Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 23/2004

aktualizováno 
Update studiové aplikace KRISTAL, nová verze vypalovacího programu Burn4Free, Apple iTunes 4.6 - to vše zdarma, a k tomu ještě obvyklá porce zajímavých programů pro práci s digitálním zvukem.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • BPM-Studio Pro 4.9.1 - Demo - Download 8,4 MB
  Profesionální mixovací software pro DJs s automatickou detekcí BPM přináší v nové verzi ještě víc: automatické vyrovnání hlasitosti souborů při přehrávání, vypalovací modul, správu a historii playlistu, vyhledávání skladeb, dálkové ovládání přes místní síť a internet a další...
 • Pulse Master 1.0 - Shareware - Download 1,8 MB
  Softwarový hudební přehrávač schopný zrychlit nebo zpomalit skladbu pro snazší odposlechnutí herních technik či hlasový záznam pro převod mluveného slova. Podporuje zpracování souborů MP3, WAV, OGG, WMA i audio CD.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Apple iTunes 4.6 - Freeware - Download 19,6 MB
  Hudební přehrávač, CD ripper, katalogizér a konvertor iTunes v nové verzi. Přístup do internetového obchodu iTunes Music Store, možnost tvorby dynamických seznamů skladeb např. podle žánru, vypalování CD, streamování hudby v AAC a MP3 napříč lokální sítí mezi libovolným množství a kombinací počítačů s Windows a MacOS, podpora AirTunes, zvukových knih.
 • MediaMonkey 2.2 - Freeware - Download 4,8 MB
  Ostrá verze všestranné zvukové utility: Katalogizér audio CD, souborů MP3, WMA a OGG, editor tagů a jmen souborů umí také ripovat cédéčka do kompresních formátů a vytvářet mixy. Ve spolupráci s vypalovacím programem Nero můžete nahrávat vlastní kompilace. Program obsahuje vlastní přehrávač s podporou plug-inů pro Winamp a automatickou regulací hlasitosti. Přidána vizualizace G-Force, nový vstup pro WAV, optimalizace čtení CD, lepší práce s virtuálními mechanikami aj.
 • MpegWare Free CD Ripper 2.1 - Freeware - Download 1,7 MB
  Jednoduchý program sloužící k extrakci audio stop z kompaktních disků. Soubory může ukládat bez komprese nebo ve formátech Ogg a MP3. K poslechu cédéčka můžete využít interní přehrávač.
 • MP3 WAV Studio - Shareware - Download 9,9 MB
  Přehrávač a konvertor všech populárních komprimovaných zvukových formátů včetně komprese Ogg Vorbis. Ripuje i vypaluje audio CD a spravuje adresář serverů se soubory MP3.
 • OSS Audio CD Maker V2.6.0.1 - Shareware - Download 9,4 MB
  Utilita specializovaná na tvorbu audio CD ze souborů MP3 a WAV bez zbytečných otázek a zabírání dalšího diskového prostoru.
 • Zilla Audio Converter & Extractor 4.4.0.1 - Shareware - Download 14,5 MB
  Univerzální konvertor zvukových souborů. Dovede převádět z/do WAV, MPG, MP1, MP2, MP3, WMA, RAW, Ogg Vorbis a mnohých kodeků systémových. Umí grabovat audio CD a ripnout zvukovou stopu AVI videa do MP3, WAV, OGG a WMA, obsahuje též AC3 dekodér a podporu externího kodéru LAME. Při konverzi zachovává obsah ID3 tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • EverCD v3.3 - Shareware - Download 3,3 MB
  Katalogizační software, který usnadní orientaci v kolekcích alb na CD, souborů MP3/WMA, obrázků a digitálních fotografí a DVD. Z CD dokáže číst ISRC kód, katalogové číslo a CD-Text (je-li podporováno CD mechanikou), u souborů se kromě údajů z ID3 tagů dozvíme použitý kodek, bitrate, velikost souboru atd. Z fotografií vyrobí náhledy a zapíše data z EXIFu. Nově podporuje tagy pro OGG, umožňuje export seznamů do PDF, RTF, HTML a dokumentů Office, možnost zvětšení fotografií aj.
 • mp3ql 0.9.2 - Shareware - Download 0,5 MB
  Malý ale šikovný editor ID3 tagů, rozšiřitelný pomocí plug-inů třetích výrobců. Funguje jako "dálkové ovládání" pro Winamp s přizpůsobitelnými klávesovými zkratkami. Práce s playlisty, integrace s kontextovým menu, přizpůsobitelný formát výstupu.
 • Ningsi MP3 Splitter 2.0.1 - Shareware - Download 0,9 MB
  Nástroj pro rozřezání dlouhých zvukových souborů MP3 na libovolný počet menších částí, což je vhodné například při dělení celého alba do jednotlivých tracků. Náhled průběhu zvukové vlny a přehrávač pro snadnou orientaci, možnost kopírování vybraných částí k dalšímu zpracování, změny hlasitosti, sestříhání souborů. Též obsahuje kód pro spojení rozdělených částí.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • MidToMid v1.0 - Demo - Download 0,5 MB
  Nástroj pro konverzi souborů mezi jednotlivými formáty MIDI. Program podporuje standardy MIDO 0, MIDI 1, RIFF MIDI 0.

  Audio editory a efekty
 • KRISTAL Audio Engine 1.0.1 - Shareware - Download 3,5 MB
  Domácí nahrávací studio úplně zadarmo! Modulární systém sestává z vícestopého rekordéru, audio sekvenceru a mixážního pultu. Funkce hlavní konzole lze rozšířit až 4 dalšími pluginy. Kristal Audio Engine nabízí 16 audio stop, zvukové jádro pracující s 32bitovou plovoucí čárkou, vzorkování až 192 kHz, 3pásmový parametrický ekvalizér, 2 VST efekty pro každý kanál, 3 VST master efekty a podporu ovladačů ASIO. Aktuální update s odstraněním mnoha chyb.

  Ostatní utility
 • Burn4Free 1.0.0.593 - Freeware - Download 1,7 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Aktualizovaná verze s vychytanými chybami, lepší kompabilitou s vypalovačkami a dokonalejší detekcí médií, optimalizovaným výkonem a kvalitnějším mazáním disků.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - FTP klienty
  Přenášení souborů prostřednictvím internetu je dnes jednou z nejčastěji používaných služeb této sítě. Pro pohodlné stahování a nahrávání dat ze serverů nemusíte mít ani hlubší znalost síťové komunikace. Stačí vám totiž jeden z FTP klientů, který poskytuje výhody grafického prostředí.
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Nahrajeme váš mozek na cloud, plánuje startup. Ale zabije vás tím

  Mozek, ilustrace

  Johnny Depp by měl zbystřit. Zahrál si totiž roli ve filmu Transcendence, ve kterém si po smrti nahraje mysl do...

  Software zdarma: virtuální prohlídka Země i sluneční soustavy

  Nasa`s Eyes

  Úchvatný virtuální let s možností prozkoumat dostupná data o naší sluneční soustavě nabízí aplikace Nasa`s Eyes....

  Najdete na iDNES.cz