Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 19/2002

aktualizováno 
Po týdnu je opět připraven pravidelný přehled nejnovějších audio utilit, jemuž vévodí nejnovější alpha verze přehrávače Sonique 2, opět updatovaný P2P klient BearShare 4.0.5, software pro skládání hudby pomocí smyček a samplů Acid Pro 4.0, vypalovací nástroj X2CD a další zajímavé audio programy.
MP3, Audio CD přehrávače
 • MP3 Audio Mixer 2.41 Beta - Shareware - Download 1,6 MB
  Pro DJs i domácí uživatele je tu program pro mixování MP3 souborů, nahrávání zvuku, úpravu fade efektů a vyvážení stereo kanálů. Dokáže načítat M3U a PLS playlisty a brát z nich postupně skladby k mixování. Výsledek může kromě přehrání na zvukové kartě exportovat také do WAV, MP3 a RealAudio.
 • P2P Music Jukebox 1.0 - Shareware - Download 9,7 MB
  Unikátní all-in-one audio aplikace, která v sobě kromě počítačové "hrací skříňky" skrývá také modul pro vypalování zvukových a datových CD ze souborů ve formátech MP3, WAV a WMA, CDDA grabber a konvertor jednotlivých souborových formátů. Zajímavostí je vyhledávání hudebních souborů na internetu pomocí již nainstalovaných P2P nástrojů.
 • Sonique 2 alpha 9/18 - Freeware - Download 2,1 MB
  Aktuální vývojářská instalace druhé generace hudebního přehrávače Sonique. V nové verzi byly např. odstraněny chyby při práci s requestery přehrávače, implementován dekodér Ogg Vorbis v1.0, přidána možnost průhlednosti skinů, upraveno zobrazení informací z ID3 tagů.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Blaze MediaConvert 1.5 - Shareware - Download 14,1 MB
  Užitečný dávkový konvertor multimediálních souborů, který rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků.
 • MP3 To Wave Converter PLUS 2.21 Beta - Shareware - Download 1,2MB
  Přímočarý konvertor souborů MP3 do formátu WAV, např. pro vypálení na CD či masteringové zpracování v audio editoru. Převádí MP3, MP2, MP1 na WAV i WAV do formátu MP3, normalizuje hlasitost všech skladeb, ořezává ticho ze začátku a konce stop a rozpozná vadné či nekompletní soubory.
 • BearShare 4.05 - Freeware - Download 1,9 MB
  Jeden z nejlepších Gnutella klientů v nové verzi, která vám umožní pohodlně na internetu sdílet, hledat a stahovat soubory nejrůznějšího ražení. Downloady jsou jištěny z několika zdrojů a navazování přerušených spojení je samozřejmostí, stejně jako chat. Aktualizované vydání bez detailního uvedení změn.

  Ostatní MP3 utility
 • i-Sound 2.01 - Shareware - Download 0,7 MB
  Audio rekordér a kompresor, který umožňuje v reálném čase ukládat do formátu MP3 signál z externího zvukového zařízení (video, TV, kazeta), CD, softwarového přehrávače, internetového rádia, her apod.
 • UltraTagger 2.0 - Shareware - Download 1 MB
  Nová generace oblíbeného editoru MP3 tagů s podporou obou nepsaných standardů - I3Dv1 i v2. Dokáže vyhledat informace o albu komprimovaném v MP3 souborech v databázi FreeDB, vyplňovat tagy podle názvů souborů, přejmenovávat soubory, pracovat s M3U playlisty, kódovat, dekódovat a přehrávat muziku.

  MIDI programy a hudební kompozice
 • Ableton Live 1.5.2 - Shareware - Download 8,8 MB
  Výtečný hudební software, sekvencer pro tvorbu nástrojů, smyček i celých skladeb, použitelný při živých vystoupeních, skládání vlastní hudby i remixování.
 • FlexiMusic Composer - Shareware - Download 3,7 MB
  Kompletní software pro skládání elektronické hudby na počítači. Funkce zahrnují sekvencer a vícestopý audio editor. Každému samplu lze přiřadit různou výšku, stejně jako v klasickém trackeru. Pasáže lze snadno smyčkovat.
 • WaveToMidi 2.02 - Shareware - Download 2,8 MB
  Program převádějící vstupní zvukový signál na MIDI zápis. Z hudebních souborů na počítači nebo přímo naživo ze vstupu zvukové karty analyzuje noty hrané melodie a zapisuje do MIDI formátu.

  Audio programy a utility
 • AudioEdit Deluxe 1.6 - Shareware - Download 9,5 MB
  Vizuální audio editor a konvertor, umožňující mnoho různých operací se zvukovými daty: dvoucestnou konverzi mezi CD, MP3, MP2, WAV a OGG Vorbis včetně převodu pouze určeného úseku, editaci souborů (Cut, Copy, Paste, Mix) a aplikaci efektů (Fade, Delay, Equalize, Phaser, Band Pass...).
 • AudioSurgeon 5 - Shareware - Download 9,4 MB
  Audio editor od firmy Voyetra, výrobce zvukových karet, specializovaný na úpravu digitální hudby. Zvuk můžete nahrávat, editovat, konvertovat i vypalovat jako AudioCD. Mezi aplikovatelnými efekty se objevuje normalizace hlasitosti, fade out, odstranění šumu a další.
 • Acid Pro 4.0 - Shareware - Download 27,2 MB
  Softwarové nahrávací studio s emulací profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při

  Ostatní
 • Acoustica CD Label Maker 1.19 - Shareware - Download 2,9 MB
  Utilita pro snadnou tvorbu CD/DVD obalů a potisků pomocí přehledného průvodce a připravených šablon, nebo manuálně s plnou kontrolou nad vzhledem výsledného projektu. Uživatel může použít interní grafiku, či importovat svou vlastní. Při tvorbě obalu pro audio CD lze načíst údaje o stopách z MP3 playlistů či projektů různých vypalovacích aplikací.
 • EZ Merge MPEG & RM 1.0 - Shareware - Download 4,1 MB
  Nástroj pro maximálně jednoduché kompletování několika částí video souborů do jediného celku. Dokáže pracovat s MPEG, VOB a RealMedia soubory.
 • X2CD Music CD Burner 2.32 - Shareware - Download 3,1 MB
  Updatovaná verze nástroje pro tvorbu vlastních hudebních CD z nejpopulárnějších multimediálních formátů. Kromě MP3, OGG, WMA a WAVu dokáže načíst zvukovou stopu také z MPEG-1/2 video souborů, DivX, DVD disků a samozřejmě také umí grabovat audio stopy z regulérních CD. Spojení s freedb databází pak zajistí korektní pojmenování ripovaných stop. • Nejčtenější

  „Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

  Mark Zuckerberg vypovídá před americkým Kongresem. Jeho poznámky unikly na...

  Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v...

  Pilotovi se nechtělo střílet, ale musel. Sestřelení letu KAL 902

  Letoun Korejských aerolinií po nouzovém přistání na zamrzlém jezeře.

  Před 40 lety sovětská protivzdušná obrana sestřelila dopravní letadlo korejských aerolinek, které se dostalo na území...  Voda na Marsu je. Chová se však zvláštně a může i levitovat

  Na povrchu Marsu můžeme spatřit nejenom doklady o proudění kapalné vody v...

  Dva experimenty ukázaly, že na povrchu Marsu se voda chová výrazně jinak, než jsme zvyklí. Například místní „bahno“...

  Youtuber zaplakal. V přímém přenosu mu hackeři ukradli 40 milionů

  Ian Balina zřejmě během hacku přišel o více než dva miliony dolarů v...

  Přijít o miliony dolarů je ve světě kryptoměn až neuvěřitelně snadné. Přesvědčil se o tom i Ian Balina, americký...

  Konec DVB-T vysílání nezruší povinnost platit koncesionářské poplatky

  Konec DVB-T vysílání na povinnosti platit koncesionářské poplatky nic nemění.

  S přechodem na nový vysílací standard DVB-T2 přijdou někteří diváci o televizní příjem. Změní se něco z hlediska zákona...

  Další z rubriky

  Vychází nová verze Windows 10. Nastavte si, kdy se vám nainstaluje

  Tipy a triky pro Windows 10

  Microsoft během večera a noci na středu SELČ vydá novou verzi Windows 10. Pokud nechcete, aby se vám začala instalovat...

  Instagram přináší funkci Focus. Vyrobí lepší portrét s rozostřeným pozadím

  První dáma USA Melania Trumpová na prvním oficiálním portrétu, který Bílý dům...

  Aktualizace Instagramu z minulého týdne přinesla funkci Focus. Ta napodobuje portrétové fotky nejnovějších mobilů díky...

  Naučte Windows pracovat i s netradičními komprimovanými archivy

  Počítačový kód

  Windows od verze XP obsahuje integrovanou funkci pro rozbalení a balení souborů do jednoho balíčku. Pokud se však...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz