Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 20/2002

aktualizováno 
Další porce nejnovějších audio programů nabízí updatované P2P klienty Kazaa v2 Lite bez reklam a omezení původní aplikace, Morpheus a SongSpy XE, DJské mixpulty, aktuální verzi oblíbeného CD ripperu Easy CDDA Extractor 5.03, software pro přehrávání a grabování DVD WhiteTiger Studio Plus, vypalovací utilitu CDRWin 3.9B a mnoho dalších zajímavých programů.
MP3, Audio CD přehrávače
 • Amixit Ultimate DJ Mix - Shareware - Download 2,7 MB
  Profesionální program pro počítačové diskžokeje s bleskurychlým spuštěním aplikace, intuitivní tvorbou playlistů pomocí interního editoru, modifikací základní výšky zvuku v rozmezí ±15%, odposlechem na sluchátkách, efekty simulujícími klasický gramofon, automatickým i manuálním startem dalších skladeb.
 • A2 Media Player 2.21 - Freeware - Download 5,6 MB
  Atraktivní kompaktní přehrávač audio formátů MP3, MIDI, WAV a kompaktních disků, s ostatními komponenty úhledně zakomponovanými do grafického rozhraní. Disponuje editorem playlistů s vyhledáváním souborů na lokálních discích, zvukovým mixerem, vyvážením stran, bass boosterem, zvuk spolehlivě zdokonalí 32pásmový ekvalizér s předvolbami pro různé hudební styly. Zážitek z hudby umocní několik přidaných vizualizací.
 • Ashampoo Media Player+ 1.81 - Freeware - Download 2,5 MB
  Multimediální přehrávač s podporou všech rozšířených zvukových a obrazových formátů včetně Ogg Vorbis a dalších formátů prostřednictvím systémových kodeků. Možnosti programu lze jednoduše rozšířit pomocí online doinstalovaných plug-inů o programovatelný prohlížeč obrázků, modul pro vypalování zvukových a datových CD. Větší propojení s internetem signalizuje také přítomnost správce vzdálených adresářů na FTP serverech a podpora internetových rádií, vysílajících v systémech ShoutCast a IceCast.
 • MixMeister Pro 4 - Demo - Download 3,5 MB
  Nástroj pro vytváření profesionálních DJ setů i živá vystoupení s velice pěkně zpracovaným grafickým rozhraním, podporou efektových DirectX plug-inů pro úpravu zvuku jedné (i části) skladby či celého setu, možností přímého vypálení mixu na CD, katalogizačními schopnostmi pro organizování sbírky digitálního audia na počítači. Při skládání mixu je k dispozici mnoho nástrojů pro usnadnění editace, například automatické linkování souborů podle rytmu, možnost přidání vlastních zvuků do přechodu mezi dvěma soubory, "stretch" efekt pro přesné navázání podle tempa, automatické mixování, normalizace zvuku a mnoho dalších užitečných možností.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • CD Ripper for Winamp3 - Freeware - Download 0,6 MB
  Zásuvný modul sloužící ke grabování audio CD na harddisk přímo z prostředí multimediálního přehrávače Winamp3. Stopy ukládá ve formátech MP3, Ogg Vorbis a WAV, informace o vloženém CD načítá z internetové databáze freedb, lze je ale také zadat manuálně. Zapisuje ID3 Tagy v1/v2.
 • Easy CD-DA Extractor 5.03 - Shareware - Download 3,9 MB
  Proslulý nástroj pro snadné grabování audio CD do formátů MP3, WMA a WAV, rozumí si ovšem i s dalšími formáty podporovanými systémovými kodeky. Je propojen s databází CDDB, zapisuje ID3 a WMA Tagy s detailními informacemi o skladbách, disponuje dávkovým konvertorem souborů, MP3-WAV dekodérem a normalizérem zvuku. Aktuální verze přidává podporu formátů Ogg Vorbis 1.0, WMA 9 a Monkey Audio 3.97.
 • Kazaa v2 Lite - Freeware - Download 1,7 MB
  Upravený klient sítě Kazaa bez reklamy, spyware a dalšího bundlovaného software. Je mnohem rychlejší a umožňuje v síti najít mnohonásobně více souborů, neboť nemá omezenu funkčnost tlačítka "Search More". Navíc obsahuje systém Sig2Dat pro identifikaci totožných kopií jednoho titulu pomocí jedinečných identifikačních klíčů. Prakticky obsahuje všechny funkce pro svobodné sdílení souborů, za které se jinak v oficiální verzi Kazaa v2 Plus tvrdě platí.
 • Morpheus 2.0.1.8 - Adware - Download 4,5 MB
  Updatovaný luxusní klient sítě Gnutella, napsaný v Javě. Výrobce bohužel neuvádí změny v aplikaci od poslední verze, dá se ale usuzovat na rychlostní optimalizaci programu. Původní Morpeus 2.0 byl velmi pomalý.
 • MPAction MP3 Tools v2 - Shareware - Download 3 MB
  Balík tří programů pro práci s MP3 soubory: CD Rip Encoder pro převod WAV souborů a stop z audio CD do formátu MP3 v bitrate až 320 kbps za použití enkodéru LAME, zároveň se stará také o editaci ID3 tagů, správné pojmenování MP3 souborů a automatickou tvorbu playlistů, přičemž využívá internetovou databázi FreeDB pro přístup k informacím o albech; WaveFix je jednoduchý editor pro ořezání ticha v souboru, Fade na začátku či na konci, normalizaci hlasitosti atd.; Jukebox Decoder přehrává a dekomprimuje MP3 soubory do WAVu, spravuje ID3 Tagy, playlisty, slouží též jako organizér MP3 souborů.
 • SongSpy XE 2.1b - Freeware - Download 0,6 MB
  Updatovaný klient jedné z nejnovějších P2P sítí pro sdílení hudby ve formátu MP3.

  Ostatní MP3 utility
 • Dr.TAG 1.96 - Shareware - Download 1,8 MB
  Utilita pro práci s identifikačními ID3 Tagy MP3 souborů, údaje (titul, interpret, album, žánr, rok vydání, komentář a pořadové číslo skladby) lze zadávat ručně nebo je nechat program automaticky vyplňovat podle souborů a adresářové struktury. V názvech souborů lze nahradit nestandardní znaky, automaticky je korektně pojmenovat podle ID3 Tagů apod.
 • Dee2 - Shareware - Download 0,3 MB
  DSP plug-in pro hudební přehrávače Winamp, Sonique, J.River Media Jukebox a Windows Media Player 9, podobný cenami ověnčenému programu DFX. Umí v reálném čase odstranit šum a oživit výšky na starých nahrávkách, naboostovat basy, simulovat prostorové podání zvuku, reverb a mnoho dalšího.

  MIDI programy a hudební kompozice
 • Instruments Builder 4 - Freeware - Download 1,9 MB
  Kompilace dvou MIDI programů: Mid2Wav 4 pro rendering MIDI souborů do WAVu v grafickém prostředí, a samotný Instruments Builder pro tvorbu nástrojů s digitální systézou a základním balíkem modifikovatelných nástrojů.
 • Quartet X2 Music Studio - Shareware - Download 2,7 MB
  Digitální 12kanálový audio kompozer, MIDI syntezátor, editor noc, nahrávací studio a přehrávač v jedné aplikaci. Osm kanálů je využito pro jednotlivé nástroje, čtyři další pro bicí, rytmické a jiné smyčky. Základní sada zahrnuje přes 120 standardních nástrojů a více než 30 bicích nástrojů. Kompozice mohou být ukládány jako dále editovatelné projekty, MIDI soubory, WAV pro vypálení na CD či MP3.

  Audio programy a utility
 • Audiotools 4.1 interim 6 - Shareware - Download 2,1 MB
  Harddiskový rekordér specializovaný na převod analogových záznamů (LP, kazeta) do digitální podoby. Umí automaticky rozpoznat mezery mezi skladbami a ukládat je jako samostatné soubory. Obsahuje také následný audio processing (ekvalizér, normalizace...) a je rozšiřitelný pomocí plug-inů, jež lze stáhnout ze stránek autora.
 • SimulAnalog Guitar Suite - Freeware - Download 0,4 MB
  Kolekce VST plug-inů pro kompatibilní zvukové editory, které simulují nejběžnější kytarové zesilovače a analogové procesory.

  Ostatní
 • CDRoller 4.02 - Shareware - Download 1,3 MB
  Utilita pro záchranu dat z poškozených CD disků. Umí vypsat všechny oblasti a stáhnout jejich obrazy na harddisk, vyextrahovat soubory ze zvolené oblasti s možností automatické opravy nečitelných sektorů, ripovat digitální audio tracky, může také fungovat jako katalogizér CD. Umí načítat UDF formáty a provést analýzu disku s následně vygenerovaným reportem.
 • WhiteTiger Studio Plus 3.3b598 - Shareware - Download 11,3 MB
  Aktuální verze komplexní aplikace pro vypalování a konverzi souborů: Umí vytvořit Audio CD z MP3 a WAV, vypalovat datové disky, ISO image, kopírovat 1:1, mazat CDRW disky, grabovat CDDA a konvertovat zvukové soubory do formátů MP3, WAV, WMA, OGG, Real Audio a VQF. Ty umí zároveň i přehrávat. Dále dokáže ripovat DVD na harddisk, převádět video MPEG1/2, AVI a WMV, extrahovat audio stopu z DVD a spolupracovat s přenosnými MP3 přehrávači.
 • CDRWin 3.9B - Demo - Download 0,7 MB
  Populární nástroj pro zálohování dat a vypalování Audio CD (i přímo z MP3 souborů), CD-ROM, CD-I, Mixed-Mode a Multisession disků. Podporuje Karaoke CD+G, CD-TEXT, tvorbu bootovatelných CD, diskové duplikátory, přesné 1:1 kopírování ... Na webu autorů nebyly do uzávěrky známy podrobnosti o novinkách v nové verzi.


 • Nejčtenější

  Vyřešil jsem nejslavnější záhadu, tvrdí devadesátiletý britský matematik

  Britský matematik Michael Atiyah (2018)

  Britsko-libanonský matematik Michael Atiyah tvrdí, že našel důkaz jednoho z nejslavnějších nevyřešených matematických...

  Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

  Budoucnost

  Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...  Pohozeni v jednom hrobě. Po 400 letech vracíme dívce a chlapci tvář

  Odhalení podoby dvou chlapců a devčete

  Na začátku byla náhoda. Stavba rodinného bazénu u domku v Táboře odhalila kosterní pozůstatky tří lidí. V těchto dnech,...

  Po 50 letech se poletí k Měsíci, vesmírným turistou bude japonský miliardář

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude...

  Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Júsaku Maezawa....

  Nejlepší editor fotek zdarma: nemusí se instalovat a vznikl v Praze

  Ivan Kuckir, autor programu Photopea.com

  Potřebujete otevřít a upravit PSD soubor, ale nemáte po ruce Photoshop? Tato překvapivě svižná online aplikace zvládne...

  Další z rubriky

  Po čtyřech letech Google zařízne Inbox, populární alternativu Gmailu

  První spuštění webové verze Inbox by Gmail

  Od roku 2014 mohli uživatelé služby Gmail k vyřizování e-mailů využívat alternativní rozhraní, poněkud odlehčenou...

  Surfujte po webu anonymně nebo na tabletu sledujte závody formule 1

  Tablet vám může zkrátit dlouhé čekání.

  Užitečný je nový internetový prohlížeč pro anonymní surfování. Aplikace pro fanoušky Formule 1 nabídne i historické...

  Tipy a triky pro Windows 10: představuje se lepší Start menu

  Tipy a triky pro Windows 10

  Personifikace vládne světu. I proto Microsoft nově umožňuje uživatelům ještě více osobního nastavení systému. Podívejte...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz