Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 16/2004

aktualizováno 
Deepburner - vypalovací program zdarma, dynamická efektová stanice G pro WinXP, AV Voice Changer pro změnu hlasu v reálném čase, kompletní hudební studio Music Studio Producer zadarmo, stejně tak i nová verze grabberu FreeRip; A ještě mnohem více čeká uvnitř aktuálního vydání novinek z oboru audia.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • @Max Tray Player 0.99b - Freeware - Download 0,7 MB
  Malý, ale šikovný hudební přehrávač. Nezabírá místo na ploše, jeho ovládací prvky jsou přímo integrovány do systémové tray lišty. Rozhraní je lehce podobné Winampu a tudíž příjemné. Program podporuje zvukové i video soubory ve formátech WAV, MP3, MIDI, MPEG, AVI, WMA, WMV a dalších. Umí také ovládat CD mechaniku a pracuje s playlisty, používá vstupní plug-iny Winampu 2.
 • J.River Media Center 10.0.122 - Shareware - Download 17 MB
  Desátá generace multimediálního centra firmy J.River. Přehrává hudbu, video, DVD, prohlíží obrázky, konvertuje a nahrává MP3, WMA, OGG a APE, organizuje multimediální soubory, přijímá televizní vysílání, stahuje fotografie z digitálních foťáků. Obsahuje mnohé vizualizace, zvukové efekty včetně grafického ekvalizéru, vypaluje CD a DVD
 • Moodmixer 1.16 - Shareware - Download 8,5 MB
  Zásuvný modul pro Winamp 2.x/5.x, který rozlišuje pět stupňů vaší nálady. Pomocí hodnocení jednotlivých skladeb si program pamatuje, kterou hudbu posloucháte v určitém duševním rozpoložení, a podle toho dokáže sám později vybírat vhodné skladby. Pracuje buď na principu náhodného výběru či na základě přednastavených playlistů. Podporuje formáty MP3, WMA a OGG.
 • MP3Tunes 2.2.3c - Shareware - Download 2,3 MB
  Oblíbený DJský duální přehrávač ve druhé generaci dospěl a zdarma již není, můžete jej však dosytosti vyzkoušet. Spravuje vlastní databázi souborů, nabízí příposlech další skladby, přehrávač jinglů, komplexní playlist a editaci ID3 tagů v1 i v2, transponování stopy (pitch), nezávislé ovládání hlasitosti a další funkce. Podporuje až čtyři zvukové karty.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Acoustica MP3 CD Burner 3.01 build 68 - Shareware - Download 2,3 MB
  Vypalte si svou vlastní hudební kompilaci z MP3 souborů i M3U/PLS playlistů. Program automaticky detekuje nekompletní skladby, normalizuje hlasitost všech souborů, ořezává ticho na začátku a konci stop. Dokáže vytvořit také kontinuální mix s plynulými přechody mezi skladbami, podporuje CD-Text a ochrany proti podtečení bufferu.
 • CD MP3 Burner v2.15 - Shareware - Download 1,4 MB
  Utilita soustředěná na vypalování hudebních CD ze souborů MP3, WMA, OGG a WAV. Funkce zvaná Normalizace zajistí totožnou hlasitost všem stopám na CD. Podporuje spolupráci s internetovou databází CDDB, informační Tagy v1/v2 pro soubory MP3/OGG. Obsahuje vlastní přehrávač zvukových médií, možnost skinování rozhraní.
 • Easy Audio CD Burner 3.32 - Shareware - Download 1,4 MB
  Program specializovaný na vytváření hudebních kompaktních disků ve standardu CDDA. Vypaluje ze souborů WAV a také přímo z MP3 bez nutnosti konverze. Dokáže načítat a exportovat playlisty z aplikací Winamp a Sonique, podporuje všechny rozšířené mechaniky a média včetně technologie BURN-Proof. Nic než bugfixy.
 • Easy CD-DA Extractor 7.0.5 - Shareware - Download 4,4 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v sedmé generaci! Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Update bez udání změn.
 • FreeRIP MP3 2.70 - Freeware - Download 1,2 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Aktuální verze bez uvedení novinek.

  Ostatní MP3 utility
 • CATraxx 6.05 - Shareware - Download 7,5 MB
  Databázový program pro katalogizaci vaší kompletní hudební sbírky - cédéček, vinylových LP, kazet, minidisků a MP3 souborů. Spolupracuje s CDDB bankou. Povýšeno na druhou verzi CDDBControl bez nutnosti registrace při stahování informací z internetu, při prohlížení adresářů automaticky přidává všem záznamům rok vydání a žánr. Novinky: více zobrazených informací o skladbách, automatická kontrole počátečních velkých písmen, vylepšené vyhledávání aj.
 • MEDA MP3 Splitter 1.2.5 - Shareware - Download 0,9 MB
  Potřebujere rozsekat MP3 na menší části? Snadná pomoc, MEDA zobrazí grafický průbeh celého souboru, kde lze myší snadno označit body zlomu. Též obsahuje přehrávač a dekodér MP3 do WAVu. Nově podchycená chyba špatné hlavičky dekódovaného WAV souboru, přidaný průvodce přesným rozdělením MP3.
 • Mp3Doctor 5.10.81 - Shareware - Download 2 MB
  Zajímavý nástroj pro práci s WAV a MP3 soubory. Dokáže sjednotit hlasitosti, převzorkovat všechny soubory na zvolenou frekvenci či bitrate, ořezat, prohnat ekvalizérem, ale také třeba prodloužit nebo zkrátit (stretch), přepočítat na jinou základní notu, odstranit vokály... Umí též editovat ID3 tagy a navzájem konvertovat mezi MP3 a WAV. Drobný update.
 • Replay Radio 4.1 - Shareware - Download 3,5 MB
  Sedm stovek předdefinovaných internetových rádií čeká jen na stisk tlačítka, aby mohlo být jejich vysílání uloženo na pevný disk počítače. Do katalogu lze přidávat i vlastní oblíbená rádia, stahovat signál jako MP3 a vypalovat na CD. Rovněž lze přeskakovat reklamy.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • G for Windows XP - Shareware - Download 3 MB
  Zvuková stanice "G" dokáže pracovat až se šestnácti vstupními a efektovými moduly G (smyčkovač, syntezátor, VST nástroje, DJ přehrávač - pitch, hlasitost, distorze, delay, až čtyři VST efekty). Synchronně s hudbou přehrává video v Quicktime. Všechny prvky lze ovládat prostřednictvím MIDI, kontrolery na gramofonech či klávesnicí a myší. Bezpočet možných kombinací, výstup na 3 - 24 reproduktorů.
 • MidiNotate 4.0.9 - Shareware - Download 4 MB
  Pomocník každého milovníka hudby v MIDI souborech či muzikanta. Dokáže najít a stáhnout hudbu z internetu a kromě prostého přehrávání dokáže soubory zanalyzovat a vytisknout notový zápis včetně značek akordů či přidat slova písní. Při poslechu lze měnit hlasitosti jednotlivých kanálů a tempo skladby.
 • Mixcraft Multitrack Studio - Shareware - Download 2,8 MB
  Vícestopé domácí (garážové) nahrávací studio pro záznam vlastní tvorby či remixování jiných skladeb, kompatibilní se zvukovými soubory WAV, MP3 a WMA. Disponuje efekty Reverb, Delay/Echo, Flanger, Chorus, ekvalizérem a kompresorem, nabízí výkonný editor smyček. Výsledek vašeho snažení lze vypálit na audio CD, nebo vystavit na internetu v jednom z obvyklých formátů.
 • Music Studio Producer 1.20b2 - Freeware - Download 10,8 MB
  Nestává se často, aby se v našem přehledu objevil zajímavý software úplně zadarmo. Nuže, Music Studio Producer do této kategorie patří, je to volně šiřitelný MIDI sekvencer a digitální zvuková stanice, podporující ASIO karty a VST(i) nástroje a efekty. Nahrávání a přehrávání v reálném čase, piano roll, score roll, track view, jednoduchá editace myší.

  Audio editory a efekty
 • AV Voice Changer Software 3.1.14 - Shareware - Download 1,8 MB
  Voice Changer dokáže změnit v reálném čase váš hlas, pokud komunikujete přes internet pomocí mikrofonu. Na výběr je několik typů: dítě, děvče, chlapec, dědeček či babička, robot... Díky podpoře DirectX je vhodný např. pro audio chaty v různých messengerech, ale třeba pro Karaoke.
 • iZotope Ozone 3.04 - Shareware - Download 7,3 MB
  Nástroj pro mastering zvuku použitelný ve všech aplikacích kompatibilních s DirectX, VST a pod ProTools 6.1 a vyšší. Nabízí analogově modelované 64bitové efekty: paragrafický ekvalizér, reverb, spektrální a fázové měřiče, maximizer hlasitosti, multipásmová dynamika, multipásmový harmonizer a multipásmový stereo směrovač.

  Ostatní utility
 • Complete CD & DVD Writer 1.3 - Shareware - Download 0,8 MB
  Aplikace pro snadné vypalování dat a hudby (WAV) na média CD a DVD. Podporuje tvorbu a zápis image formátu ISO, pro audio CD také CUE/BIN.
 • DeepBurner 1.1.0.117 - Freeware - Download 2,6 MB
  Freewarové řešení pro vypalování CD a DVD disků. S DeepBurnerem můžete vytvořit vlastní datové, bootovací a zvukové kompilace. Přátelské a intuitivní uživatelské rozhraní přispívá k pohodlné práci. Poradí si i s tvorbou obalů pro právě vytvořené disky.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - manažery diskových oddílů
  Chcete-li mít dva operační systémy na jednom počítači, pak je nutné připravit na to pevný disk. Dnešní programy vám pomohu nejen s tímto nastavením, ale zároveň umožní přidávat nové disky, rekonfigurovat existující a provádět jejich monitorování.
  Nejčtenější

  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Rusko stále neumí vyrábět termovizní přístroje

  Termovize jsou mimo jiné hlavním senzorem všech moderních tanků. Ruské tanky...

  Klíčovou součást termovizních přístrojů představují detektory v mozaikovém uspořádání. Vyrábí se pouze v několika...

  Posloucháte na YouTube muziku? Služba vás bude chtít otrávit reklamou

  YouTube je bohatým hudebním zdrojem, ale hudební průmysl z toho radost nemá.

  Bezplatný poslech hudby na YouTube by se brzy mohl stát poněkud nepříjemnou záležitostí. Provozovatelé služby se totiž...

  Další z rubriky

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

  Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

  Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

  Tablet vám bezpečně uloží hesla i pohlídá finance

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si nový přehrávač internetových rádií, užitečný ovládací panel, aplikaci pro cestovatele nebo třeba...

  Najdete na iDNES.cz