Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 10/2004

aktualizováno 
Nejnovější Exact Audio Copy pro přesné kopírování audio CD včetně chráněných, editory MP3 bez nutnosti rekomprese dat, render MIDI do WAV, studio DubMaster pro práci s hlasem i hudbou, spočítání BPM s PhatBeat, analýza zvuku pomocí Sigview - to vše a ještě mnohem více v aktuálním přehledu.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • SAM2 Party DJ v2.7.9 - Shareware - Download 10,7 MB
  Kompletní DJský systém se dvěma nezávislými přehrávači, schopný plynulého přechodu mezi následujícími skladbami, synchronizace tempa a vyrušení počátečních a koncových mezer. Program si udržuje vlastní knihovnu všech skladeb, kde lze snadno a rychle vyhledávat. Jednoduchá práce drag'n'drop.
 • Quintessential Player Development Build 72 - Shareware - Download 2,6 MB
  Populární přehrávač Quintessential Player v nové, stabilní verzi. Zpracuje MP3, WAV OGG a CD, které i oripuje na disk, konverze ostatních formátů do MP3, podpora streamingu, skinů, externích plug-inů a internetové databáze CDDB. Nabízí plynulý přechod mezi skladbami (crossfade) a spoustu vizualizací. Aktuální novinky zahrnují podporu ekvalizéru pro DirectSound Crossfading plug-in, ovládání multimediální klávesnicí, nové plug-iny v instalaci, rozšířené možnosti skinování, přehrávání videa.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Exact Audio Copy 0.95 Prebeta 5 - Shareware - Download 1,7 MB
  Program pro vytváření přesných 1:1 kopií klasických i chráněných CDDA. Podporuje SCSI a ATAPI mechaniky, kódování MP3, VQF, RA a AAC formou interních i externích enkodérů, nabízí dávkový převod z/do WAV. Malý WAV editor se základními editačními funkcemi.
 • MP3 CD Ripper v4.8 - Shareware - Download 2,9 MB
  Přehrávač audio CD, grabber digitálních stop do MP3, Ogg Vorbis a WAV vybavený modulem pro komunikaci s internetovou databází CDDB, jež se stará o korektní pojmenování cílových souborů a zapsání ID3 tagů. Automaticky sestavuje playlisty. Přibalený přehrávač dokáže reprodukovat hudební soubory.
 • Topee CD Ripper v1.2.31 - Shareware - Download 0,9 MB
  Jednoduchý specializovaný CD ripper pro transformaci stop z hudebních kompaktů do formátů MP3, WMA, WAV a OGG. Integrovaný CD přehrávač, podpora databáze CDDB a vkládání ID3 tagů. Aktuální verze s vychytanými chybami.
 • Ufony v1.02 - Shareware - Download 0,7 MB
  Manažer, konvertor a také přehrávač audio a video souborů. Uživatel může vystavět katalog multimédií, snadno pracovat se jmény souborů a ID3 tagy. Rutiny pro převod souborů si poradí se zvukovými formáty MP1/2/3, WAV, WMA, OGG a dokáže vyrýpnout audio stopu z Windows Media Video. Všechny uvedené soubory lze též přehrávat.

  Ostatní MP3 utility
 • Advanced MP3 Catalog 3.10f - Shareware - Download 1,7 MB
  Katalogizér MP3 souborů, kompaktních disků, ZIP disket a dalších médií. Program umí vyhledat a setřídit MP3 soubory podle několika kritérií, ke každé položce můžete doplnit komentář, měnit názvy souborů a pole ID3 tagů a spravovat playlisty. Vylepšená podpora národních znaků, implementace protokolu FreeDB6.
 • Mp3 Frame Editor 2.32 - Shareware - Download 0,8 MB
  Editor MP3 souborů bez nutnosti rekomprese dat a tedy bez ztráty kvality. Nabízí standardní editační funkce jako Cut, Copy, Paste, odstranění ticha a navíc úpravu hlasitosti (úroveň, fade-in/out) a vyvážení sterea.
 • MP3 Splitter & Joiner v2.50 - Shareware - Download 0,7 MB
  Aplikace pro obousměrné zpracování MP3 souborů - rozdělení či složení MP3 na/z více souborů. K dispozici je náhled, takže přesně slyšíme, jak bude zásek či spoj znít. ID3 tagy s informacemi o skladbě můžeme editovat a během zpracování rozkopírovat na všechny části původního souboru.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • CPS 1.45 - Shareware - Download 1,5 MB
  Grafické prostředí, kde si sami můžete sestavit vlastní interaktivní zvukovou jednotku, pracující v reálném čase. Podobně jako v proslulém Reasonu stačí poskládat jednotlivé bloky (audio procesory, generátory...) a pospojovat je virtuálními kabely. CPS podporuje MPEG-4 audio, MP3 a podporu ovládání pomocí hardwarových MIDI kontrolerů.
 • MID Converter 3.0 - Shareware - Download 1,6 MB
  Software pro vyrenderování hudebních dat ve formátu MID do zvukových souborů WAV, MP3 a Ogg Vorbis.
 • Synthmaker 0.8.0k - Freeware - Download 2,1 MB
  Experimentální modulární prostředí pro tvorbu virtuálních syntezátorů - tentokráte nikoliv pro začátečníky, ale ostřílené bardy. Vyžaduje procesor Pentium III a vyšší. Se všemi problémy se můžete obrátit na specializované diskuzní fórum. Oproti předchozí verzí mnoho novinek a odstraněných chyb.

  Audio editory a efekty
 • Advanced Sound Recorder 5.5 - Shareware - Download 2,5 MB
  Harddiskový rekordér veškerého signálu zpracovávaného zvukovou kartou, ukládá do MP3, WAV, WMA, VQF a Ogg Vorbis. Časy nahrávání lze naprogramovat v přehledném diáři. Uložené audio lze dále editovat: střihat, ořezávat a aplikovat různé DSP efekty.
 • Dexster 1.5 - Shareware - Download 5 MB
  Zvukový editor a rekordér s efektovou jednotkou. Nabízí pestrou paletu příkazů pro klasické úpravy (Copy, Paste, Mix), nejrůznějších efektů (ekvalizér, vibrato, zrychlení/zpomalení, normalizace, reverb...), dovoluje vložit šum nebo ticho, použít pásmové filtry. Zvládá také konverzi souborů v různých formátech. Nová verze bez udání novinek.
 • DubMaster - Demo - Download 7,5 MB
  Softwarový prostředek k práci se zvukovými daty určený hudebníkům, skladatelům i pro audio mastering. Umožňuje manipulovat s vokálními i hudebními stopami (změna výšky, délky), vytvářet sbory s až 99 různými hlasy pomocí jediného zdrojového vokálu dodatečně i v reálném čase.
 • Easy Audio Editor 2.8 - Shareware - Download 6,2 MB
  Vizuální zvukový editor s mnoha funkcemi: základní editační operace, aplikace zvukových efektů a filtrů na zpracovávané soubory, konverze formátů, převzorkování, odříznutí/přidání ticha a další. Zoom na průběh vlny umožňuje precizní editaci. Program podporuje WAV, MP3, MP2, Ogg Vorbis, WMA, RAW, VOX a dovede též stahovat stopy z audio CD.
 • NGWave 2.2 - Shareware - Download 4,3 MB
  Zvukový editor napěchovaný množstvím zajímavých funkcí. Dokáže zpracovat zvuk v rozlišení až 64 bitů, nabízí mnoho efektů s 32bit zpracováním, realtime náhled, generátor zvuku a rekordér. Díky unikátnímu systému cachování je práce s ním bleskově rychlá. V nové verzi vyřešeny problémy s ukládáním souborů MP3. Verze 2.2 přidává podporu souborů AIFF, MIDI kontrolerů a odstraňuje drobnější chyby.
 • PhatBeat - Open Source - Download 1,5 MB
  Šikovná multiplatformní aplikace pro vypočítání tempa libovolné skladby, tedy hodnoty BPM (beats per minute). Vhodné pro diskžokeje a další hudební fanoušky.
 • Sigview 1.9 - Shareware - Download 1,1 MB
  Nepostradatelná brašna zvukařova pro zkoumání zvukového signálu v reálném čase. Disponuje širokou nabídkou FFT nástrojů pro spektrální analýzu, statistické funkce a výkonný vizualizační systém. Analyzuje jak existující soubory (WAV, MP3, WMA, AIFF, AU a další), tak i živý vstup z externího zařízení.

  Ostatní programy
 • Ashampoo CD Recording Suite 4.00 Beta - Shareware - Download 3,5 MB
  Aplikace pro snadné vypalování datových a hudebních CD jen několika myšími klikanci. Aktuální verze dovede vypalovat roztříděné MP3 na datová CD, vypalovat filmy jako Video CD nebo Super Video CD, vytvářet a vypalovat otisky celých médií, mazat CD-RW a obsahuje množství bugfixů a interních optimalizací.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - vybavte si webové kamerky
  Chcete, aby vám celý svět ležel u nohou? Nebo si ho přejete mít jako na dlani? Pokud vaše odpověď je kladná, pak neváhejte a nahlédněte do dnešního přehledu. V něm totiž najdete celou řadu šikovných prográmků pro webové kamery a jejich sledování. Že nemáte webovou kameru? Nevadí!
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Slavný archeolog objevil „první město“. A podváděl i ze záhrobí

  James Mellaart (s cigaretou) v Çatal Hüyük v 60. letech

  Pohled do pozůstalosti zpětně usvědčil autora jednoho z největších archeologických objevů 20. století ze systematického...

  Další z rubriky

  Tablet vám bezpečně uloží hesla i pohlídá finance

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si nový přehrávač internetových rádií, užitečný ovládací panel, aplikaci pro cestovatele nebo třeba...

  Inteligentní algoritmy odhalí duplicitní soubory bez zbytečného hledání

  Ilustrační foto

  Manipulací se soubory na diskových úložištích dochází snadno k duplikaci. Stejné soubory potom máte na více místech a v...

  Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

  Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

  Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

  Najdete na iDNES.cz