Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 11/2002

aktualizováno 
MP3 a audio CD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • DSS DJ 3.03 - Shareware - Website - Download 1,1MB
  MP3 mixážní pult se všemi funkcemi, které potřebuje profesionální DJ, s přesným počítadlem BPM a jeho automatickou synchronizací. Software má dva nezávislé přehrávače s vlastními playlisty, smyčkovací jednotkou, pitch a tempo editorem, třípásmovým ekvalizérem, cut-off filtrem, DSP efekty, náhledy skladeb, živým nahráváním a podporou ASIO ovladačů.
 • Ashampoo Media Player+ 1.80 - Shareware - Website - Download 2,6MB
  Multimediální přehrávač a prohlížeč, podporující nejrozšířenější audio, video a grafické formáty, včetně některých herních obrazových a zvukových souborů (MP1,2,3, Unreal, MOD, WAV, AVI, OGG, QuickTime). Umí také přehrávat hudbu z internetu, obsahuje i vlastního FTP klienta. Aplikace je rozšiřitelná pomocí plug-inů, jež lze stáhnout z domácí stránky výrobce (vypalování CD, úprava grafiky...).
 • CD-Runner 2003.02 - Shareware - Website - Download 5,7MB
  Multimediální CD/MP3/DVD přehrávač, CD ripper, databázový program s podporou CDDB v jednom. Umí také spravovat ID3 tagy jak manuálně, tak automaticky, databázi tracků je možné exportovat v několika formátech. Pomocí skinů lze změnit vzhled přehrávače třeba na domácí věž nebo autorádio.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • dBpowerAMP Music Converter r8 - Freeware - Website - Download 1,4MB
  Už osmá verze jedné z nejkomplexnějších utilit pro konvertování digitálního audia. dMC sám o sobě umí převádět zvuk mezi WAV a MP3, stáhnutelné součásti jej pak obohatí o Windows Media Audio, OGG, možnost grabování CDDA. dMC dokáže při konverzi převést i ID3 tagy, normalizovat zvuk, může být kontrolován uživatelskými skripty.
 • WinMX 3.2 - Freeware - Website - Download 0,7MB
  Verze 3.2 populárního P2P klienta vychází po intenzivním betatestingu. Odstraňuje kritické chyby předchozí verze a efektivněji využívá dostupné kapacity sítě. Program zvládá několik protokolů, připojit se můžete k vlastní síti WinMX nebo OpenNap serverům.
 • Claudio 3.3 - Shareware - Website - Download - 3,1MB
  Audio rekordér s luxusním grafickým rozhraním a vlastním zvukovým mixérem. Signál lze zaznamenat při frekvenci 11/22/44 kHz, rozlišení 8 a 16 bitů, stereo/mono a exportovat do WAV a MP3 souboru. Program lze snadno ovládat klávesovými zkratkami, nahrané MP3ky je možné přímo zasílat mailem.
 • 123 CD Extractor - Freeware - Website - Download 3,2MB
  Rychlá a na obsluhu jednoduchá aplikace zvládá přímé digitální kopie audio CD a ukládá je do formátů MP3, WMA, OGG a WAV.

  Ostatní MP3 utility
 • MannsMp3Edit 1.0.0.9 - Giftware - Website - Download 1,2MB
  Virtuální nůžky na MP3 soubory, jimiž lze přesně odstřihnout nejen ticho na začátku a konci souboru, ale také jakoukoliv jinou definovanou oblast. Utilita není určena pro soubory kódované s VBR, pracuje korektně pouze s konstantním datovým tokem.
 • LP Ripper - Demo - Website - Download 0,8MB
  Zjednodušte si konverzi analogových nahrávek do digitálních. LP Ripper automaticky rozseká celý WAV zaznamenaného LP do jednotlivých souborů. Pomocí externího enkodéru může exportovat i do MP3 nebo WMA.

  MIDI programy a utility
 • Reason 2.0 - Demo - Website - Download 42MB
  Druhá generace fantastického softwarového syntezátoru s neuvěřitelně silným zvukem hardwarových nástrojů. Jeho skladba je plně modulární a obsahuje analogovou syntézu, sampler, bicí jednotku, přehrávač smyček, mixer, DSP efekty, krokový sekvencer a mnoho dalších unikátních nástrojů a vlastností.
 • Midi Controller 1.0 - Demo - Website - Download 0,1MB
  Softwarový MIDI kontroler na vaší obrazovce, na jaký jste možná už dlouho čekali. K dispozici je 960 zcela libovolně definovatelných ovladačů, které mohou vysílat jakákoliv MIDI data.
 • MIDI Replicator 2.0.32 - Shareware - Website - Download 0,5MB
  Replikátor MIDI rozhraní, který dokáže zpřístupnít jeden nástroj více uživatelům naráz. Umožňuje komunikaci v lokálním prostředí i sdílení v počítačové síti.
 • SampleTank Free 1.1.9 - Freeware - Website - Download 3,2MB
  Nová verze výtečného zvukového VST modulu, nyní spojeného s nástrojem FreePiano. Obsahuje dva plné instrumenty Grand Piano a 16 demo nástrojů. Na webu výrobce lze stáhnout nové zvukové banky, každý týden je knihovna obohacována o další nástroje.

