Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 07/2004

aktualizováno 
Nášup DJských přehrávačů od profesionálního BPM Studia po lidové djDecks, nová verze volně šiřitelného editoru Audacity, tvorba vlastních videoklipů, správce ID3 tagů včetně vypalování souborů na CD a ještě mnoho dalšího číhá v dnešním přehledu.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • BPM-Studio Pro 4.8 - Demo - Download 8,1 MB
  Demo profesionálního nástroje pro DJs. Podpora MP3, WAV a CDDA, dva plně synchronizované přehrávače s drag'n'drop organizací playlistů, přehledná databáze hudebních souborů, počítadlo tempa skladby (BPM) a jeho zapisování do ID3 Tagů spolu s dalšími údaji o skladbách, editor s nastavením přechodů (fade), hlasitosti a změnou základního tónu, cross-fade mixování, odposlech, minimální latence... Zkrátka pro počítačové diskžokeje to nej!
 • djDecks 0.63 - Shareware - Download 2,6 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál, 0 dB limiter proti přebuzení. Pracuje s více(kanálovými) zvukovými kartami. Výsledný mix lze exportovat do WAVu, MP3 nebo OGG. Opravené chyby v nastavení výšky základní noty, vylepšené rozhraní a další drobné úpravy.
 • RadioAktive 0.54 - Shareware - Download 7,9 MB
  Jukebox vhodný pro domácí použití i zprovoznění několika vlastních rozhlasových stanic - každé s vlastním žánrovým profilem (podle umělců, alb, adresářů...). Automaticky prohledá dostupné disky a založí hudební databázi s rychlým hledáním. Přehledné statistiky hraných skladeb. Místo interního přehrávače lze využít Winamp řady 2.x.
 • Virtual DJ Studio 3.1 - Shareware - Download 3,1 MB
  Hudební přehrávač a mixážní pult pro použití na různých party či v rozhlasových stanicích. Uživatel může nakonfigurovat několik virtuálních kanálů, směrovat je do různých výstupů surroundové zvukové karty, mixovat hudbu, pouštět příposlech na sluchátka... Program podporuje přidání dalších funkcí pomocí plug-inů, obsahuje jednoduchý manažer souborů, playlistů, ovládání tempa/výšky tónu, pracuje plně s drag'n'drop systémem.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • DVD TO MP3 RIPPER 3.0.0.4 - Shareware - Download 1,1 MB
  Šikovný prográmek, který dovede zazálohovat celý disk DVD Video, nebo převést pouze zvukovou stopu do formátu MP3. Uživatel může nastavit parametry komprese a vybrat příslušnou jazykovou mutaci.
 • Easy CD-DA Extractor 6.5.7 - Shareware - Download 5 MB
  Aktuální verze aplikace pro stahování kompaktních disků na harddisk 1:1 do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD, využívá protekce zápisu BURN-Proof.
 • FreeRIP MP3 2.60 - Freeware - Download 0,9 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Aktuální verze bez uvedení novinek.
 • River Past Audio Converter 3.0.4 - Shareware - Download 1,7 MB
  Převodník digitálních multimédií. Konvertuje jako video (AVI, WMV, MPG), tak i zvuk (WMA, MP3, WAV). Dávkové zpracování zajištěno, detailní nastavení parametrů převodu jakbysmet. Nově kontrola validity cest k souborům, dekódování MPEG audia do jednotlivých kanálů.
 • WAV to MP3 Encoder 2.5 - Freeware - Download 1,4 MB
  Enkodér souborů WAV do MP3 s pestrými předvolbami, které umožňují kompresi ve 40 bitratech, ve třech samplovacích frekvencích, mono nebo stereo módu. Program zvolí optimální nastavení podle zadané maximální délky výsledného souboru. Nabízí rychlou dávkovou konverzi velkého množství souborů najednou.

  Ostatní MP3 utility
 • CATraxx 6.01.01 - Shareware - Download 7,5 MB
  Databázový program pro katalogizaci vaší kompletní hudební sbírky - cédéček, vinylových LP, kazet, minidisků a MP3 souborů. Spolupracuje s CDDB bankou. Povýšeno na druhou verzi CDDBControl bez nutnosti registrace při stahování informací z internetu, při prohlížení adresářů automaticky přidává všem záznamům rok vydání a žánr. Rozšířené možnosti databáze, vylepšený CD přehrávač a spousta drobných fixů.
 • Dr.Tag Plus! 2.0 - Shareware - Download 9,1 MB
  Rozšířená verze správce souborů MP3, Ogg Vorbis a WMA, který kromě obvyklých operací (přejmenování, editace ID3 tagů) nabízí také vypalování CD, ripování digitálních stop a přehrávání médií.
 • Tag&Rename 3.0.5 - Shareware - Download 2,1 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Making Waves 4.93 - Demo - Download 2,4 MB
  Jednoduchý sekvencer využívající nástrojové samply ve standardním formátu WAV. Pečlivé mixovací rutiny umožňují použít velké množství stop naráz. Kromě zvukového výstupu lze celý projekt vyrenderovat do cílového WAVu pro další zpracování nebo vypálení na CD.

  Audio editory a efekty
 • Audiotools 4.61 - Shareware - Download 4,5 MB
  Harddiskový rekordér vhodný k samplování nahrávek z kazet a LP desek. Podle mezer mezi tracky umí rozdělit skladby do jednotlivých souborů. Umožňuje zvuk v reálném čase zpracovat několika efekty. Možnosti programu lze rozšířit přídavnými plug-iny (tvorba CD, kódování do MP3), které se nacházejí na stránkách Audiotools.
 • AudioEdit Deluxe 3.3 - Shareware - Download 2,2 MB
  Nová verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA s podporou BURN-Proof, převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Libovolný zoom na zvukovou křivku, kopírování, mazání či ořez, pestrá paleta efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...), pásmové filtry, vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a množství dalších funkcí.
 • Audacity 1.2.0-pre4 - Open Source- Download 2,4 MB
  Aktuální verze zdarma dostupného vícestopého zvukového editoru. Pracuje s nejrozšířenějšími soubory (MP3, Ogg, WAV, Aiff a další), obsahuje interní efekty, podporu VST plug-inů a nabízí nelimitované Undo. Nově odstraněny problémy při převzorkování zvuku, padání programu při zoomování a další bugy.
 • SAWStudio 3.6c - Demo - Download 7,5 MB
  Aktuální verze Software Audio Workshopu. Kombinuje konzole pro vícestopý harddiskový záznam, editaci zvuku a pokročilý mixážní pult s efektovou jednotkou. Pracuje s 24bitovým rozlišením a prakticky nahrazuje kompletní hardwarové vybavení studia.
 • Text2Audio Converter 2.0 - Shareware - Download 3,1 MB
  Jak jednoduše převést na mluvené slovo až 3000 textových souborů najednou? S tímto programem, který exportuje psané dokumenty do WAVu.

  Ostatní utility
 • CloneCD 4.3.2.2 - Shareware - Download 2,3 MB
  Update kopírovacího programu, jenž si bez problémů poradí s většinou CD s ochranami proti kopírování. Čtvrtá generace CloneCD má přikrášlené uživatelské rozhraní, nové vymoženosti jako např. rychlou detekci a přeskakování chyb a zejména přepracovaný engine pro tvorbu 100% funkčních záloh většiny CD.
 • CDuke 2.1 - Shareware - Download 2,8 MB
  Vypalovací utilita pro začátečníky i pokročilé. Podporuje technologie zabraňující poškození média při zápisu, nekomplikované dialogy, pro znalce možnost detailního nastavení vypalovacího procesu.
 • DDClip Pro 3.5.1 - Shareware - Download 3,9 MB
  Profesionální nelineární, nedestruktivní, vícestopý a ještě k tomu v reálném čase pracující audio a video editor. Podporuje zvuk v rozlišení až 24bit/96 kHz, synchronizace s videem, možnost namluvení dodatečného komentáře. K dispozici řada obrazových i zvukových efektů.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - benchmarky pro testování výkonu PC
  Připravte se na rychlou jízdu. V dnešním přehledu programů jsme pro vás totiž připravili celou sadu testovacích nástrojů, které důkladně a s velkou přesností proklepnou všechny komponenty, nacházející se ve vašem počítači.
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Tablet vám bezpečně uloží hesla i pohlídá finance

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si nový přehrávač internetových rádií, užitečný ovládací panel, aplikaci pro cestovatele nebo třeba...

  Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

  Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

  Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

  Stáhněte si zdarma: kompaktní rychlý prohlížeč obrázků i porovnávač PDF

  Děti a počítač

  Prohlížeč snímků CPix umí třeba zašifrovat dva obrázky do jednoho. Porovnat dva PDF dokumenty a zobrazit případné změny...

  Najdete na iDNES.cz