechny písně hrály stejně. Playlisty je možné nechat přehrát v náhodném pořadí, interface lze vylepšit třemi desítkami dodávaných skinů.
 • SnackAmp 2.1 - Freeware - Download 1,5 MB
  Open Source přehrávač MP3, WAV, Ogg Vorbis a mnoha dalších formátů s podporou skinů, víceuživatelského rozhraní a integrovaným webovým serverem. Slouží též ke správě ID3 Tagů a playlistů, obsahuje poměrně unikátní systém pro organizaci multimediálních souborů. Kromě lokálních záznamů lze katalogizovat i soubory na CD a dalších výměnných médiích.
 • Windows Media Player 9 - Freeware - Download Win 98SE/ME/2k 13,3 MB, Win XP 8,5 MB
  Finální verze multimediálního audio/video přehrávače firmy Microsoft s novými kodeky Windows Media 9 - zvuk blízký CD již od 48 kbps, kódování videa ve vysokém rozlišení HDTV, DVD kvalita na internetu. Program je kompatibilní s mnoha audio/video formáty, podporuje M3U playlisty a stará se vzorně o katalogizaci médií, nabízí dále zdokonalený příjem internetového vysílání, lepší integraci s poskytovateli online služeb (obaly, detailní informace o interpretech...) i placenými hudebními knihovnami. WMP9 má nové skiny, zvukové efekty i vizualizace.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Audio MP3 Maker 1.13 - Shareware - Download 1,2 MB
  Konvertor audio stop z kompaktních disků do formátu MP3. Jednoduché rozhraní se snadnou obsluhou. Kompletní ovládání přehrávání Audio CD, podpora několika počítačových mechanik a internetové databáze CD titulů FreeDB. Multithreadové operace, současné načítání a kódování CDDA stop.
 • Advanced MP3 Converter 1.60 - Shareware - Download 3,4 MB
  Konverzní software s nativní podporou kodeků Windows Media 9 a enkodéru LAME. Dokáže převádět hudební soubory mezi formáty WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis přímo, bez vytváření dočasných souborů. Podporuje ID3 Tagy v1 i v2 a playlisty M3U a PLS. Během konverze je možné provést normalizaci souborů na jednu hladibu, aby všechny skladby zněly stejně. Uživatelské rozhraní je přizpůsobitelné skiny. Program může též sloužit jako plnohodnotný přehrávač.
 • iMesh 3.1 - Freeware - Download 2.8 MB
  Sdílejte po internetu data s aktuální verzi P2P klientu iMesh, využívajícího - stejně jako například KaZaa - protokolu FastTrack. Nabídněte svou sbírku a stahujte grafiku, video, hudbu a další dokumenty. Vzhled programu můžete měnit podle aktuální nálady pomocí různých skinů.
 • KaZooM 1.1- Freeware - Download 1,9 MB
  Akcelerátor pro P2P protokol FastTrack. Urychluje downloady a vyhledává soubory s mnohem větší účinností než původní KaZaa. Lze jej použít také např. s klientem Grokster a dalšími P2P aplikacemi založenými na FastTracku. Do budoucna se plánuje také podpora sítě Gnutella.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3Trim 1.85 b1 - Freeware - Download 0,2 MB
  Užitečný editor MP3 souborů, pracující přímo s komprimovanými daty bez nutnosti rekomprese zvuku. Umí ořezat zvolenou části souboru, automaticky nebo manuálně normalizovat hlasitost, začátek či konec skladby modifikovat efektem Fade a opravit poškozené soubory.
 • TagScanner 4.7 - Freeware - Download 0,9 MB
  Velice užitečný a všestranně konfigurovatelný freewarový pomocník při organizaci ID3 Tagů. Podporuje MP3 ID3 tagy v1, v2 i informační tagy souborů Ogg Vorbis. Obsahuje rozsáhlé dávkové funkce pro automatické vyplňování údajů a přejmenování souborů podle tagů. Má vestavěný přehrávač, dokáže pracovat i s playlisty. Podporuje i další data, jako jsou obrázky a texty písní.

  Audio editory, plug-iny, utility
 • BinVote 0.2 - Freeware - Download 0,1 MB
  Zajímavá audio restaurační utilitka, určená k odstraňování přebuzených špiček v audio signálu a ke korekci chyb v CDDA stopách stažených z poškrábaných CD. Postup zpracování WAV souborů stažených z CD je velice unikátní - BinVote v takovém případě pracuje s několika kopiemi téže skladby. Každý pokus o čtení poškozeného CD totiž může vygenerovat chyby na jiném místě, zvláště pokud použijete několik různých mechanik. Program pak jednotlivé soubory porovná a nepoškozená zvuková data sloučí do jednoho výsledného souboru.
 • CD Wave Editor 1.73 - Shareware - Download 0,7 MB
  Jednoduchý zvukový rekordér, editor a přehrávač. Slouží především k rozřezání zdrojového zvuku, např. digitalizované LP desky nebo kazety, na jednotlivé tracky pro dodatečný mastering a vypálení na CD. Program umí též načítat a zapisovat CUE soubory s údaji o jednotlivých stopách. Lze jej také použít jako CUE editor pro CDRWin.
 • iZotope Ozone 2.0 - Demo - Download 1,7 MB
  Kompletní řešení pro zvukový mastering, použitelné ve všech DirectX kompatibilních aplikacích. Systém analogově modelovaných 64bitových efektů dostupný z jediného ovládacího okna. Obsahuje paragrafický ekvalizér, reverb, spektrální a fázové měřiče, maximizer hlasitosti, multipásmový dynamický filtr, harmonizaci a modul pro rozšíření stereo vjemu.

  Ostatní utility
 • Acoustica CD Label Maker 1.24 - Shareware - Download 2,9 MB
  Utilita pro snadnou tvorbu CD/DVD obalů a potisků pomocí přehledného průvodce a připravených šablon, nebo manuálně s plnou kontrolou nad vzhledem výsledného projektu. Uživatel může použít interní grafiku, či importovat svou vlastní. Při tvorbě obalu pro audio CD lze načíst údaje o stopách z MP3 playlistů či projektů různých vypalovacích aplikací. Aktualizovaná verze.

  Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - editace a střih video souborů (1)
  Moderní výkonné multimediální počítače se používají nejen pro hraní her, ale stále více i pro střih a úpravu videa. Chcete si zpracovat rodinná videa, vytvářet vlastní klipy, konvertovat AVI a MPEG video formáty, spojovat je, nebo si jen tak hrát s různými obrazovými efekty? Potom je dnešní porce programů určena právě vám...

 • Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Notebook
  Stáhněte si zdarma: Vdechněte právě pořízeným fotografiím retro vzhled

  Jako kdyby byly pořízeny Polaroidem a před dávnou dobou. Přitom jsou to fotografie zcela nové. Chcete-li i vy takové vytvářet, použijte program XnRetro....  celý článek

  Aplikace nahradí zapomenutou myš.
  Aplikace pro tablety: náhrada myši či bezpečné připojení k wi-fi

  V dnešním výběru aplikací poradíme, jak nahradit zapomenutou počítačovou myš, jak se bezpečně připojit i k volné wi-fi síti, jak dostat stejný e-mailový klient...  celý článek

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.