Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 24/2004

aktualizováno 
Betaverze 4. generace nahrávacího studia n-Track, SimpleCast pro snadné spuštění internetového vysílání v MP3(Pro), WMA9 a Ogg, důkladný tester MP3 souborů, záchranář zvukových souborů z poškozených médií a mnoho dalšího v aktuálním přehledu nových audio programů.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • ABView 2.1- Shareware - Download 1,5 MB
  Multimediální audio/video přehrávač a prohlížeč obrázků v jednom. Jeho funkce jsou dostupné přímo přes kontextové menu Windows. Podporuje 62 nejpopulárnějších souborových formátů, od videa v MPEG, AVI, WMV přes obrázky v JPEG, BMP, PNG, GIF včetně animovaných, vektorovou grafiku, flash a soubory ikon po hudbu ve formátech MP3 včetně playlistů M3U, WMA, WAV, AIFF a mnoha dalších.
 • CDH Media Wizard 9.5 - Shareware - Download 9,8 MB
  Nová verze all-in-one multimediálního přehrávače zvukových a video formátů nabízí dále editaci médií, konvertor pro převod hudebních souborů (WAV, MP3, WMA, OGG) i pohyblivých obrázků (MPEG-1, MPEG-2, AVI a FLIC). Nechybí ani CDDA grabber provázaný s CDDB databází. Obsahuje též modul pro vypalování hudebních CD.
 • Integrated Music Transcribing Tool - Music Analyzer 4.00 - Freeware - Download 1,7 MB
  Multimediální přehrávač s mnoha netradičními funkcemi, které začínajícím hudebníkům usnadní odposlech a přepis skladeb zaznamenaných v digitálních zvukových souborech. Umí opakovat vybranou část, zpomalit přehrávání aj.
 • SAM2 Party DJ v2.8.1- Demo - Download 10,7 MB
  Kompletní DJský systém se dvěma nezávislými přehrávači, schopný plynulého přechodu mezi následujícími skladbami, synchronizace tempa a vyrušení počátečních a koncových mezer. Program si udržuje vlastní knihovnu všech skladeb, kde lze snadno a rychle vyhledávat. Jednoduchá práce drag'n'drop.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • BPS CD Ripper / Grabber 3.6.0.2 - Shareware - Download 9,1 MB
  Nástroj pro stahování digitálních tracků z CD a přímou kompresi do WMA, OGG a MP3. Interní algoritmy pro korekci přeskakování, propojení s internetovou databází FreeDB. Podrobné uživatelské nastavení datového toku, frekvence a dalších vlastností cílového formátu. Verifikace dat po stažení.
 • Full Audio Converter 2.33 - Shareware - Download 7,4 MB
  Konvertor plný audia - ale nejen toho! Kromě tradičních hudebních formátů, jakou jsou například Ogg, MP3, WMA, MP+, AIF a mnohé další, umí také stáhnout a do libovolného formátu převést zvukovou stopu z digitálního videa DivX, XviD, MPEG atd. Snadná práce drag'n'drop, normalizace hlasitosti, editace ID3.
 • Mini-stream Ripper v0.69 - Shareware - Download 5,1 MB
  Tento konverzní prográmek by nijak nevybočoval z ohromného množství audio konvertorů, pokud by neobsahoval poměrně nedostatkový nástroj pro převod zvuku ve formátu Real Audio do ostatních obvyklejších kodeků. Dále klasicky ripuje CD a nabízí další tradiční schopnosti konverze.

  Ostatní MP3 utility
 • Collectorz.com MP3 Collector 1.9 build 3 - Shareware - Download 1,6 MB
  Nástroj pro sběratele, kteří si chtějí udržet přesný přehled o tom, kde se jaká empétrojka povaluje. MP3 Collector je nástroj pro správu a přejmenování souborů, editor ID3 tagů a manažer playlistů. Zpracovat lze jednotlivé úkoly či celé dávky s náhledem každé funkce. Program dále nabízí nejrůznější způsoby třídění záznamů, grafické statistiky, export do TXT nebo HTML a tisk. Nově ukládání stavu oken, rychlejší práce s editovanými položkami, lepší přístup na internet.
 • MP3 Printer 1.06 - Shareware - Download 0,4 MB
  Utilitka pro tisk informací uložených v souborech MP3. Z tiskového výstupu lze získat přehled všech souborů, informace z ID3 tagů, detaily všech alb včetně obrázků přebalů apod.
 • MP3 Tester 1.01 - Shareware - Download 0,4 MB
  Komplexní testovací utilitka, která prozkoumá vaše sesbírané MP3 soubory a zjistí bitrate, vzorkovací frekvenci, integritu bloků, zda jsou soubory celé a skladby nekončí dřív než by správně měly. Dále umí vyhledat tracky podle informací z ID3 tagů.
 • SimpleCast v2.5.1 - Shareware - Download 1,6 MB
  Udělejte ze svého počítače internetové rozhlasové studio a vysílejte vše, co vám přijde pod ruku - od hudby ve formátu MP3 přes signál z externího zdroje nebo mikrofonu. Streaming můžete šířit ve formátech MP3, mp3PRO, Ogg a WMA 9. K dispozici je pestrá škála nastavení šíře datového toku v závislosti na počtu kanálů a vzorkovací frekvenci a podrobná statistika o vytížení serveru.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • MagicScore 3.7.2 - Shareware - Download 1,8 MB
  Profesionální editor notového zápisu se všemi typy a značek, které může skladatel potřebovat. Noty lze ručně "sázet" přímo na novotou osnovu, nebo zadávat prostřednictvím MIDI klaviatury. Zápis je načítán i ukládán ve standardním formátu MIDI. Program umožňuje základní editační operace - kopírování či vyjímání značek a také tisk partitur.

  Audio editory a efekty
 • All Recorder 2.0.7 - Shareware - Download 5,9 MB
  Rekordér pro záznam signálu jak ze vstupů zvukové karty, tak i interního mixeru - nahraje i streamované audio a zvuk produkovaný libolnou jinou aplikací. All Recorder umí získaný materiál zeditovat klasickými funkcemi Cut/Copy/Paste, ořezat ticho a zesílit či zeslabit (Fade) na krajích záznamu, provést normalizaci atd. Zvuk lze nahrát přímo do formátů MP3, WMA, OGG, VQF a WAV. Podporuje časování nahrávání přes systémový rozvrh a dokáže automaticky rozdělit tracky např. z LP, kazety apod.
 • Dexster 1.7.5- Shareware - Download 5 MB
  Zvukový editor a rekordér s efektovou jednotkou. Nabízí pestrou paletu příkazů pro klasické úpravy ( Copy, Paste, Mix), nejrůznějších efektů (ekvalizér, vibrato, zrychlení/zpomalení, normalizace, reverb...), dovoluje vložit šum nebo ticho, použít pásmové filtry. Zvládá také konverzi souborů v různých formátech. Nová verze bez udání novinek.
 • i-Sound WMA MP3 Recorder Professional 6.31 - Shareware - Download 1,9 MB
  Aktualizovaná verze harddiskového rekordéru. V reálném čase zaznamenává zvuk interně přehrávaný zvukovou kartou (streamované vysílání, výstup některého SW přehrávače) i signál z externích zdrojů (kazeta, LP, mikrofon) do formátů MP3 a WMA.
 • n-Track Studio v4.0 Beta1 - Shareware - Download 4,1 MB
  Po téměř roční odmlce přichází další generace softwarového nahrávacího studia. N-Track podporuje 16- i 24bitové audio, nástroje a efekty VST/DirectX, rozhraní ReWire a nabízí neomezený počet stop. Novinky čtvrté verze: sdílení projektů přes internet, mixdown projektu a vypálení na CD, samostatná aktivace každého externího efektu/nástroje, import definic nástrojů, ekvalizér a spektrální analyzér pro master a AUX, rychlý přístup k vlastnostem VSTi/DXi z MIDI stop a mnoho dalšího.

  Ostatní utility
 • Digital AudioRescue Professional 1.1 - Shareware - Download 1,1 MB
  Program zajišťuje záchranářské práce, případě, že si omylem smažete důležitý zvukový soubor, zformátujete médium či se vám nějakým způsobem poškodí. Digital AudioRescue Professional najde ztracená hudební data v kapesních přehrávačích, pevných discích, PDA, telefonech, všech druzích paměťových karet. Dokáže rozpoznat formáty MP3, WMA, OGG, WAV, MIDI a další.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - omezovače internetových reklam
  Většina internetových serverů a aplikací je v dnešní době doslova zaplavena reklamou. Někdy však reklamních pozic může být opravdu dost. Chcete-li některé formáty či technologie zakázat, pak se vyzbrojte námi doporučovanými programy.
  Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Další z rubriky

  Nahrajeme váš mozek na cloud, plánuje startup. Ale zabije vás tím

  Mozek, ilustrace

  Johnny Depp by měl zbystřit. Zahrál si totiž roli ve filmu Transcendence, ve kterém si po smrti nahraje mysl do...

  Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

  Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

  Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

  Než začnete stěhovat nábytek, vyzkoušejte si design v tabletu

  Tablet pomůže i při zařizování bydlení

  Aplikace pro tablety nám pomohou v celé řadě situací, třeba i když plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen menší...

  Najdete na iDNES.cz