Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 19/2002

aktualizováno 
Po týdnu je opět připraven pravidelný přehled nejnovějších audio utilit, jemuž vévodí nejnovější alpha verze přehrávače Sonique 2, opět updatovaný P2P klient BearShare 4.0.5, software pro skládání hudby pomocí smyček a samplů Acid Pro 4.0, vypalovací nástroj X2CD a další zajímavé audio programy.
MP3, Audio CD přehrávače
 • MP3 Audio Mixer 2.41 Beta - Shareware - Download 1,6 MB
  Pro DJs i domácí uživatele je tu program pro mixování MP3 souborů, nahrávání zvuku, úpravu fade efektů a vyvážení stereo kanálů. Dokáže načítat M3U a PLS playlisty a brát z nich postupně skladby k mixování. Výsledek může kromě přehrání na zvukové kartě exportovat také do WAV, MP3 a RealAudio.
 • P2P Music Jukebox 1.0 - Shareware - Download 9,7 MB
  Unikátní all-in-one audio aplikace, která v sobě kromě počítačové "hrací skříňky" skrývá také modul pro vypalování zvukových a datových CD ze souborů ve formátech MP3, WAV a WMA, CDDA grabber a konvertor jednotlivých souborových formátů. Zajímavostí je vyhledávání hudebních souborů na internetu pomocí již nainstalovaných P2P nástrojů.
 • Sonique 2 alpha 9/18 - Freeware - Download 2,1 MB
  Aktuální vývojářská instalace druhé generace hudebního přehrávače Sonique. V nové verzi byly např. odstraněny chyby při práci s requestery přehrávače, implementován dekodér Ogg Vorbis v1.0, přidána možnost průhlednosti skinů, upraveno zobrazení informací z ID3 tagů.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Blaze MediaConvert 1.5 - Shareware - Download 14,1 MB
  Užitečný dávkový konvertor multimediálních souborů, který rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků.
 • MP3 To Wave Converter PLUS 2.21 Beta - Shareware - Download 1,2MB
  Přímočarý konvertor souborů MP3 do formátu WAV, např. pro vypálení na CD či masteringové zpracování v audio editoru. Převádí MP3, MP2, MP1 na WAV i WAV do formátu MP3, normalizuje hlasitost všech skladeb, ořezává ticho ze začátku a konce stop a rozpozná vadné či nekompletní soubory.
 • BearShare 4.05 - Freeware - Download 1,9 MB
  Jeden z nejlepších Gnutella klientů v nové verzi, která vám umožní pohodlně na internetu sdílet, hledat a stahovat soubory nejrůznějšího ražení. Downloady jsou jištěny z několika zdrojů a navazování přerušených spojení je samozřejmostí, stejně jako chat. Aktualizované vydání bez detailního uvedení změn.

  Ostatní MP3 utility
 • i-Sound 2.01 - Shareware - Download 0,7 MB
  Audio rekordér a kompresor, který umožňuje v reálném čase ukládat do formátu MP3 signál z externího zvukového zařízení (video, TV, kazeta), CD, softwarového přehrávače, internetového rádia, her apod.
 • UltraTagger 2.0 - Shareware - Download 1 MB
  Nová generace oblíbeného editoru MP3 tagů s podporou obou nepsaných standardů - I3Dv1 i v2. Dokáže vyhledat informace o albu komprimovaném v MP3 souborech v databázi FreeDB, vyplňovat tagy podle názvů souborů, přejmenovávat soubory, pracovat s M3U playlisty, kódovat, dekódovat a přehrávat muziku.

  MIDI programy a hudební kompozice
 • Ableton Live 1.5.2 - Shareware - Download 8,8 MB
  Výtečný hudební software, sekvencer pro tvorbu nástrojů, smyček i celých skladeb, použitelný při živých vystoupeních, skládání vlastní hudby i remixování.
 • FlexiMusic Composer - Shareware - Download 3,7 MB
  Kompletní software pro skládání elektronické hudby na počítači. Funkce zahrnují sekvencer a vícestopý audio editor. Každému samplu lze přiřadit různou výšku, stejně jako v klasickém trackeru. Pasáže lze snadno smyčkovat.
 • WaveToMidi 2.02 - Shareware - Download 2,8 MB
  Program převádějící vstupní zvukový signál na MIDI zápis. Z hudebních souborů na počítači nebo přímo naživo ze vstupu zvukové karty analyzuje noty hrané melodie a zapisuje do MIDI formátu.

  Audio programy a utility
 • AudioEdit Deluxe 1.6 - Shareware - Download 9,5 MB
  Vizuální audio editor a konvertor, umožňující mnoho různých operací se zvukovými daty: dvoucestnou konverzi mezi CD, MP3, MP2, WAV a OGG Vorbis včetně převodu pouze určeného úseku, editaci souborů (Cut, Copy, Paste, Mix) a aplikaci efektů (Fade, Delay, Equalize, Phaser, Band Pass...).
 • AudioSurgeon 5 - Shareware - Download 9,4 MB
  Audio editor od firmy Voyetra, výrobce zvukových karet, specializovaný na úpravu digitální hudby. Zvuk můžete nahrávat, editovat, konvertovat i vypalovat jako AudioCD. Mezi aplikovatelnými efekty se objevuje normalizace hlasitosti, fade out, odstranění šumu a další.
 • Acid Pro 4.0 - Shareware - Download 27,2 MB
  Softwarové nahrávací studio s emulací profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při

  Ostatní
 • Acoustica CD Label Maker 1.19 - Shareware - Download 2,9 MB
  Utilita pro snadnou tvorbu CD/DVD obalů a potisků pomocí přehledného průvodce a připravených šablon, nebo manuálně s plnou kontrolou nad vzhledem výsledného projektu. Uživatel může použít interní grafiku, či importovat svou vlastní. Při tvorbě obalu pro audio CD lze načíst údaje o stopách z MP3 playlistů či projektů různých vypalovacích aplikací.
 • EZ Merge MPEG & RM 1.0 - Shareware - Download 4,1 MB
  Nástroj pro maximálně jednoduché kompletování několika částí video souborů do jediného celku. Dokáže pracovat s MPEG, VOB a RealMedia soubory.
 • X2CD Music CD Burner 2.32 - Shareware - Download 3,1 MB
  Updatovaná verze nástroje pro tvorbu vlastních hudebních CD z nejpopulárnějších multimediálních formátů. Kromě MP3, OGG, WMA a WAVu dokáže načíst zvukovou stopu také z MPEG-1/2 video souborů, DivX, DVD disků a samozřejmě také umí grabovat audio stopy z regulérních CD. Spojení s freedb databází pak zajistí korektní pojmenování ripovaných stop.


 • Nejčtenější

  Vyřešil jsem nejslavnější záhadu, tvrdí devadesátiletý britský matematik

  Britský matematik Michael Atiyah (2018)

  Britsko-libanonský matematik Michael Atiyah tvrdí, že našel důkaz jednoho z nejslavnějších nevyřešených matematických...

  Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

  Budoucnost

  Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...  Lákavá návnada. Jak se ruská agentka přibližovala k Trumpovi

  Marija Butinová (19. 7. 2018)

  Vyšetřování vlivu Moskvy na poslední americké volby se dostalo k zajímavému odhalení. Ruská agentka se podle něj...

  Pohozeni v jednom hrobě. Po 400 letech vracíme dívce a chlapci tvář

  Odhalení podoby dvou chlapců a devčete

  Na začátku byla náhoda. Stavba rodinného bazénu u domku v Táboře odhalila kosterní pozůstatky tří lidí. V těchto dnech,...

  Po 50 letech se poletí k Měsíci, vesmírným turistou bude japonský miliardář

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude...

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Júsaku Maezawa....

  Další z rubriky

  Po čtyřech letech Google zařízne Inbox, populární alternativu Gmailu

  První spuštění webové verze Inbox by Gmail

  Od roku 2014 mohli uživatelé služby Gmail k vyřizování e-mailů využívat alternativní rozhraní, poněkud odlehčenou...

  Nechte tablet změřit okolní hluk nebo prověřit bezpečí vaší sítě

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte výborné přehrávače videa a hudby nebo aplikaci na kontrolu zabezpečení zařízení připojených k domácí síti...

  Revoluce pro programátory, nebo otravná funkce? Facebook ukázal SapFix

  Facebook hodlá spustit vlastní kryptoměnu.

  Facebook představil nástroj, který využívá prvky strojového učení k tomu, aby usnadnil práci programátorům. Konkrétně...

  Najdete na iDNES.cz