Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 11/2004

aktualizováno 
Ripper DVD audio, virtuální MIDI klaviatura zdarma, zvukové pomůcky alchymistovy od Mystic Media, rekonstrukční nástroj pro nahrávky z analogových nosičů Wave Corrector, nové verze vypalovacích aplikací BlindWrite a CopyToCD/DVD a mnoho dalších programů v přehledu pro tento týden.

Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače

 • 2 Channels MP3DJ v3.0 - Shareware - Download 10,7 MB
  Mixážní pult domů i na diskotéku. Dva hudební přehrávače, čtyři nastavitelné parametry: typ přechodu, délka přechodu, počáteční a koncový ofset skladby. Kompatibilní s playlisty M3U.
 • Radio@Netscape Beta - Shareware - Download 1,6 MB
  Internetové rádio s kvalitním zvukem a nepřeberným počtem žánrově rozlišených stanic.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • #1 DVD Audio Ripper 1.0.6 - Shareware - Download 2 MB
  Ripper zvukových stop z DVD do snadno malých a flexibilních přenositelných souborů MP3, WMA, OGG, ale také do standardních WAVů. Umožňuje zadat podrobné informace do ID3 tagů. Veškeré operace lze provádět dávkově. Konverze podle kapitol nebo udaného časového úseku.
 • AudioAlchemy OGG Edition 2.0 - Shareware - Download 3,2 MB
  Konvertor zvukových souborů do formátu Ogg Vorbis. Za zdroj mohou posloužit WAV, MP3, WMA, AIFF, AU a další komprese podle systémových kodeků, stejně tak lze přepočítat stávající OGG na soubor s jinými parametry. K dispozici jsou frekvence 8-48 kHz a datový tok 16-350 kbps. Mystic Media nabízejí totožný konvertor i ve verzích pro cílové formáty MP3, WMA a WAV.
 • EZ MP3 Creator 1.2.8 - Shareware - Download1,1 MB
  Ačkoliv se v názvu programu vyskytuje pouze výraz MP3, extraktor a konvertor digitálních stop z kompaktních audio disků dovede kódovat zvuk ještě do dalších tří formátů: Ogg, WMA a WAV. Automaticky doplňuje informace o skladbě a interpretovi do informačních tagů v MP3 a Ogg podle údajů z databáze FreeDB.
 • OSS Audio CD Maker - Shareware - Download 9,4 MB
  Utilita specializovaná na tvorbu audio CD ze souborů MP3 a WAV bez zbytečného ptaní a zabírání dalšího diskového prostoru.
 • River Past Audio Converter 3.1.2 - Shareware - Download 1,7 MB
  Převodník digitálních multimédií. Konvertuje jako video (AVI, WMV, MPG), tak i zvuk (WMA, MP3, WAV). Dávkové zpracování i detailní nastavení parametrů převodu uživatelem k dispozici. Nově mnohem více možností při použití ACM verze kodeku LAME.

  Ostatní MP3 utility

 • K-MP3 5.5.0.53 - Freeware - Download 0,9 MB
  Automatizovaný správce ID3 tagů a názvů souborů digitálních zvukových souborů. Informace můžete zadávat ručně, program je ale také umí získat údaje k celému albu v MP3 z internetové databáze FreeDB. Novinky: Integrace do right-click menu, ruční editace více souborů najednou, lepší nastavení šablony pro pojmenování souborů.
 • Media Catalog Studio 1.4 - Freeware - Download 1,9 MB
  Pokud už vaše sbírka hudby pomalu přetéká ze skříní a šuplíků a ztrácíte přehled, jaká muzika se nachází na jakém nosiči, je tu zdarma šířená aplikace Media Catalog Studio, schopná identifikovat soubory na libovolných nosičích - pevních discích, CD, výměnných médiích apod. Pracuje s formáty MP3, WMA, APE, OGG, WAV, AVI a Audio CD, disponuje editorem informačních tagů, připojuje se k databázi CDDB, nabízí vyhledávání a třídění. Cizí mu nejsou ani texty písní v MP3 souborech.

  MIDI utility, nástroje, kompozice

 • Aero Studio 1.0.7.9 - Shareware- Download 2 MB
  Virtuální hudební studio, které kombinuje tradiční piano roll a automatizaci parametrů s krokovým sekvencerem ve stylu klasických trackerů. Neomezený počet zapojených modulů, výpočty s 64bitovou přesností. Monitoring vstupů a výstupů, virtuální klávesnice, podpora plug-inů standardů VST/VSTi. Opravena chyba s utlumením noty v patternovém editoru a další novinky a bugfixy.
 • KB Piano 1.2 - Freeware - Download 1,2 MB
  Prográmek, který zdarma promění klávesnici vašeho počítače v elektronické piano. Hraní akordů jedinou klávesou, až patnáct zvukových kanálů, záznam do standardních souborů MIDI.
 • SmartScore Pro Edition 3.1 - Demo - Download 1,6 MB
  Komplexní aplikace pro skládání hudby, práci s MIDI sekvencery a scanování papírových partitur s pokročilým enginem rozpoznávání. Dokáže načítat a upravovat klasické MIDI soubory, kopírovat/přesouvat libovolné selekce skladby ad.

  Audio editory a efekty

 • SAWStudio 3.7 - Demo - Download 7,5 MB
  Aktuální verze Software Audio Workshopu. Kombinuje konzole pro vícestopý harddiskový záznam, editaci zvuku a pokročilý mixážní pult s efektovou jednotkou. Pracuje s 24bitovým rozlišením a prakticky nahrazuje kompletní hardwarové vybavení studia. Kompletní seznam změn je zde.
 • Wave Corrector 3.0 - Shareware - Download 1,5 MB
  Šikovný opravář zvukových záznamů, digitalizovaných z analogových nosičů. Pomocí speciálních algoritmů dokáže odstranit praskání a šum nahrávek z vinylů nebo kazet. Chyby ve zvuku neopravuje jen globálně, uživatel se může ve vizuálním editoru zaměřit na jednotlivé artefakty. Program dále umí exportovat výsledek do komprimovaných souborů i s tagy.

  Ostatní programy

 • BlindWrite Suite 5.1.5 - Shareware - Download 2,2 MB
  Aktuální verze aplikace pro zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků v RAW módu pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin v19. Stahuje a vypaluje image datových disků a audio CD ze souborů WAV, MP3, Ogg Vorbis, WMA a Monkey Audio. Kompletně nové rozhraní, podpora nejnovějších vypalovaček. Fixes various minor problems, and help file updated.
 • Burn4Free 1.0.0.568 - Freeware - Download 3,5 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Aktuální verze s o setinu vyšším označením.
 • CopyToCD/DVD 2.4.17c - Shareware - Download 3,5 MB
  Utilita pro zálohování libovolných dat - ať již se jedná o důležité dokumenty nebo multimediální soubory. Program vypaluje na všemožná CD i DVD média, práci maximálně usnadňuje integrace do kontextového menu Windows. Kromě tvorby datových a audio disků zvládne také vypalování filmů ve formátu kompatibilním s DVD přehrávači.
 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - urychlovače stahování
  Download manažery jsou programy, které používá skoro každý. Pomáhají při práci s internetem, starají se o kompletní stažení souborů i o řádné vytížení linky. Pokud tedy často stahujete, neváhejte a ještě dnes si nainstalujte jeden z urychlovačů stahování.
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Styl i bezpečnost. Vyzkoušejte alternativní prohlížeče pro Windows

  Ilustrační foto - browser

  Okno do internetu. Nadneseně používaný příměr pro internetové prohlížeče. Díky nim je na jedno kliknutí dostupný obsah...

  Evropská ochrana autorských práv by poškodila programátory, varuje Github

  Fiktivní ukázka toho, jak by podle Githubu mohla vypadat ochrana copyrightu

  Pokud by EU nařídila filtrování obsahu při jeho nahrávání, mohlo by to ohrozit programátory a zpomalit vývoj projektů,...

  Tipy a triky pro Windows 10: Dostaňte z OneDrivu maximum

  Tipy a triky pro Windows 10

  OneDrive není jen služba ve Windows. Jde o celou platformu, která uživatelům umožňuje manipulovat s daty i mimo PC...

  denicky-depo-provera-uz-nikdy
  denicky-depo-provera-uz-nikdy

  Deníček maminky, která vypráví, jaká úskalí může mít hormonální injekce.

  Najdete na iDNES.cz