Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 11/2004

aktualizováno 
Ripper DVD audio, virtuální MIDI klaviatura zdarma, zvukové pomůcky alchymistovy od Mystic Media, rekonstrukční nástroj pro nahrávky z analogových nosičů Wave Corrector, nové verze vypalovacích aplikací BlindWrite a CopyToCD/DVD a mnoho dalších programů v přehledu pro tento týden.

Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače

 • 2 Channels MP3DJ v3.0 - Shareware - Download 10,7 MB
  Mixážní pult domů i na diskotéku. Dva hudební přehrávače, čtyři nastavitelné parametry: typ přechodu, délka přechodu, počáteční a koncový ofset skladby. Kompatibilní s playlisty M3U.
 • Radio@Netscape Beta - Shareware - Download 1,6 MB
  Internetové rádio s kvalitním zvukem a nepřeberným počtem žánrově rozlišených stanic.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • #1 DVD Audio Ripper 1.0.6 - Shareware - Download 2 MB
  Ripper zvukových stop z DVD do snadno malých a flexibilních přenositelných souborů MP3, WMA, OGG, ale také do standardních WAVů. Umožňuje zadat podrobné informace do ID3 tagů. Veškeré operace lze provádět dávkově. Konverze podle kapitol nebo udaného časového úseku.
 • AudioAlchemy OGG Edition 2.0 - Shareware - Download 3,2 MB
  Konvertor zvukových souborů do formátu Ogg Vorbis. Za zdroj mohou posloužit WAV, MP3, WMA, AIFF, AU a další komprese podle systémových kodeků, stejně tak lze přepočítat stávající OGG na soubor s jinými parametry. K dispozici jsou frekvence 8-48 kHz a datový tok 16-350 kbps. Mystic Media nabízejí totožný konvertor i ve verzích pro cílové formáty MP3, WMA a WAV.
 • EZ MP3 Creator 1.2.8 - Shareware - Download1,1 MB
  Ačkoliv se v názvu programu vyskytuje pouze výraz MP3, extraktor a konvertor digitálních stop z kompaktních audio disků dovede kódovat zvuk ještě do dalších tří formátů: Ogg, WMA a WAV. Automaticky doplňuje informace o skladbě a interpretovi do informačních tagů v MP3 a Ogg podle údajů z databáze FreeDB.
 • OSS Audio CD Maker - Shareware - Download 9,4 MB
  Utilita specializovaná na tvorbu audio CD ze souborů MP3 a WAV bez zbytečného ptaní a zabírání dalšího diskového prostoru.
 • River Past Audio Converter 3.1.2 - Shareware - Download 1,7 MB
  Převodník digitálních multimédií. Konvertuje jako video (AVI, WMV, MPG), tak i zvuk (WMA, MP3, WAV). Dávkové zpracování i detailní nastavení parametrů převodu uživatelem k dispozici. Nově mnohem více možností při použití ACM verze kodeku LAME.

  Ostatní MP3 utility

 • K-MP3 5.5.0.53 - Freeware - Download 0,9 MB
  Automatizovaný správce ID3 tagů a názvů souborů digitálních zvukových souborů. Informace můžete zadávat ručně, program je ale také umí získat údaje k celému albu v MP3 z internetové databáze FreeDB. Novinky: Integrace do right-click menu, ruční editace více souborů najednou, lepší nastavení šablony pro pojmenování souborů.
 • Media Catalog Studio 1.4 - Freeware - Download 1,9 MB
  Pokud už vaše sbírka hudby pomalu přetéká ze skříní a šuplíků a ztrácíte přehled, jaká muzika se nachází na jakém nosiči, je tu zdarma šířená aplikace Media Catalog Studio, schopná identifikovat soubory na libovolných nosičích - pevních discích, CD, výměnných médiích apod. Pracuje s formáty MP3, WMA, APE, OGG, WAV, AVI a Audio CD, disponuje editorem informačních tagů, připojuje se k databázi CDDB, nabízí vyhledávání a třídění. Cizí mu nejsou ani texty písní v MP3 souborech.

  MIDI utility, nástroje, kompozice

 • Aero Studio 1.0.7.9 - Shareware- Download 2 MB
  Virtuální hudební studio, které kombinuje tradiční piano roll a automatizaci parametrů s krokovým sekvencerem ve stylu klasických trackerů. Neomezený počet zapojených modulů, výpočty s 64bitovou přesností. Monitoring vstupů a výstupů, virtuální klávesnice, podpora plug-inů standardů VST/VSTi. Opravena chyba s utlumením noty v patternovém editoru a další novinky a bugfixy.
 • KB Piano 1.2 - Freeware - Download 1,2 MB
  Prográmek, který zdarma promění klávesnici vašeho počítače v elektronické piano. Hraní akordů jedinou klávesou, až patnáct zvukových kanálů, záznam do standardních souborů MIDI.
 • SmartScore Pro Edition 3.1 - Demo - Download 1,6 MB
  Komplexní aplikace pro skládání hudby, práci s MIDI sekvencery a scanování papírových partitur s pokročilým enginem rozpoznávání. Dokáže načítat a upravovat klasické MIDI soubory, kopírovat/přesouvat libovolné selekce skladby ad.

  Audio editory a efekty

 • SAWStudio 3.7 - Demo - Download 7,5 MB
  Aktuální verze Software Audio Workshopu. Kombinuje konzole pro vícestopý harddiskový záznam, editaci zvuku a pokročilý mixážní pult s efektovou jednotkou. Pracuje s 24bitovým rozlišením a prakticky nahrazuje kompletní hardwarové vybavení studia. Kompletní seznam změn je zde.
 • Wave Corrector 3.0 - Shareware - Download 1,5 MB
  Šikovný opravář zvukových záznamů, digitalizovaných z analogových nosičů. Pomocí speciálních algoritmů dokáže odstranit praskání a šum nahrávek z vinylů nebo kazet. Chyby ve zvuku neopravuje jen globálně, uživatel se může ve vizuálním editoru zaměřit na jednotlivé artefakty. Program dále umí exportovat výsledek do komprimovaných souborů i s tagy.

  Ostatní programy

 • BlindWrite Suite 5.1.5 - Shareware - Download 2,2 MB
  Aktuální verze aplikace pro zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků v RAW módu pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin v19. Stahuje a vypaluje image datových disků a audio CD ze souborů WAV, MP3, Ogg Vorbis, WMA a Monkey Audio. Kompletně nové rozhraní, podpora nejnovějších vypalovaček. Fixes various minor problems, and help file updated.
 • Burn4Free 1.0.0.568 - Freeware - Download 3,5 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Aktuální verze s o setinu vyšším označením.
 • CopyToCD/DVD 2.4.17c - Shareware - Download 3,5 MB
  Utilita pro zálohování libovolných dat - ať již se jedná o důležité dokumenty nebo multimediální soubory. Program vypaluje na všemožná CD i DVD média, práci maximálně usnadňuje integrace do kontextového menu Windows. Kromě tvorby datových a audio disků zvládne také vypalování filmů ve formátu kompatibilním s DVD přehrávači.
 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - urychlovače stahování
  Download manažery jsou programy, které používá skoro každý. Pomáhají při práci s internetem, starají se o kompletní stažení souborů i o řádné vytížení linky. Pokud tedy často stahujete, neváhejte a ještě dnes si nainstalujte jeden z urychlovačů stahování.  Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

  Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

  Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

  Další z rubriky

  Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

  Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

  Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

  Vytvořte si vlastní panoramatické snímky pomocí šikovných programů

  Ilustrace - notebook

  Panoramatické snímky už běžně vytvářejí nejen digitální fotoaparáty, ale také mobilní telefony. S automatickou tvorbou...

  Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

  Tipy a triky pro Windows 10

  Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

  Najdete na iDNES.cz