Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 10/2002

aktualizováno 
MP3 a audio CD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • Carlanthano 3.5.1199 - Freeware - Website - Download 1,5MB
  MP3 a vůbec multimediální jukebox s několika přehrávacími režimy, zobrazením odehraného/zbývajícího času, přehlednou databází s tříděním a kategorizací souborů, tvorbou playlistů, editorem ID3 tagů a schopností zobrazovat společně s přehrávanou hudbou texty písní, například pro karaoke show.
 • MidWavi Pro 2.81 - Shareware - Website - Download 1,8MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů, rychlým vyhledáváním multimédií na disku. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF a v dalších formátech.
 • Mobile DJ 2.83.01 - Demo - Website - Download 1,3MB
  Přehrávač vhodný zejména (ale nejen) pro DJs jako systém pro mixování MP3 s libovolnou definicí přechodů (crossfade) mezi soubory, s rozsáhlými možnostmi třídění, detekcí BPM, desetipásmovým ekvalizérem a jemným doladěním tempa/zvuku. Dále drag'n'drop sestavování playlistu, podpora ID3v1 tagů, historie odehraných skladeb.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced MP3/WMA Recorder - Demo - Website - Download 6,8MB
  Harddiskový rekordér s realtime kódováním signálu z externích zdrojů (CD, kazeta, LP, mikrofon) do formátů MP3, WMA, může ukládat i do standardního WAVu. Umí také zaznamenávat zvuk z mixéru zvukové karty, díky čemuž lze nahrávat např. internetová rádia apod. Demo limitováno záznamem na 60 sekund.
 • AGStreme 2.22 - Freeware - Website - Download 1,2MB
  Alternativní obslužný pro síť AudioGalaxy, uživatelsky příjemnější než původní - integruje v jedné aplikaci prostředí klientu a browseru, s detailními informacemi o vámi sdílených i stahovaných souborech. Zatím přímo podporovány jen Win Me, 2000, XP.
 • CDex 1.50 beta 4 - Freeware - Website - Download - 1,8MB
  Volně šiřitelný a zdarma použitelný grabber a enkodér CDDA stop. Přibyla podpora bezeztrátového kompresního formátu Monkey Audio (*.APE) a kodeku VQF, vylepšena byla spolupráce s tagy v souborech WMA, lokální CDDB databází a externími kodéry.
 • LimeWire 2.4.4 - freeware - Website - Download 3,6MB
  Společnost Lime Wire LLC se opravdu činí a co chvíli seká v programátorské dílně novou verzi svého Gnutella klientu. Současné vydání se soustředí na větší stabilitu spojení a menší spotřebu datového pásma. Pokud nenajdete přesně to, co hledáte, můžete svůj dotaz zanést na wish-list a příště jej automaticky zopakovat.
 • Sonic Foundry Siren 2.0c - beta - Website - Download 16,1MB
  Nejnovější verze kompletního řešení firmy Sonic Foundry pro práci s MP3 soubory na PC. Organizuje soubory ve vaší knihovně, přehrává audio CD, WAV, MP3 a WMA. Zvuk lze zabarvit grafickým ekvalizérem, zrak potěšit realtime vizualizacemi. Umožňuje grabovat stopy z audio CD s podporou tagování z CDDB, jakož i vypalovat soubory na CD-R/W.
 • WinADR 1.9.10 - Shareware - Website - Download 1,7MB
  Univerzální přehrávač a harddiskový rekordér zaznamenává zvuk přímo do WAV/WMA/MP3 a jiných formátů při použití systémových kodeků, aniž by vytvářel dočasné soubory. Zahrnuje také audio mixér a manažer playlistů.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 Cat 1.14 - Giftware - Website - Download 1,7MB
  Příruční databáze pro vaše hudební soubory, které lze třídit podle umělců, alb, žánru atd., rozdělovat je do kategorií dle libovolných kritérií, vyhledávat podle klíčových slov a zástupných znaků a přehrávat ve WinAmpu pomocí vygenerovaných playlistů.
 • MP3Detective 5.5 - Shareware - Website - Download 1,6MB
  Do takřka detektivního pátrání po MP3 souborech se můžete pustit s touto utilitou. Umí najít název pomocí dvou slov či jejich útržků, upravovat ID3 tagy, sestavit playlist a vytvořit z výsledků vyhledávání HTML soubor s odkazy. Podporuje skinování a drag'n'drop spolupráci s vašim přehrávačem ve Windows.
 • MuzicMan 4.1 - Shareware - Website - Download 4,3MB
  Multifukční aplikace, která slouží především jako organizér MP3 a WAV souborů v počítači s podrobnou databází údajů o každé skladbě, včetně údajů o hladině hlasitosti - ty pak využije interní přehrávač k tomu, aby hudba hrála stejně hlasitě. Aktivovat lze 10pásmový ekvalizér. Program neustále monitoruje lokaci MP3 tak, aby odkazy byly aktivní i v případě přesunutí souborů.

