Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 05/2004

aktualizováno 
Zbrusu nový Winamp 5.02. Počítačové nahrávací studio KRISTAL úplně zadarmo! Nové verze vypalovacích programů Burrrn, BllindWrite a NeroMIX. Nástroje pro převod souborů včetně kódování do MPEG4-AAC, CD grabbery, utilitky pro kutily a další najdete v přehledu pro tento týden.
Všechny soubory jsou umístěny na serveru Technet.cz. Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • CD-Runner 2004.03 - Shareware - Download 7,3 MB
  Přehrávač audio CD s provázáním na online databázi titulů FreeDB, zvukových souborů včetně Ogg a digitálního videa včetně DVD. Další funkce zahrnují CD Ripper, editor ID3 Tagů, tvorbu a tisk labelů a bookletů CD, katalogizér a možnosti skinování uživatelského prostředí, spektrální analyzér, 15pásmový ekvalizér. Nově prohledávání lokální freedb, nové funkce knihovny médií, automatická detekce formátu obrazu DVD, vyskakovací kontrolní panel při přehrávání DVD na celou obrazovku, dvoupásmový EQ pro video a nové klávesové zkratky.
 • CDH Media Wizard 9 - Shareware - Download 12,1 MB
  Nová verze all-in-one multimediálního přehrávače zvukových a video formátů nabízí dále editaci médií, konvertor pro převod hudebních souborů (WAV, MP3, WMA, OGG) i pohyblivých obrázků (MPEG-1, MPEG-2, AVI a FLIC). Nechybí ani CDDA grabber provázaný s CDDB databází. Obsahuje též modul pro vypalování hudebních CD.
 • VUPlayer 2.1 - Freeware - Download 0,9 MB
  Nová verze zdarma šířeného přehrávače VUPlayer, který reprodukuje AudioCD, komprimované soubory i hudební moduly. Dále grabuje CDDA do zvoleného formátu - WAV, MP3, Ogg Vorbis, FLAC a WMA 9, včetně spolupráce s databází FreeDB pro získávání údajů o albech z internetu. Nově dekodér zvuku do WAVu, nový installer.
 • Winamp5 Full 5.02 - Freeware - Download 4,2 MB
  Multimediální audio/video přehrávač Winamp5, který spojuje to nejlepší z verzí 2 a 3. Nabízí přehrávání hudby i videa v nejrozšířenějších formátech, organizér multimediálních souborů, přijímač internetového rádia i TV vysílání, změnu vzhledu a spoustu vizualizací, které doprovázejí reprodukovanou hudbu. Nechybí ani grabování stop z kompaktních disků do formátu AAC a modul pro vypalování CD max. 2x rychlostí. Novinky aktuální verze: opravy chybek ve funkci uživatelského rozhraní, přidáno základní de/kódování MPEG4-AAC, upgrade MP3 enkodéru na LAME 3.95.1, lepší podpora videa ve formátu VP6 ad. Zájemci o holý přehrávač mohou stahovat Winamp5 Lite 5.02 (0,6 MB).
 • WinCD 2.71 - Shareware - Download 0,9 MB
  Multimediální přehrávač, jehož úkolem je podat vám v co nejvyšší kvalitě nahrávky na kompaktních discích a v souborech MP3, OGG a WAV. Umožňuje změnu rychlosti přehrávání, grabování tracků do MP3 a vyplnit ID3 tagy podle záznamů v internetové databázi FreeDB, která zároveň prozradí, co že to právě hraje.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • AbyssAudio Converter 1.40 - Shareware - Download 1,3 MB
  Utilita pro jednoduchou dávkovou konverzi zvukových souborů - umí vzájemně převádět formáty MP3, WMA a WAV. Uživatel musí jen zadat zdrojové soubory, specifikovat výstupní formát a jeho parametry a stisknout tlačítko. Pro převod do MP3 využívá knihovnu LAME. Nově podpora dalších externích kodérů, historie naposled použitých složek, kontextové menu pro úpravu nástrojových panelů a možnost použít operace i na všechny podadresáře.
 • All To MP3 Converter 1.34 - Shareware - Download 5,1 MB
  Nová verze specializovaného konvertoru ve stylu "všechno do MP3!" Cokoliv na svém pevném disku najdete, můžete hravě převést do formátu MP3. Program podporuje WMA 9, OGG, WAV, ale za zdroj mohou sloužit i hudební kompakty. Během převodu zachovává detailní informace o původních souborech a ukládá je do ID3v2.
 • AVS Audio Utilities 1.5 - Shareware - Download 11,2 MB
  Balík čtyř specializovaných utilit pro práci s digitálním zvukem: Audio Recorder pro nahrávání z mikrofonu, externího zařízení, audio CD nebo výstupu softwarového přehrávače; Audio CD Grabber zkopíruje stopy z CD na harddisk a pojmenuje je podle záznamů v databázi freedb; Audio Converter umí navzájem převádět soubory MP3, MP2, WAV, WMA, OGG, MPC, VOX a RAW s detailním nastavením parametrů de/komprese; Audio CD Writer dovede vytvořit hudební kompakt přímo ze souborů MP3, WAV a Ogg Vorbis.
 • Blaze MediaConvert 2.7 - Shareware - Download 10,2 MB
  Nová verze užitečného dávkového konvertoru multimediálních souborů. Rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD včetně komunikace s databází CDDB, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků i ukládat jednotlivé snímky z videa.
 • compaact! 1.1 - Shareware - Download 2,2 MB
  Enkodér zvukových souborů do formátu MPEG4-AAC - Advanced Audio Coding. compaact! zpracuje i vícekanálový signál a disponuje množstvím funkcí pro dosažení maximální kvality zvuku.

  Ostatní MP3 utility
 • Helium 2 v1.7.7 - Shareware - Download 7,8 MB
  Jeden z nejzajímavějších databázových programů pro správu MP3 souborů poskytuje řadu funkcí pro přejmenovávání a editaci informací v MP3 souborech. Podporuje ID3 tag v1.1, ID3 tag v2.3 i Lyrics3 tag, dále pracuje s formáty Ogg Vorbis, WMA, MPC a MP+, obrázky alb, dokáže stáhnout informace z internetové knihovny CDDB a obhospodařit všemožná výměnná média.
 • NeroMIX 1.4.0.18 - Demo - Download 9 MB
  Jakým způsobem dostat muziku na CD? Snadná odpověď - tak, jak chcete! NeroMIX umožňuje organizaci zvukových souborů, jejich editaci, dovolí vám vytvořit vaše vlastní mixy s efekty v reálném čase a samozřejmě pomůže s vypálením na CD.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • AudioMulch 0.9b15 - Shareware - Download 2,5 MB
  Interaktivní realtime prostředí pro tvorbu zvuků i virtuální hudební nástroj. Obsahuje generátory zvukového signálu (sin, noise, drum, bass...), mnoho efektů (reverb, flanger, delay...), filtry (např. parametrický ekvalizér) a podporuje VST audio plug-iny. Dokáže v reálném čase pracovat se vzorkovací frevencí až 192 kHz. Aktuální verze výrazně zlepšuje stabilitu kódu současně s vylepšením automatizace, modulace a VST hostingu.
 • Extreme Sample Converter 2.0 - Demo - Download 1,4 MB
  Nová verze konvertoru nástrojových samplů s podporou nejnovějších formátů: SoundFont, GigaSampler, Solton MS, SampleTank, Akai S1000/S3000, HALiON, Kontakt, DS-404, CreamWare STS a mnoha dalších. Nástroje lze převádět do nekomprimovaných WAV a AIFF, do nichž lze dekódovat i komprimované soubory ve formátu Ogg Vorbis. Extreme Sample Converter dále nabízí parametrický editor, rozšířený editor smyček, možnost přihlášení virtuálních disků a zvukový editor pro nástroje Solton MS.

  Audio editory a efekty
 • KRISTAL Audio Engine 1.0 - Freeware - Download 3,5 MB
  Domácí nahrávací studio úplně zadarmo! Modulární systém sestává z vícestopého rekordéru, audio sekvenceru a mixážního pultu. Funkce hlavní konzole lze rozšířit až 4 dalšími pluginy. Kristal Audio Engine nabízí 16 audio stop, zvukové jádro pracující s 32bitovou plovoucí čárkou, vzorkování až 192 kHz, 3pásmový parametrický ekvalizér, 2 VST efekty pro každý kanál, 3 VST master efekty a podporu ovladačů ASIO.
 • Live Sound Recorder 1.2.8 - Shareware - Download 0,9 MB
  Jednoduchý program sloužící k zachycení veškerého signálu, který se prožene vaší zvukovou kartou. Zaznamená jak hlas z mikrofonu či zvuk z připojeného magnetofonu, tak i výstup všech softwarových přehrávačů apod.
 • LP Recorder 6.0.4 - Shareware - Download 1 MB
  Nástroj usnadňující převod starých černých desek do digitální podoby pro další zpracování nebo vypálení na CD. Program automaticky nastaví vhodnou úroveň hlasitosti, aby nedocházelo k přebuzení signálu (ke kontrole slouží oddělené VU metry pro každý kanál), zobrazuje zbývající čas, umožňuje vyvážit kanály a automaticky zapnout a ukončit nahrávání.

  Ostatní utility
 • BlindWrite 5.1.1 - Shareware - Download 2,7 MB
  Aktuální verze aplikace pro zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků v RAW módu pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin v19. Stahuje a vypaluje image datových disků a audio CD ze souborů WAV, MP3, Ogg Vorbis, WMA a Monkey Audio. Kompletně nové rozhraní, podpora nejnovějších vypalovaček.
 • Burrrn 1.08 - Freeware - Download 2,1 MB
  Vypalovací program zdarma, který využívá engine CDRDAO. Zaměřuje na tvorbu CDDA disků, možno i s CD-TEXTem. Pracuje s formáty WAV, MP3, MPC, OGG, AAC, APE, FLAC, MP4, podporuje jak ID3 tagy, tak i seznamy skladeb v playlistech M3U (Winamp) a FLP (foobar2000). Umí vypalovat image chráněných CD pořízené pomocí Exact Audio Copy a v CUE editoru označit začátky jednotlivých skladeb v mixech. Nově třídění, přehrávání tracků.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - ovladače čipových sad a grafických karet
  Sháníte ovladače pro svůj počítač? Pokud ano, pak zkuste nahlédnout do dnešního přehledu programů. Aktuálně v něm najdete jak nejnovější drivery pro grafické karty, tak celou sadu ovladačů různých čipových sad základních desek, včetně těch pro Centrino.  Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

  Horký nápoj v horkém létě?

  Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

  Tipy a triky pro Windows 10

  Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

  Fotografie stokrát jinak vytvoří nejlepší fotoeditační programy

  Ilustrační foto - notebook

  Paměťové karty digitálních fotoaparátů, smartphonů či tabletů se zejména v létě plní šílenou rychlostí. Chcete-li...

  Najdete na iDNES.cz