Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 06/2004

aktualizováno 
Jeden z nejstarších programů pro stahování stop z CD Audiograbber je nyní freeware! Kromě něj si můžete stáhnout i nové verze CloneCD a zvukového záznamníku Total Recorder, profesionální editor smyček ReCycle, plug-in Chronotron pro Winamp k modifikaci přehrávané hudby a mnoho dalších programů.
Všechny soubory jsou umístěny na serveru Technet.cz. Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • AtomixMP3 2.3 - Shareware - Download 3,1 MB
  MP3 mixér pro DJs se dvěma přehrávači, automatickou synchronizací BMP, úrovní zvuku, kontrolou rychlosti, výšky zvuku, plynulými přechody, podporou playlistů a kompatibilitou s WinAmp DSP plug-iny. Celou session lze uložit jako WAV a vypálit na CD.
 • Carlanthano 4.1.1569 - Freeware - Download 1,8 MB
  Multimediální jukebox pro Windows, využívající systémových kodeků. Mezi uživatelskými nástroji nalezneme rozsáhlý manažer playlistů a editor ID3 Tagů. Jukebox obsahuje několik přehrávacích režimů včetně náhodného přístupu, takže jej můžete nechat běžet bez dozoru, aniž by se jediná skladba opakovala.
 • Clip Czar 5.6 - Freeware - Download 0,6 MB
  Multimediální přehrávač a prohlížeč s katalogizačními schopnostmi. Kromě přehrávání běžných hudebních formátů zvládne také video a umí prohlížet obrázky, a to samostatně i jako automatické slideshow v libovolně setříděném pořadí. Obsahuje editor playlistů propojený s katalogem multimédií na počítači.
 • MidWavi Pro - 2.88 - Shareware - Download 2,1 MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů a rychlým vyhledáváním multimédií na disku. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF, EMF ad. Nově dávkový editor ID3 tagů.
 • Real DJ System Mixer 1.4 - Shareware - Download 5,3 MB
  Kompletní DJský systém, nabízející až 12 nezávislých přehrávačů s manažery playlistů, zvukovými efekty v reálném čase, počítadlo BPM, možnost skinování ad. Pracuje se soubory MP3 a WAV.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Audiograbber 1.83 - Freeware - Download 1,6 MB
  Proslulý grabber digitálních stop z audio CD je nyní freeware. Program, který navíc umí hudbu normalizovat a odstranit ticho ze začátku a konce, spolupracuje s mnoha externími kodeky i vlastní MP3/WMA/OGG kompresí. Z databáze freedb umí názvy skladeb stahovat i uploadovat. Můžete dokonce i nahrávat živé audio z line-in vstupu a digitalizovat tak např. staré desky nebo kazety.
 • ACXtractor 3.20 - Shareware - Download 5,1 MB
  Rychlý grabber stop z kompaktních disků do formátů WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Funguje také jako CD přehrávač s připojením k databázi CDDB, podporuje MP3 enkodéry Gogo, Blade a LAME. Umožňuje editovat informace o CD a ID3 tagy, vymazat ticho na začátku a konci skladby aj. Nyní s českou lokalizací.
 • CD Master32 5.6.3.0 - Shareware - Download 5,3 MB
  Víceúčelová utilita, která nabízí vypalování souborů MP3, WAV a OGG na Audio CD, naopak stahování stop z CD do uvedených formátů, zápis ID3 tagů dle údajů v databázi FreeDB, snadnou tvorbu obalů, konverzi komprimovaných souborů i render hudebních modulů do WAVu a rutiny pro restauraci zvuku.
 • dBpowerAMP Music Converter 10.1 - Freeware - Download 1,4 MB
  Desátá verze jedné z nejkomplexnějších utilit pro konvertování digitálního audia. Dovede grabovat audio CD do MP3, WAV a mnoha dalších včetně vzájemné konverze mezi formáty, normalizovat zvuk, integrovat své funkce do kontextového menu Windows, editovat ID3 tagy i zaznamenávat zvuk ze vstupů audiokaret.
  Dodatečně lze stáhnout podporu mnoha dalších kodeků (MP4 AAC, mp3PRO, Musepack, Ogg Vorbis, WMA ad.).
 • Waver 2.92 - Shareware - Download 1 MB
  Program pro vzájemnou dávkovou konverzi WAV a MP3 souborů, využívající víceprocesorové počítačové systémy. Pro konverzi lze použít systémové kodeky nebo enkodéry LAME a BladeEnc. U zvukových souborů lze měnit vzorkovací frekvenci i počet kanálů. Nová verze bez udání novinek.

