Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 09/2004

aktualizováno 
První březnový přehled přináší aktuální verze programů CoolPlayer, Jet Audio 6 a Sonique 2, přehrávač MoodMixer, který pouští hudbu podle vaší nálady, aplikaci Vocal Imitation pro modifikaci hlasu, zdarma realtime efektový procesor OxywaveZ Live 2.0 a mnoho dalšího zajímavého zboží!
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • CoolPlayer build 215 - Freeware - Download 0,3 MB
  Nová verze všestranné aplikace s hudebním a videopřehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další.
 • Dajukebox 2004.03a - Shareware - Download 6,3 MB
  All-in-one aplikace, spojující přehrávač hudebních souborů, CD ripper kompatibilní s databází CDDB, zvukový konvertor, editor ID3 tagů, organizér knihovny skladeb, správce playlistů a modul pro vypalování CD.
 • JetAudio 6.0.1 - Shareware - Download 13,2 MB
  Již šestá generace domácího multimediálního centra, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX, ripuje cédéčka, provádí konverze.
 • Moodmixer 1.1 - Shareware - Download 13,7 MB
  Zásuvný modul pro Winamp 2.x/5.x, který rozlišuje pět stupňů vaší nálady. Pomocí hodnocení jednotlivých skladeb si program pamatuje, kterou hudbu posloucháte v určitém duševním rozpoložení, a podle toho dokáže sám později vybírat vhodné skladby. Pracuje buď na principu náhodného výběru či na základě přednastavených playlistů.
 • Sonique 2 Beta Build 103 - Freeware - Download 3,3 MB
  Jeden z nejoblíbenějších hudebních přehrávačů v nové betaverzi druhé generace. Nové, maximálně funkční rozhraní pod grafickým jádrem Mantis, zdokonalená práce s playlisty, kontextové menu, oddělitelná okna, barevná schémata, podpora videa.
 • VUPlayer 2.11 - Freeware - Download 0,9 MB
  Nová verze zdarma šířeného přehrávače VUPlayer, který reprodukuje AudioCD, komprimované soubory i hudební moduly. Dále grabuje CDDA do zvoleného formátu - WAV, MP3, Ogg Vorbis, FLAC a WMA 9, včetně spolupráce s databází FreeDB pro získávání údajů o albech z internetu. Odstraněné chyby při práci s CD-Textem a několik dalších drobností.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • CDMASTER 5.7.0.0 - Shareware - Download 5,3 MB
  Program sloužící ke konverzi zvukových dat mezi WAV, MOD, Vorbis, MP3 a CD. Render hudebních modulů do WAVu, vypalování hudby, CDDA ripper, normalizér, rutiny pro restaurování zvuku. Snadná tvorba obalů na disky.
 • GX::Transcoder 1.80.1231 RC2 - Freeware - Download 16,8 MB
  Výkonný souborový konvertor zdarma, GernamiXEncoder s novým názvem. Zvládá převod mezi formáty MP3, MP2, Real Audio, WMA, Ogg Vorbis, ALF2CD, DSP, GSM, G.721, G.723, G.726, RAW, PCM, ADPCM, uLaw, aLaw, MPC a Monkey Audio. Dále obsahuje interní zvukový rekordér s přímým záznamem do MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Umí rozdělit dlouhé MP3 soubory (např. sety) na jednotlivé skladby a vytvořit k nim CUE listy, nahrávat streamované audio, určit začátek a konec záznamu.

  Ostatní MP3 utility
 • Collectorz.com MP3 Collector 1.9 build 2 - Shareware - Download 1,7 MB
  Nástroj pro sběratele, kteří si chtějí udržet přesný přehled o tom, kde se jaká empétrojka povaluje. MP3 Collector je nástroj pro správu a přejmenování souborů, editor ID3 tagů a manažer playlistů. Zpracovat lze jednotlivé úkoly či celé dávky s náhledem každé funkce. Program dále nabízí nejrůznější způsoby třídění záznamů, grafické statistiky, export do TXT nebo HTML a tisk. Nově rozšířené možnosti filtrování a vylepšený export databáze.
 • Tag&Rename 3.0.6 - Shareware - Download 1,8 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Aero Studio 1.0.6.7 - Shareware - Download 2 MB
  Virtuální hudební studio, které kombinuje tradiční piano roll a automatizaci parametrů s krokovým sekvencerem ve stylu klasických trackerů. Neomezený počet zapojených modulů, výpočty s 64bitovou přesností. Monitoring vstupů a výstupů, virtuální klávesnice, podpora plug-inů standardů VST/VSTi.

  Audio editory a efekty
 • Audio Recording Studio - Shareware - Download 1,8 MB
  Program pro záznam zvuků veškerých ve formátech WAV nebo MP3. Uloží signál z CD, linkového vstupu či mikrofonu - k tomu účelu je vybaven systémem hlasové aktivace nahrávání. Uživatelské rozhraní nabízí indikai úrovně signálu i přehledným správcem všech uložených souborů.
 • Audacity 1.2.0 - Open Source - Download 2,6 MB
  Konečně nová stabilní verze zdarma šířeného vícestopého zvukového rekordéru a editoru, který dokáže pracovat se soubory WAV, Ogg Vorbis, MP3, AIFF a mnoha dalšími formáty. Snadná vizuální editace, zvukové efekty, podpora VST plug-inů, nelimitované Undo.
 • Easy Hi-Q Recorder - Shareware - Download 7 MB
  Komplexní audio rekordér s nabídkou mnoha cílových formátů: MP3 (konstantní i proměnný datový tok), WMA 9, WAV a OGG. Record Internet streaming broadcasts or other sounds from Windows MP, RealOne, etc. Record LP's, tapes, mic, etc. Auto: song, silence detection, file splitting. Has a VCR-like timer! Includes a player
 • FairStars Recorder 2.50 - Shareware - Download 7,5 MB
  Pětihvězdičkový rekordér, s nímž můžete zaznamenat libovolné zvuky procházející počítačem a ukládat je do souborů ve formátech WMA, MP3, OGG a WAV. Tiché pasáže např. mezi skladbami může vynechat nebo zahájit nový záznam. Podporuje pásmové filtry. Zároveň jej lze použít jako konvertor a editor ID3 tagů.
 • OxyWaveZ Live 2.0 - Freeware - Download 1 MB
  Špičkový efektový procesor, který v reálném čase zpracovává zvuk ze vstupů audio karty. Stačí připojit hudební nástroj nebo mikrofon. Podporuje ovladače DirectX a ASIO s nízkou latencí. OxyWaveZ nabízí čtyři vlastní VST efekty: reverb, echo, chorus, flanger se spoustou modifikovatelných parametrů. Nyní zdarma!
 • Turntablist Pro 1.04 VSTi - Freeware - Download 0,4 MB
  Zajímavý efektový nástroj, který simuluje DJský gramofon. Stačí nahrát libovolný zvukový sampl/ skladbu a skrečovat dle libosti.
 • Vocal Imitation - Shareware - Download 5 MB
  Potřebujete mluvit hlasem někoho jiného? Od toho je Vocal Imitation, unikátní program který dokáže analyzovat hlas jednoho člověka a pomocí získaných dat a zvláštních algoritmů upravit váš mluvený projev na jeho zbarvení hlasu. Též lze převádět hlas z ženského na mužský a naopak.
 • Xtreme Audio Editor 4.1 - Shareware - Download 11,3 MB
  Zajímavý audio editor, který dokáže zpracovat soubory ve formátech WAV (PCM a komprese systémovými kodeky), MP2, MP3, VOX, WMA, OGG a také stopy z audio CD. Interní rekordér může zaznamenat signál z externího zdroje podle nastavených parametrů. Program disponuje mnoha editačními funkcemi a efekty: kompresor, echo, ekvalizér, expander, fade, phaser, reverb, reverse, stretch a mnoho dalších.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - osobní firewally
  Riziko zneužití osobních dat a ztráty soukromí na internetu je v poslední době stále větší. Stále více uživatelů si proto začíná uvědomovat, jaké nebezpečí může připojení k síti obnášet. Útoky mohou přijít opravdu odkudkoli. Naštěstí existují programy, které riziko značně snižují. Nabízíme vám přehled osobních firewallů!  Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

  Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

  Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

  Tipy a triky pro Windows 10

  Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

  Test tabletu na umělou inteligenci nebo čtečka s komiksy zdarma

  Tablet pro práci i zábavu

  S aplikacemi z našeho aktuálního výběru si například upravíte video přímo v tabletu, stáhnete torrent či využijete...

  Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

  Ilustrační foto - počítač

  Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz