Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 08/2002

aktualizováno 
MP3 a audio CD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • MP3Tunes 1.7.4 - Freeware - Website - Download 0,9MB
  Duální MP3 přehrávač nejen pro diskžokeje s přehledným rozhraním, šikovnou databází skladeb a správou playlistů. Kromě dvou přehrávacích jednotek obsahuje také přehrávač jinglů a náhledový player. Díky podpoře až čtyř zvukových karet můžete v klidu sestavovat na odposlechu další playlist, aniž by bylo narušeno přehrávání muziky. Umožňuje upravit pitch, hlasitost a barvu zvuku desetipásmovým ekvalizérem, nezávisle pro každý ze dvou hlavních přehrávačů. Automatické mixování samozřejmostí.
 • Raduga 3.6 - Demo - Website - Download 3,3MB
  Rozšířený vysílací systém pro lokální rozhlasové stanice, internetová rádia, ale také hlučné klubové párty. Podporuje rozhraní DirectX, takže si vystačí s jedinou zvukovou kartou. Pracuje s formáty MP2, MP3, WMA, WAV. Precizní časový rozvrh umožňuje přesně nastavit vysílání každé skladby, upoutávek, reklamních spotů... Rozšiřitelné o efektové DirectX plug-iny.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced MP3 Home Studio - Shareware - Website - Download 7,2MB
  Jak již název programu napovídá, máme co do činění s kompletním balíkem služeb pro rpáci s MP3 soubory. To znamená integrovaný LAME enkodér pro nejvyšší kvalitu stop grabovaných programem z Audio CD, dekodér MP3 do WAVu, kvalitní interní přehrávač s 10pásmovým ekvalizérem s podporou M3U playlistů a organizér hudebních souborů v počítači. To vše ozdobeno vypalovacím modulem pro tvorbu audio a datových CD a tisk obalů.
 • CDH Media Wizard 7.0 - Shareware - Website - Download 11,8MB
  All-in-One multimediální přehrávač populárních zvukových a video formátů nabízí dále editaci zvuku a videa, konvertor nejen mezi hudebními soubory (WAV, MP3, WMA, OGG), ale také vzájemný převod mezi videem ve formátech MPEG-1, MPEG-2, AVI a FLIC. Nemůže chybět ani CDDA grabber provázaný s CDDB databází. A stejně jako u kolegy výše i zde najdeme modul pro vypalování hudebních CD.
 • Gnucleus 1.8.2 - Freeware - Website - Download - 1MB
  Nová verze oblíbeného klienta sítě Gnutella s jednoduchým, srozumitelným rozhraním, přináší unikátní systém identifikace souborů nazvaný "hashing", který vytváří podle kontrolního součtu jedinečné ID každému souboru. Je tak zajištěno, aby se při segmentovém stahování z různých zdrojů stahovaly části skutečně jen vyžádaného souboru.
 • Mp3 To All Converter 1.37.1 - Shareware - Website - Download 3,6MB
  Konvertor "zastaralých" MP3 souborů do WAVu pro vypálení na audio CD a konkurenčních formátů WMA od Microsoftu a VQF s dílny NTT Cyber Space Lab. Nová verze podporuje již i konverzi do Ogg Vorbis.
 • RipCast Streaming Audio Ripper 1.3 - Freeware - Website - Download 1,7MB
  Aplikace pro snadné ukládání internetových streamů systému ShoutCast s podporou vysílaných metadat, podle nichž dovede rozdělit a pojmenovat uložené skladby. Každý stažený soubor je automaticky přidán do playlistu, odkud je můžete jednoduše přehrát.

  Ostatní MP3 utility
 • All4 Tag&Rename 2.05 - Shareware - Website - Download 1,3MB
  Funkce této aplikace je jasná již z jejího názvu. Slouží ke správě MP3 a VQF souborů, u nichž spravuje ID3 tagy v1 i v2. Informace o nagrabovaných albech získává z CDDB1 serveru a webové služby allmusic.com, případně je dokáže zapsat podle zadané masky adresářové struktury. Dle tagů lze soubory správně přejmenovat.
 • mp3DirectCut 1.22 - Freeware - Website - Download 0,1MB
  Nedestruktivní MP3 audio editor s grafickým rozhraním, pracující v rozlišení jednoho framu MP3 souboru, umí ořezat ticho na začátku a konci skladby, rozkouskovat delší nahrávky, přidat ID3 tagy. Nová verze podporuje seznamy skladeb včetně jmen autorů v cue sheetu, přehlednější rozdělení souborů, HTML dokumentaci a drobné korekce programu.
 • Playlistmaker - Shareware - Website - Download 0,5MB
  Utilita pro tvorbu playlistů pro přehrávače WinAmp, Windows Media Player, XMPlayer, IrfanView a další, vytváří seznamy skladeb kompatibilní s formáty M3U, PLS, MP3L a další s možností jejich výstupu na tiskárnu.

  MIDI programy a utility
 • Absynth - Demo - Website - Download 4,9MB
  Konečně! Na platformu Windows dva měsíce po svém uvedení dorazilo také demo virtuálního syntezátoru Absynth s modulární architekturou, který může fungovat samostatně, nebo jako DirectX či VST plug-in. Obsahuje až šest oscilátorů, čtyři filtry, tři modulátory a delay procesor, kromě předdefinovaných vlnových průběhů může uživatel sám nakreslit vlastní! Počet hlasů je omezen pouze výkonem procesoru.

  Audio programy a utility
 • All4 Super MP3 Recoder - Shareware - Website - Download 0,9MB
  Malé nahrávací studio pro záznam zvuku z externího zdroje signálu (Line-In, mikrofon...) s korekcí šumu, internetových streamů a hudby procházející vaší zvukovou kartou např. ve WinAmpu, MediaPlayeru, QuickTime... Výstup programu je ve WAV nebo MP3 souborech.
 • PolderbitS Sound Recorder and Editor v2.0 build 61 - Shareware - Website - Download 0,4MB
  Víceúčelová audio utilita, sloužící nejen jako editor existujících MP3 a WAV souborů, ale také k digitalizaci starých analogových nahrávek s automatickým nebo manuálním rozdělením souborů do jednotlivých stop.

  Ostatní
 • DirectDVD 4.4 - Shareware - Website - Download 9,8MB
  DVD přehrávač podporující zvukové systémy Dolby Digital 5.1 a Dolby Surround. Softwarový dekodér je optimalizován pro instrukční sady MMX, SSE a 3DNow! Velice zajímavou funkcí je konverze zvuku z DVD do MP3 formátu. Podporovány jsou titulky ve 32 světových jazycích. Ve verzi 4.4 najdete nové skiny pro převlečení přehrávače do jiné podoby, ukládání DVD screenshotů a obrazové filtry.
 • X2CD Music Burner 2.10a - Shareware - Website - Download 2,6MB
  Nástroj pro tvorbu vlastních hudebních CD z nejpopulárnějších multimediálních formátů, kromě MP3, OGG, WMA a WAVu dokáže načíst zvukovou stopu také z MPEG-1/2 video souborů, DVD disků a samozřejmě také umí grabovat audio stopy z regulérních CD. Spojení s freedb databází pak zajistí korektní pojmenování ripovaných stop. • Nejčtenější

  Vyřešil jsem nejslavnější záhadu, tvrdí devadesátiletý britský matematik

  Britský matematik Michael Atiyah (2018)

  Britsko-libanonský matematik Michael Atiyah tvrdí, že našel důkaz jednoho z nejslavnějších nevyřešených matematických...

  Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

  Budoucnost

  Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...  Lákavá návnada. Jak se ruská agentka přibližovala k Trumpovi

  Marija Butinová (19. 7. 2018)

  Vyšetřování vlivu Moskvy na poslední americké volby se dostalo k zajímavému odhalení. Ruská agentka se podle něj...

  Pohozeni v jednom hrobě. Po 400 letech vracíme dívce a chlapci tvář

  Odhalení podoby dvou chlapců a devčete

  Na začátku byla náhoda. Stavba rodinného bazénu u domku v Táboře odhalila kosterní pozůstatky tří lidí. V těchto dnech,...

  Po 50 letech se poletí k Měsíci, vesmírným turistou bude japonský miliardář

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude...

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Júsaku Maezawa....

  Další z rubriky

  Neinstalujte konkurenci, žadoní Windows 10. Tady máte „rychlejší Edge“

  Okno, které se testerům Windows 10 ukáže, když instalují konkurenční prohlížeč

  Testovací verze Windows 10 ukázala další pokus Microsoftu nalákat uživatele k jejich novému prohlížeči Edge. Někteří...

  Hrátky s kamerou. Webkamera jako hlídač majetku a osob

  Ilustrační foto - kamera

  Pro základní potřebu ochrany majetku a osob nemusíte vlastnit důmyslný kamerový systém. Máte-li webkameru, potom ji...

  Pozice Windows se v Microsoftu mění. Firma chystá reorganizaci

  Viceprezident Microsoftu Terry Myerson na tiskové konferenci

  Microsoft se chystá po říjnovém uvedení další velké aktualizace Windows změnit tým, který se o tento operační systém...

  Najdete na iDNES.cz