Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 20/2003

aktualizováno 
Cool Edit Pro je zpátky! Po dlouhém čekání se objevuje nová verze tohoto skvělého zvukového multitrack editoru, která mj. umí prostorový 5.1 mastering nahrávek. Dále servírujeme syntezátor Impulse 3, nový build přehrávače Sonique 2, sympatický CD grabber Topee a mnoho dalších lahůdek.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Jet Audio 5.13 - Freeware - Download 17 MB
  Virtuální HiFi systém na obrazovce vašeho monitoru. Věž se skládá z přehrávače Audio CD, digitálního audia (MP3, RA, WAV, Ogg Vorbis...), MIDI playeru, DSP jednotky, video přehrávače a zesilovače/mixeru. S virtuálním dálkovým ovládáním můžete program zminimalizovat a pohodlně jej ovládat z malého panelu i při práci. Další update především pro Windows 98.
 • MP3J 1.1.0.1 - Freeware - Download 1 MB
  Nenáročný přehrávač zvukových souborů ve formátech MP2, MP3, WMA, ASF a Ogg Vorbis. Kosmické uživatelské prostředí nabízí dva stereoskopy, zobrazuje informace o souboru a názvy skladeb z ID3 tagů. Chybí ale jejich editace.
 • Sonique 2 May Alpha- Freeware - Download 6,5 MB
  Nová alpha stále vyvíjené druhé generace hudebního přehrávače Sonique. Novinky aktuální verze: snadnější práce s playlistem, velká vylepšení systému vizualizací, inteligentnější ID3 editor, z 30 procent je hotova přestavba preferencí. Vymazány byly drobné chyby předešlé verze.
 • VUPlayer 1.4 - Freeware - Download 1,1 MB
  Chcete-li si poslechnout muziku bez investic do software, je tu zdarma šířený VUPlayer. Přehraje jako kompaktní disky, tak i komprimované soubory a hudební moduly. Aktuální verze přináší grabování audio CD včetně možnosti kódování do zvoleného formátu - byly přidány enkodéry Ogg Vorbis, FLAC a WMA 9, podpora FreeDB pro získávání údajů o albech z internetu.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Konvertor 3.27.1 - Shareware - Download 8,5 MB
  Multimediální prohlížeč/konvertor, který dokáže rozeznat neuvěřitelných 514 obrazových, animačních, zvukových, video a textových formátů. Aplikace umožňuje operace s bitmapovými obrázky a digitálními fotografiemi (úpravy barev, přepočítání, ořez + více než 40 efektů), tvorbu digitálních fotoalb ve formátu HTML, snímat obrazovku a samostatná okna aj.
 • Topee CD Ripper 1.1.0 - Shareware - Download 1,1 MB
  Velmi sympatický CD grabber, digitální stopy umí konvertovat do souborů typu WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis. Má vestavěný CD přehrávač, jeho editor ID3 tagů je provázán s online databází CDDB; informace umí nejen stahovat, ale také zasílat - pokud se stane, že vaše CD ještě v internetových análech není. Program podporuje práci s více mechanikami.
 • WinMP3Locator 4.0 - Freeware - Download 0,8 MB
  Webový čmuchal, který pátrá po MP3 souborech na webových stránkách prostřednictvím mnoha vyhledávacích MP3 služeb. Stačí zadat jen útržek názvu skupiny nebo písně a můžete se těšit na výsledky - mnohdy ne zcela přesné. WinMP3Locator přímo podporuje stahování souborů pomocí některého z download managerů.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 Splitter & Joiner v2.41 - Shareware - Download 0,6 MB
  Aplikace pro obousměrné zpracování MP3 souborů - rozdělení či složení MP3 na/z více souborů. K dispozici je náhled, takže přesně slyšíme jak bude zásek či spoj znít. ID3 tagy s informacemi o skladbě můžeme editovat a během zpracování rozkopírovat na včechny části původního souboru.
 • Organizer MP3 3.50 - Shareware - Download 1,4 MB
  Šikovný nástroj pro sběratele MP3 souborů s pohodlnou prací drag'n'drop. S její pomocí můžeme zpracovat například kompletní diskografii jednoho interpreta, kterou posléze vypálíme jinou aplikací na CD-R - včetně kompilování alb z jednotlivých souborů, zpracování obalů a malého přehrávače. Novinky verze 3.50: libovolné album lze smazat přímo z Organizeru, program automaticky doplňuje chybějící údaje do tagů, pracuje s texty písní aj.
 • Sierra 2003.05 - Freeware - Download 1 MB
  Zajímavý, zdarma šířený editor ID3 tagů - podporuje nativní data u souborů MP3 (ID3 v1/v2), Ogg a Ape. Skladby můžeme třídit podle několika parametrů, například názvu skladby, žánru... Tagy lze získat ze jmen souborů a naopak. Dovoluje tvorbu playlistů, podporuje lokalizaci a skiny - obsahuje dokonce nástroj pro výrobu vlastních oblečků. Dvojklikem na soubor se spustí asociovaný přehrávač.
 • Winamp Pilot 3.2 - Freeware - Download 0,2 MB
  Maličké virtuální ovládání schované v pravém horním rohu obrazovky umožní zadávat povely Winampu, aniž bychom museli opustit aplikaci, s níž právě pracujeme. Winamp Pilot zpřístupňuje funkce Play, Stop, Skip a Pause.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Awave Studio 8.8 - Shareware - Download 1,1 MB
  Víceúčelová, či hodilo by se říci všestranná zvuková utilita, která dokáže rozpoznat a načíst kolem dvou stovek různých audio formátů z nejrůznějších počítačových, samplerových a trackerových platforem. Většinu z nich umí také zapsat, poslouží tedy jako konvertor, zastane funkci zvukového editoru, přehrávače a dokáže si vzít na paškál i wavetable syntezátory.
 • Impulse v.3 - Demo - Download 0,4 MB
  Šestnáctihlasý virtuální analogový syntezátor, pracující pod standardem VST. Každému hlasu lze přiřadit 1, 2 nebo 4 oscilátory, každý z nich může mít jednu z pěti předvolených průběhových křivek. Syntezátor dále disponuje čtyřmi různými rezonančními filtry, LFO s osmi waveformy a podporuje ovládání MIDI kontrolery.
 • leafDrums 2.23 - Shareware - Download 1,2 MB
  Je libo kompletní bicí jednotku? leafDrums používá samply ve formátu WAV včetně smyčkování, uživatel má plnou kontrolu nad délkou, nástupek a dozvukem bicího nástroje. Obsahuje několik efektů - delay, distorze, phaser a jiné. Umožňuje render nadefinované bicí smyčky do WAVu pro použití v dalších programech.
 • Midi Synthi Player v1.03 - Shareware - Download 0,9 MB
  Jednoduchý MIDI sekvencer pro každého - skládat hudbu ve formátu .MID můžete bez jakéhokoliv extra vybavení - stačí klávesnice, zvuková karta a repráčky. Synthi zvládne obhospodařit 64 stop a obsahuje podporu pro standardní ovládací prvky - patche, kontrolery, pitchbendová kolečka apod. Využívá notového zápisu a nevyžaduje prakticky žádné znalosti z problematiky MIDI.

  Audio programy a utility
 • Cool Edit Pro 2.1 - Shareware - Download 16,5 MB
  Vynikající zvukový vícestopý editor se po letech konečně dočkal nové verze! Cool Edit Pro 2.1 spolupracuje se standardem Windows Media 9 a nabízí mastering do prostorového 5.1 zvuku - buď ve formátu WMA nebo v šesti samostatných souborech WAV. Dále obsahuje zdokonalený šumový filtr, podporu hardwarových kontrolerů, rychlejší mix na pozadí, automatickou detekci BPM, široké možnosti práce se smyčkami, rychlejší zvukové analyzéry, extrakci stop z CD pod Win 2k/XP, vylepšenou práci s DirectX pluginy třetích výrobců a mnoho mnoho dalších novinek.
 • Loop Recorder 2.04 - Shareware - Download 4,5 MB
  Harddiskový rekordér zaznamenávající zvuk do "nekonečné smyčky" - signál nahrává stále od začátku do konce souboru se zvolenou délkou. V jakémkoliv okamžiku lze vyvolat libovolnou část záznamu a uložit jej jako soubor WAV nebo MP3. Ideální např. pro záznam rozhlasového (internetového) vysílání. Program disponuje časovým rozvrhem pro přesné nastavení funkcí rekordéru.
 • UniScope 2.1 - Shareware - Download 4 MB
  UniScope v reálném čase zachytává signál ze zvukové karty nebo softwarového zdroje a okamžitě dává k dispozici množství zvukových analýz. Jeho DSP rutiny mohou zpracovat vzorkovací frekvenci 11 - 192 kHz. Pomocí nejrůznějších nastavení umožňuje dosáhnout zvuku v HiFi kvalitě, interní rekordérem pak dovoluje zaznamenat nahrávku v rozlišení až 96 kHz.

  Ostatní utility
 • UK Music Database 3.0 - Demo - Download 20,5 MB
  Fanouškovská záležitost - podrobné statistiky britských hitparád od roku 1952 do současnosti! Umožňuje komplexní vyhledávání - podle roku, názvu skladby či jména autora, můžeme si nechat vypsat určité místo v žebříčku za celý rok. Databáze je provázána s oficiálními stránky interpretů, nabízí tisk libovolných údajů a velkou uživatelskou přizpůsobivost.
 • MovieWorks Deluxe 6.0 - 15denní trial - Download 6,1 MB
  Nástroj pro tvorbu prezentací a multimediálních titulů - slide show, animací, filmů nebo interaktivních CD. Projekty mohou obsahovat jakékoliv myslitelné prvky - video, fotografie, tlačítka, grafiku, animace, 3D modely, doprovodné slovo, hudbu v MIDI, MP3 nebo v podobě CD tracků. MovieWorks spolupracují s technologií QuickTime.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - snímáme a ukládáme plochu v PC
  Také se vám čas od času stává, že potřebujete pořídit screenshot určité aplikace, ale nemáte k tomu po ruce vhodný nástroj? Klávesa Print Screen jistě postačí, ale jen na nenáročné snímání. Proto zkuste využít služeb specializovaných programů.

  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Diskové úložiště
  Víte v jaké kondici je váš HDD či SSD? Zeptejte se správného programu

  Data. Chcete-li je mít jak v peřince, potom jistě pravidelně zálohujete. Můžete se však spolehnout na výdrž samotných diskových úložišť? To prozradí HDD...  celý článek

  Google Home - domov pro Asistenta Google
  Vyberte si pohlaví. Google Assistant nabídne i mužský hlas

  Digitální asistentky měly zatím vždy ženský hlas, ale nyní si u Googlu můžete vybrat, stačí v nastavení přepnout z Voice 1 na Voice 2. A ozve se chlap.  celý článek

  Tipy a triky pro Windows 10
  Tipy pro Windows 10: automatické zapínání wi-fi či vyšší zabezpečení

  Ruční deaktivace wi-fi připojení a její automatická aktivace po určité době zajistí, že vás nikdo v tuto chvíli nebude rušit. Ukážeme také, jak v oznamovací...  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.