Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 11/2002

aktualizováno 
MP3 a audio CD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • DSS DJ 3.03 - Shareware - Website - Download 1,1MB
  MP3 mixážní pult se všemi funkcemi, které potřebuje profesionální DJ, s přesným počítadlem BPM a jeho automatickou synchronizací. Software má dva nezávislé přehrávače s vlastními playlisty, smyčkovací jednotkou, pitch a tempo editorem, třípásmovým ekvalizérem, cut-off filtrem, DSP efekty, náhledy skladeb, živým nahráváním a podporou ASIO ovladačů.
 • Ashampoo Media Player+ 1.80 - Shareware - Website - Download 2,6MB
  Multimediální přehrávač a prohlížeč, podporující nejrozšířenější audio, video a grafické formáty, včetně některých herních obrazových a zvukových souborů (MP1,2,3, Unreal, MOD, WAV, AVI, OGG, QuickTime). Umí také přehrávat hudbu z internetu, obsahuje i vlastního FTP klienta. Aplikace je rozšiřitelná pomocí plug-inů, jež lze stáhnout z domácí stránky výrobce (vypalování CD, úprava grafiky...).
 • CD-Runner 2003.02 - Shareware - Website - Download 5,7MB
  Multimediální CD/MP3/DVD přehrávač, CD ripper, databázový program s podporou CDDB v jednom. Umí také spravovat ID3 tagy jak manuálně, tak automaticky, databázi tracků je možné exportovat v několika formátech. Pomocí skinů lze změnit vzhled přehrávače třeba na domácí věž nebo autorádio.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • dBpowerAMP Music Converter r8 - Freeware - Website - Download 1,4MB
  Už osmá verze jedné z nejkomplexnějších utilit pro konvertování digitálního audia. dMC sám o sobě umí převádět zvuk mezi WAV a MP3, stáhnutelné součásti jej pak obohatí o Windows Media Audio, OGG, možnost grabování CDDA. dMC dokáže při konverzi převést i ID3 tagy, normalizovat zvuk, může být kontrolován uživatelskými skripty.
 • WinMX 3.2 - Freeware - Website - Download 0,7MB
  Verze 3.2 populárního P2P klienta vychází po intenzivním betatestingu. Odstraňuje kritické chyby předchozí verze a efektivněji využívá dostupné kapacity sítě. Program zvládá několik protokolů, připojit se můžete k vlastní síti WinMX nebo OpenNap serverům.
 • Claudio 3.3 - Shareware - Website - Download - 3,1MB
  Audio rekordér s luxusním grafickým rozhraním a vlastním zvukovým mixérem. Signál lze zaznamenat při frekvenci 11/22/44 kHz, rozlišení 8 a 16 bitů, stereo/mono a exportovat do WAV a MP3 souboru. Program lze snadno ovládat klávesovými zkratkami, nahrané MP3ky je možné přímo zasílat mailem.
 • 123 CD Extractor - Freeware - Website - Download 3,2MB
  Rychlá a na obsluhu jednoduchá aplikace zvládá přímé digitální kopie audio CD a ukládá je do formátů MP3, WMA, OGG a WAV.

  Ostatní MP3 utility
 • MannsMp3Edit 1.0.0.9 - Giftware - Website - Download 1,2MB
  Virtuální nůžky na MP3 soubory, jimiž lze přesně odstřihnout nejen ticho na začátku a konci souboru, ale také jakoukoliv jinou definovanou oblast. Utilita není určena pro soubory kódované s VBR, pracuje korektně pouze s konstantním datovým tokem.
 • LP Ripper - Demo - Website - Download 0,8MB
  Zjednodušte si konverzi analogových nahrávek do digitálních. LP Ripper automaticky rozseká celý WAV zaznamenaného LP do jednotlivých souborů. Pomocí externího enkodéru může exportovat i do MP3 nebo WMA.

  MIDI programy a utility
 • Reason 2.0 - Demo - Website - Download 42MB
  Druhá generace fantastického softwarového syntezátoru s neuvěřitelně silným zvukem hardwarových nástrojů. Jeho skladba je plně modulární a obsahuje analogovou syntézu, sampler, bicí jednotku, přehrávač smyček, mixer, DSP efekty, krokový sekvencer a mnoho dalších unikátních nástrojů a vlastností.
 • Midi Controller 1.0 - Demo - Website - Download 0,1MB
  Softwarový MIDI kontroler na vaší obrazovce, na jaký jste možná už dlouho čekali. K dispozici je 960 zcela libovolně definovatelných ovladačů, které mohou vysílat jakákoliv MIDI data.
 • MIDI Replicator 2.0.32 - Shareware - Website - Download 0,5MB
  Replikátor MIDI rozhraní, který dokáže zpřístupnít jeden nástroj více uživatelům naráz. Umožňuje komunikaci v lokálním prostředí i sdílení v počítačové síti.
 • SampleTank Free 1.1.9 - Freeware - Website - Download 3,2MB
  Nová verze výtečného zvukového VST modulu, nyní spojeného s nástrojem FreePiano. Obsahuje dva plné instrumenty Grand Piano a 16 demo nástrojů. Na webu výrobce lze stáhnout nové zvukové banky, každý týden je knihovna obohacována o další nástroje.

  Audio programy a utility
 • n-Track Studio v3.1 - Shareware - Website - Download 2,7MB
  Ceněné sharewarové kompletní nahrávací studio, multitrack rekordér s podporou 16- i 24bitového zvuku, mixem do MP3, VST a DirectX efektů, jež dokáže počítat v reálném čase s 32bitovou plovoucí čárkou. Současně disponuje interními efekty Reverb, Echo, Pitch Shift, Chorus a grafickým ekvalizérem. Na jedno stopu lze použít až 25 kombinací různých efektů. Výsledek lze namixovat do jediného WAV souboru pro vypálení na CD, nebo uložit do MP3 souboru.
 • DirectiXer V2.1 - Shareware - Website - Download 1,4MB
  Nová verze VST adaptéru, který umožňuje provozovat DirectX zásuvné moduly (nejčastěji efektové plug-iny) pod VST hostitelskými aplikacemi, například Cakewalk Sonarem, produkty Sonic Foundry, CoolEditem a dalšími.
 • PitchWorks - Freeware - Website - Download 0,3MB
  DirectX plug-in umožňující změnit základní tón zvuku při zachování jeho délky, tempo při zachování výsky tónu, nebo výšku i tempo zároveň. Při processingu používá kvalitní resampler Speed.
 • Spektral plugins 1.2 VST - Demo - Website - Download 2,1MB
  Tři VST kompatibilní efekty:
  Spektral Shaper - na FFT založený 4096pásmový ekvalizér;
  Spektral eXtractor - adaptivní pásmový filtr, sledující středovou frekvenci se třemi modifikovatelnými pásmovými křivkami a jejich průběhem;
  Spektral Morpher - umožňuje plynulý přechod jednoho samplu ve druhý. K dispozici je deset různých morfovacích módů.

  Ostatní
 • CloneCD 4.0.1.6 - Shareware - Download 1,6MB
  Software pro duplikování audio i datových, klasických i zabezpečených CD dospěl do další verze, která vylepšuje podporu nových vypalovaček a přináší větší stabilitu programu i vypalování.
 • Nejčtenější

  Fotky z letecké nehody ukazují, že cestující se neumějí zachránit

  Poškozený motor letounu spolešnosti Southwest Airlines

  Jestli někdo potřeboval důkaz, že cestující nesledují bezpečnostní instruktáž posádky, čerstvá nehoda letadla...

  Ruská armáda zavedla do výzbroje „smrtící kombajny“. Byly i v Sýrii

  BMPT Terminátor

  Ruská armáda dala do zkušebního provozu deset vozidel Terminátor určených pro palebnou podporu tanků. Některá z těchto...  Pilotovi se nechtělo střílet, ale musel. Sestřelení letu KAL 902

  Letoun Korejských aerolinií po nouzovém přistání na zamrzlém jezeře.

  Před 40 lety sovětská protivzdušná obrana sestřelila dopravní letadlo korejských aerolinek, které se dostalo na území...

  Rozuzlení: Platit je třeba za každý televizor. Výjimku má snad jen IPTV

  Příklad televizoru, který je na dobré cestě k nezpůsobilosti pro příjem...

  Neexistuje televizor, za který by nebylo podle zákona potřeba platit koncesionářské poplatky. To, že na něj doma nic...

  Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

  Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

  Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

  Další z rubriky

  Prohlížeč pro tablety skryje vaše surfování, další aplikace vás uspí

  Na tabletu lze seriózně pracovat i si užít zábavu.

  Všestranný videopřehrávač najde i doplňkové informace, šikovná kalkulačka umí převádět jednotky i měny. Internetový...

  Tipy a triky pro Windows 10: Změna metadat u hudebních souborů

  Tipy a triky pro Windows 10

  Ukážeme, jak měnit popisky u hudebních souborů, ale také, jak zakázat zobrazovat informační hlášení, jak zakázat...

  Stáhněte si zdarma: monitorování, diagnostika a zvýšení výkonu PC

  CAM

  Bohaté možnosti pro monitorování hardwaru v počítači nabízí program CAM. E-mailový klient s kalendářem a řadou funkcí...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz