Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 23/2004

aktualizováno 
Update studiové aplikace KRISTAL, nová verze vypalovacího programu Burn4Free, Apple iTunes 4.6 - to vše zdarma, a k tomu ještě obvyklá porce zajímavých programů pro práci s digitálním zvukem.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • BPM-Studio Pro 4.9.1 - Demo - Download 8,4 MB
  Profesionální mixovací software pro DJs s automatickou detekcí BPM přináší v nové verzi ještě víc: automatické vyrovnání hlasitosti souborů při přehrávání, vypalovací modul, správu a historii playlistu, vyhledávání skladeb, dálkové ovládání přes místní síť a internet a další...
 • Pulse Master 1.0 - Shareware - Download 1,8 MB
  Softwarový hudební přehrávač schopný zrychlit nebo zpomalit skladbu pro snazší odposlechnutí herních technik či hlasový záznam pro převod mluveného slova. Podporuje zpracování souborů MP3, WAV, OGG, WMA i audio CD.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Apple iTunes 4.6 - Freeware - Download 19,6 MB
  Hudební přehrávač, CD ripper, katalogizér a konvertor iTunes v nové verzi. Přístup do internetového obchodu iTunes Music Store, možnost tvorby dynamických seznamů skladeb např. podle žánru, vypalování CD, streamování hudby v AAC a MP3 napříč lokální sítí mezi libovolným množství a kombinací počítačů s Windows a MacOS, podpora AirTunes, zvukových knih.
 • MediaMonkey 2.2 - Freeware - Download 4,8 MB
  Ostrá verze všestranné zvukové utility: Katalogizér audio CD, souborů MP3, WMA a OGG, editor tagů a jmen souborů umí také ripovat cédéčka do kompresních formátů a vytvářet mixy. Ve spolupráci s vypalovacím programem Nero můžete nahrávat vlastní kompilace. Program obsahuje vlastní přehrávač s podporou plug-inů pro Winamp a automatickou regulací hlasitosti. Přidána vizualizace G-Force, nový vstup pro WAV, optimalizace čtení CD, lepší práce s virtuálními mechanikami aj.
 • MpegWare Free CD Ripper 2.1 - Freeware - Download 1,7 MB
  Jednoduchý program sloužící k extrakci audio stop z kompaktních disků. Soubory může ukládat bez komprese nebo ve formátech Ogg a MP3. K poslechu cédéčka můžete využít interní přehrávač.
 • MP3 WAV Studio - Shareware - Download 9,9 MB
  Přehrávač a konvertor všech populárních komprimovaných zvukových formátů včetně komprese Ogg Vorbis. Ripuje i vypaluje audio CD a spravuje adresář serverů se soubory MP3.
 • OSS Audio CD Maker V2.6.0.1 - Shareware - Download 9,4 MB
  Utilita specializovaná na tvorbu audio CD ze souborů MP3 a WAV bez zbytečných otázek a zabírání dalšího diskového prostoru.
 • Zilla Audio Converter & Extractor 4.4.0.1 - Shareware - Download 14,5 MB
  Univerzální konvertor zvukových souborů. Dovede převádět z/do WAV, MPG, MP1, MP2, MP3, WMA, RAW, Ogg Vorbis a mnohých kodeků systémových. Umí grabovat audio CD a ripnout zvukovou stopu AVI videa do MP3, WAV, OGG a WMA, obsahuje též AC3 dekodér a podporu externího kodéru LAME. Při konverzi zachovává obsah ID3 tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • EverCD v3.3 - Shareware - Download 3,3 MB
  Katalogizační software, který usnadní orientaci v kolekcích alb na CD, souborů MP3/WMA, obrázků a digitálních fotografí a DVD. Z CD dokáže číst ISRC kód, katalogové číslo a CD-Text (je-li podporováno CD mechanikou), u souborů se kromě údajů z ID3 tagů dozvíme použitý kodek, bitrate, velikost souboru atd. Z fotografií vyrobí náhledy a zapíše data z EXIFu. Nově podporuje tagy pro OGG, umožňuje export seznamů do PDF, RTF, HTML a dokumentů Office, možnost zvětšení fotografií aj.
 • mp3ql 0.9.2 - Shareware - Download 0,5 MB
  Malý ale šikovný editor ID3 tagů, rozšiřitelný pomocí plug-inů třetích výrobců. Funguje jako "dálkové ovládání" pro Winamp s přizpůsobitelnými klávesovými zkratkami. Práce s playlisty, integrace s kontextovým menu, přizpůsobitelný formát výstupu.
 • Ningsi MP3 Splitter 2.0.1 - Shareware - Download 0,9 MB
  Nástroj pro rozřezání dlouhých zvukových souborů MP3 na libovolný počet menších částí, což je vhodné například při dělení celého alba do jednotlivých tracků. Náhled průběhu zvukové vlny a přehrávač pro snadnou orientaci, možnost kopírování vybraných částí k dalšímu zpracování, změny hlasitosti, sestříhání souborů. Též obsahuje kód pro spojení rozdělených částí.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • MidToMid v1.0 - Demo - Download 0,5 MB
  Nástroj pro konverzi souborů mezi jednotlivými formáty MIDI. Program podporuje standardy MIDO 0, MIDI 1, RIFF MIDI 0.

  Audio editory a efekty
 • KRISTAL Audio Engine 1.0.1 - Shareware - Download 3,5 MB
  Domácí nahrávací studio úplně zadarmo! Modulární systém sestává z vícestopého rekordéru, audio sekvenceru a mixážního pultu. Funkce hlavní konzole lze rozšířit až 4 dalšími pluginy. Kristal Audio Engine nabízí 16 audio stop, zvukové jádro pracující s 32bitovou plovoucí čárkou, vzorkování až 192 kHz, 3pásmový parametrický ekvalizér, 2 VST efekty pro každý kanál, 3 VST master efekty a podporu ovladačů ASIO. Aktuální update s odstraněním mnoha chyb.

  Ostatní utility
 • Burn4Free 1.0.0.593 - Freeware - Download 1,7 MB
  Zdarma šířený vypalovací software, který umí zaznamenat audio CD ze souborů WAV, WMA, MP3 a OGG, včetně konverze z jiného nastavení na standardních 44,1 kHz/16 bitů. Pár myších kliků stačí k vypálení datového CD nebo DVD. Program podporuje všechny CD a DVD platformy, spolupracuje s rozhraními SCSI, IDE i externími mechanikami na USB. Aktualizovaná verze s vychytanými chybami, lepší kompabilitou s vypalovačkami a dokonalejší detekcí médií, optimalizovaným výkonem a kvalitnějším mazáním disků.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - FTP klienty
  Přenášení souborů prostřednictvím internetu je dnes jednou z nejčastěji používaných služeb této sítě. Pro pohodlné stahování a nahrávání dat ze serverů nemusíte mít ani hlubší znalost síťové komunikace. Stačí vám totiž jeden z FTP klientů, který poskytuje výhody grafického prostředí.  Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

  Ilustrační foto - počítač

  Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

  Vytvořte si vlastní panoramatické snímky pomocí šikovných programů

  Ilustrace - notebook

  Panoramatické snímky už běžně vytvářejí nejen digitální fotoaparáty, ale také mobilní telefony. S automatickou tvorbou...

  Najdete na iDNES.cz