  Ostatní MP3 utility
 • Chronotron 3.1 - Freeware - Download 0,3 MB
  DSP plug-in pro Windows Media Player 9 nebo Winamp 3 a novější, který dovede modifikovat tempo přehrávané skladby bez změny tóniny a naopak, změnit výšku tónu bez vlivu na rychlost. Vysoká kvalita za rozumnou cenu.
 • PsychicMP3 v2.0 - Freeware - Download 0,5 MB
  Katalogizační utilitka, která pracuje s adresáři plnými souborů MP3 jako audio CD a umožňuje vznášet dotazy na databázi FreeDB. Podle jejích záznamů dovede vyplňovat ID3 tagy a přejmenovat soubory. Zobrazuje typ a datový tok MP3 a disponuje diagnostickými nástroji pro kontrolu integrity souborů.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • G-tune 2.20 - Shareware - Download 0,5 MB
  Rychlá a přesná ladička elektrických kytar i akustických nástrojů. Měří výšku tónu v rozmezí 30-5500 Hz s přesností na 0,01 Hz.
 • ReCycle! 2.1 - Shareware - Download 8,5 MB
  Komplexní nástroj pro práci se samplovými smyčkami od slovutných Propellerhead Software. Pracuje s několika desítkami nejrozšířenějších hardwarových samplerů, ale samozřejmě také s obyčejnými samply ve WAVu. Nově kompletní podpora Windows XP, víceúrovňové Undo, plné 24bitové rozlišení.

  Audio editory a efekty
 • aSound Recorder 3.1 - Shareware - Download 5,2 MB
  Přítulný zvukový rekordér s výstupem do souborů WAV nebo MP3. Zaznamená jakýkoliv signál, který se šustne vaším počítačem, což znamená jak reprodukci softwarových přehrávačů a internetových rádií, tak i externích zařízení - gramofonu, videa atd. Délka nahrávky je omezena pouze velikostí místa na disku.
 • Micro LAB 2.0 - Shareware - Download 4,3 MB
  Laboratoř pro zkoumání zvukových souborů. Obsahuje oscilátor, spektrální analyzér pracující v reálném čase a generátor signálu se šesti průběhy křivky.
 • Mini Recorder 2004 - Shareware - Download 1,1 MB
  Jednoduchý audio záznamník s rychlým startem nahráváním jediným stiskem tlačítka. Inteligentní systém podle dostupného místa určí optimální kvalitu záznamu. Tu lze nastavit i ručně - pro formát MP3 v rozmezí od 8 kHz/8 kbps až do 48 kHz/320 kbps. K dispozici je též kódování VBR a práce s ID3 tagy.
 • Orion Platinum 5.2 - Demo - Download 7,4 MB
  Emulace profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, bicí jednotka, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při frekvenci 96 kHz a 32bit nebo 16bit rozlišení, podporuje VST/VST2/Dx efekty, MIDI, ReWire2, obsahuje 64kanálový mixér, dva sekvencéry, nelimitované Undo/Redo... Novinky verze: podpora REX2 u sampleru, filtr Low Cut, efekt Platinum Phaser, podpora VSTi MIDI pluginů, širší použití ekvalizéru ad.
 • Total Recorder Standard Edition 4.4 - Shareware - Download 1,2 MB
  Legendární utilita pro záznam zvuku v nové verzi. Program ukládá veškerý signál do WAVu nebo MP3, nahrávání můžete načasovat v přehledném diáři. Aktuální verze přidává podporu kompresního formátu Ogg Vorbis a nabízí lepší orientaci v otevřeném projektu. Aktuální novinky: podpora Windows Media Audio při záznamu i přehrávání, normalizace MP3 souborů.

  Ostatní utility
 • CloneCD 4.3.1.9 - Shareware - Download 2,3 MB
  Nová verze legendárního kopírovacího programu, jenž si bez problémů poradí s většinou CD s ochranami proti kopírování. Čtvrtá generace CloneCD má přikrášlené uživatelské rozhraní, nové vymoženosti jako např. rychlou detekci a přeskakování chyb a zejména přepracovaný engine pro tvorbu 100% funkčních záloh většiny CD.
 • Complete CD & DVD Writer 1.1 - Shareware - Download 0,8 MB
  Aplikace pro snadné vypalování dat a hudby (WAV) na média CD a DVD. Podporuje tvorbu a zápis image formátu ISO, pro audio CD také CUE/BIN.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - nástroje pro práci s titulky
  Lámete si hlavu s úpravou titulků, nebo jen toužíte po přesném otitulkování svého oblíbeného filmu? Pak si určitě zkuste stáhnout některý z mnoha nástrojů na úpravu, konverzi, posunutí nebo rozdělení titulkových souborů a vychutnejte film v původním zněním s titulky.
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

  Ilustrační foto - browser

  Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

  Stáhněte si zdarma: kompaktní rychlý prohlížeč obrázků i porovnávač PDF

  Děti a počítač

  Prohlížeč snímků CPix umí třeba zašifrovat dva obrázky do jednoho. Porovnat dva PDF dokumenty a zobrazit případné změny...

  Evropská ochrana autorských práv by poškodila programátory, varuje Github

  Fiktivní ukázka toho, jak by podle Githubu mohla vypadat ochrana copyrightu

  Pokud by EU nařídila filtrování obsahu při jeho nahrávání, mohlo by to ohrozit programátory a zpomalit vývoj projektů,...

  Najdete na iDNES.cz