Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 11/2003

aktualizováno 
Po cebitové přestávce vám servírujeme další lahůdky, mezi nimiž najdete nový Winamp 2.9 Beta 2, hudební centrum Cakewalk Pyro 2003, novou verzi luxusního AudioEditu, Ace-High CD Burner pro vypalování audio CD, DVD Ripper, MP3Doctor pro opravu vadných souborů a mnoho dalších aplikací.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Winamp 2.9 Beta 2 - Freeware - Instalace: Lite (0,5 MB), Standard (1,5 MB), Full (2,1 MB)
  Betaverze nové hybridní verze multimediálního přehrávače Winamp, v níž se programátoři rozhodli skloubit rychlost "dvojkové" řady s flexibilitou třetí generace. Integrováno nativního přehrávání videa, vylepšeny knihovny médií s výpisem SHOUTcast kanálů, kompletní skinování pomocí WASABI rozhraní, extrakce digitálních CDDA stop, vypalování CD a mnoho dalšího.
 • Cakewalk Pyro 2003 - Shareware - Download 11,1 MB
  Komfortní prostředí pro přehrávání, organizování a editaci zvukových souborů od známé softwarové společnosti Cakewalk. Program kromě výše uvedeného umožňuje grabování CDDA do souborů MP3, WAV a WMA a jejich vypalování na CD, digitalizaci LP/kazet a vyčištění zvuku. Požitek z oblíbených skladeb umocní pětipásmový ekvalizér s 64bitovým zpracováním zvuku a možnost vytvoření vlastního nepřetržitého mixu.
 • Cool MP3 Player 1.00 - Freeware - Download 0,3 MB
  Jednoduchý přehrávač MP3 souborů s příjemným grafickým rozhraním. Při poslechu hudby je k dispozici několik režimů přehrávání (shuffle, repeat) a tvorba playlistů, zvuk lze vyšperkovat ekvalizérem.
 • Fusion v1.5 - Freeware - Download 0,2 MB
  Kompaktní audio/video přehrávač založený na DirectShow. Za podpory systémových kodeků doručí na váš monitor a do reproduktorů všechny nejrozšířenější obrazové a zvukové formáty (DivX, MPEG, MP3, WMA...). Filmy lze promítat v celoobrazovkovém režimu, můžete poslouchat internetová rádia a také sledovat DVD s přístupem ke všem možnostem disků.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Ace-High CD Burner 1.1.2 - Shareware - Download 1,1 MB
  Program specializovaný na vypalování hudebních CD ze zdrojových souborů ve formátech MP3, WAV, WMA, OGG Vorbis, nebo přímé kopírování jiných CD disků. Podporuje BURN-Proof a spolupracuje se všemi ATAPI a SCSI mechanikami. Soubory lze pustit v interním přehrávači, můžete editovat informační tagy u MP3/OGG, navzájem konvertovat různé zvukové formáty a ripovat CDDA.
 • Konvertor 3.25 - Shareware - Download 7,9 MB
  Multimediální prohlížeč/konvertor, podporující neuvěřitelných 514 obrazových, animačních, hudebních, video a textových formátů. Program Konvertor také dobře poslouží jako organizér takovýchto datových souborů v počítači, ke každému je možné připojit vlastní popisek. Obsahuje 40 efektových filtrů, např. při práci s obrazem to je změna velikosti, rozmazání, zašumění atd.
 • RenderXM 1.8 - Shareware - Download 0,4 MB
  Sofistikovaný konvertor hudebních modulů ve formátu XM (FastTracker) do klasického WAVu pro zvukový mastering nebo vypálení na CD. Celý modul lze buď vměstnat do jediného souboru, nebo nechat spočítat zvláštní soubor pro každou stopu. Aktuální verze přináší rychlejší algoritmus přepočítání modulu na WAV, odstranění několika chyb a korektnější práci s nestandardními moduly.
 • Screw Lab 3.2 - Shareware - Download 5,6 MB
  Zajímavý víceúčelový program pro práci se zvukem. Disponuje interním přehrávačem, schopným v reálném čase modifikovat, zrychlit či zpomalit aktuální skladbu a vytvářet vlastní nonstop mixy s možností nahrání vlastního hlasového doprovodu. Program dále umí nahrávat zvuk z jakéhokoliv zdroje, konvertovat soubory a editovat ID3 tagy.
 • WavPack 3.97 - Freeware - Download 0,2 MB
  Systém pro bezeztrátovou kompresi 16 i 24bitových WAV souborů. Oproti ztrátovým kompresím (např. MP3, Ogg), které při převodu ořezávají část zvukových dat, zachovává WavPack zvuk zcela v původním znění. Díky algoritmu zaměřenému speciálně na audio data je komprese velice účinná - soubor stlačí až na 25 % původní velikosti absolutně bez ztráty kvality.

  Ostatní MP3 utility
 • mp3DirectCut 1.29 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchá utilitka pro střih zvuku ve formátech MP2 a MP3, s níž je snadné ořezat ticho na začátku a konci skladby, nebo vystřihnout jednu skladbu z nahraného rozhlasového vysílání. Pracuje též s ID3 Tagy. Nově přidána podpora MPEG2.5, automatické rozdělení podle pauzy mezi skladbami, byly odstraněny chyby Cue generátoru a přidána další drobná vylepšení.
 • HTagEditor 3.63 - Freeware - Download 0,7 MB
  Editor ID3 tagů typu v2 s mnoha zajímavými vlastnostmi: nabízí vyhledávání duplicitních skladeb, filtrování záznamů, tvorbu seznamů skladeb, přejmenování souborů, automatické nahrazení zadaných výrazů v databázi atd. Kromě ručního zadávání tagů je také lze nechat vyplnit na základě jmen souborů a struktury adresářů.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Ableton Live 2.01 - Demo - Download 13,7 MB
  Výtečný hudební software, jehož hlavním účelem je sloužit jako zvukový sekvencer při živých vystoupeních. Lze jej také použít pro skládání vlastní hudby, remixování a editaci zvuku. Nová verze nabízí zdokonalený Time Stretch (prodloužení/zkrácení samplu bez změny výšky tónu), lepší práci se smyčkami a mixování.
 • MIDI Tracker 1.0.5 - Shareware - Download 0,4 MB
  Skládejte hudbu na PC prostřednictvím MIDI nástroje nebo obyčejné klávesnice. Hudební sekvencer, založený na klasických samplových trackerech s patternovým editorem, využívá obou těchto prostředků. Umožňuje rozsáhlou konfiguraci MIDI zařízení, podporuje jak MIDI soubory, tak i moduly ve formátu XM - ovšem z těch natáhne jen samotnou strukturu songu bez samplů.

  Audio programy a utility
 • AudioEdit Deluxe 2.0 - Shareware - Download 5,8 MB
  Nová verze vizuálního audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA a převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Pohled na průběh zvuku (waveform) lze libovolně zoomovat, editační funkce umožňují kopírování, mazání či ořezání, na zvuk lze aplikovat pestrou paletu efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...) a také pásmové filtry. AudioEdit umožňuje též vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a nabízí množství dalších funkcí.
 • Claudio 3.5 - Shareware - Download 3,1 MB
  Audio rekordér s luxusním grafickým rozhraním a vlastním zvukovým mixérem. Signál lze zaznamenat při frekvenci 11/22/44 kHz, rozlišení 8 a 16 bitů, stereo/mono a exportovat do WAV a MP3 souboru. Program lze snadno ovládat klávesovými zkratkami, nahrané MP3ky je možné přímo zasílat mailem. Verze 3.5 aktuálně přináší možnost smyčkování stopy a rozšířené možnosti exportu.
 • Mp3Doctor 5.1.2d - Shareware - Download 1,8 MB
  Zajímavý nástroj pro práci s WAV a MP3 soubory. Dokáže sjednotit hlasitosti, převzorkovat všechny soubory na zvolenou frekvenci či bitrate, ořezat, prohnat ekvalizérem, ale také třeba prodloužit nebo zkrátit (stretch), přepočítat na jinou základní notu, odstranit vokály... Umí též editovat ID3 tagy.
 • n-Track Studio v3.2- Shareware - Download 3 MB
  Netrvalo dlouho a máme tu novou verzi zajímavého sharewarového nahrávacího studia. Disponuje multitrack rekordérem s podporou 16 i 24bitového zvuku, VST a DirectX efektů, jenž dokáže počítat v reálném čase s 32bitovou plovoucí čárkou, mixem do MP3. Současně disponuje interními efekty Reverb, Echo, Pitch Shift, Chorus a ekvalizérem. Na jednu stopu lze použít až 25 kombinací různých efektů. Nová verze přidává možnost posunutí fáze, VU-metery do časové osy, možnost zapnutí/vypnutí libovolných VST efektů, tlačítko pro vypuštění všech efektů a mnoho dalších vylepšení.

  Ostatní utility
 • Amigo DVD Ripper 2.1 - Shareware - Download 1,1 MB
  Program pro zálohování DVD do formátů AVI, MPEG nebo přímo na S/VideoCD. Podporuje snímkové frekvence od 23,976 do 30 fps, všechny systémové audio/video kodeky, dávkové konvertování více médií (nejen disků, ale i souborů) bez zásahu uživatele.
 • BlindWrite Suite 4.3 - Shareware - Download 3,4 MB
  Aktuální verze aplikace pro zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků v RAW módu pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin. Vypaluje image datových disků a audio z WAV, MP3 a MP2 souborů. Update odstraňuje několik nekritických chyb a optimalizuje výkon modulu BWAbuilder.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - chcete e-mailovat?
  Elektronická pošta. Stala se nedílnou součástí života většiny z nás. K jejímu plnohodnotnému využití je zapotřebí speciální obslužný program - tzv. poštovní klient. Kvalitních programů je mnoho, ale těch nejlepších jen pár.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Adobe Flash
  Adobe varuje před novou chybou. Aktualizujte si Flash

  Společnost Adobe opravila jednu chybu, která umožnila napadnout počítač přes upravený dokument.  celý článek

  Ilustrační foto
  Uložte si obsah obrazovky na později či pro kamaráda

  Zapomeňte na klávesu Print Screen, screenshoty se dnes pořizují zcela jinak – snadněji, automaticky a to třeba včetně celé webové stránky. Perličkou je možnost...  celý článek

  Nabídka aplikací pro přehrávání videí ve Windows 10
  V nových Windows patrně nebude Media Player

  Příští týden má být uvedena nová verze Windows 10 s označením Fall Creators Update. Podle aktuálního zjištění má být z jeho součástí odstraněn multimediální...  celý článek

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.