Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 18/2003

aktualizováno 
Přestože programátoři v aktuálním počasí trochu polevili, přinášíme vám novou verzi fenomenálního hudebního editoru Fruity Loops, nový polyfonický konvertor MP3 na MIDI, aktualizaci GoldWave 5.04, CDRoller 4.31 a ISOBuster 1.4 pro záchranu dat z poškozených CD a mnoho dalšího.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Blaze Media Pro 4.10 - Freeware - Download 13 MB
  Kompletní audio centrum s hudebním přehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další. Obsahuje nový video editor s dávkovým zpracováním souborů a přepracovaným konverzním systémem, rozpoznání skladeb podle MusicID, audio mixer a vylepšený editor.
 • CoolCD Studio 1.3 - Shareware - Download 1 MB
  Přehrávač kompaktních disků se stylovým rozhraním, které kombinuje programové předvolby se seznamem stop, vizualizace a kompletní ovládání mixeru zvukové karty. Program má přístup do internetového systému CDDB, spravuje vlastní databázi CD titulů a disponuje šesti přehrávacími režimy.
 • foobar2000 v0.6 - Freeware - Download 0,9 MB
  Zvukový přehrávač, který - ač kompaktního vzhledu - disponuje množstvím funkcí. Podporuje MP3, Ogg Vorbis, MPC, FLAC, WAV a MOD, organizuje playlisty a ukládá je ve vlastním formátu FPL. Pro obohacení zvukového výstupu slouží několikero DSP efektů. Umožňuje dekódování komprimované hudby na disk do WAVu.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • AudioConverter Studio v1.36 - Shareware - Download 1,1 MB
  Na obsluhu jednoduchý konvertor MP3 souborů kombinovaný s CD ripperem a editorem ID3 tagů s plnou podporou ID3v2. MP3 lze převádět na soubory s jiným kódováním, tracky stažené z CD mohou být automaticky pojmenovány podle údajů z databáze CDDB a uloženy i s vyplněnými tagy.
 • CD to WAV/MP3 Ripper - Freeware - Download 1,7 MB
  Jak jednoduché je stáhnout stopy z hudebních kompaktů na počítačový harddisk do formátů MP3 a WAV. Program nabízí 14 předdefinovaných kompresních módů s různými datovými toky a vzorkovacími frekvencemi. Stopy jsou do MP3 kódovány "on-the-fly", bez dočasných WAV souborů. Pomocí nenápadného přehrávače si můžeme nejprve poslechnout, co že to budeme ripovat.
 • Complete Audio Converter Lite 3.0 - Shareware - Download 6,5 MB
  Utilita pro rychlou dávkovou konverzi mezi zvukovými formáty MP3, MP2, WMA, WAV, OGG Vorbis a RAW. Při procesu lze nastavit množství parametrů: vzorkovací frekvenci, datový tok, počet kanálů atd. Třetí verze s přepracovaným rozhraním přidává editaci ID3 tagů a audio přehrávač.
 • eDonkey2000 0.48.1 - Freeware - Download 1,4 MB
  Nová verze klientu pro P2P síť eDonkey, v níž lze bez problémů a omezení sdílet libovolné typy souborů. Aktualizace opravuje množství primitivních chyb, vinou jichž klient často padal, podporuje velikost souborů až 4 GB, ruší omezení na 64 aktivních připojení a další drobnosti.
 • Morpheus 3.0 - Adware - Download 5,6 MB
  Třetí generace P2P aplikace využívající protokolu Gnutella se přehoupla do své ostré verze. Vyzkoušejte sdílení dat v síti, která se chvástá nejrychlejším vyhledáváním a downloady z Gnutelly. Pozor ale na přibalený adware.

  Ostatní MP3 utility
 • 123Tag 1.13.0 - Freeware - Download 1,5 MB
  Fundovaná utilita pro práci s informačními ID3 tagy souborů ve formátu MP3. Umožňuje načíst a editovat data z tagů v1/v2, získávat údaje z názvů souborů a struktury adresářů, zapisovat korektní názvy souborů podle tagů a vytvářet databázové záznamy ve formátu CSV - to vše jednotlivě i v dávkovém zpracování. Obsahuje integrovaný přehrávač komprimované hudby.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • FL Studio 4.1 - Demo - Download 17,9 MB
  Nástupce proslulé hudební aplikace Fruity Loops - FL Studio je komplexní krokový sekvencer určený k tvorbě skladeb a bicích smyček za použití samplů, s 32bitovým interním mixováním a plnou podporou MIDI. Skladby jsou složeny z jednotlivých bloků - patternů. Můžeme přidat pestrou škálu efektů, výslednou skladbu lze vyexportovat do WAVu nebo MP3, případně včetně všech systémových příkazů do MIDI.
 • Intelliscore Polyphonic 5.1 - Shareware - Download 4,6 MB
  Polyfonický konvertor audio CD a zvukových souborů ve formátech WAV a MP3 do formátu MID. Program umí v reálném čase převádět do MIDI také např. výstup z mikrofonu či signál z hudebního nástroje. IntelliScore samo rozezná noty, případně akordy, rozdělí zvuk do separátních stop podle pozice ve stereo signálu. Z jednoduchých mono stop umí rozpoznat a do MIDI zápisu vložit efekty jako pitch bend, vibrato, tremolo a portamento.

  Audio programy a utility
 • Audiotools 4.40 - Shareware - Download 4,5 MB
  Harddiskový rekordér vhodný k samplování nahrávek z kazet a LP desek. Podle mezer mezi tracky umí rozdělit skladby do jednotlivých souborů. Umožňuje zvuk v reálném čase zpracovat několika efekty. Možnosti programu lze rozšířit přídavnými plug-iny (tvorba CD, kódování do MP3), které se nacházejí na stránkách Audiotools.
 • Free Wave Editor 1.7 - Freeware - Download 6,8 MB
  Zdarma distribuovaný zvukový editor. Kromě záznamu a základní editace signálu umožňuje aplikovat různé efekty, (kompresor, delay, ekvalizer, fade, flanger...), vkládat do souboru ticho nebo šum, zapisovat detailní informace o původu nahrávky aj. Různé druhy zobrazení průběhu zvuku, možnost konfigurace barev, fontů a skinování.
 • GoldWave 5.0.4 - Shareware - Download 1,5 MB
  Známý audio editor GoldWave oslavil desetileté výročí existence oficiálním vydáním ostré verze páté generace. Přepracovaný software přináší kromě upraveného rozhraní podporu rozlišení až 24bit/192 kHz, možnost použít DirectX efekty. Editovat lze soubory větší než 4 GB, vylepšeno bylo realtime sledování průběhu a intenzity signálu, CD Reader spolupracuje s Freedb a umožňuje kódovat stopy do MP3, WMA a OGG.

  Ostatní utility
 • CD Box Labeler Pro - Shareware - Download 3,9 MB
  Plně vybavený program pro tvorbu obalů a potisků nejrůznějších médií. Umí rozpoznat vložené CD, stáhnout z internetu informace o obsahu a text automaticky zarovnat na obal. Všechny parametry, od velikosti, barvy a umístění písma přes obrázky po rozměry, jsou uživatelsky definovatelné. Program dokáže grafiku nabírat v nejrozšířenějších formátech i přímo skenovat.
 • CDRoller 4.31 - Shareware - Download 1,4 MB
  Utilita pro práci s poškozenými CD dokáže načíst a zachránit data z disků, které nejdou systémově načíst. Umí testovat čitelnost CD, vyhledat data na nečitelných Packet-Write médiích (InCD, DirectCD) a 8cm discích z digitálních fotoaparátů Mavica, stáhnout jednotlivé soubory nebo celé ISO image z poškozených disků a grabovat stopy z audio CD.
 • ISObuster 1.4 - Freeware - Download 2,3 MB
  Jedna z nejdokonalejších aplikací pro záchranu dat z poškozených CD disků, extrakci jednotlivých sessions atd. Nová verze obsahuje množství novinek, například prohlížeč sektorů, podporu diskových image souborů Pinnacle, test povrchových vad CD/DVD média, vyhledávání ztracených souborů bez názvů v TOC a mnoho dalšího...

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - uklízíme a čistíme pevný disk
  Kdy jste naposledy čistili svůj harddisk? Zřejmě to již pár měsíců bude. Pak neváhejte a pusťte do svých plechových miláčků úklidovou četu. Nejenže se postará o zničení zbytečných, vámi nevytvořených souborů, ale také odstraní duplicitní a nevyužívané soubory.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Diskové úložiště
  Víte v jaké kondici je váš HDD či SSD? Zeptejte se správného programu

  Data. Chcete-li je mít jak v peřince, potom jistě pravidelně zálohujete. Můžete se však spolehnout na výdrž samotných diskových úložišť? To prozradí HDD...  celý článek

  Ilustrační foto
  Uložte si obsah obrazovky na později či pro kamaráda

  Zapomeňte na klávesu Print Screen, screenshoty se dnes pořizují zcela jinak – snadněji, automaticky a to třeba včetně celé webové stránky. Perličkou je možnost...  celý článek

  Chraňte včas své elektronické zařízení.
  Chraňte svůj tablet před viry a hackery a za odměnu si zahrajte

  Bezpečnostní rizika dnes číhají i na majitele mobilních zařízení, takže jsme do dnešního přehledu zařadili i antivirovou aplikaci, která se postará i o ochranu...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.