Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 25/2002

aktualizováno 
Sada nástrojů pro restaurování zvuku ze starých kazet a LP desek, převodník MP3 souborů do MIDI, DVD přehrávač s podporou nejnovějších technologií prostorového zvuku, aplikace pro načítání 'empétrojek' z news serverů a mnohem více v dalším přehledu užitečných audio utilit.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • BPM-Studio Pro 4.5.0 - Demo - Download 8 MB
  Demo profesionálního nástroje pro DJs. Podpora MP3, WAV a CDDA, dva plně synchronizované přehrávače s drag'n'drop organizace playlistů, přehledná databáze hudebních souborů, počítadlo tempa skladby (BPM) a jeho zapisování do ID3 Tagů spolu s dalšími údaji o skladbách, editor s nastavením přechodů (fade), hlasitosti a změnou základního tónu, cross-fade mixování, odposlech, minimální latence... zkrátka pro počítačové diskžokeje to nej!
 • DirectDVD 4.47 - Shareware - Download 11 MB
  Zajímavý softwarový DVD přehrávač, podporující nejnovější zvukové technologie - kromě Dolby Digital také Dolby Headphones pro prostorový zvuk na sluchátkách a Circle Surround II od SRS Labs. Přehraje všechny disky včetně videa s ochranou CSS, umožňuje měnit aspekt zobrazení a dokonce i oříznutí obrazu.
 • JukeBox Decoder 2.3.2 - Freeware - Download 1,7 MB
  Přehrávač MP3 souborů, editor ID3 tagů a playlistů, dekodér MP3 do WAVu pro vypálení na CD. Všechny tyto akce jsou dostupné také přímo přes kontextové menu Windows. Při přehrávání lze použít módy Loop a Random, tagy v souborech je možné nechat vyplnit automaticky díky propojení s online databází FreeDB.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • All Converter 2.1 - Shareware - Download 2,8 MB
  Konvertor zvukových souborů, zvládne vzájemný převod mezi MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis a Yamaha VQF. Při spuštění dávkové konverze většího množství souborů přes noc si můžete jít klidně lehnout. Program po skončení všech úkonů automaticky vypne počítač.
 • ASPI Rip 2.5.4 - Shareware - Download 2,3 MB
  CD grabber využívající ASPI vrstvy v systému pro komunikaci s CD mechanikami a co možná nejkvalitnější stažení stop na harddisk. Podporuje MP3 ACM kodek od Fraunhoferu, enkodéry LAME a BladeEnc. Umožňuje dokonce i real-time nahrávání ze vstupu zvukové karty. MP3 soubory dovede převádět mezi různými datovými toky, např. pro kopírování do přenosných zařízení. Při vyplňování tagů pomůže online databáze CD titulů.
 • NewsShark 2.0 - Shareware - Download 2,2 MB
  Klient specializovaný na stahování dlouhých MP3 a MPEG souborů z diskuzních serverů (news://). Dokáže navazovat přerušený download od poslední stahované části, umožňuje náhled souborů (stáhne a spustí pouze první část). Dále obsahuje uživatelské filtrování např. nekompletních příspěvků a vyhledávání ve zprávách.
 • Rosoft Audio Tools LE 2.5.1 - Freeware - Download 9,1 MB
  Sbírka několika nástrojů firmy Rosoft: CD Extractor pro grabování stop z Audio CD do WAVu a MP3, Audio Recorder pro digitalizaci starých nahrávek z desek a kazet, Lame Encoder převádí WAV do MP3 a Media Player všechen ten mumraj přehrává. Software je sponzorovaný novým ad-ware systémem!
 • Waver 2.78 - Shareware - Download 0,9 MB
  Dávkový konvertor mezi WAV a MP3 soubory, využívající víceprocesorové sestavy. Pro konverzi lze použít systémové kodeky nebo enkodéry LAME a BladeEnc. U zvukových souborů lze měnit vzorkovací frekvenci i počet kanálů.

  Ostatní MP3 utility
 • Audio Record Wizard 2.78 - Shareware - Download 0,8 MB
  Harddiskový rekordér s "profesionálními" schopnostmi pro záznam audia mj. i do formátu MP3 v plně definovatelném nastavení frekvence a datového toku. Dokáže nahrávat jak z externích zdrojů (LP, rádio, kazeta), tak i záznam z mixéru karty, čímž lze zaznamenávat i signál softwarových přehrávačů.
 • My MP3 Organizer 1.4 - Shareware - Download 2 MB
  Organizér kolekce MP3 a Ogg Vorbis souborů na harddisku, datových nosičích, síťových zařízeních apod. Jednoduchá stromová struktura, rychlé vyhledávání, editor ID3 tagů. Je možné pracovat s několika databázemi najednou.
 • Power WMA Recorder 1.31 - Shareware - Download 1,0 MB
  Rekordér zvuku z Audio CD a veškerých externích zařízení připojených ke zvukové kartě, jako kazetového magnetofonu, gramofonu, mikrofonu, který převádí signál v reálném čase do formátu Windows Media Audio.

  MIDI programy
 • IntelliScore Polyphonic 5 - Shareware - Download 4,8 MB
  Polyfonický převodník MP3 a WAV do MIDI souborů, umí vytvářet notový zápis, rozpoznávat akordy ad. Může rovněž monitorovat vstup z mikrofonu nebo např. kytarového zesilovače a zapisovat hranou melodii.
 • LiveSticks 1.0.4 - Shareware - Download 1,4 MB
  Potřebujete MIDI kontroler? Nemusíte kupovat žádný drahý hardware, s touto utilitou můžete jako kontroler využít třeba váš herní ovladač nebo počítačovou klávesnici.
 • Translator - Demo - Download 6,1 MB
  Program pro práci se zvukovými bankami pro hardwarové i softwarové samplery, např. Ensoniq, Emu, Akai, Roland, Kurzweil, Gigasampler, HALion, EXS-24, Reality, Reaktor, SoundFonts a další. Slouží ke katalogizaci samplů na disku, jejich poslechu, vzájemné konverzi a vytváření obrazů samplerových CD v různých formátech.

  Audio programy a utility
 • EasyTools™ 1.1b831 - Shareware - Download 1,0 MB
  Sbírka i samostatně fungujících plug-inů pro odstranění hluku, šumu a praskání ze starých nahrávek s maximálně snadným ovládáním. K dispozici je jednoduchý WAV editor, kde lze průběh zvuku zoomovat, editovat smyčky, provádět cut-copy-paste operace ad. Ukládat lze do MP3 všech datových toků včetně VBR.
 • Wave Repair 4.8.2 - Shareware - Download 1 MB
  Sharewarový WAV editor, který dokáže např. měnit hlasitost souboru, ale především rozpoznávat a odstraňovat praskání ve skladbách samplovaných ze starých desek, což dokáže jak automaticky, tak manuálně - uživatel může sám "překleslit" průběh zvuku narušený prasknutím.

  Ostatní
 • Acoustica MP3 CD Burner 2.13 - Shareware - Download 2,4 MB
  Vypalte si svou vlastní hudební kompilaci z MP3 souborů i M3U/PLS playlistů. Program automaticky detekuje nekompletní skladby, normalizuje hlasitost všech souborů, ořezává ticho na začátku a konci stop. Dokáže vytvořit také kontinuální mix s plynulými přechody mezi skladbami, podporuje CD-Text a ochrany proti podtečení bufferu.
 • BlindWrite Suite 4.2 - Shareware - Download 3,9 MB
  Opět nová verze aplikace pro vypalování a zálohování datových i zvukových CD. Podporuje nové ochrany proti kopírování a používá nový formát souboru *.BWA, jenž obsahuje popis fyzických parametrů média. Patin-Coufin vrstva updatována na verzi 8.
 • CDBlaster 1.0 - Shareware - Download 1,3 MB
  Vypalovací program pro tvorbu Audio CD. Zdrojové stopy můžete buď stáhnout z jiného CD přímo touto aplikací, nebo poslouží něco z vaší sbírky MP3, Ogg Vorbis a WAV souborů. Podporuje internetovou databázi FreeDB, obsahuje vestavěný přehrávač audio CD.
 •  

  Lepíme díry ve Windows, zabezpečujeme systém
  Microsoft vydal další varování upozorňující na bezpečnostní díry ve Windows 2000 a XP. Přinášíme vám nejen záplaty na aktuální problém, ve článku najdete také popis dalších chyb a odkaz na soubory, kterými je odstraníte.

  Nejčtenější

  Tom Cruise: Vypněte funkci vylepšení pohybu na svých televizorech

  DO KINA: Tom Cruise a Úžasňákovi budou znovu zachraňovat svět

  Tom Cruise na svém twitterovém účtu nabádá filmové fanoušky k vypnutí funkcí pro vylepšení vykreslení pohybu při...

  Vývoj evropské superstíhačky je na spadnutí. Není to příliš brzy?

  Model letounu NGF na listopadové výstavě Euronaval v Paříži

  Francouzská ministryně obrany Florence Parlyová na svém twitterovém účtu 20. listopadu oznámila dosažení shody s...

  Exekutoři varují před vakce.net. I bez objednávky hrozí exekucí

  Exekuce

  I nedokončený nákup na e-shopu s velice levným zbožím může vést k soudní exekuci. Naštěstí jen smyšlené, jak se...

  Raketa Falcon 9 neúspěšně přistála do moře, náklad ale letí dál k ISS

  Nepovedené přistání Falcon 9

  Porucha hydraulického čerpadla znemožnila přistání nosného stupně rakety Falcon 9. Přistál, či spíše spadl, do moře...

  Žádná speciální jednotka se bez něj neobejde. Zkusili jsme noční vidění

  Zkouška noktovizoru LPNVG (Low Profile Night Vision Goggle) s označením...

  Neobešlo by se bez nich ani dopadení Bin Ládina. Brýle pro noční vidění používají speciální jednotky po celém světě....

  Další z rubriky

  Aplikace ukáže předpověď počasí. Jiná pomůže se zabezpečením telefonu

  Aplikace vám nepřinese lepší počasí, ale může varovat před špatným.

  Nová aplikace s předpovědí počasí umí ukázat údaje i na zamykací obrazovce. Vyzkoušet můžete i software, který pečlivě...

  Zimní servis pro Windows. Zbavte systém zbytečností

  Ilustrační foto - výkon

  I Windows potřebují čas od času údržbu. Zbavit systém zbytečností či upravit nastavení pomohou komplexní programy...

  Stáhněte si zdarma: soukromý Netflix nebo kopie opravdu celého disku

  Ilustrační foto - výlety

  Vlastní videotéku najdete v programu Plex Media Server, umí i streamovat obsah. Router Default Password vám najde...

  Najdete na iDNES.cz