Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 14/2003

aktualizováno 
Ať už chcete hudbu poslouchat nebo míchat živě na party, skládat či remixovat, nebo si hrát s hudebními soubory, určitě si v dnešním přehledu vyberete. Navrch ještě přinášíme novou verzi BlindWrite 4.3.1 pro kopírování chráněných CD, P2P klient Overnet 0.47 a náhradu za QuickTime od Apple.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • djDecks 0.58 - Shareware - Download 2,9 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Obsahuje několik DSP efektů: třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál. Nová verze využívá přehrávacího jádra fmod v3.62, které dovede korektně spravovat vícero zvukových karet v počítači. Dále přináší možnost zadávání a ukládání až 20 "cue" bodů pro každou skladbu, zdokonalené VU a spektrální analyzéry a detekci BPM. Výsledný mix lze nyní exportovat do Ogg Vorbis!
 • dBpowerAMP Player r2 - Freeware - Download 1,9 MB
  Zdarma používatelný přehrávač CDDA, MIDI a zvukových souborů ve formátech MP3, WMA, Ogg Vorbis, Monkey Audio, Real Audio a WAV. Při přehrávání umí automaticky ořezávat ticho, prolínat skladby a pracovat v režimu bez mezer - pro nerušený poslech navazujících tracků. Disponuje visualizacemi, editory Tagů a playlistů, knihovnou souborů, normalizací hlasitosti a vzhledovými skiny.
 • Passion Audio Player 1.5 - Freeware - Download 1 MB
  Softwarový přehrávač MP3, WMA, OGG, MOD, CDDA a mnoha dalších populárních formátů, kompatibilní se skiny (vzhledovými schématy) WinAmpu včetně práce s playlisty. Hudební disky umí identifikovat ve FreeDB databázi. Využívá přehrávací engine BASS API s kvalitním dynamickým výstupem, podpořeným grafickým ekvalizérem a pestrými visualizacemi. Dále je kompatibilní s efektovými Winamp-kompatibilními plug-iny a visualizačními moduly přehrávače Sonique 1.x.
 • RockIt 2000 Pro v2.0 - Demo - Download 1,4 MB
  Dvojitý DJ mixér s novou MP3 dekódovací rutinou, širokými možnostmi tvorby playlistů a dělení hudby do libovolných kategorií, má oddělené ovládání hlasitosti a ekvalizér pro každou jednotku. K dispozici je kompletní historie odehraných skladeb a opakování songů.
 • VUPlayer 1.3 - Freeware - Download 0,9 MB
  Chcete-li si poslechnout muziku bez investic do software, je tu zdarma šířený VUPlayer. Přehraje jako kompaktní disky, tak i komprimované soubory a hudební moduly. Aktuální verze přináší 32bitové mixování, 9pásmový grafický ekvalizér, přepracovaný vzhled, podporu CD Textu, pohodlnější práci s playlisty a různá drobná vylepšení.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Advanced MP3 Converter V1.62 - Shareware - Download 1,5 MB
  Aktualizovaný konverzní software pro převod hudebních souborů mezi formáty WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis přímo, bez vytváření dočasných souborů. Podporuje ID3 Tagy v1 i v2 a playlisty M3U a PLS. Během konverze je možné provést normalizaci souborů na jednu hladinu, aby všechny skladby zněly stejně. Uživatelské rozhraní je přizpůsobitelné skiny. Program může též sloužit jako plnohodnotný přehrávač.
 • CD MP3 Terminator 1.30 - Shareware - Download 2,4 MB
  Jednoduchý a rychlý CD ripper, kompakt převede jediným kliknutím myší. Podporuje formáty MP3, Windows Media, Ogg Vorbis, Monkey Audio, Yamaha VQF a WAV. Rovněž umí navzájem konvertovat hudební soubory. Program obsahuje ovladače přehrávání CD, podporuje tvorbu ID3 Tagů v2 a práci s více mechanikami.
 • Easy CD-DA Extractor 5.0.7 - Shareware - Download 2,1 MB
  Aktualizace proslulého nástroje pro snadné grabování audio CD do formátů MP3, WMA a WAV, rozumí si ovšem i s dalšími formáty podporovanými systémovými kodeky. Je propojen s databází CDDB, zapisuje ID3 a WMA Tagy s detailními informacemi o skladbách, disponuje dávkovým konvertorem souborů, MP3-WAV dekodérem a normalizérem zvuku. Nyní obsahuje také podporu formátů AIFF, Ogg Vorbis 1.0, WMA 9 a Monkey Audio 3.97.
 • FreeRIP MP3 2.30 - Freeware - Download 0,9 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údaje o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis.
 • Overnet 0.47 - Freeware - Download 1,1 MB
  Nová verze klientu pro decentralizovanou P2P síť Overnet. Kromě odchycení mnoha chyb došlo k přepracování a optimalizaci komunikačního protokolu, což má za výsledek vyšší rychlost vyhledávání souborů i downloadů. V nové verzi se objevilo mnoho vylepšení: dokonalejší správa fronty souborů pro upload, odpojení nevyužívaných spojení, zálohování zdrojů stahovaných souborů, minimalizace nároků na CPU, korektní třídění seznamu serverů, rychlejší přístup k souborů uživatelů v seznamu přátel a mnoho dalšího...
 • Zlurp! 1.2.9d - Freeware - Download 1,3 MB
  Freewarový CD ripper, spolupracující se systémovými kodeky i externími enkodéry. Přímo obsahuje knihovnu LAME, produkuje soubory MP3 a WMA. Využívá online služby CDDB pro získávání informací o CD a tvorbu ID3 Tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • Abander TagControl 1.39 - Shareware - Download 1,1 MB
  Šikovné udělátko pro práci s komprimovanými soubory ve formátech MP3, OGG, WMA, ASF a APE. Obsahuje knihovnu multimédií, ale především funguje jako editor informačních Tagů propojený s online databázemi FreeDB a CDDB. Dokáže také načítat a vkládat texty k písním a dokonce i grafiku (fotografie interpreta apod.). Další funkce zahrnují korektní pojmenování souborů podle Tagů, sychronizaci ID3 v1 a V2 aj.
 • Power MP3 Cutter 1.39 - Shareware - Download 0,8 MB
  Nástroj pro práci se soubory ve formátech MP3 a WAV. Může je oříznout o libovolné části, lze aplikovat fade-in/out pro stažení nebo zvýšení hlasitosti na krajích souborů. Formáty lze konvertovat mezi sebou a MP3 můžeme převzorkovat na jiný datový tok.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • AnaMark - Shareware - Download 1,4 MB
  VST syntezátor se třemi oscilátory, 21 druhy syntézy, šesti filtry, deseti efekty a neuvěřitelnými 415 předvolbami nabízí unikátní zvukové možnosti. Dokáže vyloudit reálný zvuk harmoniky, smyčců, varhan i elektrických kytar, kláves, bas i bicích nástrojů, ale třeba také stařičkých osmibitových Commodorů C64.
 • Extreme Sample Converter 1.3.4 - Demo - Download 1,3 MB
  Konvertor zvukových samplů v různých formátech. Navzájem lze převádět zvukové banky SoundFont, GigaSampler, Solton MS a SampleTank; do těchto formátů lze konvertovat i banky z Akai S1000/S3000. Nástroje lze převádět do nekomprimovaných WAV a AIFF, do nichž lze dekódovat i komprimované soubory ve formátu Ogg Vorbis. Extreme Sample Converter dále nabízí parametrický editor, rozšířený editor smyček, možnost přihlášení virtuálních disků a zvukový editor pro nástroje Solton MS.
 • Muzys 2.30 - Shareware - Download 2,6 MB
  Crossplatformní MIDI studio pro seriózní hudební kompozici i živá vystoupení. Obsahuje všechny moduly, bez nichž se při tvorbě hudby neobejdete: sekvencer, rytmický a zvukový modul, sampler, DSP procesor, mixpult... Pracuje s MIDI, podporuje VST efekty/nástroje, samply ve formátech WAV, AIFF, MP3. K dispozici je 128 stop, rozdělitelných do jednotlivých sekvencí (patternů) podobně jako u trackerů. Najdeme tu možnosti smyčkování, více než 30 sekvenčních funkcí, 16 integrovaných efektových plug-inů a v neposlední řadě i oblíbené skinování.
 • Renoise v1.261 - Freeware - Download 3,1 MB
  Krokový sekvencer pokračující v tradici FastTrackeru, ovšem možnosti kompozice rozšiřuje o použití DSP efektů, VST a VSTi nástrojů, podporu MIDI a MIDIsync, zařízení s ovladači ASIO a mnoho dalších vlastností. Kvalitní přehrávač přepočítává samply s 32bitovou přesností. Aktuální verze vylepšuje práci s blokovými selekcemi, optimalizuje využití paměti, napravuje nekorektní interpretace některých příkazů použitých ve spolupráci s MIDI nástroji a mnoho dalších drobných chyb.

  Ostatní programy
 • BlindWrite Suite 4.3.1 - Shareware - Download 1,4 MB
  Aktuální verze aplikace pro zálohování datových i zvukových CD, včetně chráněných disků v RAW módu pomocí speciálních ovladačů Patin-Couffin. Vypaluje image datových disků a audio CD ze souborů WAV, MP3, Ogg Vorbis, WMA a Monkey Audio. Aktualizace je zaměřena především na optimalizaci výkonu a menší vytížení procesoru.
 • QuickTime Alternative 1.0 - Freeware - Download 5,6 MB
  Alternativní instalační balík k původnímu těžkopádnému QuickTime přehrávači od Apple. Paklík obsahuje modifikovanou verzi klasického přehrávače Windows Media Player 6.4 a systémové QuickTime kodeky. Díky tomuto dárečku už nebudete muset kvůli prohlížení videa ve formátu MotionJPEG a dalších instalovat celý QT nebo RealPlayer.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - vytváříme HTML stránky
  Chcete-li mít své vlastní stránky na internetu, pak se vám zcela jistě bude hodit rychlý a kvalitní HTML editor, který vám s jejich tvorbou pomůže. Díky tomuto nástroji je návrh a vytvoření stránek doslova a do písmene hračkou.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Adobe Flash
  Adobe varuje před novou chybou. Aktualizujte si Flash

  Společnost Adobe opravila jednu chybu, která umožnila napadnout počítač přes upravený dokument.  celý článek

  Notebook
  Stáhněte si zdarma: Vdechněte právě pořízeným fotografiím retro vzhled

  Jako kdyby byly pořízeny Polaroidem a před dávnou dobou. Přitom jsou to fotografie zcela nové. Chcete-li i vy takové vytvářet, použijte program XnRetro....  celý článek

  Chraňte včas své elektronické zařízení.
  Chraňte svůj tablet před viry a hackery a za odměnu si zahrajte

  Bezpečnostní rizika dnes číhají i na majitele mobilních zařízení, takže jsme do dnešního přehledu zařadili i antivirovou aplikaci, která se postará i o ochranu...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.