  MIDI programy a utility
 • Music MasterWorks 3.62 - Shareware - Website - Download 1,8MB
  Kompoziční software pro tvorbu, přehrávání, záznam, editaci a tisk hudby. Nahrávat lze s MIDI nástrojem nebo i s počítačovou klávesnicí. Nově přichází s modulem pro rozpoznání melodie ze zpěvu na mikrofon.
 • Rainbow Synth 2.4 - Shareware - Website - Download 0,8MB
  Softwarový emulátor schopný vyprodukovat zvuk analogových nástrojů, stejně tak i syntetizovaných bicích a elektronických kláves a bas z 80. let. Každý ze 16 hlasů může být modifikován jedním ze čtyř oscilátorů, na výběr je několik průchodů signálu. Nechybějí obálky, modulace... Funguje jako samostatná aplikace nebo v prostředí VST 2.0.
 • SlicyDrummer Lite - Freeware - Website - Download 1,7MB
  Sestavte si vlastní profesionální bicí smyčky v jednoduchém konstrukčním prostředí, v němž lze snadno kombinovat připravené samply. Chcete-li ušetřit čas či vám právě chybí tvůrčí invence, můžete také modifikovat již hotové bicí smyčky/patterny.

  Audio programy a utility
 • Audacity 1.0.0 - Freeware - Website - Download 1,5MB
  Kvalitní open source zvukový editor. Přímo zaznamenává nebo importuje formáty WAV, Ogg Vorbis, MP3 či AIFF a mnoho dalších. Obsahuje interní zvukové efekty, spolupracuje s VST plug-iny. Nabízí rychlou odezvu při editaci a nekonečně mnoho úrovní undo.

  Ostatní
 • CD Mate 2.2.5.30 - Shareware - Website - Download 8,6MB
  Software, který podle slov autorů spojuje to nejlepší ze současných vypalovacích programů. Nahraje standardní datové, Mixed Mode, CD-Extra i bootovatelné CD, jakož i audio CD, jemuž mohou za zdroj díky realtime dekompresi posloužit i MP3 soubory. Podporuje zápis na více připojených mechanik naráz a rozumí si s jedenácti ochranami proti kopírování.
 • TMPGEnc 2.55.38.142 - Freeware - Website - Download 1MB
  Jeden z nejlepších konvertorů digitálního videa ve formátu AVI do MPEG1, používaný pro tvorbu VideoCD. Nová verze zrychluje prohledávání zdrojového AVI a odstraňuje chyby předešlého vydání, např. nekorektní konverzi poměru stran obrazu při změně formátu systémového streamu aj.


 • Nejčtenější

  Vyřešil jsem nejslavnější záhadu, tvrdí devadesátiletý britský matematik

  Britský matematik Michael Atiyah (2018)

  Britsko-libanonský matematik Michael Atiyah tvrdí, že našel důkaz jednoho z nejslavnějších nevyřešených matematických...

  „Je to jen bonus!“ Slavný matematik největší záhadu vyřešil jinou záhadou

  Heidelberg Laureate Forum 2018 - Michael Atiyah

  Devadesátiletý matematik, sir Michael Atiyah, vystoupil před odbornou veřejností, aby představil své řešení tzv....  Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

  Budoucnost

  Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...

  Po 50 letech se poletí k Měsíci, vesmírným turistou bude japonský miliardář

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude...

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Júsaku Maezawa....

  Tentokrát vás vyděrači při masturbaci nenatočili, uklidňuje policie

  účet trhlý

  Do mnohých e-mailových schránek dorazila zpráva o napadení daného účtu a instalaci viru, který uživatele pomocí kamery...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: lepší vyhledávání souborů a informací v nich

  Ilustrační foto - práce na PC

  Vyhledávač informací v PC a duplicitních souborů se jmenuje LookDisk. Tvorbu screenshotů s popisky s možností uložit je...

  Hrátky s kamerou. Webkamera jako hlídač majetku a osob

  Ilustrační foto - kamera

  Pro základní potřebu ochrany majetku a osob nemusíte vlastnit důmyslný kamerový systém. Máte-li webkameru, potom ji...

  Po čtyřech letech Google zařízne Inbox, populární alternativu Gmailu

  První spuštění webové verze Inbox by Gmail

  Od roku 2014 mohli uživatelé služby Gmail k vyřizování e-mailů využívat alternativní rozhraní, poněkud odlehčenou...

  Najdete na iDNES.cz