Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 16/2002

aktualizováno 
Přehrávače, konvertory, CD grabbery, vypalovací software, sdílení dat v P2P, zvukové editory, MIDI aplikace - to vše je připraveno v novém přehledu audio utilit, kde nechybí Winamp 3 RC4, DJ Decks, BearShare 4.01 či třeba nahrávací n-Track Studio 3.1.2
MP3, Audio CD přehrávače
 • DJ Decks 0.52 build 823 - Freeware - Download 3,1 MB
  Dvojitý DJ MP3 přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Pokud DJ Decks provozujete na surroundové zvukové kartě s analogovými výstupy, umožňuje program i při současném běhu obou přehrávačů ještě příposlech na sluchátkách přes konektor pro zadní reproduktory.
 • Fantomizer 1.5 - Freeware - Download 0,8 MB
  Podivuhodný MP3/WAV/CD přehrávač s velice jednoduchým uživatelským rozhraním, ale velice zajímavými schopnostmi. Obsahuje totiž silnou DSP jednotku, která dokáže modifikovat zvuk v reálném čase. Nejedná se ovšem o několikapásmový ekvalizér, nýbrž o kompletní změnu barvy zvuku, ozvěnu, chorus a mnoho dalších efektů.
 • PartyDJ 3.20 - Shareware - Download 0,5 MB
  Zásobník nonstop muziky na párty s jednoduchým rozhraním ovladatelným klávesnicí, automatickým mixováním, drag&drop tvorbou playlistů, využívající pro výstup buď vlastní interní přehrávač nebo WinAmp. Disponuje mnoha příkazy pro změnu pořadí skladeb v playlistu, vyhledávání a filtrování songů, automatickou tvorbu jmen podle názvů souborů atd.
 • Quintessential CD Player 3.40 - Freeware - Download 2,5 MB
  Velice pěkný (nejen) audio CD přehrávač s podporou změny vzhledu pomocí uživatelských skinů a funkcemi rozšiřitelnými pomocí plug-inů. Najdete zde například přehrávání CDDA stop bez pauzy mezi tracky a mixování souborů. Podporuje internetovou databázi hudebních titulů CDDBv2.
 • RockBox 1.0 - Shareware - Download 1,1 MB
  Softwarový jukebox v podobě skutečné hrací skříně. Umí pracovat s max. 5000 soubory a ovládá se podobně jako stařičký automat - stačí naťukat příslušná čísla skladeb a jukebox je přehraje v kýženém pořadí. Ideální je postavit počítač s RockBoxem do zahradního altánu a během grilování nechat hosty vybírat muziku...
 • WinAmp3 build 483 RC4 - Freeware - Download 3,1 MB
  Nullsoft chrlí jednu novou verzi svého přehrávače za druhou. Ačkoliv build 483 má v názvu i v poli "about" přídomek Release Candidate 4, objevil se pouze na vývojářských a nikoliv oficiálních stránkách firmy. A na co se můžete těšit? Samozřejmě spoustu vychytaných chyb, vylepšenou podporu CDDA, WMA, skinů a množství dalších zlepšováků.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • BearShare 4.01 - Freeware - Download 1,9 MB
  Jeden z nejlepších Gnutella klientů v nové verzi, která vám umožní pohodlně na internetu sdílet, hledat a stahovat soubory nejrůznějšího ražení. Downloady jsou jištěny z několika zdrojů a navazování přerušených spojení je samozřejmostí, stejně jako chat.
 • Easy CD-DA Extractor 5.0 - Shareware - Download 5,8 MB
  To to uteklo. Oblíbený program pro extrakci digitálních audio stop už dospěl do své páté generace. Kromě MP3 a WAV podporuje také konverzi do WMA, AIFF, Monkey Audio a Ogg Vorbis. Umí také převádět zvukové soubory z jednoho formátu do druhého a vypalovat Audio CD z MP3 a WAV při podpoře systému BurnProof.
 • LimeWire 2.5 - Freeware - Download 3,2 MB
  S novou verzí klientu P2P sítě Gnutella přichází jeden veliký comeback - do funkcí aplikace se vrací příkaz Browse Host, který vám umožní prohledat všechny soubory, které vlastní konkrétní uživatel.
 • MP3 Workshop 1.8 - Shareware - Download 2,3 MB
  Kompaktní balík utilit pro práci s MP3 soubory. Zvládne oboustrannou konverzi z/do WAVu, přehrávání, sestříhání MP3 a slepení více skladeb do jednoho souboru, grabování audio CD a organizaci vašich 'empétrojek'.
 • OggDrop XPd - Freeware - Download 0,3 MB
  Drag'n'Drop enkodér zvukových souborů do formátu Ogg Vorbis s jednoduchým rozhraním, ale nikoliv primitivními funkcemi. Zahrnuje totiž také editaci informačních ID3 tagů, které může vyplňovat automaticky, nebo tuto činnost přenechat uživateli.

  Ostatní MP3 utility
 • Advanced MP3/WMA Recorder 1.9 - Shareware - Download 1,2 MB
  Utilita pro záznam zvuku z mikrofonu, magnetofonu a dalších -fonů, streamovaného audia z internetu nebo signálu z libovolného přehrávače pod Windows do souborů MP3, WMA a WAV. Aplikace automaticky nastaví nejlepší záznamové parametry podle dostupného hardware a dokáže signál zbavit nechtěného šumu.
 • Modem Spy 3.1.3 - Shareware - Download 0,2 MB
  Hračka pro špiony: Modem Spy dokáže nahrávat konverzaci z telefonu připojeného přes modem, lze jej také využít jako digitální hlasový záznamník, umožňuje poslech nahrávek na zvukové kartě nebo telefonu, vzdálené ovládání přes síť a spoustu dalších funkcí, jako třeba Super Spy - automatické skryté nahrávání bez indikace v systému.

  MIDI programy a hudební kompozice
 • CDxtract 4 - Shareware - Download 1,5 MB
  Konvertor samplů ve formátech např. Akai, EMU, Samplecell do souborů WAV, AIF, MP3 ad. pro softwarové samplery. Čtvrtá generace přináší novou databázi, která může uchovávat teoreticky nekonečné množství disků k Akai, Rolandu a EMU, podporuje Win2000/XP, čte a konvertuje Giga a EXS24 soubory, k cílovým formátům přidává formát VSampler a obsahuje nový rychlý přehrávač pro náhledy samplů.
 • Renoise 1.0 - Freeware - Download 2 MB
  Krokový sekvencer pokračující v tradici FastTrackeru, ovšem možnosti kompozice rozšiřuje o použití DSP efektů, VST a VSTi nástrojů, podporu MIDI a MIDIsync, zařízení s ovladači ASIO a mnoho dalších vlastností. Kvalitní přehrávač přepočítává samply s 32bitovou přesností.
 • SoundForum Synthesizer 1.0 - Freeware - Download 1,8 MB
  Softwarový syntezátor od Native Instruments vytvořený v Reaktoru, prostředí pro modulární tvorbu nástrojů téže firmy. Využívá zvukový engine Dynamo, nabízí až 64 hlasů, dva oscilátory se čtyřmi průběhy, pulsní modulaci, množství filtrů, obálek, úplnou kontrolu všech prvků MIDI kontrolerem... Výstup přes MME, DirectSound a ASIO.

  Audio programy a utility
 • FlexiMusic WaveEditor Jul2002 - Shareware - Download 2,9 MB
  Update - audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním širokou nabídkou užitečných funkcí. Umí nahrávat zvuk z externího zdroje a na získaný materiál použít množství efektů. Kromě základních editačních povelů nabízí také přehrávání pozpátku, inverzi fáze, zrychlení/zpomalení samplu, převzorkování, vylepšení zvuku ekvalizérem, vyrovnání hlasitostí, prostorovými efekty, přepočítání na jinou základní tónů, změnu tempa, formátu apod.
 • n-Track Studio 3.1.2 - Shareware - Download 2,7 MB
  Sharewarové nahrávací studio, multitrack rekordér s podporou 16- i 24bitového zvuku, VST a DirectX efektů, jež dokáže počítat v reálném čase s 32bitovou plovoucí čárkou, mixem do MP3. Současně disponuje interními efekty Reverb, Echo, Pitch Shift, Chorus a ekvalizérem. Na jedno stopu lze použít až 25 kombinací různých efektů. Nová verze podporuje vícekanálové VSTi nástroje, má vylepšenu kompatibilitu s FruityLoops a opraveno několik vážných chyb.
 • PolderbitS Sound Recorder and Editor v2.0 build 64 - Shareware - Download 0,4 MB 
  Víceúčelová audio utilita, sloužící nejen jako editor existujících MP3 a WAV souborů, ale také k digitalizaci starých analogových nahrávek s automatickým nebo manuálním rozdělením souborů do jednotlivých stop.

  Ostatní
 • CopyToCD 0.5.1b - Shareware - Download 2,5 MB
  Program pro jednoduché vypalování datových nebo audio CD. Vhodné např. k rychlému zazálohování adresářů apod. Stačí v requesteru vybrat zdrojová data a dát povel k vypalování - jak jednoduché! CopyToCD umí vypalovat audio CD i z MP3 souborů.
 • WhiteTiger Studio Plus 3.3 - Shareware - Download 9,9 MB
  Komplexní aplikace pro vypalování a konverzi souborů: Umí vytvořit Audio CD z MP3 a WAV, vypalovat datové disky, ISO image, kopírovat 1:1, mazat CDRW disky, grabovat CDDA a konvertovat zvukové soubory do formátů MP3, WAV, WMA, OGG, Real Audio a VQF. Ty umí zároveň i přehrávat. Dále dokáže ripovat DVD na harddisk, převádět video MPEG1/2, AVI a WMV, extrahovat audio stopu z DVD a spolupracovat s přenosnými MP3 přehrávači.


 • Nejčtenější

  Nové iPhony Xs budou stát až 43 500 korun. Do Česka dorazí 29. září

  Matura Jan: Online #7043

  Apple na akci Apple Keynote 2018 představil tři nové iPhony. Nástupce modelu X se jmenuje Xs, zvětšená varianta pak Xs...

  Ve dveřích se ohlédl a usmál. Na co nezapomene česká prokurátorka v Haagu

  Anna Richterová v době, kdy pracovala pro tribunál v Den Haagu. Snímek je z...

  Prokurátorka Anna Richterová je jedinou Češkou, která pracovala u mezinárodního tribunálu pro vyšetřování zločinů v...  Kennedyho sestru Rosemary zničili ambiciozní rodiče lobotomií

  Kennedyho sestru zničili ambiciozní rodiče lobotomií

  13. září 1918 se narodila Rosemary Kennedyová, sestra prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Od dětství s ní byly...

  Obří Ruslan přistál v Praze. Sledovali jste v přímém přenosu na Slow TV

  Antonov AN-124 100 Ruslan přistává v 11.9. v Praze.

  Z Pardubic do Prahy má přiletět jedno z největších letadel světa Antonov An-124 100 zvaný Ruslan. Stroj krátce po šesté...

  Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

  Budoucnost

  Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...

  Další z rubriky

  Po čtyřech letech Google zařízne Inbox, populární alternativu Gmailu

  První spuštění webové verze Inbox by Gmail

  Od roku 2014 mohli uživatelé služby Gmail k vyřizování e-mailů využívat alternativní rozhraní, poněkud odlehčenou...

  Neinstalujte konkurenci, žadoní Windows 10. Tady máte „rychlejší Edge“

  Okno, které se testerům Windows 10 ukáže, když instalují konkurenční prohlížeč

  Testovací verze Windows 10 ukázala další pokus Microsoftu nalákat uživatele k jejich novému prohlížeči Edge. Někteří...

  Proti dětské pornografii. Google nabízí zdarma software na její detekci

  Ilustrační snímek

  Největší internetový vyhledávač nabízí firmám nástroj, jehož cílem je odhalit dětskou pornografii. Bezplatný software...

  Vhodná alternativa mateřského mléka existuje!
  Vhodná alternativa mateřského mléka existuje!

  To, že je kojení přínosné pro dítě i pro matku, a to jak z krátkodobého, tak i z dlouhodobého hlediska, je všeobecně známé. Kojení dětí je proto doporučováno až do šesti měsíců jejich věku. Bohužel však méně něž 17 % žen ve Velké Británii dokáže po celou tuto dobu pouze kojit, aniž by muselo dítě přikrmovat. A právě v těchto situacích je nutné najít adekvátní alternativu.

  Najdete na iDNES.cz