Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 15/2002

aktualizováno 
Přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, CD grabbery, studio pro tvorbu taneční hudby FruityLoops, výborný zvukový editor Audacity 1.1 zdarma a nejnovější verze vypalovacího software CloneCD 4.0.1.10 - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • ABView 1.81 - Shareware - Download 1,5 MB
  Multimediální přehrávač integrovaný do kontextového menu Windows. Namířením kurzoru na soubor a stiskem pravého tlačítka myšky můžete prohlížet obrázky a ikony, sledovat video a animace či poslouchat hudbu. Program rozezná 62 různých souborových formátů, mezi nimiž nechybí nejrozšířenější MPEG, AVI, MOV, MP3, WAV, JPEG, GIF, PNG a další.
 • VAMP Media Center 3.11 - Beta - Download 6 MB
  Komplexní multimediální centrum od Interactive Music Ltd. Slouží k přehrávání audio a video souborů a obsahuje přehlednou knihovnu multimédií, kde můžete své soubory organizovat. VAMP vám dovolí vytvářet jednoduché šetřiče obrazovky a tapety na plochu Windows, provádět základní editační úkony s digitálním videem či sdílet fotografie s přáteli nebo ostatními uživateli centra přes internet. Poslouží také jako plánovač s přehledným kalendářem.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Ares - Freeware - Download 0,9 MB
  Klient P2P sítě Gnutella nové generace, který vám dovolí hledat a stahovat soubory jakéhokoliv typu: hudbu, video, obrázky, software... Podporuje technologii Ultrapeer, která snižuje nároky na šíři přenosového pásma, a využívá segmentového stahování z více lokací současně, obsahuje multimediální přehrávač s editorem playlistů, webový prohlížeč a manažer médií.
 • AltoMP3 Maker 3.12 - Shareware - Download 1,4 MB
  Jednoduchý konvertor zvukových stop audio CD do formátu MP3 a Ogg Vorbis a dekodér komprimovaných MP3 a OGG souborů do standardního WAVu. Je provázán s internetovou databází CD titulů FreeDB, podporuje editaci informací ID3 tagů v1 i v2 a samozřejmě také samotné přehrávání CD.
 • SoundVQ Encoder 2.6 beta 9 - Shareware - Download 1,8 MB
  Další revize kvalitního zvukového kodeku firmy Yamaha. Využívá podobně jako MP3 ztrátovou kompresi, ovšem poskytuje lepší výkon při stejném datovém toku.

  Ostatní MP3 utility
 • Dr.TAG 1.94 - Shareware - Download 1,2 MB
  Program pro správu ID3 tagů - detailních informací o skladbách ve formátu MP3. Umožňuje manuální editaci záznamů jako jméno interpreta, název skladby, alba, rok vydání, žánr apod., ale také automatické vyplnění všech údajů dle názvů souborů a adresáře, stejně jako korektní pojmenování souborů dle tagů. Pracuje i s nejnovější verzí ID3 2.4.

  MIDI programy a hudební kompozice
 • FruityLoops 3.55 - Demo - Download 11 MB
  Jeden z nejlepších programů na tvorbu zvukových smyček a převážně taneční hudby. Interní sekvencer pracuje s WAV soubory podobně jako klasický tracker, vlastním softwarovým syntezátorem i externími VST nástroji, které lze ovládat krokovým syntezátorem, MIDI klaviaturou nebo pianorollem. Výstup v CD kvalitě lze směrovat buď do WAVu pro vypálení na CD nebo MP3.
 • Space Synthesizer 1.1 - Shareware - Download 3,2 MB
  VST softwarový syntezátor s dynamickou realtime polyfonií, limitovanou pouze výpočetním výkonem počítače, waveform oscilátorem, rezonátorem, filtry, stereo delay a integrovaným analogovým sekvencerem. Má mnoho modulačních schopností s 64 předvolbami. Je vhodný zejména pro tvorbu ambientních zvuků a skladeb stejnojmenného hudebního žánru.

  Audio programy a utility
 • Audacity 1.1.0 - Beta - Download 1,5 MB
  Právě začal vývoj nové generace Open Source zvukového vícestopého editoru. Verze 1.1.0 již obsahuje podporu studiové kvality zvuku, více zvukových formátů, větší množství efektů a editovacích funkcí, vylepšené uživatelské rozhraní a možnost lokalizace do dalších jazyků. Vzhledem k tomu, že se zatím jedná pouze o beta verzi, nemusí některé funkce pracovat korektně.
 • AudioTools 4.10 - Shareware - Download 3,8 MB
  Harddiskový rekordér signálu z externích zdrojů, např. kazet, LP, rádia apod. Dokáže detekovat mezery mezi skladbami a ukládat je jako samostatné soubory. Aktuální verze už umí grabovat také digitální audio stopy z kompaktních disků. Podporuje zpracování zvuku při nahrávání (např. ekvalizace), pomocí plug-inů umí zaznamenávat zvuk do dalších formátů (AIFF, MP3) a vypalovat stopy na CD.
 • DePopper 2.08 - Shareware - Download 1,3 MB 
  Utilitka pro vyčištění digitálních nahrávek z LP desek od nechtěných slyšitelných škrábanců, praskání, šumů, ruchů apod. Dokáže normalizovat úroveň hlasitosti i sjednotit frekvence souborů. Po nakonfigurování udělá všechnu práci zcela automaticky, přičemž zvládne také dávkové zpracování většího počtu souborů.
 • Flex FX - Shareware - Download 1,1 MB
  Kolekce pěti VST efektových plug-inů, které lze synchronizovat s hostující aplikací či MIDI nástrojem:
  Fat Resonator - modul pro tvorbu rezonujícího zvuku s nízkokmitočtovým oscilátorem a regulátorem odezvy,
  Ensemble - jakýkoliv zvuk, ať už nástroj nebo hlas, přetvoří tak, že zní jako celý sbor,
  Chaotic HP Filter - precizní high-pass filtr,
  Chaotic LP Filter - precizní low-pass filtr,
  Stereo Feedback Delay - synchronizovaný stereo delay efekt se třemi posuvníky pro nastavení detailů pro každý kanál.

  Ostatní
 • CloneCD 4.0.1.10 - Shareware - Download 2,4 MB
  Ve velmi krátkém časovém sledu další aktualizovaná verze výtečné aplikace pro kopírování a zálohování standardních i chráněných disků. Přidává podporu RAW-SAO pro Plextor DVD-Combo PX-320A, upravena byla nápověda a některé lokalizace. • Nejčtenější

  „Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

  Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

  Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

  Pilotovi se nechtělo střílet, ale musel. Sestřelení letu KAL 902

  Letoun Korejských aerolinií po nouzovém přistání na zamrzlém jezeře.

  Před 40 lety sovětská protivzdušná obrana sestřelila dopravní letadlo korejských aerolinek, které se dostalo na území...  Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

  Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

  Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

  Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

  Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

  Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

  Konec DVB-T vysílání nezruší povinnost platit koncesionářské poplatky

  Konec DVB-T vysílání na povinnosti platit koncesionářské poplatky nic nemění.

  S přechodem na nový vysílací standard DVB-T2 přijdou někteří diváci o televizní příjem. Změní se něco z hlediska zákona...

  Další z rubriky

  Instagram přináší funkci Focus. Vyrobí lepší portrét s rozostřeným pozadím

  První dáma USA Melania Trumpová na prvním oficiálním portrétu, který Bílý dům...

  Aktualizace Instagramu z minulého týdne přinesla funkci Focus. Ta napodobuje portrétové fotky nejnovějších mobilů díky...

  Vychází nová verze Windows 10. Nastavte si, kdy se vám nainstaluje

  Tipy a triky pro Windows 10

  Microsoft během večera a noci na středu SELČ vydá novou verzi Windows 10. Pokud nechcete, aby se vám začala instalovat...

  Tablet vám naklonuje Facebook a zkontroluje příliš drzé aplikace

  Tablet pro práci i zábavu

  Mezi zajímavými aplikacemi pro tablety tento týden nechybí například nástroj na prověření oprávnění instalovaných...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz