Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 07/2004

aktualizováno 
Nášup DJských přehrávačů od profesionálního BPM Studia po lidové djDecks, nová verze volně šiřitelného editoru Audacity, tvorba vlastních videoklipů, správce ID3 tagů včetně vypalování souborů na CD a ještě mnoho dalšího číhá v dnešním přehledu.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • BPM-Studio Pro 4.8 - Demo - Download 8,1 MB
  Demo profesionálního nástroje pro DJs. Podpora MP3, WAV a CDDA, dva plně synchronizované přehrávače s drag'n'drop organizací playlistů, přehledná databáze hudebních souborů, počítadlo tempa skladby (BPM) a jeho zapisování do ID3 Tagů spolu s dalšími údaji o skladbách, editor s nastavením přechodů (fade), hlasitosti a změnou základního tónu, cross-fade mixování, odposlech, minimální latence... Zkrátka pro počítačové diskžokeje to nej!
 • djDecks 0.63 - Shareware - Download 2,6 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál, 0 dB limiter proti přebuzení. Pracuje s více(kanálovými) zvukovými kartami. Výsledný mix lze exportovat do WAVu, MP3 nebo OGG. Opravené chyby v nastavení výšky základní noty, vylepšené rozhraní a další drobné úpravy.
 • RadioAktive 0.54 - Shareware - Download 7,9 MB
  Jukebox vhodný pro domácí použití i zprovoznění několika vlastních rozhlasových stanic - každé s vlastním žánrovým profilem (podle umělců, alb, adresářů...). Automaticky prohledá dostupné disky a založí hudební databázi s rychlým hledáním. Přehledné statistiky hraných skladeb. Místo interního přehrávače lze využít Winamp řady 2.x.
 • Virtual DJ Studio 3.1 - Shareware - Download 3,1 MB
  Hudební přehrávač a mixážní pult pro použití na různých party či v rozhlasových stanicích. Uživatel může nakonfigurovat několik virtuálních kanálů, směrovat je do různých výstupů surroundové zvukové karty, mixovat hudbu, pouštět příposlech na sluchátka... Program podporuje přidání dalších funkcí pomocí plug-inů, obsahuje jednoduchý manažer souborů, playlistů, ovládání tempa/výšky tónu, pracuje plně s drag'n'drop systémem.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • DVD TO MP3 RIPPER 3.0.0.4 - Shareware - Download 1,1 MB
  Šikovný prográmek, který dovede zazálohovat celý disk DVD Video, nebo převést pouze zvukovou stopu do formátu MP3. Uživatel může nastavit parametry komprese a vybrat příslušnou jazykovou mutaci.
 • Easy CD-DA Extractor 6.5.7 - Shareware - Download 5 MB
  Aktuální verze aplikace pro stahování kompaktních disků na harddisk 1:1 do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD, využívá protekce zápisu BURN-Proof.
 • FreeRIP MP3 2.60 - Freeware - Download 0,9 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Aktuální verze bez uvedení novinek.
 • River Past Audio Converter 3.0.4 - Shareware - Download 1,7 MB
  Převodník digitálních multimédií. Konvertuje jako video (AVI, WMV, MPG), tak i zvuk (WMA, MP3, WAV). Dávkové zpracování zajištěno, detailní nastavení parametrů převodu jakbysmet. Nově kontrola validity cest k souborům, dekódování MPEG audia do jednotlivých kanálů.
 • WAV to MP3 Encoder 2.5 - Freeware - Download 1,4 MB
  Enkodér souborů WAV do MP3 s pestrými předvolbami, které umožňují kompresi ve 40 bitratech, ve třech samplovacích frekvencích, mono nebo stereo módu. Program zvolí optimální nastavení podle zadané maximální délky výsledného souboru. Nabízí rychlou dávkovou konverzi velkého množství souborů najednou.

  Ostatní MP3 utility
 • CATraxx 6.01.01 - Shareware - Download 7,5 MB
  Databázový program pro katalogizaci vaší kompletní hudební sbírky - cédéček, vinylových LP, kazet, minidisků a MP3 souborů. Spolupracuje s CDDB bankou. Povýšeno na druhou verzi CDDBControl bez nutnosti registrace při stahování informací z internetu, při prohlížení adresářů automaticky přidává všem záznamům rok vydání a žánr. Rozšířené možnosti databáze, vylepšený CD přehrávač a spousta drobných fixů.
 • Dr.Tag Plus! 2.0 - Shareware - Download 9,1 MB
  Rozšířená verze správce souborů MP3, Ogg Vorbis a WMA, který kromě obvyklých operací (přejmenování, editace ID3 tagů) nabízí také vypalování CD, ripování digitálních stop a přehrávání médií.
 • Tag&Rename 3.0.5 - Shareware - Download 2,1 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Making Waves 4.93 - Demo - Download 2,4 MB
  Jednoduchý sekvencer využívající nástrojové samply ve standardním formátu WAV. Pečlivé mixovací rutiny umožňují použít velké množství stop naráz. Kromě zvukového výstupu lze celý projekt vyrenderovat do cílového WAVu pro další zpracování nebo vypálení na CD.

  Audio editory a efekty
 • Audiotools 4.61 - Shareware - Download 4,5 MB
  Harddiskový rekordér vhodný k samplování nahrávek z kazet a LP desek. Podle mezer mezi tracky umí rozdělit skladby do jednotlivých souborů. Umožňuje zvuk v reálném čase zpracovat několika efekty. Možnosti programu lze rozšířit přídavnými plug-iny (tvorba CD, kódování do MP3), které se nacházejí na stránkách Audiotools.
 • AudioEdit Deluxe 3.3 - Shareware - Download 2,2 MB
  Nová verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA s podporou BURN-Proof, převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Libovolný zoom na zvukovou křivku, kopírování, mazání či ořez, pestrá paleta efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...), pásmové filtry, vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a množství dalších funkcí.
 • Audacity 1.2.0-pre4 - Open Source- Download 2,4 MB
  Aktuální verze zdarma dostupného vícestopého zvukového editoru. Pracuje s nejrozšířenějšími soubory (MP3, Ogg, WAV, Aiff a další), obsahuje interní efekty, podporu VST plug-inů a nabízí nelimitované Undo. Nově odstraněny problémy při převzorkování zvuku, padání programu při zoomování a další bugy.
 • SAWStudio 3.6c - Demo - Download 7,5 MB
  Aktuální verze Software Audio Workshopu. Kombinuje konzole pro vícestopý harddiskový záznam, editaci zvuku a pokročilý mixážní pult s efektovou jednotkou. Pracuje s 24bitovým rozlišením a prakticky nahrazuje kompletní hardwarové vybavení studia.
 • Text2Audio Converter 2.0 - Shareware - Download 3,1 MB
  Jak jednoduše převést na mluvené slovo až 3000 textových souborů najednou? S tímto programem, který exportuje psané dokumenty do WAVu.

  Ostatní utility
 • CloneCD 4.3.2.2 - Shareware - Download 2,3 MB
  Update kopírovacího programu, jenž si bez problémů poradí s většinou CD s ochranami proti kopírování. Čtvrtá generace CloneCD má přikrášlené uživatelské rozhraní, nové vymoženosti jako např. rychlou detekci a přeskakování chyb a zejména přepracovaný engine pro tvorbu 100% funkčních záloh většiny CD.
 • CDuke 2.1 - Shareware - Download 2,8 MB
  Vypalovací utilita pro začátečníky i pokročilé. Podporuje technologie zabraňující poškození média při zápisu, nekomplikované dialogy, pro znalce možnost detailního nastavení vypalovacího procesu.
 • DDClip Pro 3.5.1 - Shareware - Download 3,9 MB
  Profesionální nelineární, nedestruktivní, vícestopý a ještě k tomu v reálném čase pracující audio a video editor. Podporuje zvuk v rozlišení až 24bit/96 kHz, synchronizace s videem, možnost namluvení dodatečného komentáře. K dispozici řada obrazových i zvukových efektů.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - benchmarky pro testování výkonu PC
  Připravte se na rychlou jízdu. V dnešním přehledu programů jsme pro vás totiž připravili celou sadu testovacích nástrojů, které důkladně a s velkou přesností proklepnou všechny komponenty, nacházející se ve vašem počítači.  Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

  Horký nápoj v horkém létě?

  Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

  Další z rubriky

  Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

  Ilustrační foto - počítač

  Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

  Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz