Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 17/2002

aktualizováno 
Přehrávače, konvertory, CD grabbery, vypalovací software, sdílení dat v P2P, zvukové editory, MIDI aplikace - to vše je připraveno v novém přehledu audio utilit, kde najdete mj. také novou KaZaA Lite 1.7.2, Total Recorder 4.0 či třeba DVD/VideoCD konverzní software Hero Video Convert.
MP3, Audio CD přehrávače
 • FMOD Media Player 3.5 - Freeware - Download 0,1 MB
  Rychlý zvukový přehrávač s jednoduchým rozhraním, snadným ovládáním a velkým výkonem. Přehraje komprimované formáty WMA, MP3, Ogg Vorbis, dále audio CD, mnoho formátů hudebních modulů, internetové streamy, disponuje zajímavými DPS efekty.
 • OtsJuke 1.00.151 - Shareware - Download 6,7 MB
  Jeden z nejlepších mixovacích přehrávačů pro DJs, rádia i domácí uživatele s precizním systémem rozpoznávání přechodových bodů, automatickým i manuálním mixováním, dynamickým zvukovým procesorem, rychlou odezvou, širokými možnostmi kontroly přehrávání (vpřed, vzad, změna rychlosti či tóniny), vzdáleným ovládáním a dalšími přednostmi.
 • Ultimate MP3 Jukebox v2 - Shareware - Download 1,1 MB
  Podařený přehrávač s rychlými dekódovacími rutinami, vlastní databází skladeb, editací playlistu, plynulými přechody mezi skladbami a zajímavě zpracovaným full-screen rozhraním s jednoduchým ovládáním a výraznými fonty.
 • WinAmp3 build 485 RC5 - Freeware - Download 3,1 MB
  Nullsoft chrlí jednu novou verzi svého přehrávače za druhou. Toto rčení, jež jsem použil už minule, musím teď zopakovat. Vývojáři opět objevili a zlikvidovali několik chyb a optimalizovali výkon programu.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • dBpowerAMP Music Converter r9 - Freeware - Download 1,5 MB
  Už devátá verze jedné z nejkomplexnějších utilit pro konvertování digitálního audia. dMC sám o sobě umí převádět zvuk mezi WAV a MP3, stáhnutelné součásti jej pak obohatí o Windows Media Audio, OGG, možnost grabování CDDA. dMC dokáže při konverzi převést i ID3 tagy, normalizovat zvuk, může být kontrolován uživatelskými skripty.
 • KaZaa Lite 1.7.2 - Freeware - Download 1,1 MB
  Updatovaný P2P klient KaZaA má integrovánu ochranu proti virům jako K0wbot či Benjamin, které síť FastTrack nedávno sužovaly, odstraněny bezpečnostní díry, optimalizováno vyhledávání a stahování souborů. Odlehčená verze bez spyware.
 • MP3 StripIt! Digital 5.5.0.150 - Demo - Download 1,4 MB
  Konvertor CDDA stop do MP3 prostřednictvím enkodéru Blade nebo systémového kodeku s podporou digitálního i analogového kopírování, integrovaná spolupráce s internetovou databází CDDB, možnost editace ID3 tagů a přejmenování souborů.
 • NeoAudio 1.50.6 - Open Source - Download 2,4 MB
  Audio CD grabber a dekodér/enkodér souborů do formátů WAV, MP3, Ogg Vorbis, WMA a dalších s detailními nastavením vlastností komprese a podporou databáze CDDB.
 • NeoNapster 2.4 - Open Source - Download 1 MB
  Nástupce Napsteru nepřichází ve stejné inkarnaci, ale jako klient P2P sítě Gnutella, v níž můžete jednoduše hledat nejrůznější data mezi neuvěřitelným množstvím souborů. Klient podporuje nejnovější technologie Gnutelly, mezi nimi i identifikaci souborů podle jedinečného kódu SHA-1.

  Ostatní MP3 utility
 • Total Recorder 4.0 Standard Edition - Shareware - Download 1,2 MB
  Jedna z nejdokonalejších utilit pro záznam veškerého zvuku, procházejícího vaším počítačem. S Total Recorderem můžete nahrávat signál internetových rádií, telefonní konverzaci přes internet, výstup z externích zařízení přes Line In konektor, zvuk z DVD, CD a vůbec jakýchkoliv softwarových přehrávačů. Program vše ukládá do WAVu nebo MP3, nahrávání můžete načasovat v přehledném diáři.
 • mp3DirectCut 1.23 - Freeware - Download 0,1 MB
  Nedestruktivní MP3 audio editor s grafickým rozhraním, pracující v rozlišení jednoho framu MP3 souboru, umí ořezat ticho na začátku a konci skladby, rozkouskovat delší nahrávky, přidat ID3 tagy. Nová verze má vylepšenu kompatibilitu s proměnným datovým tokem (VBR) a některé drobné nedostatky.

  MIDI programy a hudební kompozice
 • DR-008 1.11 - Demo - Download 11 MB
  Vynikající modulární VST/DXi bicí modul, spojující metody samplingu i analogové syntézy. Aktuální verze nabízí jednodušší editaci, import souborů z aplikace Battery, drag'n'drop práci ad.
 • DrumXtractor 1.2 - Shareware - Download 4,7 MB
  Aplikace, která dokáže analyzovat jakýkoliv MIDI soubor a vyextrahovat z něj bicí stopu. Oceníte jej především, pokud se učíte programovat bicí na počítači. Jednotlivé pasáže můžete smyčkovat, měnit tempo, k dispozici je metronom a mnoho dalších nástrojů.
 • Virtual Piano 3.0 - Shareware - Download 2,4 MB
  Softwarový simulátor, který kromě klavíru dokáže napodobit přes 600 hudebních nástrojů a zvukových efektů. Pro začátečníky se hodí jednoduché prostředí, které však poskytne dostatek možností i zkušenějším jedincům. Na "nástroj" můžete hrát pomocí myši, klávesnice nebo jiného připojeného zařízení - např. MIDI klaviatury. V aplikaci můžete tvořit vlastní skladby a exportovat je ve standardním MIDI formátu.

  Audio programy a utility
 • VST-DX Adapter 3.3 Standard Edition - Demo - Download 0,1 MB
  Adaptér pro zásuvné moduly, který dovolí v aplikacích, pracujících v prostředí DirectX, používat plug-iny napsané pro standard VST 2.0.
 • WaveCorrector 2.4 - Shareware - Download 1,4 MB
  Plně vizuální jednoúčelový audio editor, který dokáže z archivních nahrávek ve formátu WAV odstranit praskání a šum. Ideální pro čištění digitálních záznamů z kazet či desek. Program zároveň umí rozdělit jeden dlouhý soubor, např. celou nasamplovanou stranu desky, rozdělit na jednotlivé skladby.

  Ostatní
 • Hero Video Convert - Shareware - Download 2,9 MB
  Potřebujete udělat nějakou operaci s digitálním videem? Hero Video Convert toho zvládne opravdu hodně! Umí konvertovat DVD na VCD, převést film do krátkých animovaných GIFů v nízkém rozlišení, nastavit DVD jako screensaver, kopírovat celý film nebo části na harddisk v jednom streamu, nebo odděleně video a zvuk, spojovat více MPEG souborů dohromady, konvertovat AVI do MPEGu a naopak.
 • Streambox Action 1.0 - Demo - Download 1,2 MB
  Profesionální enkodér QuickTime videa, založený na kodeku ACT-L2, který dokáže pracovat se zdrojovým materiálem v rozlišení až D1 při 30 fps. Výsledné video lze díky malé velikosti (při zachování kvality obrazu) např. streamovat přes internet. Při konverzi umí spojit více souborů do jednoho výsledného, zobrazuje průběh a statistiku kódování, obsahuje zvukové i obrazové filtry.
 • X2CD Music CD Burner 2.30 - Shareware - Download 2,9 MB
  Updatovaná verze nástroje pro tvorbu vlastních hudebních CD z nejpopulárnějších multimediálních formátů. Kromě MP3, OGG, WMA a WAVu dokáže načíst zvukovou stopu také z MPEG-1/2 video souborů, DivX, DVD disků a samozřejmě také umí grabovat audio stopy z regulérních CD. Spojení s freedb databází pak zajistí korektní pojmenování ripovaných stop. • Nejčtenější

  „Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

  Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

  Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

  Napište BFF, abyste ukázali, jak jste důvěřiví. Po Facebooku se šíří hoax

  Zkratka BFF na Facebooku sice zezelená, ale žádné zabezpečení tím neověříte,...

  Po Facebooku se šíří další hoax. Tentokrát slibuje rychlé ověření zabezpečení účtu. Nabádá uživatele, aby pod příspěvek...  Sklep v Říčanech vydává 600 let starou záhadu. Poklad ukrytý před Žižkou

  Pražské groše z říčanského pokladu

  Do toho hrnečku se vešly veškeré rodinné úspory. Proč je majitel do svého sklepa ukryl, nevíme jistě. Jisté ovšem je,...

  Druhý den grilování: „EU změní Facebook po celém světě,“ říká Zuckerberg

  Mark Zuckerberg vypovídá před sněmovním výborem (11. dubna)

  Mark Zuckerberg i ve středu odpovídal na otázky amerických zákonodárců. Zopakoval, že přijímá svou osobní zodpovědnost...

  Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

  Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

  Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: Nejlepší program pro převod obrázků na text

  Ilustrační foto

  EasyScreenOCR zachytí text z obrázků nebo dialogů obrazovky k jeho dalšímu zpracování. Najít a umožnit odstranit data o...

  Aplikace zvládnou nahrát záznam dění na displeji nebo předpoví počasí

  Užitečné aplikace pro tablet

  Zajímavé aplikace pro tablety s Androidem a iOS zvládnou pořídit videozáznam obsahu obrazovky, pustit televizní...

  Něco se pokazilo. Jarní update Windows 10 se zpozdí

  Nová funce Windows 10 s názvem Timeline uchovává seznam vašich aktivit.

  Společnost Microsoft pozastavila uvedení nové verze Windows 10 kvůli blíže nespecifikované chybě.

  emimino-diskuse
  emimino-diskuse

  Je fajn si občas s někým popovídat o tom, co vás trápí. S námi v tom nejste sami.

  Najdete na iDNES.cz