Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 10/2004

aktualizováno 
Nejnovější Exact Audio Copy pro přesné kopírování audio CD včetně chráněných, editory MP3 bez nutnosti rekomprese dat, render MIDI do WAV, studio DubMaster pro práci s hlasem i hudbou, spočítání BPM s PhatBeat, analýza zvuku pomocí Sigview - to vše a ještě mnohem více v aktuálním přehledu.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • SAM2 Party DJ v2.7.9 - Shareware - Download 10,7 MB
  Kompletní DJský systém se dvěma nezávislými přehrávači, schopný plynulého přechodu mezi následujícími skladbami, synchronizace tempa a vyrušení počátečních a koncových mezer. Program si udržuje vlastní knihovnu všech skladeb, kde lze snadno a rychle vyhledávat. Jednoduchá práce drag'n'drop.
 • Quintessential Player Development Build 72 - Shareware - Download 2,6 MB
  Populární přehrávač Quintessential Player v nové, stabilní verzi. Zpracuje MP3, WAV OGG a CD, které i oripuje na disk, konverze ostatních formátů do MP3, podpora streamingu, skinů, externích plug-inů a internetové databáze CDDB. Nabízí plynulý přechod mezi skladbami (crossfade) a spoustu vizualizací. Aktuální novinky zahrnují podporu ekvalizéru pro DirectSound Crossfading plug-in, ovládání multimediální klávesnicí, nové plug-iny v instalaci, rozšířené možnosti skinování, přehrávání videa.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Exact Audio Copy 0.95 Prebeta 5 - Shareware - Download 1,7 MB
  Program pro vytváření přesných 1:1 kopií klasických i chráněných CDDA. Podporuje SCSI a ATAPI mechaniky, kódování MP3, VQF, RA a AAC formou interních i externích enkodérů, nabízí dávkový převod z/do WAV. Malý WAV editor se základními editačními funkcemi.
 • MP3 CD Ripper v4.8 - Shareware - Download 2,9 MB
  Přehrávač audio CD, grabber digitálních stop do MP3, Ogg Vorbis a WAV vybavený modulem pro komunikaci s internetovou databází CDDB, jež se stará o korektní pojmenování cílových souborů a zapsání ID3 tagů. Automaticky sestavuje playlisty. Přibalený přehrávač dokáže reprodukovat hudební soubory.
 • Topee CD Ripper v1.2.31 - Shareware - Download 0,9 MB
  Jednoduchý specializovaný CD ripper pro transformaci stop z hudebních kompaktů do formátů MP3, WMA, WAV a OGG. Integrovaný CD přehrávač, podpora databáze CDDB a vkládání ID3 tagů. Aktuální verze s vychytanými chybami.
 • Ufony v1.02 - Shareware - Download 0,7 MB
  Manažer, konvertor a také přehrávač audio a video souborů. Uživatel může vystavět katalog multimédií, snadno pracovat se jmény souborů a ID3 tagy. Rutiny pro převod souborů si poradí se zvukovými formáty MP1/2/3, WAV, WMA, OGG a dokáže vyrýpnout audio stopu z Windows Media Video. Všechny uvedené soubory lze též přehrávat.

  Ostatní MP3 utility
 • Advanced MP3 Catalog 3.10f - Shareware - Download 1,7 MB
  Katalogizér MP3 souborů, kompaktních disků, ZIP disket a dalších médií. Program umí vyhledat a setřídit MP3 soubory podle několika kritérií, ke každé položce můžete doplnit komentář, měnit názvy souborů a pole ID3 tagů a spravovat playlisty. Vylepšená podpora národních znaků, implementace protokolu FreeDB6.
 • Mp3 Frame Editor 2.32 - Shareware - Download 0,8 MB
  Editor MP3 souborů bez nutnosti rekomprese dat a tedy bez ztráty kvality. Nabízí standardní editační funkce jako Cut, Copy, Paste, odstranění ticha a navíc úpravu hlasitosti (úroveň, fade-in/out) a vyvážení sterea.
 • MP3 Splitter & Joiner v2.50 - Shareware - Download 0,7 MB
  Aplikace pro obousměrné zpracování MP3 souborů - rozdělení či složení MP3 na/z více souborů. K dispozici je náhled, takže přesně slyšíme, jak bude zásek či spoj znít. ID3 tagy s informacemi o skladbě můžeme editovat a během zpracování rozkopírovat na všechny části původního souboru.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • CPS 1.45 - Shareware - Download 1,5 MB
  Grafické prostředí, kde si sami můžete sestavit vlastní interaktivní zvukovou jednotku, pracující v reálném čase. Podobně jako v proslulém Reasonu stačí poskládat jednotlivé bloky (audio procesory, generátory...) a pospojovat je virtuálními kabely. CPS podporuje MPEG-4 audio, MP3 a podporu ovládání pomocí hardwarových MIDI kontrolerů.
 • MID Converter 3.0 - Shareware - Download 1,6 MB
  Software pro vyrenderování hudebních dat ve formátu MID do zvukových souborů WAV, MP3 a Ogg Vorbis.
 • Synthmaker 0.8.0k - Freeware - Download 2,1 MB
  Experimentální modulární prostředí pro tvorbu virtuálních syntezátorů - tentokráte nikoliv pro začátečníky, ale ostřílené bardy. Vyžaduje procesor Pentium III a vyšší. Se všemi problémy se můžete obrátit na specializované diskuzní fórum. Oproti předchozí verzí mnoho novinek a odstraněných chyb.

  Audio editory a efekty
 • Advanced Sound Recorder 5.5 - Shareware - Download 2,5 MB
  Harddiskový rekordér veškerého signálu zpracovávaného zvukovou kartou, ukládá do MP3, WAV, WMA, VQF a Ogg Vorbis. Časy nahrávání lze naprogramovat v přehledném diáři. Uložené audio lze dále editovat: střihat, ořezávat a aplikovat různé DSP efekty.
 • Dexster 1.5 - Shareware - Download 5 MB
  Zvukový editor a rekordér s efektovou jednotkou. Nabízí pestrou paletu příkazů pro klasické úpravy (Copy, Paste, Mix), nejrůznějších efektů (ekvalizér, vibrato, zrychlení/zpomalení, normalizace, reverb...), dovoluje vložit šum nebo ticho, použít pásmové filtry. Zvládá také konverzi souborů v různých formátech. Nová verze bez udání novinek.
 • DubMaster - Demo - Download 7,5 MB
  Softwarový prostředek k práci se zvukovými daty určený hudebníkům, skladatelům i pro audio mastering. Umožňuje manipulovat s vokálními i hudebními stopami (změna výšky, délky), vytvářet sbory s až 99 různými hlasy pomocí jediného zdrojového vokálu dodatečně i v reálném čase.
 • Easy Audio Editor 2.8 - Shareware - Download 6,2 MB
  Vizuální zvukový editor s mnoha funkcemi: základní editační operace, aplikace zvukových efektů a filtrů na zpracovávané soubory, konverze formátů, převzorkování, odříznutí/přidání ticha a další. Zoom na průběh vlny umožňuje precizní editaci. Program podporuje WAV, MP3, MP2, Ogg Vorbis, WMA, RAW, VOX a dovede též stahovat stopy z audio CD.
 • NGWave 2.2 - Shareware - Download 4,3 MB
  Zvukový editor napěchovaný množstvím zajímavých funkcí. Dokáže zpracovat zvuk v rozlišení až 64 bitů, nabízí mnoho efektů s 32bit zpracováním, realtime náhled, generátor zvuku a rekordér. Díky unikátnímu systému cachování je práce s ním bleskově rychlá. V nové verzi vyřešeny problémy s ukládáním souborů MP3. Verze 2.2 přidává podporu souborů AIFF, MIDI kontrolerů a odstraňuje drobnější chyby.
 • PhatBeat - Open Source - Download 1,5 MB
  Šikovná multiplatformní aplikace pro vypočítání tempa libovolné skladby, tedy hodnoty BPM (beats per minute). Vhodné pro diskžokeje a další hudební fanoušky.
 • Sigview 1.9 - Shareware - Download 1,1 MB
  Nepostradatelná brašna zvukařova pro zkoumání zvukového signálu v reálném čase. Disponuje širokou nabídkou FFT nástrojů pro spektrální analýzu, statistické funkce a výkonný vizualizační systém. Analyzuje jak existující soubory (WAV, MP3, WMA, AIFF, AU a další), tak i živý vstup z externího zařízení.

  Ostatní programy
 • Ashampoo CD Recording Suite 4.00 Beta - Shareware - Download 3,5 MB
  Aplikace pro snadné vypalování datových a hudebních CD jen několika myšími klikanci. Aktuální verze dovede vypalovat roztříděné MP3 na datová CD, vypalovat filmy jako Video CD nebo Super Video CD, vytvářet a vypalovat otisky celých médií, mazat CD-RW a obsahuje množství bugfixů a interních optimalizací.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - vybavte si webové kamerky
  Chcete, aby vám celý svět ležel u nohou? Nebo si ho přejete mít jako na dlani? Pokud vaše odpověď je kladná, pak neváhejte a nahlédněte do dnešního přehledu. V něm totiž najdete celou řadu šikovných prográmků pro webové kamery a jejich sledování. Že nemáte webovou kameru? Nevadí!  Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Další z rubriky

  Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

  Tipy a triky pro Windows 10

  Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

  Vytvořte si vlastní panoramatické snímky pomocí šikovných programů

  Ilustrace - notebook

  Panoramatické snímky už běžně vytvářejí nejen digitální fotoaparáty, ale také mobilní telefony. S automatickou tvorbou...

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  Najdete na iDNES.cz