Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 16/2002

aktualizováno 
Přehrávače, konvertory, CD grabbery, vypalovací software, sdílení dat v P2P, zvukové editory, MIDI aplikace - to vše je připraveno v novém přehledu audio utilit, kde nechybí Winamp 3 RC4, DJ Decks, BearShare 4.01 či třeba nahrávací n-Track Studio 3.1.2
MP3, Audio CD přehrávače
 • DJ Decks 0.52 build 823 - Freeware - Download 3,1 MB
  Dvojitý DJ MP3 přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Pokud DJ Decks provozujete na surroundové zvukové kartě s analogovými výstupy, umožňuje program i při současném běhu obou přehrávačů ještě příposlech na sluchátkách přes konektor pro zadní reproduktory.
 • Fantomizer 1.5 - Freeware - Download 0,8 MB
  Podivuhodný MP3/WAV/CD přehrávač s velice jednoduchým uživatelským rozhraním, ale velice zajímavými schopnostmi. Obsahuje totiž silnou DSP jednotku, která dokáže modifikovat zvuk v reálném čase. Nejedná se ovšem o několikapásmový ekvalizér, nýbrž o kompletní změnu barvy zvuku, ozvěnu, chorus a mnoho dalších efektů.
 • PartyDJ 3.20 - Shareware - Download 0,5 MB
  Zásobník nonstop muziky na párty s jednoduchým rozhraním ovladatelným klávesnicí, automatickým mixováním, drag&drop tvorbou playlistů, využívající pro výstup buď vlastní interní přehrávač nebo WinAmp. Disponuje mnoha příkazy pro změnu pořadí skladeb v playlistu, vyhledávání a filtrování songů, automatickou tvorbu jmen podle názvů souborů atd.
 • Quintessential CD Player 3.40 - Freeware - Download 2,5 MB
  Velice pěkný (nejen) audio CD přehrávač s podporou změny vzhledu pomocí uživatelských skinů a funkcemi rozšiřitelnými pomocí plug-inů. Najdete zde například přehrávání CDDA stop bez pauzy mezi tracky a mixování souborů. Podporuje internetovou databázi hudebních titulů CDDBv2.
 • RockBox 1.0 - Shareware - Download 1,1 MB
  Softwarový jukebox v podobě skutečné hrací skříně. Umí pracovat s max. 5000 soubory a ovládá se podobně jako stařičký automat - stačí naťukat příslušná čísla skladeb a jukebox je přehraje v kýženém pořadí. Ideální je postavit počítač s RockBoxem do zahradního altánu a během grilování nechat hosty vybírat muziku...
 • WinAmp3 build 483 RC4 - Freeware - Download 3,1 MB
  Nullsoft chrlí jednu novou verzi svého přehrávače za druhou. Ačkoliv build 483 má v názvu i v poli "about" přídomek Release Candidate 4, objevil se pouze na vývojářských a nikoliv oficiálních stránkách firmy. A na co se můžete těšit? Samozřejmě spoustu vychytaných chyb, vylepšenou podporu CDDA, WMA, skinů a množství dalších zlepšováků.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • BearShare 4.01 - Freeware - Download 1,9 MB
  Jeden z nejlepších Gnutella klientů v nové verzi, která vám umožní pohodlně na internetu sdílet, hledat a stahovat soubory nejrůznějšího ražení. Downloady jsou jištěny z několika zdrojů a navazování přerušených spojení je samozřejmostí, stejně jako chat.
 • Easy CD-DA Extractor 5.0 - Shareware - Download 5,8 MB
  To to uteklo. Oblíbený program pro extrakci digitálních audio stop už dospěl do své páté generace. Kromě MP3 a WAV podporuje také konverzi do WMA, AIFF, Monkey Audio a Ogg Vorbis. Umí také převádět zvukové soubory z jednoho formátu do druhého a vypalovat Audio CD z MP3 a WAV při podpoře systému BurnProof.
 • LimeWire 2.5 - Freeware - Download 3,2 MB
  S novou verzí klientu P2P sítě Gnutella přichází jeden veliký comeback - do funkcí aplikace se vrací příkaz Browse Host, který vám umožní prohledat všechny soubory, které vlastní konkrétní uživatel.
 • MP3 Workshop 1.8 - Shareware - Download 2,3 MB
  Kompaktní balík utilit pro práci s MP3 soubory. Zvládne oboustrannou konverzi z/do WAVu, přehrávání, sestříhání MP3 a slepení více skladeb do jednoho souboru, grabování audio CD a organizaci vašich 'empétrojek'.
 • OggDrop XPd - Freeware - Download 0,3 MB
  Drag'n'Drop enkodér zvukových souborů do formátu Ogg Vorbis s jednoduchým rozhraním, ale nikoliv primitivními funkcemi. Zahrnuje totiž také editaci informačních ID3 tagů, které může vyplňovat automaticky, nebo tuto činnost přenechat uživateli.

  Ostatní MP3 utility
 • Advanced MP3/WMA Recorder 1.9 - Shareware - Download 1,2 MB
  Utilita pro záznam zvuku z mikrofonu, magnetofonu a dalších -fonů, streamovaného audia z internetu nebo signálu z libovolného přehrávače pod Windows do souborů MP3, WMA a WAV. Aplikace automaticky nastaví nejlepší záznamové parametry podle dostupného hardware a dokáže signál zbavit nechtěného šumu.
 • Modem Spy 3.1.3 - Shareware - Download 0,2 MB
  Hračka pro špiony: Modem Spy dokáže nahrávat konverzaci z telefonu připojeného přes modem, lze jej také využít jako digitální hlasový záznamník, umožňuje poslech nahrávek na zvukové kartě nebo telefonu, vzdálené ovládání přes síť a spoustu dalších funkcí, jako třeba Super Spy - automatické skryté nahrávání bez indikace v systému.

  MIDI programy a hudební kompozice
 • CDxtract 4 - Shareware - Download 1,5 MB
  Konvertor samplů ve formátech např. Akai, EMU, Samplecell do souborů WAV, AIF, MP3 ad. pro softwarové samplery. Čtvrtá generace přináší novou databázi, která může uchovávat teoreticky nekonečné množství disků k Akai, Rolandu a EMU, podporuje Win2000/XP, čte a konvertuje Giga a EXS24 soubory, k cílovým formátům přidává formát VSampler a obsahuje nový rychlý přehrávač pro náhledy samplů.
 • Renoise 1.0 - Freeware - Download 2 MB
  Krokový sekvencer pokračující v tradici FastTrackeru, ovšem možnosti kompozice rozšiřuje o použití DSP efektů, VST a VSTi nástrojů, podporu MIDI a MIDIsync, zařízení s ovladači ASIO a mnoho dalších vlastností. Kvalitní přehrávač přepočítává samply s 32bitovou přesností.
 • SoundForum Synthesizer 1.0 - Freeware - Download 1,8 MB
  Softwarový syntezátor od Native Instruments vytvořený v Reaktoru, prostředí pro modulární tvorbu nástrojů téže firmy. Využívá zvukový engine Dynamo, nabízí až 64 hlasů, dva oscilátory se čtyřmi průběhy, pulsní modulaci, množství filtrů, obálek, úplnou kontrolu všech prvků MIDI kontrolerem... Výstup přes MME, DirectSound a ASIO.

  Audio programy a utility
 • FlexiMusic WaveEditor Jul2002 - Shareware - Download 2,9 MB
  Update - audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním širokou nabídkou užitečných funkcí. Umí nahrávat zvuk z externího zdroje a na získaný materiál použít množství efektů. Kromě základních editačních povelů nabízí také přehrávání pozpátku, inverzi fáze, zrychlení/zpomalení samplu, převzorkování, vylepšení zvuku ekvalizérem, vyrovnání hlasitostí, prostorovými efekty, přepočítání na jinou základní tónů, změnu tempa, formátu apod.
 • n-Track Studio 3.1.2 - Shareware - Download 2,7 MB
  Sharewarové nahrávací studio, multitrack rekordér s podporou 16- i 24bitového zvuku, VST a DirectX efektů, jež dokáže počítat v reálném čase s 32bitovou plovoucí čárkou, mixem do MP3. Současně disponuje interními efekty Reverb, Echo, Pitch Shift, Chorus a ekvalizérem. Na jedno stopu lze použít až 25 kombinací různých efektů. Nová verze podporuje vícekanálové VSTi nástroje, má vylepšenu kompatibilitu s FruityLoops a opraveno několik vážných chyb.
 • PolderbitS Sound Recorder and Editor v2.0 build 64 - Shareware - Download 0,4 MB 
  Víceúčelová audio utilita, sloužící nejen jako editor existujících MP3 a WAV souborů, ale také k digitalizaci starých analogových nahrávek s automatickým nebo manuálním rozdělením souborů do jednotlivých stop.

  Ostatní
 • CopyToCD 0.5.1b - Shareware - Download 2,5 MB
  Program pro jednoduché vypalování datových nebo audio CD. Vhodné např. k rychlému zazálohování adresářů apod. Stačí v requesteru vybrat zdrojová data a dát povel k vypalování - jak jednoduché! CopyToCD umí vypalovat audio CD i z MP3 souborů.
 • WhiteTiger Studio Plus 3.3 - Shareware - Download 9,9 MB
  Komplexní aplikace pro vypalování a konverzi souborů: Umí vytvořit Audio CD z MP3 a WAV, vypalovat datové disky, ISO image, kopírovat 1:1, mazat CDRW disky, grabovat CDDA a konvertovat zvukové soubory do formátů MP3, WAV, WMA, OGG, Real Audio a VQF. Ty umí zároveň i přehrávat. Dále dokáže ripovat DVD na harddisk, převádět video MPEG1/2, AVI a WMV, extrahovat audio stopu z DVD a spolupracovat s přenosnými MP3 přehrávači. • Nejčtenější

  „Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

  Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

  Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

  Pilotovi se nechtělo střílet, ale musel. Sestřelení letu KAL 902

  Letoun Korejských aerolinií po nouzovém přistání na zamrzlém jezeře.

  Před 40 lety sovětská protivzdušná obrana sestřelila dopravní letadlo korejských aerolinek, které se dostalo na území...  Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

  Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

  Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

  Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

  Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

  Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

  Konec DVB-T vysílání nezruší povinnost platit koncesionářské poplatky

  Konec DVB-T vysílání na povinnosti platit koncesionářské poplatky nic nemění.

  S přechodem na nový vysílací standard DVB-T2 přijdou někteří diváci o televizní příjem. Změní se něco z hlediska zákona...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: Nejlepší program pro převod obrázků na text

  Ilustrační foto

  EasyScreenOCR zachytí text z obrázků nebo dialogů obrazovky k jeho dalšímu zpracování. Najít a umožnit odstranit data o...

  Instagram přináší funkci Focus. Vyrobí lepší portrét s rozostřeným pozadím

  První dáma USA Melania Trumpová na prvním oficiálním portrétu, který Bílý dům...

  Aktualizace Instagramu z minulého týdne přinesla funkci Focus. Ta napodobuje portrétové fotky nejnovějších mobilů díky...

  Prohlížeč pro tablety skryje vaše surfování, další aplikace vás uspí

  Na tabletu lze seriózně pracovat i si užít zábavu.

  Všestranný videopřehrávač najde i doplňkové informace, šikovná kalkulačka umí převádět jednotky i měny. Internetový...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz