Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 09/2004

aktualizováno 
První březnový přehled přináší aktuální verze programů CoolPlayer, Jet Audio 6 a Sonique 2, přehrávač MoodMixer, který pouští hudbu podle vaší nálady, aplikaci Vocal Imitation pro modifikaci hlasu, zdarma realtime efektový procesor OxywaveZ Live 2.0 a mnoho dalšího zajímavého zboží!
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • CoolPlayer build 215 - Freeware - Download 0,3 MB
  Nová verze všestranné aplikace s hudebním a videopřehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další.
 • Dajukebox 2004.03a - Shareware - Download 6,3 MB
  All-in-one aplikace, spojující přehrávač hudebních souborů, CD ripper kompatibilní s databází CDDB, zvukový konvertor, editor ID3 tagů, organizér knihovny skladeb, správce playlistů a modul pro vypalování CD.
 • JetAudio 6.0.1 - Shareware - Download 13,2 MB
  Již šestá generace domácího multimediálního centra, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX, ripuje cédéčka, provádí konverze.
 • Moodmixer 1.1 - Shareware - Download 13,7 MB
  Zásuvný modul pro Winamp 2.x/5.x, který rozlišuje pět stupňů vaší nálady. Pomocí hodnocení jednotlivých skladeb si program pamatuje, kterou hudbu posloucháte v určitém duševním rozpoložení, a podle toho dokáže sám později vybírat vhodné skladby. Pracuje buď na principu náhodného výběru či na základě přednastavených playlistů.
 • Sonique 2 Beta Build 103 - Freeware - Download 3,3 MB
  Jeden z nejoblíbenějších hudebních přehrávačů v nové betaverzi druhé generace. Nové, maximálně funkční rozhraní pod grafickým jádrem Mantis, zdokonalená práce s playlisty, kontextové menu, oddělitelná okna, barevná schémata, podpora videa.
 • VUPlayer 2.11 - Freeware - Download 0,9 MB
  Nová verze zdarma šířeného přehrávače VUPlayer, který reprodukuje AudioCD, komprimované soubory i hudební moduly. Dále grabuje CDDA do zvoleného formátu - WAV, MP3, Ogg Vorbis, FLAC a WMA 9, včetně spolupráce s databází FreeDB pro získávání údajů o albech z internetu. Odstraněné chyby při práci s CD-Textem a několik dalších drobností.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • CDMASTER 5.7.0.0 - Shareware - Download 5,3 MB
  Program sloužící ke konverzi zvukových dat mezi WAV, MOD, Vorbis, MP3 a CD. Render hudebních modulů do WAVu, vypalování hudby, CDDA ripper, normalizér, rutiny pro restaurování zvuku. Snadná tvorba obalů na disky.
 • GX::Transcoder 1.80.1231 RC2 - Freeware - Download 16,8 MB
  Výkonný souborový konvertor zdarma, GernamiXEncoder s novým názvem. Zvládá převod mezi formáty MP3, MP2, Real Audio, WMA, Ogg Vorbis, ALF2CD, DSP, GSM, G.721, G.723, G.726, RAW, PCM, ADPCM, uLaw, aLaw, MPC a Monkey Audio. Dále obsahuje interní zvukový rekordér s přímým záznamem do MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Umí rozdělit dlouhé MP3 soubory (např. sety) na jednotlivé skladby a vytvořit k nim CUE listy, nahrávat streamované audio, určit začátek a konec záznamu.

  Ostatní MP3 utility
 • Collectorz.com MP3 Collector 1.9 build 2 - Shareware - Download 1,7 MB
  Nástroj pro sběratele, kteří si chtějí udržet přesný přehled o tom, kde se jaká empétrojka povaluje. MP3 Collector je nástroj pro správu a přejmenování souborů, editor ID3 tagů a manažer playlistů. Zpracovat lze jednotlivé úkoly či celé dávky s náhledem každé funkce. Program dále nabízí nejrůznější způsoby třídění záznamů, grafické statistiky, export do TXT nebo HTML a tisk. Nově rozšířené možnosti filtrování a vylepšený export databáze.
 • Tag&Rename 3.0.6 - Shareware - Download 1,8 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Aero Studio 1.0.6.7 - Shareware - Download 2 MB
  Virtuální hudební studio, které kombinuje tradiční piano roll a automatizaci parametrů s krokovým sekvencerem ve stylu klasických trackerů. Neomezený počet zapojených modulů, výpočty s 64bitovou přesností. Monitoring vstupů a výstupů, virtuální klávesnice, podpora plug-inů standardů VST/VSTi.

  Audio editory a efekty
 • Audio Recording Studio - Shareware - Download 1,8 MB
  Program pro záznam zvuků veškerých ve formátech WAV nebo MP3. Uloží signál z CD, linkového vstupu či mikrofonu - k tomu účelu je vybaven systémem hlasové aktivace nahrávání. Uživatelské rozhraní nabízí indikai úrovně signálu i přehledným správcem všech uložených souborů.
 • Audacity 1.2.0 - Open Source - Download 2,6 MB
  Konečně nová stabilní verze zdarma šířeného vícestopého zvukového rekordéru a editoru, který dokáže pracovat se soubory WAV, Ogg Vorbis, MP3, AIFF a mnoha dalšími formáty. Snadná vizuální editace, zvukové efekty, podpora VST plug-inů, nelimitované Undo.
 • Easy Hi-Q Recorder - Shareware - Download 7 MB
  Komplexní audio rekordér s nabídkou mnoha cílových formátů: MP3 (konstantní i proměnný datový tok), WMA 9, WAV a OGG. Record Internet streaming broadcasts or other sounds from Windows MP, RealOne, etc. Record LP's, tapes, mic, etc. Auto: song, silence detection, file splitting. Has a VCR-like timer! Includes a player
 • FairStars Recorder 2.50 - Shareware - Download 7,5 MB
  Pětihvězdičkový rekordér, s nímž můžete zaznamenat libovolné zvuky procházející počítačem a ukládat je do souborů ve formátech WMA, MP3, OGG a WAV. Tiché pasáže např. mezi skladbami může vynechat nebo zahájit nový záznam. Podporuje pásmové filtry. Zároveň jej lze použít jako konvertor a editor ID3 tagů.
 • OxyWaveZ Live 2.0 - Freeware - Download 1 MB
  Špičkový efektový procesor, který v reálném čase zpracovává zvuk ze vstupů audio karty. Stačí připojit hudební nástroj nebo mikrofon. Podporuje ovladače DirectX a ASIO s nízkou latencí. OxyWaveZ nabízí čtyři vlastní VST efekty: reverb, echo, chorus, flanger se spoustou modifikovatelných parametrů. Nyní zdarma!
 • Turntablist Pro 1.04 VSTi - Freeware - Download 0,4 MB
  Zajímavý efektový nástroj, který simuluje DJský gramofon. Stačí nahrát libovolný zvukový sampl/ skladbu a skrečovat dle libosti.
 • Vocal Imitation - Shareware - Download 5 MB
  Potřebujete mluvit hlasem někoho jiného? Od toho je Vocal Imitation, unikátní program který dokáže analyzovat hlas jednoho člověka a pomocí získaných dat a zvláštních algoritmů upravit váš mluvený projev na jeho zbarvení hlasu. Též lze převádět hlas z ženského na mužský a naopak.
 • Xtreme Audio Editor 4.1 - Shareware - Download 11,3 MB
  Zajímavý audio editor, který dokáže zpracovat soubory ve formátech WAV (PCM a komprese systémovými kodeky), MP2, MP3, VOX, WMA, OGG a také stopy z audio CD. Interní rekordér může zaznamenat signál z externího zdroje podle nastavených parametrů. Program disponuje mnoha editačními funkcemi a efekty: kompresor, echo, ekvalizér, expander, fade, phaser, reverb, reverse, stretch a mnoho dalších.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - osobní firewally
  Riziko zneužití osobních dat a ztráty soukromí na internetu je v poslední době stále větší. Stále více uživatelů si proto začíná uvědomovat, jaké nebezpečí může připojení k síti obnášet. Útoky mohou přijít opravdu odkudkoli. Naštěstí existují programy, které riziko značně snižují. Nabízíme vám přehled osobních firewallů!
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Tablet vám bezpečně uloží hesla i pohlídá finance

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si nový přehrávač internetových rádií, užitečný ovládací panel, aplikaci pro cestovatele nebo třeba...

  Software zdarma: virtuální prohlídka Země i sluneční soustavy

  Nasa`s Eyes

  Úchvatný virtuální let s možností prozkoumat dostupná data o naší sluneční soustavě nabízí aplikace Nasa`s Eyes....

  Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

  Ilustrační foto - browser

  Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

  Najdete na iDNES.cz