Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 06/2004

aktualizováno 
Jeden z nejstarších programů pro stahování stop z CD Audiograbber je nyní freeware! Kromě něj si můžete stáhnout i nové verze CloneCD a zvukového záznamníku Total Recorder, profesionální editor smyček ReCycle, plug-in Chronotron pro Winamp k modifikaci přehrávané hudby a mnoho dalších programů.
Všechny soubory jsou umístěny na serveru Technet.cz. Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • AtomixMP3 2.3 - Shareware - Download 3,1 MB
  MP3 mixér pro DJs se dvěma přehrávači, automatickou synchronizací BMP, úrovní zvuku, kontrolou rychlosti, výšky zvuku, plynulými přechody, podporou playlistů a kompatibilitou s WinAmp DSP plug-iny. Celou session lze uložit jako WAV a vypálit na CD.
 • Carlanthano 4.1.1569 - Freeware - Download 1,8 MB
  Multimediální jukebox pro Windows, využívající systémových kodeků. Mezi uživatelskými nástroji nalezneme rozsáhlý manažer playlistů a editor ID3 Tagů. Jukebox obsahuje několik přehrávacích režimů včetně náhodného přístupu, takže jej můžete nechat běžet bez dozoru, aniž by se jediná skladba opakovala.
 • Clip Czar 5.6 - Freeware - Download 0,6 MB
  Multimediální přehrávač a prohlížeč s katalogizačními schopnostmi. Kromě přehrávání běžných hudebních formátů zvládne také video a umí prohlížet obrázky, a to samostatně i jako automatické slideshow v libovolně setříděném pořadí. Obsahuje editor playlistů propojený s katalogem multimédií na počítači.
 • MidWavi Pro - 2.88 - Shareware - Download 2,1 MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů a rychlým vyhledáváním multimédií na disku. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF, EMF ad. Nově dávkový editor ID3 tagů.
 • Real DJ System Mixer 1.4 - Shareware - Download 5,3 MB
  Kompletní DJský systém, nabízející až 12 nezávislých přehrávačů s manažery playlistů, zvukovými efekty v reálném čase, počítadlo BPM, možnost skinování ad. Pracuje se soubory MP3 a WAV.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Audiograbber 1.83 - Freeware - Download 1,6 MB
  Proslulý grabber digitálních stop z audio CD je nyní freeware. Program, který navíc umí hudbu normalizovat a odstranit ticho ze začátku a konce, spolupracuje s mnoha externími kodeky i vlastní MP3/WMA/OGG kompresí. Z databáze freedb umí názvy skladeb stahovat i uploadovat. Můžete dokonce i nahrávat živé audio z line-in vstupu a digitalizovat tak např. staré desky nebo kazety.
 • ACXtractor 3.20 - Shareware - Download 5,1 MB
  Rychlý grabber stop z kompaktních disků do formátů WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Funguje také jako CD přehrávač s připojením k databázi CDDB, podporuje MP3 enkodéry Gogo, Blade a LAME. Umožňuje editovat informace o CD a ID3 tagy, vymazat ticho na začátku a konci skladby aj. Nyní s českou lokalizací.
 • CD Master32 5.6.3.0 - Shareware - Download 5,3 MB
  Víceúčelová utilita, která nabízí vypalování souborů MP3, WAV a OGG na Audio CD, naopak stahování stop z CD do uvedených formátů, zápis ID3 tagů dle údajů v databázi FreeDB, snadnou tvorbu obalů, konverzi komprimovaných souborů i render hudebních modulů do WAVu a rutiny pro restauraci zvuku.
 • dBpowerAMP Music Converter 10.1 - Freeware - Download 1,4 MB
  Desátá verze jedné z nejkomplexnějších utilit pro konvertování digitálního audia. Dovede grabovat audio CD do MP3, WAV a mnoha dalších včetně vzájemné konverze mezi formáty, normalizovat zvuk, integrovat své funkce do kontextového menu Windows, editovat ID3 tagy i zaznamenávat zvuk ze vstupů audiokaret.
  Dodatečně lze stáhnout podporu mnoha dalších kodeků (MP4 AAC, mp3PRO, Musepack, Ogg Vorbis, WMA ad.).
 • Waver 2.92 - Shareware - Download 1 MB
  Program pro vzájemnou dávkovou konverzi WAV a MP3 souborů, využívající víceprocesorové počítačové systémy. Pro konverzi lze použít systémové kodeky nebo enkodéry LAME a BladeEnc. U zvukových souborů lze měnit vzorkovací frekvenci i počet kanálů. Nová verze bez udání novinek.

  Ostatní MP3 utility
 • Chronotron 3.1 - Freeware - Download 0,3 MB
  DSP plug-in pro Windows Media Player 9 nebo Winamp 3 a novější, který dovede modifikovat tempo přehrávané skladby bez změny tóniny a naopak, změnit výšku tónu bez vlivu na rychlost. Vysoká kvalita za rozumnou cenu.
 • PsychicMP3 v2.0 - Freeware - Download 0,5 MB
  Katalogizační utilitka, která pracuje s adresáři plnými souborů MP3 jako audio CD a umožňuje vznášet dotazy na databázi FreeDB. Podle jejích záznamů dovede vyplňovat ID3 tagy a přejmenovat soubory. Zobrazuje typ a datový tok MP3 a disponuje diagnostickými nástroji pro kontrolu integrity souborů.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • G-tune 2.20 - Shareware - Download 0,5 MB
  Rychlá a přesná ladička elektrických kytar i akustických nástrojů. Měří výšku tónu v rozmezí 30-5500 Hz s přesností na 0,01 Hz.
 • ReCycle! 2.1 - Shareware - Download 8,5 MB
  Komplexní nástroj pro práci se samplovými smyčkami od slovutných Propellerhead Software. Pracuje s několika desítkami nejrozšířenějších hardwarových samplerů, ale samozřejmě také s obyčejnými samply ve WAVu. Nově kompletní podpora Windows XP, víceúrovňové Undo, plné 24bitové rozlišení.

  Audio editory a efekty
 • aSound Recorder 3.1 - Shareware - Download 5,2 MB
  Přítulný zvukový rekordér s výstupem do souborů WAV nebo MP3. Zaznamená jakýkoliv signál, který se šustne vaším počítačem, což znamená jak reprodukci softwarových přehrávačů a internetových rádií, tak i externích zařízení - gramofonu, videa atd. Délka nahrávky je omezena pouze velikostí místa na disku.
 • Micro LAB 2.0 - Shareware - Download 4,3 MB
  Laboratoř pro zkoumání zvukových souborů. Obsahuje oscilátor, spektrální analyzér pracující v reálném čase a generátor signálu se šesti průběhy křivky.
 • Mini Recorder 2004 - Shareware - Download 1,1 MB
  Jednoduchý audio záznamník s rychlým startem nahráváním jediným stiskem tlačítka. Inteligentní systém podle dostupného místa určí optimální kvalitu záznamu. Tu lze nastavit i ručně - pro formát MP3 v rozmezí od 8 kHz/8 kbps až do 48 kHz/320 kbps. K dispozici je též kódování VBR a práce s ID3 tagy.
 • Orion Platinum 5.2 - Demo - Download 7,4 MB
  Emulace profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, bicí jednotka, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při frekvenci 96 kHz a 32bit nebo 16bit rozlišení, podporuje VST/VST2/Dx efekty, MIDI, ReWire2, obsahuje 64kanálový mixér, dva sekvencéry, nelimitované Undo/Redo... Novinky verze: podpora REX2 u sampleru, filtr Low Cut, efekt Platinum Phaser, podpora VSTi MIDI pluginů, širší použití ekvalizéru ad.
 • Total Recorder Standard Edition 4.4 - Shareware - Download 1,2 MB
  Legendární utilita pro záznam zvuku v nové verzi. Program ukládá veškerý signál do WAVu nebo MP3, nahrávání můžete načasovat v přehledném diáři. Aktuální verze přidává podporu kompresního formátu Ogg Vorbis a nabízí lepší orientaci v otevřeném projektu. Aktuální novinky: podpora Windows Media Audio při záznamu i přehrávání, normalizace MP3 souborů.

  Ostatní utility
 • CloneCD 4.3.1.9 - Shareware - Download 2,3 MB
  Nová verze legendárního kopírovacího programu, jenž si bez problémů poradí s většinou CD s ochranami proti kopírování. Čtvrtá generace CloneCD má přikrášlené uživatelské rozhraní, nové vymoženosti jako např. rychlou detekci a přeskakování chyb a zejména přepracovaný engine pro tvorbu 100% funkčních záloh většiny CD.
 • Complete CD & DVD Writer 1.1 - Shareware - Download 0,8 MB
  Aplikace pro snadné vypalování dat a hudby (WAV) na média CD a DVD. Podporuje tvorbu a zápis image formátu ISO, pro audio CD také CUE/BIN.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - nástroje pro práci s titulky
  Lámete si hlavu s úpravou titulků, nebo jen toužíte po přesném otitulkování svého oblíbeného filmu? Pak si určitě zkuste stáhnout některý z mnoha nástrojů na úpravu, konverzi, posunutí nebo rozdělení titulkových souborů a vychutnejte film v původním zněním s titulky.  Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Další z rubriky

  Fotografie stokrát jinak vytvoří nejlepší fotoeditační programy

  Ilustrační foto - notebook

  Paměťové karty digitálních fotoaparátů, smartphonů či tabletů se zejména v létě plní šílenou rychlostí. Chcete-li...

  Test tabletu na umělou inteligenci nebo čtečka s komiksy zdarma

  Tablet pro práci i zábavu

  S aplikacemi z našeho aktuálního výběru si například upravíte video přímo v tabletu, stáhnete torrent či využijete...

  Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

  Tipy a triky pro Windows 10

  Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

  Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
  Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

  Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!

  Najdete na iDNES.cz