  Audio programy a utility
 • n-Track Studio v3.1 - Shareware - Website - Download 2,7MB
  Ceněné sharewarové kompletní nahrávací studio, multitrack rekordér s podporou 16- i 24bitového zvuku, mixem do MP3, VST a DirectX efektů, jež dokáže počítat v reálném čase s 32bitovou plovoucí čárkou. Současně disponuje interními efekty Reverb, Echo, Pitch Shift, Chorus a grafickým ekvalizérem. Na jedno stopu lze použít až 25 kombinací různých efektů. Výsledek lze namixovat do jediného WAV souboru pro vypálení na CD, nebo uložit do MP3 souboru.
 • DirectiXer V2.1 - Shareware - Website - Download 1,4MB
  Nová verze VST adaptéru, který umožňuje provozovat DirectX zásuvné moduly (nejčastěji efektové plug-iny) pod VST hostitelskými aplikacemi, například Cakewalk Sonarem, produkty Sonic Foundry, CoolEditem a dalšími.
 • PitchWorks - Freeware - Website - Download 0,3MB
  DirectX plug-in umožňující změnit základní tón zvuku při zachování jeho délky, tempo při zachování výsky tónu, nebo výšku i tempo zároveň. Při processingu používá kvalitní resampler Speed.
 • Spektral plugins 1.2 VST - Demo - Website - Download 2,1MB
  Tři VST kompatibilní efekty:
  Spektral Shaper - na FFT založený 4096pásmový ekvalizér;
  Spektral eXtractor - adaptivní pásmový filtr, sledující středovou frekvenci se třemi modifikovatelnými pásmovými křivkami a jejich průběhem;
  Spektral Morpher - umožňuje plynulý přechod jednoho samplu ve druhý. K dispozici je deset různých morfovacích módů.

  Ostatní
 • CloneCD 4.0.1.6 - Shareware - Download 1,6MB
  Software pro duplikování audio i datových, klasických i zabezpečených CD dospěl do další verze, která vylepšuje podporu nových vypalovaček a přináší větší stabilitu programu i vypalování. • Nejčtenější

  Vyřešil jsem nejslavnější záhadu, tvrdí devadesátiletý britský matematik

  Britský matematik Michael Atiyah (2018)

  Britsko-libanonský matematik Michael Atiyah tvrdí, že našel důkaz jednoho z nejslavnějších nevyřešených matematických...

  Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

  Budoucnost

  Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...  Po 50 letech se poletí k Měsíci, vesmírným turistou bude japonský miliardář

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude...

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Júsaku Maezawa....

  „Je to jen bonus!“ Slavný matematik největší záhadu vyřešil jinou záhadou

  Heidelberg Laureate Forum 2018 - Michael Atiyah

  Devadesátiletý matematik, sir Michael Atiyah, vystoupil před odbornou veřejností, aby představil své řešení tzv....

  Nejlepší editor fotek zdarma: nemusí se instalovat a vznikl v Praze

  Ivan Kuckir, autor programu Photopea.com

  Potřebujete otevřít a upravit PSD soubor, ale nemáte po ruce Photoshop? Tato překvapivě svižná online aplikace zvládne...

  Další z rubriky

  Surfujte po webu anonymně nebo na tabletu sledujte závody formule 1

  Tablet vám může zkrátit dlouhé čekání.

  Užitečný je nový internetový prohlížeč pro anonymní surfování. Aplikace pro fanoušky Formule 1 nabídne i historické...

  Stáhněte si zdarma: e-mailový oznamovač s otevíráním poštovní schránky

  Ilustrační foto - e-mail

  Howard E-Mail Notifier schováte v informační části hlavní lišty a vždy když přijde e-mail, dá o tom vědět. Pro...

  Fotomontáže jako nikdy dřív: Adobe se chlubí novou automatickou retuší

  Adobe se pochlubil novými možnostmi filtru content-aware fill (automatické...

  Adobe se pochlubil novými možnostmi automatického doplnění s ohledem na obsah. Do Adobe Photoshop CC by mělo dorazit v...

  Najdete na iDNES.cz